Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mitmes elutee?
#51
Sain 11, inglis keelset tektsi ei viitsinud lugeda, aga see nomad lehelt iseloomustus läks küll 95% täppi.
Vasta
#52
Raamatus "Avasta Atlantis" on ka numeroloogiast pikemalt juttu - õpetused kuidas arvutada ja iseloomustused. Mul on elutee number 8.
Vasta
#53
avastasin elutee numbrid alles täna, numbrik 9, ja tuleb tõdeda et pea kõik on seni klappinud. üsna kindel viis inimeste tundmiseks
Vasta
#54
mitmel lehel annab 3
Vasta
#55
No palun ärge toppige siia neid inglisekeelseid tekste. Öelge ära eesti keeles mis öelda on.
Ise ma ei usu et seda saab välja arvutada nii lihtsalt. Arvan et üldse ei saa. Et mitu elu Inimesena?
Enne kui kehastusime inimeseks oleme olnud mitmes muus vormis mateerias.
Meie igavene vaim on elanud näiteks Marsil või mõnel teisel planeedil kas humanoidina või ka mingi teise eluvormina. Või Maal kunagi dinosauruse kehas.
Raamatu või interneti kaudu küsimustele vastates kindlasti oma eelmise elu kohta vastust ei saa.
Ainus võimalus on sellele mõelda enne magamajäämist ja seda väga soovida - et sulle näidataks seda unenäos.
Ise olen sel moel näinud oma eelmist või ka üleeelmist elu unenäos väga selgelt.
Vasta
#56
See on lihtsalt üks uskumuste süsteem, mitte ainutõde.
Vasta
#57

22 11 1976
4 2 23
29
11
Vasta
#58
(13-04-2013, 10:13 )Nandi Kirjutas: 22 11 1976
4 2 23
29
11

24 07 1960
6 7 16
29
11
Tere Nandi! Mul sama number!
Vasta
#59
elutee 3

lausa abitu ja paratamatu tunne tekib seda lugedes. Kas tõesti on kõik niimoodi sünni poolt paika pandud? Seda teksti lugedes näen ma tõesti seal iseennast. Kõikvõimalike loovate asjadega elu otsa tegelenud Laugh
kunst, muusika.. misiganes... töö on ka tihedalt kunstiga seotud.
Vähemalt ei uju ma siis vastuvoolu Laugh
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat