Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kulla müsteerium..
#51
(06-04-2012, 10:07 )excubitoris Kirjutas:
(06-04-2012, 07:24 )Chaos Kirjutas: Ühe aatomiline kuld ei saa olla muud kui must!

Aga miks ei saa? Põhjenda või viita nagu teistelt pidevalt nõuad.
Nagu peaks igaühel selge olema siis aine monoatomaarne seisund
on meie teadusele kergelt müstika veel. Seega võib ta vabalt olla
või sita-lilla-kirju ja ongi nii ja ei mingit kobisemist. Küll need
teadlaseonud kord ka ära seletavad MIKS ta just selline on.
Juba selle pärast, et valguse neeldumine pole enam sama. Ta ei saa peegeldada sellist spektrit.

(06-04-2012, 10:07 )excubitoris Kirjutas:
(06-04-2012, 07:24 )Chaos Kirjutas: (ülmet uurib ka moodne teadus kulla potensjaali, ka Eestis)

Mis keeles see oli? Bleh

Jään vastuse võlguLaugh
Vasta
#52
(06-04-2012, 16:11 )kage Kirjutas:
(06-04-2012, 05:07 )tapsix Kirjutas: Väga õige, "kõrgspinnilises" olekus laiendab tuum oma mõju ka üle välimiste orbitaalide ehk siis valents elektronide - nad on kindlalt tuuma mõju all.
Kui sa teadusest räägid, siis kas sul on ka viidet anda (mitte DH-le) kus aatomi kõrgspinnilist olekut niimoodi (sinu sõnade kohaselt) käsitletakse? St, et kõrgespinniline tähendab tuuma mõju laienemist välimistele orbitaalidele (millistele orbitaalidele (d, s või midagi muud)?). Võib ka viide raamatule olla.
On Sinul ka soovid. Tahtmine on taevariikBleh
DH on tänapäeva teadlaste jaoks nagu majakas tormisel merel. Kui keegi ei mõista selle mehe olulisust, siis on see tema mure, mul on sellest pohlad. Kui Sa tunneksid asja vastu teaduslikku huvi ja arvestades Sinu teadmisi infotehnoloogia vallas, siis peaksid infi sisse uppuma. Aga on vist mõnusam kottida. Google-s on kõik Sinu pärlid järeltulevatele põlvedele onlines kirjas.
Kui tunned huvi, siis miks Sa ei koti Barry Carterit:
http://www.subtleenergies.com/ormus/tw/sciover.htm ,
või kedagi teist http://www.asc-alchemy.com/mono.html .
Ja kui WHITE POWDER GOLD on musta värvi, siis mina olen Karl MarxLaugh.
Huvitav mis Te selle kohta ütlete, et kõik ORME-d muutuvad aja jooksul ORME-KULLAKS.
Või äkki annad redoksvõrrandi kuidas Hg-st Au saada, see on juba tavaline keemia.

Päikest.
Vasta
#53
(07-04-2012, 04:14 )tapsix Kirjutas:
(06-04-2012, 16:11 )kage Kirjutas:
(06-04-2012, 05:07 )tapsix Kirjutas: Väga õige, "kõrgspinnilises" olekus laiendab tuum oma mõju ka üle välimiste orbitaalide ehk siis valents elektronide - nad on kindlalt tuuma mõju all.
Kui sa teadusest räägid, siis kas sul on ka viidet anda (mitte DH-le) kus aatomi kõrgspinnilist olekut niimoodi (sinu sõnade kohaselt) käsitletakse? St, et kõrgespinniline tähendab tuuma mõju laienemist välimistele orbitaalidele (millistele orbitaalidele (d, s või midagi muud)?). Võib ka viide raamatule olla.
On Sinul ka soovid. Tahtmine on taevariikBleh
DH on tänapäeva teadlaste jaoks nagu majakas tormisel merel.
DH on petis, aga jumal sinuga ja edu tema kummardamisel.

Tsitaat:Aga on vist mõnusam kottida.
Selle kohta ei oska isegi midagi kosta. Ma soovin teada kas sa natukenegi jagad asjast mida siin suure suuga kuulutad "teaduslike" väidetega, aga vastuseks on ainult mingid vanad ja mittetöötavad lingid ning minu süüdistamine sinu kiusamises. Kõik see näitab, et tegutsed pimedas usus ning ei jaga mitte mõhkugi sellest "teaduslikust" jutust mida siin kirjutad. Ehk siis kui sa teaduslikke väljendeid kasutad (kõrgspinniline olek jmt) mida on võmalik isegi Wikist üle kontrollida, siis oleks kena kui sa ka teaduses püsiksid, st suudaksid vähemalt tõestada oma väidete kehtivust viidetega teaduslikule kirjandusele mitte kahtlase väärtusega veebilehtedele.

Tsitaat:Google-s on kõik Sinu pärlid järeltulevatele põlvedele onlines kirjas.
Pea ise ka seda meeles. Aga eks aeg anna arutust selles asjas.
Tsitaat:Huvitav mis Te selle kohta ütlete, et kõik ORME-d muutuvad aja jooksul ORME-KULLAKS.
Et sa valetad, sest sul pole mitte mingit tõestust selle kohta.
Vasta
#54
Milline link Sinul ei tööta ja milline on Sinu arust teaduslik kirjandus?
Minul töötavad kõik lingid, sest ma kontrollin nad üle enne kui soovitan.
Kunagi Ritsa järve ääres käies oli šasliku baar, kus oli üks roog menüüs: "Sašlõkk Družba" - neli närivad viies neelab. Sinuga on veel hullem, keegi peab ära ka seedima Sinu eest.
Oled Barry Carter-i käest küsinud: http://www.subtleenergies.com/ormus/cone.htm
Anna teada kui oled julgust kogunud ja küsinud.

Päikest.
Vasta
#55
(07-04-2012, 10:12 )tapsix Kirjutas: Milline link Sinul ei tööta
Ütle palun, et sa kontrollisid kõik lingid sellel lehel üle - http://www.subtleenergies.com/ormus/tw/sciover.htm
Lisa: Kogu subtleenergies.com lehtedel olevate viidetega välistele saitidele on see häda, et enamus neist ei eksisteeri!
Tsitaat:ja milline on Sinu arust teaduslik kirjandus?
See kus jama ei aeta ja tõendeid tuuakse.
Lisa: Näiteks sarnane tekst - Magnetism in monatomic metal wires
Tsitaat:Kunagi Ritsa järve ääres käies oli šasliku baar, kus oli üks roog menüüs: "Sašlõkk Družba" - neli närivad viies neelab. Sinuga on veel hullem, keegi peab ära ka seedima Sinu eest.
Kui sellist võrdlust kasutada, siis mina keelan kedagi minu eest närimast ja seedimast kui ma ei tea mis šašlõkis sees on, aga sina ahmid kahe suupoolega mingit suvalist jama sisse ning soovitad ka teistele õndsas usus, et see sisaldab seda mida müügimees sulle rääkis.
Tsitaat:Oled Barry Carter-i käest küsinud: http://www.subtleenergies.com/ormus/cone.htm
Anna teada kui oled julgust kogunud ja küsinud.
Kuna sina ajad siin teaduslikku juttu, siis ma küsin sinu käest. Kutsu Barry siia kirjutama, siis ka küsin.

Lisa: Mis ainete tuvastamisesse puutub, siis EAK-s on nimekiri laboritest mis igasugu mõõtmisi jmt võivad teha. Naiteks TTÜ labor - http://www.chem.ttu.ee/teenused/anal_labor_en
Vasta
#56
(06-04-2012, 22:49 )Chaos Kirjutas:
(06-04-2012, 07:24 )Chaos Kirjutas: Ühe aatomiline kuld ei saa olla muud kui must!
Juba selle pärast, et valguse neeldumine pole enam sama. Ta ei saa peegeldada sellist spektrit.
(07-04-2012, 04:14 )tapsix Kirjutas: Ja kui WHITE POWDER GOLD on musta värvi, siis mina olen Karl MarxLaugh.
Miks kuld on just seda värvi nagu ta on.
Tasub tähele panna lauset "Hõbeda- ja alumiiniumipuru paistavad mustad kuna valge valgus mis on tagasi saadetud absorbeeritakse naaberosakeste poolt ja seega valgus ei jõua silmani." (Silver and aluminum powders appear black because the white light that has been re-emitted is absorbed by nearby grains of powder and no light reaches the eye.).

Kusjuures 100% monoatomaarse puhta kulla publri kujul ette kujutajatel tundub olevat loogiline mõtlemine ununenud. St monoatomaarsest (üksikutest aatomitest mis ei ole omavahel seotud ja ei võta teist üksikut metalliaatomit endale külge, et metallilist struktuuri moodustada) ei saa mingit suuremat tükki moodustuda (pulber mida saab kätte võtta ja näha). Ehk siis hunnik üksikuid aatomeid on kas läbipaistev või ülaloleval põhjusel must. Ja kui keegi võtab kätte ja proovib väikestest metallikuulidest lauale hunnikut ehitada, siis võiks selle katse tulemusel näha kui hästi üksikud ja üksteisega mitte soenduvad aatomid suudavad laua peal hunnikut moodustada.

Mina pakun välja, et DH laenas oma teadmised colloidal kulla tegemisest ja millegi enamaga ei olegi tegu kui vedelikus või pulbris asetsevate kulla vmt metalli nanoosakestega.
http://en.wikipedia.org/wiki/Aqua_regia
http://en.wikipedia.org/wiki/Colloidal_gold
http://www.ansci.wisc.edu/facstaff/Facul...lloid.html

Vaadates veebis ringi on arusaajad ärimehed ka selles suunas läinud. Näiteks http://www.zptech.net/overview.html

(06-04-2012, 10:07 )excubitoris Kirjutas: Nagu peaks igaühel selge olema siis aine monoatomaarne seisund
on meie teadusele kergelt müstika veel.
Kusjuures kui veebis otsida, siis teadlased tegelevad ikka üsna palju üksikute aatomitega, nendest tehtud traatidega, nende magnetiliste omaduste uurimisega ja ka aatomite kõrgspinniliste olekutega. Ja lihtsalt keemiliste reaktsioonide ja kuumutamise-jahutamisega (annealing) ei ole võimalik saavutada T-metallide stabiilset monoatomaarset kõrgspinnilist olekut. Sellise tegevusega saab neid ainult nanoosakesteks lammutada mitte aatomiteks. Ning looduses loomulikul kujul sellises olekus stabiilseid üksikaatomeid ka ei leidu.

Kuidas üksikaatomitega saab manipuleerida: Can data be stored inside single magnetic atom.

Veel ühest vaatenurgast lugemist: Mono Atomic Gold -Think Twice


Vasta
#57
Kage - ei vaidlusta, et nad tegelevad. Aga tundub, et tegelemisest arusaamiseni on neil
veel pikk maa maha vantsida. Meenutab mulle see olukord kus 4 pimedat kirjeldavad elevanti.
Vasta
#58
(11-04-2012, 10:44 )excubitoris Kirjutas: Kage - ei vaidlusta, et nad tegelevad. Aga tundub, et tegelemisest arusaamiseni on neil
veel pikk maa maha vantsida. Meenutab mulle see olukord kus 4 pimedat kirjeldavad elevanti.
Mulle meenutab see vasikaga võidujooksmist.
Las ta tegeleb siis oma kolloidkeemiaga, ehk järgmises elus jõuab kuskile kaugemale.
Turakad patendiametist said asjast aru, aga siin on mõnel raskusi teksti lugemisega, aga inimene pidi ostma silmadega:
http://www.youtube.com/watch?v=5SR9ChWq03M

Päikest.
Vasta
#59
(12-04-2012, 06:03 )tapsix Kirjutas: Las ta tegeleb siis oma kolloidkeemiaga, ehk järgmises elus jõuab kuskile kaugemale.
Sama sulle. Samas, optimist nagu olen, loodan, et saad juba selles elus isiklikuks minemisest üle. Ja ehk suudad peale usu ka midagi muud enda väidete kinnituseks tuua.
Tsitaat:Turakad patendiametist said asjast aru
Selles asi ongi, et seal ei saadud millestki aru. Kui oleks saadud, siis poleks patenti antud.
Vasta
#60
Kolmapäev 02.05, kell 21.00 Ren TV "Salajased alad" räägib "Kuld- voimu saladus."
Vasta
#61
Aeg pöörduda tagasi selle teema juurdewink:
Tsitaat:Aga saan info, et tõeline pöördepunkt oli siis, kui neil õnnestus miskit moodi
vangi võtta terve Alcyone reptiillaste eskaader (laevastik). Jällegi kahtlustan, et
"Shandrasi poeg", olend, kes oli nüüd saanud nende kõrgemaks teenistujaks – tal
õnnestus nad alistada. Sain sellest just hiljuti teada ja seda jälle peamiselt tänu
telesarjale Star Trek Deep Space Nine. Selles sarjas olid reptiilse rassi olendid, keda
kutsutakse Gem Hadariteks, kes võitlesid lahingutes muundujate eest. Aga nad tegid
seda vaid seetõttu, et nad olid sõltuvuses ainest, mida nad nimetasid "White" (valge).
Kui nad ei saanud oma vajalikku annust, siis nad surid. Muidugi kontrollisid
muundujad "White" hanget, et hoida neid oma kontrolli all. Sain info, et Alcyone
reptiillastega täpselt nii juhtuski ja "White" oli "valge pulberkuld". Dan Winter räägib
sellest palju – kuidas reptiililised seda kasutasid ja kuidas see neid mõjutas. Aga ta ei
öelnud, et neile ei antud palju valikut selles asjas. Kahtlustan, et muundujad kasutasid
nende peal ka mõningaid meelekontrolli tehnikaid. Lõpuks said nad mõned Alcyone
reptiillased nende eest võitlema ülejäänud reptiilsete rasside vastu. See selgitas, miks
olin saanud info 1999. a alguses, et alküoonlased kuulusid illuminaatide "püramiidi".
On olemas vee üks rass, mis on mänginud
olulist rolli kõiges selles ja olen jõudud
mõistmisele, et see on "amfiibne" rass
(kahepaiksed). Nad olid muundujate tipptasemel
teenrid, saadikud ja läbirääkijad.
Nad olid väga sarnased Vortale (kõrvalolev
pilt) seriaalis Star Trek Deep Space Nine.
Üks nende peamine roll oli olla Alcyone
reptiillaste "töötlejad-kontrollijad", täpselt
nagu filmis. Saan info, et olend, kes oli
Shandrasi poeg ja kes lõpuks reetis Belsazari,
sai lõpuks sellele rassile üheks
liidritest. Kuna nad olid Alcyone reptiillaste
esmased töötlejad-kontrollijad, siis ilmselgelt
pidid nad asuma samuti Alcyone tähesüsteemis.
Saan info, et Alcyone on endiselt
amfiibsete esmane kodusüsteem. Nüüd on
sõnum, mille olin saanud alküoonlaste
kohta, et nad on illuminaatide "püramiidi"
osa, palju selgemaks saanud. Kuid olen
saanud ka info, et Alcyonel on natuke ka Aaria rassi esindajaid. Nad olid ka muundujate
ja amfiibsete liitlased, seega on loogiline, et nad seal on. Samuti saan info, et
Arktuurus on teine tähtsam baas amfiibsete jaoks. Muidugi, kui ma sellest teada sain,
taipasin, miks ma polnud kunagi tundnud mingitki positiivset energiat arktuuruslaste
poolt ja miks olin kogenud mõnesid psüühilisi rünnakuid neilt. Kuna nad olid
lähedased liitlased muundujatega, siis ei saanud nad minusse ja asjadesse, mida olen
pidanud tegema, väga hästi suhtuda. Seega olen kindel, et see oli seesama amfiibne
rass, kes mängis olulist rolli Alcyone reptiililiste muundujate kontrolli alla toomises.
Olen kindel, et saada Alycone reptiillasi võitlema teiste vastu pidi olema algselt
tõepoolest väga edukas, kuna teised rassid ei osanud ette näha seda, et üks nende enda
liitlastest neid ründab. Lõpuks suutsid muundujad võita reptiillaste väed või vähemalt
said nad taganema ja sõda lõpetama. Hiljuti sain e-kirja mehelt, kes ütles, et ta oli
olnud keegi Altazari nimeline ja ta oli osalenud sõjas reptiilsetega ning õhku lasknud
ühe nende planeedi. Kui ma seda lugesin, sain sõnumi, et ta oli olnud üks aarialastest
ja planeet, mille ta hävitas, oli see planeet Orionis, millele ma peale Lüüra süsteemist
lahkumist esmalt maabusin. Sain info, et olin osalenud võitluses, mis oli seotud selle
hävitamisega, kuid minu õnneks ei olnud ma tol ajal planeedil. Samuti saan nüüd info,
et selle planeedi hävitamine lõpetas põhimõtteliselt Orioni sõjad. See plahvatus tegi
palju rohkem kui lihtsalt lõpetas sõja – lisaks kukutas see meid kõiki alla kolmanda
mõõtme teise "oktaavi". Kuid ilmselt oli üks tähtsamaid Orioni sõdade tulemusi see,
et mõned anunnakki reptiililised olid toodud samuti muundujate kontrolli alla,
samamoodi nagu alküoonlased. Olen saanud info, et anunnakkid olid tipptasemel
teadlased ja ka meistergeneetikud. Nad osutusid muundujatele nende tulevikuplaanides
üsna väärtuslikeks ja mängisid siin Maa peal väga tähtsat rolli.
Ma ei tea suurt midagi tauruslastest või millised nad välja näevad, kuid olen
saanud info, et nad on oletatavalt mütoloogilised olendid, kellel on pulli pea. Samuti
on mul tunne, et nende nahavärv on väga must. Seega, sellest tulenevalt on dogoni
rass samuti mustanahaline. Hiljuti sain teada, et tauruslased olid samuti muundujate
liitlased ja täitsid nende jaoks mõningaid olulisi rolle. Sain info, et nemad olid need,
kes teadsid, kuidas toota "valget pulberkulda". Nad varustasid sellega muundujaid,
kes kasutasid seda muidugi selleks, et teha Alcyone ja anunnakki reptiillased
sõltlasteks, et teha neist orjad ja hoida neid oma kontrolli all. Saan info, et peamine
põhjus, miks dogonite rass üldse algselt loodi, oli selleks, et teha neist orjad, kes
teeniksid Siiriuse aarialasi ja ka muundujaid. Mis eesmärgil? Mineraalide kaevandamiseks,
mida vajati "valge pulberkulla" tootmisprotsessis. Seda rolli korrati ka siin
Maa peal, mis ongi põhjus, miks nad algselt üldse siia toodi.
See toob meid selleni, kuidas me kõik juhtusime tulema siia Maa peale. Saan
info, et muundujad avastasid meie päikesesüsteemi palju miljoneid aastaid tagasi siis,
kui nad tulid algselt Lüüra tähtkujusse ja hakkasid seda galaktikat uurima. Maa näis
neid eriti köitvat ja ilmselt mitmetel põhjustel. Esiteks, arvan, et nad otsisid omale
kodumaailma, mis oleks võimalikult sarnane nende algsele kodumaailmale. Samuti,
Maa juhtus olema lihtsalt niiöelda galaktikatevahelisel ristteel. Siin planeedil on palju
dimensioonidevahelisi/mõõtmetevahelisi portaale või täheväravaid, mida enamusel
teistel planeetidel ei ole. Kui sul on võime avada ja navigeerida/liikuda läbi nende
täheväravate, siis siit oleks sul ligipääs lugematule arvule tähesüsteemidele selles
galaktikas ja samuti ka teistele galaktikatele selles kohalikus süsteemis. Maa on selles
suhtes väga sarnane Andromeeda kodumaailmaga ja muidugi on siit võimalik luua
ühendus Sinise Kristalli portaaliga. Muidugi polnud kõiges selles midagi juhuslikku.
Andromeeda kodumaailm ja Maa on sõna otseses mõttes "Alfa ja Omega".
Muundujad olid väga teadlikud selle planeedi tähtsusest ja nad teadsid, et kui nad
saaksid selle teha oma uueks kodumaailmaks, siis saaksid nad kontrollida seda
galaktikat tervikuna ja võib-olla ka paljusid teisi galaktikaid. Nad saaksid taastada
impeeriumi, mille ehitamist nad olid alustanud miljardeid aastaid tagasi Nõukogu
Galaktikas. Aga siin oli üks suur probleem. Kui nad esimest korda siia tulid, valitsesid
planeeti dinosaurused, reptiilsed! Loomulikult olid nad kõikide sõdade käigus reptiilsete
rassidega muutunud kõikide reptiililiikide vastu täiesti paranoiliseks. Loomulikult
ei saanud nad lubada, et nende enda DNA saaks ohustatud või mürgitatud ükskõik
millist liiki reptiilse DNAga. Nüüd, mil nad olid leidnud endale ideaalse planeedi, aga
oh õudust ja seda lõputut Issanda kiusu – valdav DNA, mis siin eksisteeris, oli
reptiilne.
"Süldiväristajate", amööbide ja vasikatega võidu ei jookse.Bleh
Vasta
#62
(24-02-2010, 23:26 )stepsel Kirjutas: Ehk head adminnid lohistavad kulla ühte kokku (praegu valedes teemades). Orme kohta on ju selgelt öeldud, et see mätsiti kinni. Võrk on nagu rehaga üle käidud. Näiteks paneks kokku http://www.glubinnaya.info/science/ormes/hudson.htm ja Harold Pathoffi...... hops teadusajaloos auk sees.

Neid monoatomaarse kulla teemasid on foorumis mitmeid.
Kuna aeg edasi läinud, siis ei tule enam meeldegi, kus teemades pikemalt käsitlust leidis. Kas keegi mäletab? Märksõnaks peaks olema Laurence Gardner.

Vasta
#63
Selles teemas on võtmesõnaks pigem David HUDSON , midagi leiab ka ORME-t kasutades.wink
Vasta
#64
Eks võib ju jama jälle esile tõsta ja tuua välja ka artikkel selle kohta kuidas monoatomaarne kuld ühe hinge teise ilma saatis. Räägitakse seal ka DH ülbusest ja sellest, et temaga suhelnud teadlased ei kinnita tema juttu ning sellest, et peale südamerabandust keeldus DH enda imerohtu tarvitamast. Põhjuseks see, et tal pole ju midagi viga.
Vasta
#65
(27-11-2012, 18:51 )tapsix Kirjutas: Selles teemas on võtmesõnaks pigem David HUDSON , midagi leiab ka ORME-t kasutades.wink

Vahet pole kas Hudson või Laurence Gardner. Lõppude lõpuks oli just Laurence Gardner see, kelle ka eesti keeles ilmunud raamatust
see ORME tuttavaks just saigi. Ka lugesin just tema raamatust esimest korda David Hudsonist.
ORME-ga ei jõua just eriti kaugele kui iidsed seletused ORME kohta lugemata jäävad.
Keskajal nimetati sedalaadi imepulbrit Filosoofiline ehk tarkade kivi, Piiblis nimetati seda taevamannaks, aga juttu on sellest juba püramiiditekstides. Vana-Egiptuse salakultuskoolide alkeemiaõpetuses kasutati seda valgustatud teadvuse saavutamiseks.
Monoatomaarne valge pulber on tänapäeva teaduse kohaselt suuteline aegruumi koolutama. Aine kaal muutub olematuks ja kaob mingisse tundmatusse dimensiooni ja ka anum võib kaotada kaalu.
Sellest on pikalt juttu siin teemas, postitus 31:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...ht=Gardner





Vasta
#66
(14-07-2006, 20:20 )Sanguinarius Kirjutas: Maailma turgudelt on kaduma hakanud puhas kuld. Väidetavalt ostab mingi salajane organisatsioon kulda kokku, sest see on universaalne aine. Ma arvan, et valmistatakse mingit masinat, et nii palju seda kulda vaja on. Nt Inglismaa müüs poole oma kulla varudest, tollele organisatsioonile. Või äkki püütakse korraldada ülemaailmset rahandus krahhi...Mis te arvate?:o

See nn. salajane organisatsioon on IMF maailmapank vms.
Vasta
#67
...ja mind vaevavad juba sellesama teema alguses esitatud küsimused.
Kelle jaoks seda siis kogutakse?
Nibiru elanike eluliseks vajaduseks -
planeedi atmosfääri parandamiseks?
Millal ja millega nad kulla järele tulevad ja kes selle üle annab?
Käivad ju jätkuvalt need Nibiru-jutud...
Vasta
#68
(30-09-2008, 22:22 )Tehnoloog Kirjutas:
Tsitaat:Algselt postitas: Flash
Sumerite müütide järgi ..... Kulda läks neil vaja siis oma planeedi (Niburu vist) atmosfääri parandamiseks. Nii et mine sa tea, kelle käsi jälle mängus on...

Väike kokkuvõte netis:
http://www.hot.ee/loovusekool/Genesis.htm

Tsitaat:Algselt postitas: reaalne
...maailmas on u 120-140 tuhat tonni kulda ....

...ja need sajad tuhanded tonnid kulda on peidus suurtes maa-alustes hoidlates.
Võib täheldada et kõikvõimalike "nippidega" seda kogust pidevalt suurendatakse
ja kaevandatakse ka jätkuvalt... Kelle jaoks seda siis kogutakse? Nibiru elanike
eluliseks vajaduseks - planeedi atmosfääri parandamiseks? Millal ja millega nad
kulla järele tulevad ja kes selle üle annab? Käivad jutud...

(06-10-2008, 21:30 )Tehnoloog Kirjutas:
Tsitaat:Algselt postitas: paadikapten
.... Monoatomaarset kulda saab ehk ka muud moodi rahvale sisse sööta.
Njah, segased lood selle kullaga, eriti veel monoatomaarsega...

http://paber.ekspress.ee/viewdoc/EB43C4E...F20021515F
http://www.kivitalu.ee/files/documents/12_2006.pdf
http://tuulepesa.zzz.ee/viewtopic.php?t=2087
http://educate-yourself.org/cn/monoatomi...ug05.shtml

(21-11-2008, 01:26 )Tehnoloog Kirjutas:
Tsitaat:Algselt postitas seffe
... Kivi peal oli hästi palju kuldselt sädelevaid terasi (olid pigem neljakandilised ruudud - nagu püssirohi) Siiamaani ei tea mis ainega tegu oli - kahtlustasin kassikulda, ehk keegi teab?
Eks ta oli vast ikka püriit (seesama "kassikuld").
Mõned lingid ka:
http://et.wikipedia.org/wiki/P%C3%BCriit
http://www.ut.ee/BGGM/miner/pyriit.html
http://www.physic.ut.ee/materjalimaailm/...Puriit.htm

(02-12-2012, 02:00 )Tehnoloog Kirjutas: ...ja mind vaevavad juba sellesama teema alguses esitatud küsimused.
Kelle jaoks seda siis kogutakse?
Nibiru elanike eluliseks vajaduseks -
planeedi atmosfääri parandamiseks?
Millal ja millega nad kulla järele tulevad ja kes selle üle annab?
Käivad ju jätkuvalt need Nibiru-jutud...
Illusioon,illusioon - siis üks nõmedamaid mida on meile ette söödetud.
Pihustada kulda Nibiru atmosfääri - isegi uskusin teatud aja seda jama.
Nuh, siis võtsin sisse mõtleja poosi ja tabasin ära et see on puhas vuffel.
Aga loe Postitus: #61
Tsitaat:Aga nad tegid
seda vaid seetõttu, et nad olid sõltuvuses ainest, mida nad nimetasid "White" (valge).
Kui nad ei saanud oma vajalikku annust, siis nad surid. Muidugi kontrollisid
muundujad "White" hanget, et hoida neid oma kontrolli all. Sain info, et Alcyone
reptiillastega täpselt nii juhtuski ja "White" oli "valge pulberkuld".
Siis teema mille kohta nagu rohkem ei teagi, aga oleks väga huvitav teada.
Kas keegi omab selle kohta inffi?
Vasta
#69
Tulnud puistavad kulla puru enda planeedi juurde, et see kaitseks planeeti kiirte eest.
Sinna see kuld ka meie "turult" ehk planeedilt kaob.
Vasta
#70
(05-04-2012, 00:13 )Chaos Kirjutas:
(03-04-2012, 07:23 )tapsix Kirjutas:
(02-04-2012, 15:29 )Chaos Kirjutas:
(02-04-2012, 07:34 )tapsix Kirjutas: Magneti abil kontsentreerimine on lihtsalt üks kõige lihtsam viis.

Päikest.

No ma jätan selle "monoatomic elements`i" osa rahule. Aatom on ikka aatomi ja element on element, aga kohe hirmsati huvitab mind kuidas on võimalik "kulda" püüda magnetite abil?
Pean Sind kurvastama - ORME on oma omadustelt hoopis uus mateeria.
"Kõrgspinniline" :Sellest ühes suunas tiirlemisest tulenebki mõiste - orbitally rearranged ehk siis muudetud orbitaalidega ja kuna kõik need aatomid on siis positiivse kattega( laienenud tuum), siis nad tõukuvad ja iga aatom on üks mannatera, sellest siis nimetus monoatomaarne."
Tänu just sellele hoiab orme magnetväljast eemale: s.t. kui tal on vees lahustunud olek, siis tal on võimalus vältida magnetvälja tõukudes sellest eemale.
".Ülijuht ei lase enda sees eksisteerida pingel ega magnetväljal,olemuselt täiuslik takisti,ent tundlik magnetjõule,mis on peaaegu võrdne nulliga. Ülijuhi sees voogab ülivoolav kvantvedelik,sellel puudub magnetväli,kuid on võime neelata magnetenergiat,et toota valgust.Katsetel pani Maa magnetväli leviteerima näiliselt puuduva 44% kaalust.Huvilised võivad lugeda Meissneri väljadest". http://www.hullumaja.com/?pg=community&c...c=539&nr=9

Päikest.

Tegelikult ei saa elektronide jõud ületada tuuma jõudu ja see on fakt..

Aga ma ei tahtnud sellest rääkida vaid sinupooleset lihtsat ja omasõnalist lahtiseletust kulla magneetilisuse kohta, ehk kuidas ja miks?

Kulla inimene sa kaotasid ühe postitusega ära suure osa keemiast ning selle, mis paljusid aineid koos hoiab.Laugh Eeldan, et jõu all mõtled elektrilist laengut, mis üldjuhul on aatomis jah null (elektrone ja prootone võrdselt) kuid ioonides nii enam ei ole. On positiivne ioon, milles prootoneid rohkem kui elektrone, "elekronide jõud ületab tuuma jõu" ja negatiivne ioon, milles asjad vastupidi. Koos nad moodustavad molekuli, mille üldlaeng on taas null.
Sellist kulla molekuli milles on üks aatom tahaks minagi näha.Laugh
Vasta
#71
(31-12-2012, 06:05 )kalev20 Kirjutas: Sellist kulla molekuli milles on üks aatom tahaks minagi näha.Laugh
Sulle näidatakse ainult vedelikku ja pulbrit ning öeldakse, et "usu mind, siin on monoatomaarne kuld sees". Aga monoatomaarsete juhtmetega tegeleb teadus juba pikemat aega, sealhulgas ka kulla baasil tehtutega, kuid omadused ei paista küll sellised olevat mida ORME-ga lubatakse..
Vasta
#72
(02-12-2012, 02:00 )Tehnoloog Kirjutas: ...ja mind vaevavad juba sellesama teema alguses esitatud küsimused.
Kelle jaoks seda siis kogutakse?
Nibiru elanike eluliseks vajaduseks -
planeedi atmosfääri parandamiseks?
Millal ja millega nad kulla järele tulevad ja kes selle üle annab?
Käivad ju jätkuvalt need Nibiru-jutud...

Nibiru Anunnaki ja Nephilimi rassid leidsid võimaluse, kuidas kasutada valge pulber kulla üht versiooni ioniseeritud kujul oma planeedi õhus, et luua oma rasside pikaealisust. See tekitas geneetilise sõltuvuse sellest kunstlikult loodud ainest, mis nõudis jätkuvalt aina suuremat selle aine konsentratsiooni nende õhus, et kehad ei haigestuks ja sureks. Kui nende enda planeedi kullavarud lõppesid, tulid nad siia seda kaevandama. Siit sai alguse pikk ja inetu lugu, mis läks inimrassile nii mõndagi maksma...

Kuna nüüdseks on need rassid suutnud leida moodused, et vabaneda sellest sõltuvusest ja kannavad oma rassiliinis vaid sellest põhjustatud geneetilisi mutatsioone, siis juhul kui Maal tõepoolest kogutakse millegi jaoks kulda kokku, jääb vaid loota, et see siit kuskile viiakse, mitte ei valmistuta selle kasutamiseks kohapeal...Sick
Vasta
#73
(11-07-2013, 12:58 )Veli Joonatan Kirjutas:
(11-07-2013, 12:43 )kage Kirjutas:
(11-07-2013, 10:31 )Veli Joonatan Kirjutas: Kas kõik nii lihtne ongi?
Jah, nii lihtne see ongi kui teaduslikult asjale läheneda. Uskudes võib mida iganes sinna vette tekkida.
Asi ongi selles, et on kaks võimalust - kas läheneme asjale "teaduslikult", või mõistusega.
Aga ära lähene asjale "teaduslikult" vaid teaduslikult - katsed, mõõtmised, uuringud, tulemused jne, sest praegu ei saa ma aru kuidas lihtsalt uskudes kellegi juttu tähendab mõistusega lähenemist, sest ORME puhul ei ole mingeid katseid, uuringuid ja tulemusi olemas vaid ainult ühe inimese jutt mida kõik hoolega suuliselt edasi arendavad.
Vasta
#74
(11-07-2013, 13:55 )kage Kirjutas:
(11-07-2013, 12:58 )Veli Joonatan Kirjutas:
(11-07-2013, 12:43 )kage Kirjutas:
(11-07-2013, 10:31 )Veli Joonatan Kirjutas: Kas kõik nii lihtne ongi?
Jah, nii lihtne see ongi kui teaduslikult asjale läheneda. Uskudes võib mida iganes sinna vette tekkida.
Asi ongi selles, et on kaks võimalust - kas läheneme asjale "teaduslikult", või mõistusega.
Aga ära lähene asjale "teaduslikult" vaid teaduslikult - katsed, mõõtmised, uuringud, tulemused jne, sest praegu ei saa ma aru kuidas lihtsalt uskudes kellegi juttu tähendab mõistusega lähenemist, sest ORME puhul ei ole mingeid katseid, uuringuid ja tulemusi olemas vaid ainult ühe inimese jutt mida kõik hoolega suuliselt edasi arendavad.

Kage - kui sa oled lugenud vaid ühe inimese juttu ORME kohta siis oled pehmelt öeldes küll väga vähe lugenud. Hetkel jääb selgusetuks milles küsimus - kas kahtles ORME kui sellise olemasolus või on sul mingi kitsama asja kohta kahtlus?

Tapatalk on GalaxyTabEx
Vasta
#75
Kaks viimast postitust peaks olema teemas Alkeemikud Eestis.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kadunud lennukite müsteerium ja kahtlased lennuõnnetused Müstik 224 111,750 02-09-2023, 21:05
Viimane postitus: Mannu
  [split] Kadunud lennukite müsteerium ja kahtlased lennuõnnetused kage 26 11,236 31-12-2014, 00:03
Viimane postitus: Lemet

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat