Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 1 Häält - 4 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Draakonid
Autor Sõnum
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

Postitusi: 3,727
Liitunud: Oct 2007
30-07-2009 14:50
Postitus: #51
 
Milleks kogu see müstika, võib olla on siiski kogu butafooria taga Orioni seltskond oma tehniliste vidinatega. Et ehitada algset asjade maailma peavad olenditel olema head käed, millega saab väga peenelt manipuleerida, hiljem on muidugi võimalik juba automaate kasutada aga seda algtõuget tehnika loomiseks ei suuda teha mingid olendid kes ei suuda suures karjas koordineeritult tööd teha, veel vähem mingid lendavad tiibadega monstrumid.
Ütleme nii, et monstrumid suudavad küll eri dimensioonide vahel liikuda kuid nad on siiski ainult liik kel pole tehnilisi vahendeid energiakasutuseks ega oma püsielukohtade väljaehitamiseks.
Reptiloidide biorobotiteks on hallid, kuid need hallid oli vaja välja töötada. Rännakul keha kaitseks kasutatakse ikkagi mitmes kihis toimivat tehnikat, sest osa neid tulnukaid on sama füüsilised kui inimene, kusagil on tehased mis seda süsteemi korras hoiavad ja uusi laevu ehitavad.
Samas on ääretult kihvt vaadata täiusliku mimikriga enda vastas olevat olendit keda ka kõige parema tahtmise juures ei näe kuid tunned kehaga ja saad mõtte kaudu vestelda.
Mina ei näe VSmeedium näeb ja kirjeldab.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
koba
Tavaliige

Postitusi: 63
Liitunud: Aug 2010
14-08-2010 22:07
Postitus: #52
 
http://www.para-web.org/viewthread.php?t...#pid119101

Siia sobib see vist paremini
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
21-12-2011 18:45
Postitus: #53
RE:
(11-08-2006 14:13 )Arlich Kirjutas:  ---
Mis veel lohe- või meremaosse puutub, siis Hiina draakonid on vast neile füsioloogiliselt kõige lähedasemad - omades võimet lennata ilma tiibadeta ja olles osavad kujumuutjad (ka võime võtta inimese kuju).
---

Ilmar Soomere raamatust "Paleokontakt":
Tänapäevane levinud termin "draakonid" on tegelikult hiline ja tuleneb kreeka keelest.
Hiina oma termin on "long".
Kreeka keeles tähendab "drakin" - "selgest nägema", algtähendusega "see, mis näeb" või "mis vihiseb ja särab".
Draakoni skulpuure on Kirde-Hiinst leitud alates 6200 eKr. Draakonite kujusid on tehtud peale Hiina ja Jaapni ka Koreas, Vietnamis, Indias, aga ka Euroopas.
Draakoni kirjeldustes on sageli märgatd selliseid iseärasusi nagu - suured silmads (illuminaatorid?), tiibade olemasolu, mürgise tuleleegi väljahingamine (heitgaasid raketist?), tugev mürin, võime enda kuju muuta.
Võib oletada, et muistsete kirjelduste tõlgendamisel on segi aetud lennumasina ja tulnuka enda kirjeldused. Nii on mainitud, et draakonid on võimelised inimkeeles rääkima ja nad on inimestest targemad.

Arthur Cottrelli "Maailma mütoloogia entsüklopeediast" Tln. 2006:
Yu on Hiina mütoloogias tuntud üleujutusaegse kangelasena...Yu´d kujutati mõnikord pooldraakoni-poolinimesena...Ta olevat valitsenud aastail 2205-3197 eKr.

Wiki artiklis Chinese dragon on kirjas:
"Mõnes Hiina legendis on imperaator sündinud draakonisarnase sünnimärgiga.
Imperaatorite naiste taassünde olevat aga identifitseeritud "fenghuang-märgi" abil (see on fööniksi hiina variant, 4000 aastat vana.)
Hiina vanadel joonistel on sageli kujutatud draakonit leegitseva palliga mängimas. Draakoni saba otsas on kujutatud sulgi imiteerivat stiliseeritud leeki.
http://en.wikipedia.org/wiki/Chinese_dragon
http://en.wikipedia.org/wiki/Fenghuang
Tabel kogu maailmas levinud draakoni mütoloogia kohta:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_dra...d_folklore
(selle postituse viimane muutmine: 21-12-2011 20:49 Müstik.)

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
11-12-2015 13:25
Postitus: #54
RE: Draakonid
Kõige enam austasid draakoneid iidsed keldid.
Keldi legendid räägivad,et draakonid on sajandite tarkuste hoidjad, kes valvasid taeva väravaid ja allmaailma, lepitades sellega valguse ja pimedusejõudusid.
Ustava teenistuse eest kinkisid maa jõud neile tarkuse ja ettekuulutuse võime, avades sellega nende ees kõik selle maailma saladused.
Keldi druiidid uskusid, et Maa sarnaneb draakoni kehale, seepärast ehitasid nad oma pühakojad ley-liinidele ehk Draakoni liinidele, mis asuvad selle keha "jõusõlmedes".
Isegi meie päevil on paljud esoteerikud kindlad selles, et salapärased ringid põldudel ilmuvad eranditult Draakoni liinidele.
Ajakirjast "Mõistatuslikud faktid." 2015/12
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
23-09-2017 08:25
Postitus: #55
RE:
(22-01-2008 08:51 )ilus Kirjutas:  Eestis on draakonite ehk lohedega seonduvat põhjalikult uurinud sümbolitetundja Karl Kello, kelle hiljuti ilmunud raamat "Draakoni märgi all" on praegu saadaval ja käsitleb huvitavaid seoseid Eesti ja muu maailma draakonimütoloogia vahel. Seda alates esiajaloolistest aegadest kuni meie ajani välja.

See on tõepoolest huvitav ja kenasti illustreeritud raamat, ilmunud 2007.
Näiteks on selles värvipilt kahepäise meteoriidi(?)keraga, millel saba taga. Maalitud 1350. On ka pilt draakonipäisest ja härjajalgadega tulisest lõukoerast, kes valvab leegitsevat pärlit Pekingi suvepalee ees 17.sajandil.
Pilte vaadates tekib küsimus, mis kerasid sel ajal armastatud draakonid saba peal kannavad?

Lk.92 on pilt Vishnu avataara Varahast. Vishnu on hinduismi peajumalaid. Kuldikujulisena kirjeldatakse india mütoloogias aga ka komeeti.

Raamatu tutvustusest:
Kogu maailmas on läbi aegade kujutatud draakoneid, kel mingi kera või muna lõugade vahel. Tavaliselt tõlgendatakse see päikesevarjutuse kajastuseks: taevamadu neelab päikese. Ent leidub niisuguseidki motiive, kus draakon näib mängivat leegitseva keraga ja selle mahagi pillavat: tulekera kukub taevast alla, leegitsev saba taga. Hiina kultuuriareaalis peetakse seda leegitsevaks pärliks -- elutarkuse pärliks, surematuse pärliks.

https://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?163601
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Eithea
Veteran

Postitusi: 2,825
Liitunud: Aug 2010
23-09-2017 15:47
Postitus: #56
RE: Draakonid
5 ДРАКОНОВ, СНЯТЫХ НА ВИДЕО. ЧАСТЬ 2. Драконы, Снятые На Камеру

Väidetavalt on jäänud pildile Draakon, aga võta sa kinni... filmis võib mis tahes lennata...

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tegudele
Tavaliige

Postitusi: 194
Liitunud: May 2019
14-07-2019 18:51
Postitus: #57
RE: Draakonid
Usun, et kui dinosaurused oleks kauem elanud(edasi kujunenud), oleks nad muutunud draakoni taolisteks. Kui tõesti seda ajajoont tõepähe võtta, et miljonite aastat eest olid dinosaurused.
Draakon tihti näeb välja nagu lihatoiduline dinosaurus, kel on tiivad ja lendab. Osad dinosaurused, kes veel olid Maal enne suurt katastroofi olid sulgedega ja lendasid lühemaid maid.
Archaeopteryx näeb välja nagu väike draakon
Mulle tundub, et draakonid on olendid, kes tegutsevad teistsuguses dimensioonis, kus dinosaurused said kauem edasi elada.
iga fantaasia ikkagi põhineb millegil(inspireeritud tõest).
Kui jäeti nii tugev mulje, et neid hakati palju kujutama siis midagi selle taga on.

Äkki on asjad teistmoodi, kui räägitakse - võibolla olidki draakonid ja dinosauruste lugu on fabrikeeritud seoses darwinsimi evolutsiooni teooria promo hetkega. Teada on, et kaks paleontoloogi peaaegu, et ainult kahekesi võistlesid pingsalt dinosauruste leidudega(pandi uus süsteem peale - kristluse asemele, et maa on 6k aastat vana). Imelik, et enne oli vaikus e siis tõlgituna polnud vajadust seda süsteemi ajada. Suuri kaevamisi on enne ju tohutult olnud.

Kõik võib olla.
Kas Isegi mitte Julius Caesar näinud ükssarvikut(hobusele keevitatud narval sarv otsaette)?

Võis ka olla nii, et mingi hetk tehti draakoneid. Eriti palju eriskummalisi olendeid(mitmest loomast kokku pandud olendid) on näiteks Kreeka lugudes. Geene ümber lülitades saab põhimõtteliselt ükskõik millise looma tulemusena.

Tänapäeval püüab omal sõnul paleontoloog Jack Horner teha dinokana nii, et kana iidseid omadusi lülitab sisse. Nii saab kanale, hambad, küünised(dinosauruse käed ja jalad), soomused. Selle kõigega eraldi ollakse edukad aga seda kõike pole veel kokku pandud ja sünnitatud(tema poolt vähemalt). Keeruliseim on saba. Saba ei saa lihtsalt lülitada nii sisse, et tuleb pikk saba, seda peavad nad muutma eraldi tehnoloogiaga(tõenäoliselt kasutavad geeni muutmis tehnoloogiat nimega CRISPR-Cas9, samuti oleks vaja 300 tuhat dollarit toetust projektile saba jaoks ka).

Nüüd selles juunis oli Horneriga Intervjuu(inglise keelne allikas: https://www.youtube.com/watch?v=UzADla4obpM[29:15 hakkab dinokanast rääkima])

Seda on juba ammu öeldud, et kanadele on suudetud hambad panna ja kana nokk muuta dinosauruse ninaks.
See, millega avalikustamata pusitakse laborites...tont seda teab.

...tüürisin veidi draakoni teemast mööda...aga tüürin siis tagasi...

Kasutades kana asemel suuri linde saabki teha dinosauruse ja linnu kokku hübriidiks, mis ehk ongi draakon. Neid juhtumeid on ka, et maod sünnivad jalgadega nii, et peaks olema isegi lihtsustatult lihtne olema teha(kui kunagi tehakse hiigel draakon) küünistega madu kuna neil enda sees on küünistega jalgade geeni info tegelikult olemas.
(selle postituse viimane muutmine: 17-07-2019 13:43 Tegudele.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Q11
Bännitud

Postitusi: 1,137
Liitunud: Nov 2018
14-07-2019 19:36
Postitus: #58
RE: Draakonid
Draakoni "nägemine" on suht harva esinev nähtus...niiet kui näed siis ...palju õnne...Smile
(selle postituse viimane muutmine: 14-07-2019 19:41 Q11.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
filo
Tavaliige

Postitusi: 77
Liitunud: Mar 2019
14-07-2019 20:00
Postitus: #59
RE: Draakonid
Laiskus kontidest välja! Juhtmed kuklast kasvõi natuke välja...

http://the-eye.eu/public/Books/Occult_Li...Exercises/

Hammastega tuleb sellest asjast kinni hoida ja mitte enam lahti lasta.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
isemaag
Vana kala

Postitusi: 619
Liitunud: Apr 2013
21-07-2019 02:44
Postitus: #60
RE: Draakonid
(14-07-2019 19:36 )Q11 Kirjutas:  Draakoni "nägemine" on suht harva esinev nähtus...niiet kui näed siis ...palju õnne...Smile

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Imepisikesed draakonihakatised alustasid oma rännakut elutõe otsinguis vähem kui 13 tundi tagasi, nende üle ilkumine arvan et pole eriti kasulik, nende eestimaises mõistes liiginimeks on kärnkonnad. Eelmise aasta sügises, tolle päeva õhtul kui olin neid tee pealt ära korjanud ülesõitmisest, mõni tund hiljem nad mu puukuuri ukse serva alt pugesid sisse, mitukümmend pisikest ja neil oli kaasas 2 vanemat kes lihtsalt jälgisid. Nad tulid tänama. Neil on ühine liigiteadvus, mida ametlikult normaalsetel inimestel pahatihti pole kunagi olnudki, maru kiiresti annavad infot edasi.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Q11
Bännitud

Postitusi: 1,137
Liitunud: Nov 2018
21-07-2019 13:33
Postitus: #61
RE: Draakonid
Draakoni omadus on lendamine (omab tiibu) ja mis kõige tähtsam...tule sülgamise oskus. Kärnkonn kohe kindlasti ei liigitu Draakoni alla...Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tegudele
Tavaliige

Postitusi: 194
Liitunud: May 2019
21-07-2019 19:35
Postitus: #62
RE: Draakonid
võibolla leidis ta mingi keelelise vihje.

Dragon
-gon
konn

võibolla on nad bioloogilised sugulased draakonitele.
Tehti pooleldi loom pooleldi masinlik tegelane. näiteks leegiheitja suus.

võibolla oli draakonid nende aja ufod. Kui tulid lendamismasinad hakati mõtlema millised võiks olla palju võimsamad lendamismasinad. kiired kõrgetehnoloogilised. Tol ajal need, kes lendasid oli loomad siis mõeldi, milline võis olla väga võimas lendav loom ja see läks inimkonna ühisesse teadvusesse ja tekkis palju draakonite nägemisi.
(selle postituse viimane muutmine: 21-07-2019 20:09 Tegudele.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
isemaag
Vana kala

Postitusi: 619
Liitunud: Apr 2013
21-07-2019 21:48
Postitus: #63
RE: Draakonid
(11-12-2015 13:25 )Müstik Kirjutas:  Kõige enam austasid draakoneid iidsed keldid.
Keldi legendid räägivad,et draakonid on sajandite tarkuste hoidjad, kes valvasid taeva väravaid ja allmaailma, lepitades sellega valguse ja pimedusejõudusid.
Ustava teenistuse eest kinkisid maa jõud neile tarkuse ja ettekuulutuse võime, avades sellega nende ees kõik selle maailma saladused.
Keldi druiidid uskusid, et Maa sarnaneb draakoni kehale, seepärast ehitasid nad oma pühakojad ley-liinidele ehk Draakoni liinidele, mis asuvad selle keha "jõusõlmedes".
Isegi meie päevil on paljud esoteerikud kindlad selles, et salapärased ringid põldudel ilmuvad eranditult Draakoni liinidele.
Ajakirjast "Mõistatuslikud faktid." 2015/12

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Kommentaarin liinide kohta: Lille Lindmäe tegeleb nende liinidega, ta on ise seda avaldanud. + vene aja lõpus oli paar korda suhtlemist, ta oli juba tollal väga tugev.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mannu Eemal
uxake

Postitusi: 2,209
Liitunud: Aug 2010
22-07-2019 09:19
Postitus: #64
RE: Draakonid
Kas on lendamise võime draakonile "kohustuslik"?
Eesti keeles oleks nagu sõna lenddraakonid?
Põhjakonn oli Eesti oma draakon, liikus aga hiiglaslike hüpetega.
Hiinas on ka ley-joontele vastav mõiste - draakoni teed. Kas need sisuliselt täpselt kattuvad, see vajaks uurimist, kuid ühisosa neil on küll.
Hiinas on draakon kui loom/olend "leiutatud" Gobi kõrbest pärit hiiglaslike dinosauruse skelettide järgi, seega lennuvõime on neile pigem fantaasiast külge poogitud. Kas Euroopa draakon, kes oli erinevalt hiinlaste omast reeglina kuri, on ka sealt pärit läbi juttude või on muud päritoli, see oleks ka uurimisteema.

Brain expedition.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Lokster
Veteran

Postitusi: 792
Liitunud: Mar 2019
22-07-2019 10:20
Postitus: #65
RE: Draakonid
Hämmastav. Seepärast jäävadki paljud uksed lukku. 2 nädalat kirjutasin ,kellegile kääru vahele ei jäänudki. Kõik need legendid, müüdid ja vanad pärimused räägivad ühest. Vaadake kasvõi vanu gravüüre. Vahet pole kuidas mõni kultuur neid on kirjeldanud - kõigi maade-rahvaste pärimused kõnelevad ikka samast. Lohe-draakon-siug-madu......reptiilid. Tiibadega madu ja kullinokaga. On lind ( kotkas ) kõikides pärimustes ja on madu. On ülailmas ja on allilmas.
Põhjakonna kujundas kristlane. See oli tema paganliku aktsendiga lugu pühast Jürist-lohetapjast. Ahhhh....mina loobun.

https://www.google.com/search?q=gravur+f...0&dpr=1.25


https://www.google.com/search?client=fir...CAo&uact=5

Sule silmad ja ütle kosmiline siug.
(selle postituse viimane muutmine: 22-07-2019 13:12 Lokster.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Lokster
Veteran

Postitusi: 792
Liitunud: Mar 2019
22-07-2019 15:49
Postitus: #66
RE: Draakonid
Jah Mannu. Sinust oleks küll eeldanud ,et oled küps iseseisvalt suure lusikaga ürgsuppi sööma. Mida ma näen on aga......ahjualused kulbiga ja kiirtooteid ning roosa pudingu topsikuid nosivad vaimlejad. Ja neid tuleb mühinal juurde. Kes pole valmis OMA usse leidma ,neid äratama asuma ning ka taplust maha pidama........neil lusikas suhu ei mahu. Mugavam on õndsas rahus end ohvrina lasta nosida võõrastel sisalikel.
(selle postituse viimane muutmine: 22-07-2019 15:50 Lokster.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
filo
Tavaliige

Postitusi: 77
Liitunud: Mar 2019
16-08-2019 18:15
Postitus: #67
RE: Draakonid
Lööme siis seda palli ka vahepeal.
https://www.youtube.com/watch?v=M59aylBo3ZE

Küsige VSi käest, mis jõud mind neid linke postitama ajab. Ma nimelt ei tea seda.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

Postitusi: 3,727
Liitunud: Oct 2007
17-08-2019 18:13
Postitus: #68
RE: Draakonid
Lokster, ära oole Mannu suhtes nii üleolev. Sa ei tunne teda. Mannu suhtleb rahulikult hiievaimudega, kolab mööda Ley radu ja uurib vajadusel esivanemate matusepaikuja uskumusi. ta tunneb seda kardinatagust maailma üsna hästi.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
filo
Tavaliige

Postitusi: 77
Liitunud: Mar 2019
18-08-2019 10:21
Postitus: #69
RE: Draakonid
(18-08-2019 10:16 )Minaelan Kirjutas:  Ka VironShaman sai mustkunstniku poolt ära võetud. Lahe.
Tegelt me ei tea, kas seda foorumit üksainuski "päris" inimene loeb enam, või mängivad siin mitu hüdra kombitsatega pingpongi, või mängib ainult üks hüdra iseendaga.

Pealegi, kas polnud see mitte sina, Minaelan, keda "Naut" ja "Lokster" siin päris mitu korda hüppama sundisid, kui kasutada korvpalli termineid?
(selle postituse viimane muutmine: 18-08-2019 10:34 filo.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Vesilik
Veteran

Postitusi: 1,649
Liitunud: May 2009
18-08-2019 16:47
Postitus: #70
RE: Draakonid
Võibolla on mõnel ullikesel aeg ära KRayooni juurde kolida.

Truth shall set you free.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Eithea
Veteran

Postitusi: 2,825
Liitunud: Aug 2010
18-08-2019 18:39
Postitus: #71
RE: Draakonid
(22-07-2019 09:19 )Mannu Kirjutas:  Kas on lendamise võime draakonile "kohustuslik"?
Eesti keeles oleks nagu sõna lenddraakonid?
Põhjakonn oli Eesti oma draakon, liikus aga hiiglaslike hüpetega.
Hiinas on ka ley-joontele vastav mõiste - draakoni teed. Kas need sisuliselt täpselt kattuvad, see vajaks uurimist, kuid ühisosa neil on küll.
Hiinas on draakon kui loom/olend "leiutatud" Gobi kõrbest pärit hiiglaslike dinosauruse skelettide järgi, seega lennuvõime on neile pigem fantaasiast külge poogitud. Kas Euroopa draakon, kes oli erinevalt hiinlaste omast reeglina kuri, on ka sealt pärit läbi juttude või on muud päritoli, see oleks ka uurimisteema.
Lendamine ei ole kohustuslik, vähemasti kui millalgi käisin vaimusilmas kaemas, siis osa maaelemendi draakoneid oli selliste pisikeste rudiment tiivakstega ja elukohaks oli maapõu.

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
NelliN2
keegi

Postitusi: 553
Liitunud: Oct 2008
06-01-2020 13:04
Postitus: #72
RE: Draakonid
Leitsin huvitava lõigu draakonite kohta raamatust ,,Ayahuasca antoloogia.,,

Kirja oli see pandud konibo indiaandlaste juures, kuuekümnendate alguses antropoloog Michael Harneri poolt.
Edasi ma vahendan meelevaltselt tema teksti, jättes teemasse mittepuutuva välja.

...seejärel projetseerisid nad minu ette uue vaatepildi. Kõigepealt näidati mulle planeet Maad sellisena, nagu oli see kunagi ajastuid tagasi, kui elu polnud veel tekkinud. Seejärel hakkasid taevast langema sajad läikivmustad olendid, kellel oli suur vaalasarnane keha ja harjaselised tiivad. Nende päid ma ei näinud. Nad potsatasid maha, olles reisist nii surmväsinud, et jäid väga kauaks liikumatult puhkama. Nad selgitasid mulle mingis mõtetekeeles, et olid ilmaruumis millegi eest põgenenud. Siia planeedile olid nad tulnud oma vaendlase eest pakku.
Olendid näitasid mulle, kuidas nad olid meie planeedile elu loonud, et ennast arvukate erinevate eluvormide vahele ära peita. Minu silme all rullus lahti mastaapne taime-ja loomariigi ning erinevate alamliikide loomise protsess, mis kestis sadu miljoneid aastaid.
Sain teada ,et need lohesarnased olevused pesitsesid kõigis eluvormides ,kaasa arvatud inimestes. Meie, inimesed, oleme neile vaid kestad ja teenrid. Tänu sellele said nad minuga minu enda seest kõneleda.
Hiljem kibelesin küsima ekspertarvamust kõige kogenumalt indiaanlaselt- pimedalt samaanilt, kes oli ayahuasca-joogi kaasabil palju kordi vaimumaailma külastanud. Kirjeldasin oma nägemust talle lõik haaval. Kui jõutsin lohesarnaste olevusteni, jätsin mainimata nende ilmumist ilmaruumist. Konibodel puudub lohe jaoks eraldi sõna, nii iseloomustasin neid suurte nahkhiirtena.
,,Seda ütlevad nad alati.,, vastas samaan.
,,Nad on ainult pimeda ilmaruumi peremehed.,, ja viipas nagu muuseas käega üles taeva poole...

Lk 213-220
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
8-0
Tavaliige

Postitusi: 51
Liitunud: May 2005
08-01-2020 11:31
Postitus: #73
RE: Draakonid
(06-01-2020 13:04 )NelliN2 Kirjutas:  Sain teada ,et need lohesarnased olevused pesitsesid kõigis eluvormides ,kaasa arvatud inimestes.

Mind külastasid 4 sellist selli, pidid veel tulema mind vaatama, ennem kui siit teise ilma lähen. Shock
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog