Teema hinnang:
  • 1Hääli - 4 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Draakonid
#1
Draakonid müüt või reaalsus? Arvan, et natuke üht ja natuke teist, aga pildid on küll googlis ägedad. Krüptozoloogid on eriti kiindunud draakonitesse ja loherditesse ja püüavad tõestada, et nad eksisteerivad. Kuid nad on harva nähtavad kuna kasutavad nt kaitsevärvust umbes nagu kameelionid.(H)
Vasta
#2
Reaalsus ikka.Sa Komodo draakonitest pole midagi kuulnudSmileNad kaaluvad kuni 160 kilo ja elavad Indoneesia saartel.
Vasta
#3
Draakonid , võimalik et peale dinosauruste väljasuremist ellujäänud dino. rass , kellel oli võimalik lennata , välja surid nad arvatavasti keskajal . Kindlasti on liialdatud nende suuruse,välimuse ja muu sarnase suhtes . Ikkagi ju showbizniss , nende olevuste pealt teenitakse ka raha , tehakse mingi draakoni teemaline koht kus inimesed saavad igast asju teha mis draakonitega seotud ( või mõni videomäng draakonitest) ning teenitakse selle pealt raha . Kui maailmas poleks raha elaksime me utoopias , sama mis mis oli raamatus Gilligani saarel vms , kus oli mingi mees kes sattus kuidagi saarele kus elasid temast 10x väiksemad inimesed.
Vasta
#4
Draakonid (the Draconians) on mõistusega olendite reptiloidide (Reptilians) kuninglik liin. Nad on lendavad reptiloidid (winged dragons).
Nad arenesid välja Alpha Draconi tähesüsteemis Orioni tähtkujus mõtlevate olendite liigist, keda nimetatakse Carians.

http://www.nibiruancouncil.com/html/reptilians.html

Oma isikuomadustelt on nad emotsioonideta (või peaaegu emotsioonideta) kõrgintellektuaalid.
Neil on loomislegend, et maailmakõiksus on antud nende valtisemise alla ja nende õigus on hävitada nende poolt koloniseeritavatel planeetidel kõik teised mõistusega olendid.
Oma eesmärgi saavutamiseks nakatavad nad nende huvisfääri sattunud planeedid lahkmeelega (rassism, kommunism, fa¹i¹m, ¹ovinism, religioonid jne.)
Juhul kui nad ülemvõimu ei saavuta, loobuvad konfliktist ning on head kõrgintellektuaalidest koostööpartnerid.
Ilma reptiloidide rünnakusurveta ei oleks inimesed kui noorim (ja kõrgeima arengupotentsiaaliga) kosmost asustavate mõistusega olendite liik nii kiiresti nii kõrget arengutaset saavutanud.
Galaktilised sõjad on siiski olnud kohutavate tagajärgedega.

Varem arvasin, et nad meie planeedil ei tegutse, kuid nüüd olen olnud sunnitud oma arvamust muutma.
Vasta
#5
Leidsin googlist huviatava pildi. Mis te arvate?
www.rense.com/general48/badjoke.htm - 13k -

edit: link klikitavaks

Muudetud: 29-7-06 kell 10:51:02 Flash
Vasta
#6
Eelmine pilt tundub kahtalsena. Esiteks on draakon suht vana välimusega, purgi järgi oletades aga üpris pisike, paar cm. Ei oska oletada, kuidas nad suuremaks kasvavad ja sarnase välimuse säilitavad, kestuvad (neil naha katteks pidavat olema soomused, seega suht kaheldav)? Kui vaadata mõnda muud kahepaikset, nt krokodilli, siis ema krokodill ja pojad ei ole väga sarnased, aga see draakon miski pärast tundub olevat.

Või draakonid ongi nii pisikesed? Ajad, kust pärinevad müüdid draakonitest, olid inimesed ka väiksed, võrreldes praeguse ajaga (evolutsioon - keskmine pikkus inimestel koguaeg tõuseb... )
Vasta
#7
Sellest samusest draakonist on varemgi kuskil juttu tehtud(Eesti Päevalehes?).

Küll on hea mälu mul:
http://www.epl.ee/artikkel.php?ID=256028
Vasta
#8
See on, jah, kuulus draakon, isegi Wikipediasse jõudnud. Seal ka viide tema saamisloole (vt ka siit). Aga on teine päris dekoratiivne ... pisut suur, aga võiks endalgi riiulis olla. Kes või mis võiks olla meie foorumi maskotiks?
Vasta
#9
Ma arvan et draakon on lihtsaltmüüt,mis on kujunenud välja dinosaurustest.Nagu need asjad ikka rahvasuus käivad:igaüks paneb omaltpoolt midagi juurde(näiteks et dinosaurus rex purkas tuld)ja tekibki müüt.
Vasta
#10
Esimene reaktsioon - Issand kui armas.

Sellised võiksid päriselt olemas olla. Keegi võiks selle purgi uuesti üles leida...

Igaljuhul on väga kahju, kui see võltsing on.
Vasta
#11
Oli jah armas aga oli kunagi dok. film draakonitest
seal näidati igasuguseid draakoneid kes olid tegelt rohkem sisalike moodi.
Vasta
#12
Kas Draakonid?
Paar pilti oletatavatest Draakonitest Tiibeti kohal. Pildid on võetud lennuki aknast. Anomaaliad ilmnessid alles piltide hilisemal uurimisel. Inimsilm esialgu kõike ju ei märka...

[Pilt: 2005-8-7-dragon1.jpg]

[Pilt: dragons_in_tibet_2004_22_june.jpg]
Vasta
#13
Tsitaat:Algselt postitas: Arlich
Paar pilti oletatavatest Draakonitest Tiibeti kohal.
Ehhee ... tuttavad elukad ... kunagi sai neile isegi viidatud
Tsitaat:Algselt postitas: Hallucigenia
Ning võib-olla on sellelgi mingi seos asjaga, et kui läänemaailmas on UFO-del vähem või rohkem ulmeliste lennumasinate kuju, siis Hiinas, kus selline elukas nagu draakon sügavalt kultuuris istub ... nad võtavadki draakonite kuju: http://www.theepochtimes.com/news/5%2D8%2D7/31030.html
Vasta
#14
Hadzi Ogloele: Ah, et draakonid on siis lendreptiloidid. Arvasin seni, et neid saab seostada dinosaurustega.

Arlichile: Päris kõhedust tekitavad pildid on tehtud Tiibeti kohal. Huvitav, kas ka Eestimaa kohal mingeid ebamaiseid olendeid saaks pildistada?

Hallule: Ma arvan, et UFO-d on kosmosetulnukate tehislikud aparaadid, ehkki kujumuutmine on neile ka selge. Draakonid aga võõrplaneedi olendid. Kui neid Tiibeti kohal pildistati, siis on neil kindlasti midagi teoksil.
Vasta
#15
Tsitaat:Algselt postitas: encore
Vanad Eestlased käisid draakoneid tapmas.
Või lohesid? Kas "lohe" ja "draakon" on sünonüümid? Või teeb keski miskit vahet? Teab keegi mõnda eesti rahvajuttu, kus lohede-draakonitega pistmist? Kalevipoja teed (niipalju kui meenub) nendega vist ei ristunud ... Mulle meenub vaid Kreutzwaldi "Põhja konn", kus nimitegelane üpris lohesarnane elukas, keda aga siiski nii ei nimetata. Ei tea ka täpselt, kuivõrd on jutus rahvalikku algupära ja kuivõrd on tegemist kunstmuinasjutuga. Üks päris huvitav käsitlus Kreutzwaldi juttudest kui ulmest on ilmunud "Algernonis".
Vasta
#16
Vaatasin, et lohe sünonüümideks on antud jah draakon ja lisaks veel lendmadu.
Kusagil mälus kumab muinasjutt pealkirjaga "Uss-kuningatütar", aga ei mäleta, kas see oli eesti muinasjutt. Lohedega on pistmist vist vene muinasjuttudes.
Vasta
#17
Tsitaat:Algselt postitas: Müstik Lohedega on pistmist vist vene muinasjuttudes.
Oo-jaa, lohe Gorõnõtsh on nendes juttudes tuntud tegelane, jõudnud paljudesse anekdootidessegi.

Ülekuulamisel:
"Mitut keelt valdate?"
"Kolme ..."
"Nimi?"
"Gorõnõtsh."

On ka paremaid, aga need ei sobi hästi daamide seltskonda.
Vasta
#18
Postitus muudetud puht-kristliku maailmavaate tõttu!
Vasta
#19
see siin mis Wolfgirl pakkus...( http://www.epl.ee/artikkel.php?ID=256028 ) on draakon...76 cm kõrguses purgis. seega pole see üldsegi mitte väike...ja ma kipun arvama, et see võib olla mingi tavaline lenddraakon mis praegugi eksisteerib. Kuigi endale pikkusesks mingi 10cm
Vasta
#20
On siin keegi üldse tõelist draakonit näinud? Pakun et ei ole. Kaldun arvama et kunagi kauges minevikus võis ju mingi sarnane eluvorm eksisteerida aga nüüdseks on see välja surnud. Ainuke draakoni sarnane olevus on komodo varaan.

edt: kaks posti liidetud

Muudetud: 20-8-06 kell 22:18:53 Hallucigenia
Vasta
#21
Tsitaat:Algselt postitas: Marguuus
On siin keegi üldse tõelist draakonit näinud? Pakun et ei ole.
Tõenäoliselt mitte. Aga see argument ei tööta draakonite mitteeksiteerimise tõestusena. Sest tõenäoliselt pole siit keegi näinud ehedal kujul ka George W. Buschi ega Vladimir Putinit. Ja mida sellest järeldada?
Ära nüüd aga eelnevast nii aru saa, et ma usun, et draakonid olemas on. Peale Komodo varaani muidugi, nagu Sa täpselt tähendad.
Vasta
#22
Mul tekkis küsimus, et kas naagad (maokujulised pooljumalad india müt-s) võib ka lugeda draakoniteks? Siin ei ole varem naagadest juttu olnud, aga eesti wikipedias on neist juba artikkel olemas.
S a k j a m u n i (Buddha) ise, enne kui temast sai buda, sündis mitu korda ümber naagana

Draakoneid on siin teemas peetud küll reptiloidideks, aga kas ei ole ka naagad reptiloidid?
Naagasid on nimetatatud ka muistseks rahvaks Hiinas, Tiibetis, Kaug-Idas ja Aasias (sh Uiguuri impeeriumis), kes asunud kahes peamises allmaakeskuses Potalas ja Bhogavatis ja võidelnud võimu pärast maa-aluste kuningriikide A g h a r t a ja S h a m b h a l a g a.

http://en.wikipedia.org/wiki/Naga_(mythology)
Vasta
#23
Suur mütoloogia
Vasta
#24
Kui suur võib täiskasvanud draakon olla, pakun 3 meetrit.
Vasta
#25
Ma arvan, et see võib võimalik olla, et nad olemas on, kui dinosaurused kunagi siin- Maal olid. Nende sugulased on draakonid, ma arvan. Aga ma usun, et adultdraakonid on ikka suuremad. Sest juba dinosaurused oli a'la 7m.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat