Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kriitika, foorumile nimelt.
#26
Lisaksin veel niipalju et arvan et selline reitingu süsteem on oma elu ära elanud ja tõesti idee hinnata teemasid oleks geniaalne.Kiitus sellele kes selle peale tuli.Sest praegu peab sind olema 5 korda hinnatud ja su rate peab olema 5 et saaksid teisi hinnata ja omast kõrgemaid ikka ei saa-see nagu mingi valitsuse hierarhia.Ja kui süsteem vabamaks lasta võivad tõesti mõned siia spämmima tulla ja kõigile 1 laduda.
Seepärast ongi teemade hindamine loogilisem.
See et ma võibolla olen üks esimestest kes julgeb midagi kritiseerida ei tähenda et peab minu vastu kohe olema. (H)

Uusi moderaatoreid valib foorumi meeskond vastavalt vajadusele.
Mida selline lause küll tähendab, kui keegi seletaks, tänud.wink





Muudetud: 24-8-06 kell 21:39:46 Marguuus
#27
Teema hindemine on minumeelest poole hullem, kui inimesi. teeme näite, et kasutaja X teeb ülihea teema. Tuleb kasuta AB ja kindavad positiivsena. Siis aga tuleb kasuta ZX ja hindavad negatiivsena. Teema muutub jälle neutraalseks.
#28
Tsitaat:Algselt postitas: Marguuus
Uusi moderaatoreid valib foorumi meeskond vastavalt vajadusele.
Mida selline lause küll tähendab, kui keegi seletaks, tänud.wink


just seda see tähendabki mida seal kirjas näed.
#29
Jah aga mida see tähendab.
Kes on foorumi meeskond.
Vastavalt vajadusele-väga relatiivne ja umbkaudselt sõnastatud.
Ning teemade hindamise idee ei pakkunud muide mina välja.
Kuid inimeste hindamisel on ju ka samad tagajärjed ja siiamaani ei ole keegi mu küsimusele vastanud, või on nii et keegi ei teagi vastust.

Muudetud: 24-8-06 kell 22:22:17 Marguuus
#30
Marguuus... vaata nüüd tuleb kätte võtta see raske otsus... ja teha sulle väike hoiatus. Tõmba veidi tagasi ja tegele nende asjadega mille jaoks on Para-web loodud.
las see olla sulle hoiatuseks. Järgmist enam ei tule...
#31
Olgu kui asi on niikaugele jõudnud siis las olla nii.
So be it.
Kordan veel et siin haiseb juba samasuguse salatsemise järele nagu usa valitsus.
Kas tahad öelda et sina oled siin ainuke otsustaja, sellisel juhul on küll foorumite demokraatlikkus kadunud.
Mida ma siis nii vastumeelset küsinud olen.Tahad öelda et otsustad üksi 1200 liikme eest.
Tahan jõuda tõele jälile ja mind takistatakse.Ära ürita mind siin hirmutada ega ma siin halba ei taha.Olen siin ikka rahu eesmärgil.Miks nii kurjalt.Kui bänn siis bänn, vähemalt tean ma ise oma jaoks et jäin endale kindlaks ja usu mind see on minu jaoks oluliseim asi üldse, mitte see mida teised arvavad kuigi ma ei ole mingi pohhuist ja üritan ka teistega arvestada.
Jään ootama vastust.Ma ei ole saanud siiamaani vastust oma esialgsele küsimusele.
Loodan et mõistad mind natukenegi, ega ma mingi kuri hunt ei ole.
#32
Marguuus, sa oled paranoiline. Kohe täiega! Mis kuradi salatsemine ?! Mina, kes ma olen saanud juhtkonnaga näost näkku kokku ei saa küll väita, et nad nüüd mingid vusserdised on.., kui diploaatia mäng kõrvale arvata. Ja ütle nüüd ruttu, et ma olen ka seotud.

Muudetud: 24-8-06 kell 22:49:53 encore
#33
Paranoiline -paraveeb ju-väike nali.
Encore mul ei ole sinu vastu hetkel mingeid pretensioone nii et...
Asi on selles et üritad midagi küsida ja juba tullakse hoiatama- see pole ju normaalne.
Ma üritan siis mitte paranoiline olla...
#34
Vaata end ja enda postitusi, Marguuus, see pole enam ju nomrmaalne. Ükski eneset ja teistest lugupidav inimene ei tee niimodi.
#35
Ma pean endast väga lugu ja saan aru ka sinu vaatevinklist aga ma küsisin lihtsalt alguses ühe lihtsa küsimuse millele oleks võinud väga heatahtlikult vastata, aga selle asemel hakati mitte kui millegi pärast pahandama.Siiamaani pole vastatud ja kui te minuga räägite pean ma ju ometi vastama.Milles probleem-oodake ma juba tean sellele saabuvat vastust-probleem on sinus Marguuus.See pole tõsi.
Celticu nn hoiatus oli täiesti ebaasjakohane.Mis ma siis pean pugema hakkama või.Mitte eales!!!
Üritan ka teistest lugu pidada, ja vastust pole ikka saand.Mul on selline tunne juba tasakesi et varsti tuleb ja kustutab keegi jälle ka selle teema ära jne selle asemel et anda üks asjakohane ja proffessionaalne vastus millega mõlemad pooled rahule jääksid.(i)

Muudetud: 24-8-06 kell 23:12:45 Marguuus
#36
Kui sa endast lugu pead,siis võiksid sa vähemalt kirjavahemärke kasutada.
#37
Hakka nüüd sellise asja pärast norima. Aitäh sulle, suur tänu.
Ja peangi lugu, see ei tähenda et ma pean kõik kirja pandu ennem Eesti Vabariigi suurima grammatikaeksperdi käest läbi laskma kui siia panen eksju!
#38
Oeh..

Kuidas said esimesed liikmed hinnata teineteist selliste reeglitega?
Para-web ei saa sündida ühe ööga, ühes reeglite ja reitinguga. On selge, et reegleid kohandatakse pidevalt vastavalt vajadusele ja foorumi arengule. Seega ei ole see olukord olnud alati nii. Alguses said kõik reitida kõiki ilma piiranguteta. Mingil ajahetkel X läks foorumi liikmete selekteerimine ja hindamine foorumis enam respekteeritud isikute kätte.

Uusi moderaatoreid valib meeskond vastavalt vajadusele.
See lause tähendab seda, et kui keegi foorumi personali hulgast tunneb, et mõni foorumi valdkond vajab aktiivset tegutsemist ning foorumi meeskond kiidab personali liikme mõtte heaks, valitakse personali hulka uus meeskonnaliige.

Kas nüüd saame tegeleda sellega, milleks Para-web loodud on, Marguus?
#39
paranoilisus avaldubki selles sinu kindlas usus et kõik sind rämedalt kustutavad. kui sa ise otsida ei oska siis on see sinu jama. aga su paranoilised teemad on kõik üleval.
#40
Mu nimi pole Marguus vaid Marguuus aga ma ei hakka selle peale pahandama.
Tänan sind esimese respekteeritava vastuse eest mida mul õnnestus siit välja pigistada.
Keegi oleks võinud ju kohe nii vastata mitte hakata kritiseerima.Polnud see ju nii raske.Kuigi minu küsimuse tuum jäi veel mõnes osas kahtlaseks ei viitsi ma enam selle teemaga jaurata.
Ning Celtic oma hoiatusega ei ärata mus mingit hirmu, kui on vaja ähvardada et tunda oma egot paisumas siis palun.Keegi ei keela aga ma ei pane seda ka heaks.....
#41
Celtic, mis mõttes minu teemad paranoilised on.
Ehk võiks veidi vähem üldsustada ja ma oskan otsida ning tean et mu kustutatud teema on kinniste teemade all. Rohkem ei ole mul mingeid paranoilisi teemasi!!! Ja keeldun ütlemast et ka see paranoiline oli.Paranoilisus ja uudishimu aitavad ka vahel edasi.

Muudetud: 24-8-06 kell 23:48:42 Marguuus
#42
vaata kuidas sa seal usu teemas vastasid. kui see pole paranoia siis ma ei tea mis üldse on.
#43
Kas lootus et tulemas on hea ajastu on paranoiline?
Misasja?
See pole välja mõeldud vaid ka paberil kirjas.
#44
sina kirjutasid lootusest ja sellest et see juhtub. mina vastasin sellele arutluse käigus

paranoia oli see mis sellele järgnes.
#45
No siis võibolla kui see lause ei käinud minu kohta -vabandust
aga kahtlane oli see ikkagi
#46
Teema võib nüüd kinni panna? Krii algataud teemast on asi ikka väga kaugele läinud... Kui keegi tahab midagi tarka foorumi kohta öelda, tehku uus teema.

See asi veel Marguuus, et Tutanhamon andis juba su 'kinnises teemas' sulle vastuse. Sa lihtsalt oled nii loll ja oma seisukohtades kinni, et ei suutnud seda sealt välja lugeda.
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat