•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 10
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oletame, et tulnukad jälgivad meid, mida nad meist tahavad?
#76
...Või siis tulnukad tunnevad meid juba liiga hästi ja on ise sellise triki valmis teinudwink
Kes teab, igatahes üks soov mis mul on, on see et üks selline taldrik kukuks mul taha aeda, arvatavasti üritaksin korpust mõnest kohast lahti kangutada ja siis teha väikse ekskursiooni...
Vasta
#77
Aga äkki see on maa rahvas, kes üritab taolisi lennuobjekte jäljendada, a la me ei saanud taldrikuga hakkama, aga proovime seda sigari kujulist. Meil on ju ka autod igasugu erinevate kujudega, autobussid, porsche, muhud, limusiinid, mida iganes jõuab välja mõelda..

Äkki on erinevad lennumasinad erinevate rasside liiklusvahendid..
Vasta
#78
Näe siin on see, millest kõik algas...

Ma tean küll, et kohe hakkab siit ja sealt tulema, et võltsing jne... aga siukesi pilte pole netis üleval mitte üks...

Või on need marsinatsid???Bleh

[Muudetud: 17-1-2005 glaurung]
Vasta
#79
Tsitaat:Algselt postitas: glaurung
Võibolla tõesti... Mina igat sellist nähtust kohe UFOde arvele ei kirjutaks. Müstiline udu ja ajakaotus ei viita ju veel kuidagi UFOdele.
Nad on pärast hüpnoosi all rääkinud, et tulnukad viisid nad oma laeva jne
Vasta
#80
etc, kui ma hüpnotiseerin su ära ja küsin sult, kuidas lõpeb universum, siis sa räägid selle variandi, mida just SINA kõige rohkem usud või mis näib kõige loogilisem olevat.
Hüpnoosi all tunnistamine ei tähenda veel seda, et see tõsi oleks...
Aga samas, kui tulnukas tunnistaks hüpnoosi all, et ta röövis inimese, siis see oleks pigem usutavam... või siis tekitati talle illusioon, et ta röövis inimese jne.
Vasta
#81
Aga siis need inimesed, kes hüpnoosi all ütlevad, et tulnukad on nad enda laeva võtnud, siis nad usuvadki seda, ja ma ei usu et kõik, kes usuvad et neil on olnud mingit pistmist tulnukatega, on napakad:o . Ja kui ei ole arust ära, siis kuidas saab terve mõistusega inimene olle täiesti kindel milleski, mida tegelikult ei ole toimund. Äkki siiski nad mäletavad õigesti..

PS! Glaurung, laheda pildi lisasid!

[Muudetud: 18-1-2005 Villem]
Vasta
#82
Tsitaat:Algselt postitas: metavo
etc, kui ma hüpnotiseerin su ära ja küsin sult, kuidas lõpeb universum, siis sa räägid selle variandi, mida just SINA kõige rohkem usud või mis näib kõige loogilisem olevat.
Hüpnoosi all tunnistamine ei tähenda veel seda, et see tõsi oleks...
Aga tavaliselt selliste inimeste puhul ei küsita arvamust millegi kohta vaid seda, mis nendega tegelikkuses juhtunud on. Loomulikult ei saa kõike 100% uskuda, aga hüpnoositud on ka inimesi, kes tulnukatesse ei usu ja kellel vastavate juttudega/tegudega kokkupuuteid olnud pole.
Vasta
#83
üks huvitav fakt alateadvuse kohta...
kui ühel hüpnoosiseansil sisestada inimesele et tema lemmiktoit on kanafilee praetud õuntega, siis järgmisel seansil kirjeldab ta juba üpris värvikalt kuidas ta pidevalt kanafileed praetud õuntega valmistab ja mis õunasorte kasutab.
Vasta
#84
Tsitaat:Algselt postitas: celtic
... siis järgmisel seansil kirjeldab ta juba üpris värvikalt kuidas ta pidevalt kanafileed praetud õuntega valmistab ja mis õunasorte kasutab.
see oli heawink)
Sinu Lemmiktoit celtic On Marineeritud Kurk Porgandi Kastemes!
say after meSmile{stu
Vasta
#85
Jah, selline asi on võimalik. Eriti kui kasutada sellega koos ka psühhotroopseid aineid. Saab inimesel nö isiksuse kahestumise tekitada. Näiteks agentide (spioonide) "tekitamisel". Tavaliselt pole üks pool teisest teadlik. Samas võiks ju siis hüpnoosiga inimesele sisestada, et ta pole ebamaiseid olendeid näinud. See oleks ju palju kasulikum, kui sisestada neile mõttetusi, et nende läbi elatut naeruvääristada?
Vasta
#86
kuule jah..
huvitav kas see on vöimalik et üks pool on naine..teine mees?Bleh
Vasta
#87
:o
Vasta
#88
Tsitaat:Algselt postitas: etc
Jah, selline asi on võimalik. Eriti kui kasutada sellega koos ka psühhotroopseid aineid. Saab inimesel nö isiksuse kahestumise tekitada. Näiteks agentide (spioonide) "tekitamisel". Tavaliselt pole üks pool teisest teadlik. Samas võiks ju siis hüpnoosiga inimesele sisestada, et ta pole ebamaiseid olendeid näinud. See oleks ju palju kasulikum, kui sisestada neile mõttetusi, et nende läbi elatut naeruvääristada?


krt... ja taaskord jõuame me X-Files'i temaatikani.
Vasta
#89
Järelikult tuleb välja, et X-Filesi temaatika on reaalsus, kui hetkel antud terminit kasutad, sest USA luureorganid on juba eelmise sajandi keskpaigast alates psühhotroopsete ainetega inimeste teadvust mõjutanud.
Aga ma usun, et see pole antud teemas oluline.
Vasta
#90
Ma olen Henzukz éga nõus. Väljaarvatud 3 punkt: Meil pole vaja inimesi uurida, et omada relva. Ja 4 punkt: Meie planeet pole ohus kuna meil pole kindlat elukohta. Nagu inimesed ütlevad: ,,Elan seal, kus jope ripub,,.
Vasta
#91
mäletan kui olin väike siis mingi aasta noorem sugulane reekis mulle et on olemas ufod.. mina võtsin seda juttu kohe tõena ja hakkasingi uskuma...
natu aega hiljem ei suutnud ma enam magamagi jääda.. sest et kinnisidee ufodest et nad olemas on ja koduõuele maanduda võivad ei lasknud magama jääda... mäletan öösiti olin kogu aeg üleval.. ei suutnud magama jääda ja vahtisin ainuüxi aknasse kus olid tähed... ja need vilkusid ja mina muidugi mõtlesin et need on ufo laevad varsti nagunii tulevad... ja maanduvad.. võtavad mu kaasa ja viivad ära...ema oli ka juba minu präast mures.. sest ma ei olnud nüüd päris pisike vaid mingi 7-8 a. emps tahtis mu psühholoogi juurde saata...
(seda sain alles hiljuti teada...) igatahes praegu ma enam ei karda.. oeln sellest välja kasvanud... ma kujutasin seda kõike ette... kuid usun ikka veel et kuskil teistes galaktikates peab elu olemas olema...
Vasta
#92
Tsitaat:Algselt postitas: daywalker
loogis, et on , sest on ju miljardeid galaktikaid, ja vaevalt ainult ühes galaktikas ühel pisikesel planeedil peitub elu, see oleks küll absurd.

Küllap see nii olla võib ... et elus(arnaseid) asju ka mujalt leida on. Aga UFOdega sellel vaevalt, et mingit pistmist on.
Vasta
#93
Tsitaat:Algselt postitas: daywalker
Tsitaat:Algselt postitas: Hallucigenia
Tsitaat:Algselt postitas: daywalker
loogis, et on , sest on ju miljardeid galaktikaid, ja vaevalt ainult ühes galaktikas ühel pisikesel planeedil peitub elu, see oleks küll absurd.

Küllap see nii olla võib ... et elus(arnaseid) asju ka mujalt leida on. Aga UFOdega sellel vaevalt, et mingit pistmist on.

kuidas siis ei ole? ok, mis nende skeptikutega ikka teha:i2:

Muudetud: 30-5-05 kell 17:53:47 daywalker
Kuule ülbe "usun-kõike-mida-kuulen" ole hea lõpeta ära sellised laused kus Sa sõimad kõiki kes sinuga ei nõustu skeptikuteks.
Vasta
#94
Kallis päevane jalutaja,
ma soovitaksin Sul läbi lugeda ühe raamatu: Jacques Vallee "Teine reaalsus. Võõrkontaktide juhtumiraamat", Kupar, Tallinn, 1993 - mis vägagi algse teemaga seotud on. Ja ka siinses foorumis varem kirjutatut maksaks lugeda. Ning siis võiks neist asjust edasi rääkida. Muidugi pisut rahulikumal toonil - st enne pisut mõeldes, mida tegelikult öeldi, ja siis vastates.
Vasta
#95
Tsitaat:Algselt postitas: daywalker
... kui ma kommmenteerimist alustasin, siis ma avaldasin oma nõustumist Justyga, kes usub, et ka teistes galaktikates võib elu olla, nii lihtne see asi oligi, ...

Aga sellega nõustusin ju minagi ... et ka maavälist elu ehk leiduda võib. Milles me siis üksmeelel pole?
Vasta
#96
Tsitaat:Algselt postitas: daywalker
sellega, et ufod pole teiste galaktikate eluga seotud, aga tegelt sellest läks üldse vaidlus üle andresega, kes end sõnast skeptik puudutatud tunneb, tegelt võix nüüd vaherahu teha
Kui rääkida lendavate taldrikute seostest maavälise eluga, siis kipun ikka arvama, et taldrikud on maalt pärit.
Üks põhjus on see, et G.W.Bush väitis äsja, et ufod pole maalt pärit(kust tema teadma peab, ning kui teabki, siis tal pole õigust väita seda), ning teiseks, need ufod on nagu ütlemine: vaadake, siis me oleme, me ainult luurame siin vaikselt.
Ufod kõlavad liialt vandenõuteooriate moodi, need maavälise teooria jutud on liiga ligadi-logadi.
Vasta
#97
Ma võtaksin siinkohal kokku enimlevinud hüpoteesid UFOde olemusest (kõigist neist on küllap ka siin foorumis kirjutatud, aga hetkel ma konkreetseid viiteid ei otsi):

1. Skeptiline: UFOsid pole olemas.
UFOd on meelepett, tuntud objektide vaatluste väärtõlgendus või otsene pettus.
2. Maaväline: UFOd on maaväliste (teiste planeetide, tähtede või galaktikate) esindajate uurimislaevad (luurelaevad jne).
3. Vandenõu: UFOd on (maiste) sõjardite salajased katsetud.
4. "Muu võimalus": UFOd on tundmatu nähtuse (ehk ka kõrgesti organiseeritud, st intelligentse) ilming. See nähtus on meiega Maal koos eksiteerinud iidsetest aegadest peale (ehk ka enne inimese või üldse bioloogilise elu teket), ta baseerub meile tundmatul füüsilisel kandjal (st ei koosne aatomitest nagu meie ja üldse kõik meile tuntud füüsilised kehad). See nn. "kolmas võimalus" (siin nimekirjas siis neljas) on see, mida propageerib Jacques Vallee eelpoolviidatud raamatus ja mis ka mulle enim meeldib.
Vasta
#98
irw mis mõttega te vaidlete?
tglt sellel kõigel võib seletud olla ju..
asi on selles me oleme ka ainult teisi planeete uurinud aga teistesse galaktikatesse pole jõudnud sest need tohutult kauged ex?
ja vb on teistes galaktikates elvatel tehnika veel rohkem maha jäänud kui meil.??
vb neil on alles kiviaeg..
ja sellepärast plegi me näinud teisi oma suguseid teistest galaktikatest...
Vasta
#99
Tsitaat:Algselt postitas: -Justy-
irw mis mõttega te vaidlete?
tglt sellel kõigel võib seletud olla ju..
asi on selles me oleme ka ainult teisi planeete uurinud aga teistesse galaktikatesse pole jõudnud sest need tohutult kauged ex?
ja vb on teistes galaktikates elvatel tehnika veel rohkem maha jäänud kui meil.??
vb neil on alles kiviaeg..
ja sellepärast plegi me näinud teisi oma suguseid teistest galaktikatest...

Vaata, Justy - kui Sa viskad münti ja peale tuleb "kull", ei üllata see kedagi - umbes pooltel kordadel see nii peabki olema. Aga kui keegi viskab münti sada korda ja alati tuleb peale kull, siis hakkad ehk milleski kahtlema. Mündis, viskajas või veel milleski ... Kui nüüd arvata, et mõistusliku elu teke teistes tähesüsteemides-galaktikates ei ole midagi haruldast, siis peaks küll väga imestama, kui meie kõige kaugemale olema arenenud ja kõik teised alles kiviajas. Aga asjaolul, et me tegelikult ikka ei näe meid külastamas vendi-õdesid mõistuses teistelt tähtedelt (UFO-sid ma nendeks, muideks, ei pea) võib olla üks märksa kurvem seletus - et ükski kosmiline tsivilisatsioon ei jõua kunagi tähelendudeni (rääkimata galaktikavahelistest). Ta lihtsalt kas saab varem otsa või osutub ülesanne ülejõukäivaks (ja kaua sa siis ikka pead vastu seina taod). Teisipidi, kui me tõesti oleme ainukordsed kogu Universumis, siis on ehk lootustki kunagi tulevikus tähtedeni jõuda (vähemasti ei tõesta miski vastupidist). Õdesid-vendi me siis aga seal ei kohta ...

Ja veel. Isegi kui jõuda tähtedeni - sipelgad on levinud üle kogu Maakera, kas nad seda aga ka valitsevad?
Vasta
Jutte on palju, kuidas inimene tekkis. Ajaloolased pakkuvad, et ahvist arenes, ufologid arvavad, et UFO -d lõid meid maapeale ( aga miks, lihtsalt igav oli või), usklikud arvavad ja usuvad, et jumal lõi inimese ( kõigepealt mehe ja siis naise).

Ahvidest pidime arenema, võipolla, et inimene on ka Humanoidide väike töövili.

See miks arvatakse et alles 50 aastat tagasi UFO -d meid külastama hakkasid, on arvatavasti see, et siis loodi UFO vaatlus rühmad, ja varem neid ei registreeritud. Ürgaegsetesst heroglüfidest võis täheldada Humanoidide külastus ka siis maal, kui käisid inimesi õpetamas.

Praegu on üks liik ahve, kes suudavad teha koostööd toidu hankimisel (loomade püüdmisel), võipolla mõne miljoni aasta pärast on need samad ahvid meie tasemel, kes suudavad meilt õppida.

Kuid Humanoidid -d minu arvates ei anna ennast inimeste kätte mitte sellepärast, et veel vara kohtuda, vaid nad tunnevad meid paremini kui meie iseennast. Kui UFO peaks inimeste kõtte saama, ja suudame UFO mõistatused lahendada ( kuidas lendab, mis kütus, relvad, materjal jne), siis Humanoidid teavad, millise relva inimseded oma kõttese saavad.

Humanoidid käivad siin arvatavasti uut tehnoloogjat ammutamas, või lihtsalt väikesed vahemaandumisi tegemas, kõrbe ülisalajates baasides.

See oli minu arvamus
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 10
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Nähtused, mida tihti aetakse segi UFO-ga. Tom 123 93,988 16-01-2024, 10:53
Viimane postitus: akkillus
  Tulnukad tagahoovis. xawa 10 6,305 03-11-2021, 10:16
Viimane postitus: catuwujokesdotcom
  Inimlikud tulnukad Villem 26 17,339 08-07-2021, 12:49
Viimane postitus: Q11
  Inglimoodi tulnukad ? jack the ghost 15 45 25,126 21-09-2016, 08:37
Viimane postitus: Müstik
  Tulnukad välja mõeldud heajuut 314 136,648 06-11-2014, 22:05
Viimane postitus: Müstik
  KES teab, MIDA teab ja PALJU teab excubitoris 5 6,192 28-08-2014, 12:00
Viimane postitus: kage
  Poliitika ja tulnukad Tom 63 33,871 07-04-2014, 20:51
Viimane postitus: Kolmasilm
  Iidsed tulnukad ümberlükatud qonqure 17 10,272 01-11-2012, 09:28
Viimane postitus: kage
  Tulnukad kui katastroofide põhjustajad hulkuv hing 22 11,398 24-06-2012, 14:22
Viimane postitus: xawa
  Vene teadlane: tulnukad peavad meid idiootideks Trax 43 19,527 01-05-2012, 22:26
Viimane postitus: excubitoris

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat