Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lävimine teise reaalsusega (channeling)
#26
Ühed kanaldajad suhtlevad vaimolenditega, kes võivad anda petlikku teavet, teised maa-välistega. Maa-välised, kellega suheldakse, on plejaadlased, andromeedalased, veenuslased jne.
Mõnede kanaldajate jutu järgi loodi u. 4 miljonit aastat e.m.a Galaktiline Föderatsioon.
Galaktilise Föderatsiooni kohta meil aga lausa eraldi teema, kust saab samuti teavet.
Lisaks olen teinud teema veel eesti kanaldajatest.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=3240

Vasta
#27
Tegin teema juba ammu, vahepeal on kanaldamise mõiste teisenenud. St lisandunud on palju UFO-kontaktlereid-kanaldajaid.

Aga nagu eespool juba öeldud: kõik kanaldajad ei ole uusajastulased ja kanaldajaid on väga erinevate maailmavaadetega.
Näiteks sai David Wilcock 1997 a. ühenduse nn kõrgema minaga ning hakkas sealt infot kanaldama.
Wilcocki teooria järgi esimesed Kõiksuse väljendused eraldi olenditena olid galaktikad. Iga galaktika on inimese sarnane. Kõiksus koosneb miljarditest galaktikatest. Iga galaktika on võimeline looma terve tähesüsteemi. Iga selline täht sarnaneb elusolendiga. Tähed on omakorda võimelised planeete looma, ja iga planeet on samuti elusolend.

Galaktika on "häälestatud" DNA moodustamisele.
Teema kontaktler Wilcocki kohta:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...id+Wilcock

Igor Volke on oma intervjuus öelnud meediumite (kontaktlerite) kohta järgmist:
Mis on Teie arvamus nn meediumide poolt vahendatud üleskutsetest inimkonnale maaväliste intelligentsete eluvormide poolt?

Meediumite tegevus nn channeling on üks anomaaliate valdkond (psühholoogilised ja psühho-somaatilised anomaaliad). Materjalil on kolm olulist aspekti. Esmalt - meedium ise kui allikas (kes on, mida vahendab, kuidas, mis tingimustel, võimalikud motiivid jms.) Teiseks - vahendatud sõnum, info, mis kanalist tuleb (mida sisaldab, triviaalsuse, anomaalsuse, originaalsuse ja unikaalsuse osa, adressaadid võimalikud saatjad jms.) ning kolmandaks - sotsiaalne aspekt. Kuna prohvet, meedium, kanaldaja vms on info vahendaja sotsiaalselt adresseeritud sõnumile, siis vajab tuvastamist adressaat, võimalik toime, lähetaja või "serveri" motiivid jms.

http://www.ohtuleht.ee/320039

Ühesõnaga - kanaldatud teabesse tuleb suhtuda ettevaatlikult, aga kõiki kanaldajaid ühele pulgale risti lüüa ikka ka ei maksa. Ja kui seda tehakse, siis ikka ära märkida, kas seda tehakse enda isikliku maailmavaate erinevuse tõttu või lihtsalt ei olda selle või teise kanaldaja või UFO-kontaktleri seni avaldatud seisukohtadega nõus või tuttav.

Ise tean kuskil kümmet kanaldajat, aga neid on sadu.
UFO-kontaktleritest ja lühike ebatäielik nimekiri juures ka nendest:
http://en.wikipedia.org/wiki/Contactee


Vasta
#28
Lävimisel teiste reaalsustega on mitmeid võimalusi, millest üks on kanaldamine. Selguse mõttes defineerin siin viimase: kanaldamine ehk teadlik meediumlus on protsess, kus meie maailmaga suhtlemise eesmärgil siseneb kehatu olendi (või nende kollektiivi) vaimne olemus ajutiselt (või alaliselt) kehastunud inimese füüsilisse kehasse, bioenergiaväljadesse ja teadvusesse.

Kui ei ole tegemist meie enda nn kõrgemate minade kanaldamisega, kahjustab see protsess füüsilise inimese DNA-d ja võib tõsiselt häirida tema arengut.

Kas need olendid, kelle infot selliselt edastatakse, seletavad selle protsessi ohtlikkust oma maistele "tööriistadele"? Üldjuhul mitte. Siit edasi saab igaüks ise mõtliskleda nende olendite motiivide üle, kes edastavad oma informatsiooni "vahendeid valimata".
Vasta
#29
Mida arvad maailma kuulsaimatest kanaldajatest?
Jane Robertsist, Rosemary Brownist, Drunvalost, David Ickest, Edgar Caycest, David Wilcockist jne.
Kas öeldu käib ka nende kohta?
Üks näide Rosemary Browni kohta.
1964. a. ilmutas talle end Franz Liszti vaim, kes tõi kaasa Mozati, Schuberti, Beethoveni, Chopini, Schumanni, Brahmsi jt. heliloojate vaimisikud. Nad kõik dikteerisid Rosemary`le senitundmatuid teoseid. Kokku on ta komponeerinud ligemale 500 pala.
Vasta
#30
Jah, öeldu käib kõigi kohta, kuulus või mitte. Kui kasutatav infovahendusmeetod on kanaldamine ehk siis sinu väljadesse ja kehasse siseneb "keegi muu", viies sinu algse teadvuse ajutisel (või jäädavalt) "uinunud olekusse" ja kasutades sinu keha maailma "valgustamiseks", mõjub see inimese bioloogilisele kehale kahjustavalt, samuti nn vaimse avardumise võimalustele. Tõelised valvurrassid ei kasuta seda meetodit just selle kahjustava mõju tõttu inimesele.
Kindlasti on internetiavarustest võimalik leida sellele ka kinnitust (vähemalt bioloogilise keha kahjustumise osas), kui uurida kanaldajate elukäiku ja surmaasjaolusid.

Kanaldamine ei kahjusta kanaldajat, kui on tegemist iseenda nn kõrgemate minade kanaldamisega. Ja siinkohal laiendaksin veidi seda mõtet. Teatavasti on inimkehadesse inkarneerunud ka nn langenud ingleid. Kui nemad kanaldavad oma nn kõrgemaid minasid, siis on tegemist kõrgema langenud teadvuse informatsiooniga, aga kanaldaja bioloogiline keha ei kahjustu. Ja siin ma paneksin oma mõttearendusele punkti. wink
Vasta
#31
Alates eilsest tekkis minul küsimus selle teise reaalsusega lävimise suhtes. Sattusin eile vaatama saadet "the Long Island Medium". mitte kunagi pole ma seda saadet vaatanud, aga eile nagu mitte grammigi muud ei tulnud ja panin käima kanali mida ma mitte kunagi muidu ei vaata. Ja enamvähem selle kohapealt kui see meedium läks oma "hingetervendaja" juurde. Seletas seal saates, et see naine on tal aidanud aru saada mis temaga toimub enne kui ta oma meediumiks olemisest aimu sai. Et tal olid alguses olnud paanikahäired jne sest ta ei saanud aru et vaimud tahavad temaga suhelda.
Mul tuli seda vaadates siis selline natuke nagu "äratundmis-rõõm" või ma ei tea kuidas seda nimetada. Nagu pirnike lõi peakohal põlema, et aga MUL on ju siis SAMA asi!!! Asi selles, et ma lahterdan ka paanikahäirete alla selle, et ma koguaeg tunnen kedagi. Ta vaatab mind, ta tuleb mu juurde, ta seisab, ta ON. Ja no ausalt hakkab tunduma et ta nagu tahab minust midagi. Kõige "ägedam" on see, et vannitoas ma silmi pesta ei saa kuna KOHE on jama lahti. Peeglitesse ma kaua vaadata ei saa kuna kohe hakkab toimuma midagi, pilt keerleb kokku, see pole enam MINA kes seal on jne. Ja see on tunne on olnud nii kaua kui suudan meenutada, niet ma ei tea kohe... Mitte igalpool päris- vahel ma ei tunne kedagi, need on need rahulikud hetked siis..
Võimalik et hakkan hulluks minema lihtsalt Laugh . Aga no, äkki on mul siis sama- ma ei mõista seda mis tunnen või et minuga tahetakse suhelda ja siis lahterdan selle hulluks minemiseks ja paanikahäireks, sest üritan paaniliselt seda vältida! Ma isegi pole tegelikult 100% kindel et igalpool kui jälle tunnen kellegi lähedust, on see sama Keegi. Võibolla ongi igalpool erinev Keegi, kes tahab midagi rääkida vms. Igaljuhul MIDAGI on minuga toimumas viimasel ajal ja see on nüüd juba tekitanud suure huvi minus! Üle-eile öösel tööjuures nägin oma töökohta 100 aastat tagasi ja ma tean et ma ei maganud ( kirjutasin sellest kogemusest siin http://www.para-web.org/showthread.php?tid=2220&page=7 ) , eile öösel siis SATUN juhuslikult vaatama mingit kanalit mida ma kunagi ei vaata ja saadet millest ma pole kuulnudki ja enamvähem selle kohapealt kus keegi räägib et tal on SAMA asi? Vägisi tekib tunne, et keegi tahab et ma avaks ennast ja pööraks tähelepanu sellele. OK- huvi on tekitatud, aga mis edasi siis??? Ma ei saa ju lambist istuda maha ja oodata kuni ma jälle tunnen KEDAGI ja siis hakkangi rääkima???

(ja alati on siiski olemas võimalus et ma olen siiski lihtsalt hulluks minemas Smile )
Vasta
#32
(29-12-2012, 12:34 )deklaris Kirjutas: Lävimisel teiste reaalsustega on mitmeid võimalusi, millest üks on kanaldamine. Selguse mõttes defineerin siin viimase: kanaldamine ehk teadlik meediumlus on protsess, kus meie maailmaga suhtlemise eesmärgil siseneb kehatu olendi (või nende kollektiivi) vaimne olemus ajutiselt (või alaliselt) kehastunud inimese füüsilisse kehasse, bioenergiaväljadesse ja teadvusesse.

Kui ei ole tegemist meie enda nn kõrgemate minade kanaldamisega, kahjustab see protsess füüsilise inimese DNA-d ja võib tõsiselt häirida tema arengut.

Kas need olendid, kelle infot selliselt edastatakse, seletavad selle protsessi ohtlikkust oma maistele "tööriistadele"? Üldjuhul mitte. Siit edasi saab igaüks ise mõtliskleda nende olendite motiivide üle, kes edastavad oma informatsiooni "vahendeid valimata".

Väga huvitav. Kas siis enne ja pärast kanaldust on DNA-d uuritud ja kahjustused kindlaks tehtud?

Mu meelest oleme kõik olnud kanaldatavad kas siis Kõrgema Mina poolt või teiste vaimolevuste poolt, kas siis unes või ilmsi, teadlikult või teadmatult (alateadlikult) ja alati pole see tegevus meie huvides. Tihti ka manipuleeritakse.

Aga me vähemalt teame, et seda tehakse ja kuigi ei oska veel sellele vastu seista või seda enda/inimkonna kasuks pöörata...on see siiski edasiminek võrreldes 100-aasta taguse teadmatusega.

Sfinxx- soovitan lugeda raamatuid ja netifoorumeid sind huvitavatel teemadel, küll kõik loksub paika. Karta pole vaja, sest hirm takistab arengut...ja teretulemast Müstikamaailma Smile.





Vasta
#33
(20-02-2013, 11:51 )Sfinxx Kirjutas: OK- huvi on tekitatud, aga mis edasi siis??? Ma ei saa ju lambist istuda maha ja oodata kuni ma jälle tunnen KEDAGI ja siis hakkangi rääkima???

(ja alati on siiski olemas võimalus et ma olen siiski lihtsalt hulluks minemas Smile )

Lugesin Su postitused läbi, Sa ei hakka hulluks minema, tajud lihtsalt rohkem kui tavaliselt tajutakse. Mul pm. samad asjad olnud. Mina soovitan Sul aurapilt teha, sealt näha, ega pahalasi (tume pilv) väljas pole. Näeb kas süda avatud. Ja mis värvi aura üldse on (vastavalt sellele, kes läheduses võib olla). Võib ka privaatselt suhelda.

http://www.auravision.eu/index.php?page=182 - tunduvad kõige asjalikumad
Vasta
#34
Inimene "kardab" seda, mida ta ei tea/tunne - seega lisa oma "maailmapilti" arusaam "7-st peenkehast", mis põhineb budistlikul ja teosoofilisel maailmapildidl - nii suudad mistahes kogetud "paranähtuse" lahterdada mingisse klassi: ehk hirm teadmatuse ees asendub teadmisega kogetust.

Ühesõnaga inimene ja maailmakõiksus koosneb 7-st võnketasandist (loetelu jämedamast peenemaks):

1) Füüsiline tasand (füüsiline keha ja eeterkeha).
2) Astraalne tasand (meie emotsioonid, ihad, rõõmud, unenäod).
3) Mentaalne tasand (meie mõtted ja karmalised teod)
4) Ühtsuse/buddhi tasand (nähtuste olemuse mõistmine, inteligentsus).
5) Vaimsuse/atma tasand (puht-vaimne "ajatu" tunnetus väljaspool aega ja ruumi).
6) Monaadiline/anupadaki tasand ("viinamarja kobar", ehk mitu sama eesmärgi nimel tegutsevat vaimu - inimestel on see arenenud vaid algena/iduna)
7) Jumalik/adi tasad (ehk loojate-jumalate tasand - inimestel on see arenenud vaid algena/iduna).

Nüüd, kus selline "laiendatud maailmapilt" on muutunud igapäevase tavareaalsuse osaks (nagu minul), saab kirjeldada mistahes "paranähtusi", kui täiesti tavalist elu osa:
1) Surnuaedades ja matustel nähtav "kummitus", ning vooremägedel-linnamägedel nähtavad metsavaimud ja haldjad omavad eeterkeha.
2) Unenägudes nähtav maailm, ning astraalrännakul sfääriliselt tajutav maailm on astraaltasandi otsene tajumine.
3) Teiste mõtete selgeltkuulmine, ning teiste tegude karmaliste tagajärgede selgeltnägemine on mentaaltasandi otsene tajumine.
4) Igasugu teiste vaimude "seestumised", ning "ma ei tea isegi, kuidas seda kirjutasin/tegin/vaatama sattusin" tüüpi kogemused on ühtsuse/buddhi või vaimsuse/atma tasandi kogemused.

Nüüd, kus "mõistad", et maailmakõiksuses on palju vaimolendeid, kes ei oma füüsilsit keha, siis pole siin midagi "imeliku", kui mõned neist üritavad sinuga "suhtlema hakata", ning kanaldus ongi üks sellise suhtluse vormidest.
Igatahes "7-peenkeha" põhise teoreetilise maailmapildi valguses muutuvad sellised "kogemused" täiesti tavalisteks/normaalseteks/mõistetavateks, ning nii kaob vajadus tugevate hull-rohtude ja rahustite järele: maailm ongi "oluliselt laiem/avaram", kui tavareaalsuse 5-meele põhiste tajude abil on võimalik kogeda.
Vasta
#35
Ma tahaks ühest asjast üle saada. Mul hirm oma esimese reaalse kontaksti ees teispoolsusega. näiteks kui peaks keegi ennast ilmutama ja jääbki nii öelda pikaks ajaks minu ette ja üritab suhelda minuga. Millisele tasandile peaks minema, et sellisest hirmust üle saaks. Shamaanirännak, mingi kindel meditatsioon?
Muidu ma tunnen ja haistan ja näen energiaid vaid siis kui neid enda juurde kutsun. Energiad näevad välja muunduvate läbipaistvate pilvedene, mille sees on helendavad täpikesed. Erinevatel energiatel on erinevat värvi täpikesed. Pilv on pidevas liikumises ja muudab oma kuju. Füüsilises mõttes ma ei tunne neid kui nad mind läbistavad, lihtsalt on mega hea ja turvaline tunne.

Käin vahest vanalinnas ühes baaris öösiti tööl. Siis kui baar on kinni teen pisiremonti. Baar asub endise mungakloostri ruumides. Räägitakse et seal ka kummitab. Ja ükskord ma siis ukse vahelt nägin musta varju mis köögis liikus, ise olin baari ruumides. Suutsin ennast maha rahustada.vAga teinekord oli nii et oli ka baari leti taga kui kuulsin äkki kiireid samme köögist ja siis avanes vaheuks. See hetk ma ei mäleta mis mu pulss võis olla aga ütlen ausalt, et hea et ma püksi ei sittunud. (vabandust väljenduse eest) Tegelikult aga ei peaks sellised olukordi üldsegi kartma ju!
Hr. lahendused ütles ka väga hästi ja ma tean seda ise ka, et kõige suurem hirm on teadmatus. Tuleb endale lihtsalt selgeks teha need 7 maailma või kuidas kellegile sobib siis teist moodi.
Vasta
#36
Kui tahad hirmust vabaneda, siis lepi sellega, et sa võid kaotada kontrolli, rahu, turvalisuse ja mis iganes järgneb, sa tegeled sellega kui on vajadus, aga sa ei karda. Seeläbi ei kao hirm ühe või teise asja ees, vaid hirm kaob tervikuna sinu elust. Potensiaal hirmuks muidugi jääb ja see on hea, sest kunagi ei tea, millal seda reaalselt vaja läheb.
Vasta
#37
(21-02-2013, 02:09 )Heakuulaja Kirjutas: Muidu ma tunnen ja haistan ja näen energiaid vaid siis kui neid enda juurde kutsun.


Ma kardan ka seda kontakti, aga minupuhul on nii, et mina ise ei taha kellegagi suhtlema hakata- MINUGA otsitakse seda kontakti aina intensiivsemalt!!!! Ma töötan ka vanalinnas öösiti, aga mina tunnen, väga ei julge öelda et ma NÄEKS ja kindlasti pole haistnud "teda/neid" igalpool. Ka tänaval lihtsalt kõndides, sõprade juures külas jne..
Hea öelda et ära karda, ON ju jube tunne kui tuleb keegi- reaalselt tunned et ON keegi, istub kõrvale ja lihtsalt ON.
Vasta
#38
Omal oleks rahulikum kui oleks teada kellega on tegu ja mida vaim soovib.
Siin võib aidata mõni sensitiiv, kuid ka ise saab üht teist teha. Võib kasutada pendlit. Märkida paberile ei , ja. Ka tähestikuga võib proovida, aga see ei ole nii lihtne. Tekivad kergelt vead. Oma mõtted võivad segada.
Siis küsitleda vaimu. Kas on mees või naine jne. Kindlasti saab üht teist teada. Kui midagi on juba teada siis ei ole ka nii hirmus enam.
Ise olen niimoodi suhelnud.
Vasta
#39
Minu käes igatahes pendel ei tööta Smile seisab paigal nagu hoiax pliiatsit käes, isegi kui käsi väriseb, pendel on paigal ja puurib läbi peopesa nagu Smile Ja kuskilt lugesin et igaüx ei tohigi pendeldada, kui ma olen nagu "vaimumagnet" siis ei tohigi- tulevad veel igasugused kohale ja ei lähe ära enam!
Vasta
#40
Intervjuu plejaadlaste meediumi Christine Day´ga selle aasta juunis.

Milline on plejaadlaste eesmärk planeedil Maa?

Nende ülesanne on koos galaktilise kogukonnaga inimeste juhendamine valgustumise protsessis ja Maa energiavõrgu arendamine sageduste tõstmiseks. Valgustumisega ühineme taas galaktilise kogukonnaga ja mina nende esindajana edastan nende juhised ja olen siin nende esindajana. Kui ma alguses nendega kohtusin, siis arvasin, et mul on hallutsinatsioonid, aga kui ma suhtlesin nendega telepaatilisel teel, algas tervenemine haigusest – tagantjärele tuleb tunnistada, et see oli väga pingeline ja äärmuslik algus ühele huvitavale teekonnale.

Kas nad hoiatavad meid katastroofide ja ähvardava maailmalõpu eest?

Ei, nad ei tee seda, aga muudatused on tulemas. Plejaadlaste sõnul on Maa peal palju hirmu tekitatud muutumine, tuues kaasa torme ja muid ekstreemseid ilmanähtusi. Me liigume 3-dimensioonilisest maailmast järgmisesse etappi, mis mõjutab ka inimesi – saame liikuda energiat teisendades teistele planeetidele. Oleme evolutsioonis edasi minemas ja meil on vaba tahe, nad austavad seda ja ei sekku meie arenemisesse. Meie oleme aga neile olulised, kuna oleme seotud ühise teadvusega, kuhu kuulub ka ülejäänud galaktiline kogukond, ja me suudame nendega telepaatiliselt suhelda.

Mida sa arvad viljaringidest?

Nende autorid on plejaadlased ja nad on neid Maal loonud juba pikemat aega. Viljaringid koos megaliitidega moodustavad energeetilise võrgustiku, mis aitab meie planeedi järgmisesse ajastusse. Nad hoiavad püha maatriksi energiat, mis on ühenduses kristallvõrega meie kehas. See aitab meie kehal toime tulla energiate muutumisega, mis tuleneb dimensiooni vahetusest. Pärast transformeerumist on meie eluiga pikem, suudame end tervendada ja teiste mõtteid lugeda.

Christine koduleht:'
http://www.christinedayonline.com/index....istine-day

Plejaadidelt saadud teave:
http://www.christinedayonline.com/index....ian-events

Meenutuseks, et Plejaadidelt pärit erinevaid tulnukrasse nimetatakse ka põhamaiseks rassiks või aaria tulnukateks. Väidetakse, et nad on arenenud rassid, kelle eesmärk on inimkonda arendada nn sageduse tõstmisel. Plejaadlastega on kohtunud Billy Meier ja plejaadlaste sõnumeid on kanaldanud ka Barbara Marciniak oma neljas raamatus.
Vasta
#41
Sobib ehk selle teema jätkuks, kuna tegemist on maa-välise olendiga Bashar, kellega kirjanik, produtsent ja režissöör Darryl Anka enda sõnul kontakteerub kanaldamise kaudu.

Ta räägib, et Bashar tegeleb selliste teemadega nagu personaalne transformatsioon, universumi ajalugu, tulnukad ja UFO-d, paralleelreaalsused ja viljaringid, ülemeelelised nähtused, ülestõusmine, muutused Maal, ravimeetodid ja elu pärast surma, tulevikutehnoloogia ja püha geomeetria.

Kanaldamise protsess käivitus tema puhul 1973. aastal päevavalgel UFO-de nägemine. Nägi kahel korral sama nädala jooksul Los Angeleses väga lähedalt võrdsete külgedega kolmnurkset laeva. Need olid tumedast metallist, üks külg oli umbes 9 meetrit pikk, igas otsas oli valge-sinise värvusega ning keskel punakas-oranž valgusallikas.

Maa-väline olend Bashar räägib, et meid valmistatakse ette esimeseks kontaktiks teistsuguse tsivilisatsiooniga. Nad lasevad meil kuulata nende filosoofiat ja vaatenurki peale surumata ning vaatavad, kuidas selle vastu võtame.

Kuidagi kahtlane jutt, aga keda huvitab, siis lugeda saab siit:

http://www.telegram.ee/maavaline/darryl-...erspektiiv
Vasta
#42
Bashari kanaldused.

Bashar Just a reminder 1987 lets go back in time
BASHAR Describes 'All That Is'
Bashar - There is only yourself in your room
Bashar: The Formula
Bashar: Hour of Power Meditation
Conversation with Bashar (Emotions, Self Worth, Contact, Aging)
Bashar - About conspiracy theory
Essassani Messenger, Bashar's View on LGBTQ People
Bashar - How to Win the Lottery
Vasta
#43
Otseselt kanalduse jutt pole ,aga siiski. Et juhtusin kuulma jutut, kus ka üks eesti võimetega inimene rääkis, miks igasugu selgeltnägijad praegu eksivad. Mitte aind eestis. Infot ei lasta läbi ja pekstakse "ülevalt alla" segast. Hakkas pihta umbes pool aastat enne vene ukraina sõda.
Vasta
#44
(04-06-2022, 22:00 )euroruubel Kirjutas: Otseselt kanalduse jutt pole ,aga siiski. Et juhtusin kuulma jutut, kus ka üks eesti võimetega inimene rääkis, miks igasugu selgeltnägijad praegu eksivad.  Mitte aind eestis.  Infot ei lasta läbi ja pekstakse "ülevalt alla" segast. Hakkas pihta umbes pool aastat enne vene ukraina sõda.
Ei ole ise selgelt nägija ega isegi mitte selgelt mõtleja.
Arvan, et mitte ainult infot ei lasta läbi, vaid võimalik et nö kanaleid  või nö vastuvõtuaparaate on muudetud/moonutatud/muutunud/...
Üks isepäine mõtleja arvab asjadest huvitavalt:
https://valveroot.blogspot.com/
Vasta
#45
Traditsiooni tarkus: TRADITSIOONI TARKUS. Mis on kanaldamine (channeling)? I saade
Traditsiooni tarkus: TRADITSIOONI TARKUS. Mis on kanaldamine (channeling)? II saade

Institute of Noetic Sciences: What Is Channeling? (Helané Wahbeh, Director of Research)

Raamatud Google Books'is, osaliselt loetavad.
The Science of Channeling: Why You Should Trust Your Intuition and Embrace the Force That Connects Us All
Helané Wahbeh, New Harbinger Publications, 1. sept 2021 - 224 pages

From the director of research at the Institute of Noetic Sciences (IONS)—a nonprofit parapsychological research institute cofounded by astronaut Edgar Mitchell—this groundbreaking guide explores the cutting-edge science behind channeling, and offers powerful tools to help you hone your own abilities.

Do you have an event in your life that can’t be explained? Perhaps it presented itself as a feeling of intuition, an image, a sense of knowing, or even a full-blown premonition. You may have felt judged when you told someone about it, or even wondered, “did that really happen, or did I just imagine it?” Chock-full of cutting-edge research, this guide will show you just how common this type of phenomenon is—and how you can fine-tune your unique abilities to add richness and depth to your life.

In The Science of Channeling, scientist and author Helané Wahbeh will show you how to identify and target your own channeling skills, process the channeled information you receive, and use your unique gift to improve your life—and the world around you. You’ll find detailed information about different channeling types, including mind-to-mind communication, your intention affecting matter, and sensing the future. And finally, you’ll discover a wealth of physiological studies pertaining to the science of channeling, providing ample evidence that channeling is a real phenomena and insights into how it works. If you’re ready to explore the power of channeling, or are looking to strengthen the skills you already have, this guide has everything you need to get started today.

Channeling: Investigations on Receiving Information from Paranormal Sources, Second Edition
Jon Klimo, North Atlantic Books, 17. apr 1998 - 496 pages

In this study of channeling, earlier called spirit communication or mediumship, Klimo, who teaches at Rosebridge Graduate School in the San Francisco Bay Area, writes with clarity about "the communication of information to or through a physically embodied human being from a source…on some other level or dimension of reality other than the physical as we know it." He profiles recent channels and their sources, goes back to preliterate societies and the advent of monotheism and identifies as channels such figures as Moses, Solomon, Muhammad, Merlin, Nostradamus, Swedenborg and Edgar Cayce. He discusses the sorts of people who are channels, kinds of information channeled, sources of information channeled and varieties of channeling like clairvoyance and automatic writing. According to Klimo, few people tap into their abilities to perform channelingand for those who think they can, he serves as guide.

The Channeling Zone: American Spirituality in an Anxious Age
Michael Fobes Brown, Harvard University Press, 1997 - 236 pages

Few expressions of New Age spirituality evoke greater skepticism and derision than does channeling, the practice of serving as a vessel for the voices of ancient or otherworldly beings. Channelers claim to be possessed by angels, aliens, and "ascended masters" who speak through them, offering advice and solace. Intellectuals dismiss them as cranks and charlatans; evangelical Christians accuse them of trafficking with Satanic forces. Meanwhile, the steady spread of channeling from the West Coast to the American heartland fuels the fear that the United States now confronts an epidemic of public irrationality.

The Channeling Zone reveals that this controversial practice has deep roots in earlier forms of American spiritualism while manifesting the most current concerns and anxieties of American life at the end of the twentieth century. Basing his analysis on dozens of interviews with practicing channels and extensive participant-observation research in New Age workshops, Michael Brown takes readers into the world of those who find meaning and inspiration--and occasionally a lucrative career--in regular conversations with spectral beings. Drawing on his previous research among Amazonian Indians, he brings a historical and comparative perspective to the study of this flamboyant expression of contemporary spirituality.

Neither a debunker nor an advocate, Brown weaves together the opinions and life stories of practicing channels and their clients to bring their world and its assumptions into higher relief. He describes the experiences that lead often highly educated, middle-class Americans to conclude that useful information is filtered through the spirit world. He pursues the nature of the quest--the fears, hopes, and expectations of the seekers--and finds its roots in traditional American notions of individualism and self-perfection. The Channeling Zone is a lively journey into the complex social world of the thousands of Americans who have abandoned mainstream religions in search of direct and improvisational contact with spiritual beings.

Teaduslikud uuringud.
'Channeling Spirits' Shuts Down Parts Of Brain
Hypno-Channelings: A New Tool for the Investigation of Channeling Experiences
A mixed methods phenomenological and exploratory study of channeling.
A physiological examination of perceived incorporation during trance
Channeling: A Non-pathological Possession and Dissociative Identity Experience or Something Else?

Espresso Channeling - What Is It?
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Channeling pixel3 3 2,923 17-10-2014, 10:05
Viimane postitus: Psühholoog

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat