Para-web'i sünnipäev 2017

Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poolvääriskivid ja amuletid.
Autor Sõnum
Marguuus
Tavaliige

21-08-2006 20:09
Postitus: #1
Poolvääriskivid ja amuletid.
Palun avaldage oma arvamusi.wink
http://www.loitsukeller.ee/kivid.htm
http://www.loitsukeller.ee/amulett.htm

Muudetud: 21-8-06 kell 21:13:26 Marguuus
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
zepac
Veteran

21-08-2006 21:10
Postitus: #2

minu arvamus...mis neil amulettide hinnad on? Seda nr14 Kelti rsti himustaks.

Siia käib eriti deep mõte või kellegi kunagi elanud prontosauruse mõte, millel puudub tänapäeval igasugune aeg ja/või koht.
Marguuus
Tavaliige

21-08-2006 22:49
Postitus: #3

Hästi öeldud Zepac - julge erineda

Hindu ma ei tea kahjuks.
Hallucigenia
Veteran

22-08-2006 00:08
Postitus: #4

Viitan foorumi teemale Kiviteraapia, kus juttu lähedastest asjadest.
Lillian
Tavaliige

23-08-2006 08:24
Postitus: #5

Tsitaat:Algselt postitas: zepac
minu arvamus...mis neil amulettide hinnad on?
Tavaliselt on need 70-200 krooni. Odavamaid/kallimaid pole ma veel näinud.

Täiuseotsija.
Marguuus
Tavaliige

23-08-2006 18:39
Postitus: #6

Jaa hinnad umbes sinnakanti jäävad.
Üks sõber soetas endale just egiptuse eluristi anch.
Aga mida üldse arvate poolvääriskivide ja erinevate amulettide omadustest.
Marguuus
Tavaliige

24-08-2006 23:35
Postitus: #7

Mind ennast huvitavad just need kivid ja nende tähendused.
Kindlasti need aitavad, olen näinud ka mõningatel kuulsustel selliseid asju kaelas, ju nad ikka midagi aitavad.
Mõtlesin ka endale üks soetada.wink

Muudetud: 25-8-06 kell 00:35:45 Marguuus
Lillian
Tavaliige

28-08-2006 17:29
Postitus: #8

Sain endale "Kabalistliku merkuuri talismani" sünnipäevaks. Olen seda algselt ainult "iluasjana" kaelas kandma hakanud, kuid hiljuti märkasin, et see toimib. Alates sellest ajast peale, kui ma selle oma kaela riputasin, on kõik minu päevaplaanid, tahtmised täide läinud. Vahel on tunne, et miski "juhatab" mind vajalike tegevuste juurde ja tulemuseks on soovide täitumine. Sellest amuletist on nüüdseks saanud üks lahutamatu osa minust. Ja ilus on ta ka, muidugi.

Täiuseotsija.
Hallucigenia
Veteran

28-08-2006 23:03
Postitus: #9

Hm ... muidugi võib olla tegemist sõnalise eelsisendusega ... aga ta on küll üks ... mõjuvamaid (? mis pole päris täpne väljend, sest mingit pikemajalist mõju pole mina ju katsetanud). Ehk meenutab ta mulle (midagi temas) tessarakti? Naljakas ... tema "liikumisväljenduseks" oleks nagu mitte eriti tugev ja lühike aga kiire ja fikseeritud löök parema käega (olen paremakäeline) ...
fen
Uustulnukas

22-09-2006 17:12
Postitus: #10

Mul endalgi kuskil kodus slahtlites 1 taoline kivi küll aga mitte sarnaneBleh selle ostsin kunagi turult pidavat andma maagilist energiat Laugh mingi lilla kivike ilus...särab ja üldse kuidagi häästi ilus..antila kataloogides on analoogseid kive...noh mingi energia jne.(loodan et jutt segaseks ei jäänudLaugh)

¤¤¤Inimene suudab teha kõike,vaja on ainult neid oskuseid õppida,uurida ja arendada¤¤¤
Wolfgirl
Metsaelanik

23-09-2006 16:07
Postitus: #11

Tsitaat:Algselt postitas: Lillian
Tsitaat:Algselt postitas: zepac
minu arvamus...mis neil amulettide hinnad on?
Tavaliselt on need 70-200 krooni. Odavamaid/kallimaid pole ma veel näinud.
Rakveres maksavad sellised kolinad u 30 krooni. Ma saan aru, kui inimene ostab taolise julla maksimaalselt 40 krooniga, kuid kakssada on küll liiast.
neitsi
Tavaliige

12-11-2006 20:17
Postitus: #12

mina sellist värki ei usu,minu kaitsja on kristlik rist.Arvan,et keegi peale meie taevase isa ei saa meid deemonite ega pahade vaimude vastu kaitsta.
hellokitty
Uustulnukas

28-10-2007 17:00
Postitus: #13

98-99 krooni oleneb materjalist.Ise just käisin loitsukellris ostmas.Nr 20 Baabüloni tarkuse puu.

(suursüda)
paadikapten
Seilamas sädemete kannul

28-10-2007 23:42
Postitus: #14

Juba ammu tekkis mul kolm mõtet selle kohta, kuidas üldse amuletid/talismanid toimida võivad.
Kui inimene ei suuda mingil põhjusel endas mingiks ettevõtmiseks vajalikke protsesse käivitada, siis tunneb ta, et oleks vaja välist abi. Üks võimalusi on "appi võtta" kivid või kristallid.
Mehhaanika võib töötada niimoodi:

variant 1) inimene võtab kivid ja laeb need vastava informatsiooniga, sest kive otse allikast laadida on kergem kui iseennast. Kividest saab siis hiljem hakata ise informatsiooni ammutama. Sellel näiteks võibki põhineda arvamus, et kristalle tuleb vahel päikese käes "laadida", samuti võib sellel teoorial põhineda usuühendustes kasutatav religioosse atribuutika pühitsemine.
variant 2) kivide puudutamine või vaatlemine võib inimeses käivitada protsessid, mis muidu ei hakka (nii kergesti) tööle. Kivisse endasse midagi ei salvestata ega võeta sealt midagi, kivi on kõigest katalüsaator.

variant 3) võimalik, et on olemas mingi inimeste poolt alateadlikult ehitatud ja programmeeritud ühendväli või kollektiivne infopank, kust osad amulettidena kasutatavad esemed on programmeeritud end "laadima".

Kivid ja kristallid on vaid üks näide, teoreetiliselt võib "amulettidena" kasutada vaata et kõike. Ärimaailm muidugi kasutab seda ära, tema eesmärk on muuta inimene võimalikult sõltuvaks kaasinimestest ja ümbritsevatest teguritest, kuna sel juhul saab pakkuda oma "lahendust" ja hädaline on nõus selle "lahenduse" eest pappi kõhima, eriti kui talle tundub, et "see on ainus võimalus ellu jääda":)

Kalmar Kalam (kuulsa nõidade välimääraja autor) arvab asjast nii:

Tsitaat:Selles point ongi, et kui me paneme palju funktsioone teistele objektidele, siis kaasneb sellega ka vastutus. Kas oleme valmis vastutama mingi kivi eest? See, et me tahame midagi enda eest tööle panna näitab ainult suutmatust endas asju paika saada.

Jah, me oleme veel nõrgad - kas näiteks foorumlaste seas on neid, kes saavad hakkama ka ilma talismanide, rituaalide jms värgita? Ärge minu otsa ainult vaadake - loodan ka ise mingil määral kõrvalise jõu abile...
PiziIngliito
Proua

29-10-2007 17:14
Postitus: #15

Kivide kohta soovitan lugeda näiteks sellist raamatut nagu Kivide tervendav toime, autoriks on Kati Tarma. Mul on see kodus ja selle väljaandmise aasta on küll 1996, (ei ole just kõige uuem kraam) aga mingisuguse ülevaate kividest ja nendega toimetamisest annab küll..
Hope
Vana kala

15-11-2007 22:52
Postitus: #16

MMmMmMmM kui ilusad kivid!! Eriti ilusad olid, akvamariin, aventuriin, klatsedon, KARNESOOL, KORALL, mallahiit, mäekristall, PÄIKESEKIVI, roosa kvarts, tsharoiit.

Tekkis nüüd ka üks küsimus. Milline neist minu nimetatudest kividest kõige paremini Lõvidele sobib Sick?

Cruel & Unusual.

[Pilt: hope_1.jpg]
tymuxas
Tavaliige

15-11-2007 23:00
Postitus: #17

No seal on ju kirjutatud millistele märkidele sobib enam ?. Loe lõpuni.

Thee shall be blinded by the fear
blinded by the pain
blinded by me
binded by me
Cursed by me
So mote it be!
Hope
Vana kala

15-11-2007 23:03
Postitus: #18

Tsitaat:Algselt postitas: tymuxas
No seal on ju kirjutatud millistele märkidele sobib enam ?. Loe lõpuni.

Jah ma nägin kuid ma arvan, et kui postitaja need lingid siia pani või siis tegeleb nendega, et siis ta teab milline neist KÕIGE rohkem sobib. Seal on mitmeid mis on Lõvidele kuid ma soovin teada (kordan) milline neist KÕIGE parem on!

Cruel & Unusual.

anzu
Uustulnukas

16-11-2007 09:33
Postitus: #19

Hope'le
Kusjuures materjale on leida nende kohta igalt poolt, nii internetist, kui ka raamatutest. Sul oleks ainult tarvis natuke aeg maha võtta ja uurida.Smile Lihtsalt niimodi saad palju rohkem infot ja kasulikke teadmisi. Ära võta seda halvagaSmile
Ma ise olen suhteliselt palju uurinud vääriskivide kohta. Mul endal on vääriskivi Karneool. Esimene Karneool, mis mul oli (kas mulle ainult tundus nii või oligi) täitis kõik mu soovid. Aga siis ma olin suhteliselt laps kah. Kui aga hakkasin uurima Krneooli kohta täpsemalt siis tuli välja et ta amburitele ei sobigi. Ja kusjuures hilja aegu hakkasin täheldama, et ta ei teinud mulle mitte enam head, vaid külvas ka negatiivsust. Peale seda ma ei ole teda laadinud kah ja ei kasuta.

lillemäe
Hope
Vana kala

16-11-2007 16:28
Postitus: #20

Tsitaat:Algselt postitas: anzu
Hope'le
Kusjuures materjale on leida nende kohta igalt poolt, nii internetist, kui ka raamatutest. Sul oleks ainult tarvis natuke aeg maha võtta ja uurida.Smile Lihtsalt niimodi saad palju rohkem infot ja kasulikke teadmisi. Ära võta seda halvagaSmile
Ma ise olen suhteliselt palju uurinud vääriskivide kohta. Mul endal on vääriskivi Karneool. Esimene Karneool, mis mul oli (kas mulle ainult tundus nii või oligi) täitis kõik mu soovid. Aga siis ma olin suhteliselt laps kah. Kui aga hakkasin uurima Krneooli kohta täpsemalt siis tuli välja et ta amburitele ei sobigi. Ja kusjuures hilja aegu hakkasin täheldama, et ta ei teinud mulle mitte enam head, vaid külvas ka negatiivsust. Peale seda ma ei ole teda laadinud kah ja ei kasuta.

Ole nüüd, miks ma peaks võtma seda halvaga. Võtan seda pigem kui soovitust ning võtsin ennem juba aja maha ning uurisin ning arvan,et Karneool ning Päikesekivi sobiksid mulle kõige rohkem.

Muudetud: 16-11-07 kell 16:28:59 Hope

Cruel & Unusual.

anzu
Uustulnukas

28-11-2007 19:29
Postitus: #21

Siis on väga hästiSmile Mulle ta jah kahjuks ei sobi aga küll ma endale ka õige leianSmile

lillemäe
kati013
Uustulnukas

14-11-2009 22:21
Postitus: #22

Ostsin endale Aventuriini, kuna lugesin et on silmi raviva toimega, aitab lühinägelikkuse korral. Kuid kas oskate keegi öelda, kas kõige õigem oleks seda siis õhtuti lihtsalt silmade peal hoida?
Sibylle
Uustulnukas

12-05-2010 20:25
Postitus: #23

Kividelt tervist ,,toetava,, abi saamiseks peaks neid tõesti nahaga kontaktis hoidma. Silmade peal hoidmine on tark mõte. Samuti on kasulik päevasel ajal nt riiete all, vastu ihu, kanda.

Paljude allikate arvates on poolvääriskivide kandmiseks kõige parem koht südame piirkonnas. Teatud kividel on nt valu leevendav toime. Valu puhul peaks neid hoidma valutaval kohal või õrnalt seda kohta masseerima.

Aventuriinil muide, on mitmeid häid omadusi: peetakse õnne talsimaniks, suurendab optimismi, annab rõõmsat meelt ja suurendab eneseusku, soodustab vastastikuse sümpaatia tekkimist, mistõttu peetakse ,,armastuse talismaniks,, jne.
Igati hea kivi olevat!
Sibylle
Uustulnukas

12-05-2010 20:36
Postitus: #24

Tsitaat:Algselt postitas anzu
Hope'le

Karneool ongi selline võimsa energiaga kivi, mida ei soovitata kanda pikka aega. Vähemalt ühe koha peal mitte.
Ja karneooli muide kutsutaksegi kõikide soovide täitumise kiviks!
Halva mõju või selle puudumise kohta kohta oskaks ehk öelda, et ilmselt oli see kivi Teiega ,,oma töö ära teinud,, ja sellisel puhul soovitatakse kivi edasi kinkida või kuskile maha matta.
HUGOTH
Veteran

12-05-2010 21:43
Postitus: #25

Inimese enda nn usk sellesse mõjub ja siis tekibki see mida usud. .....
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog