Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nõidravitsejad
#1
Mul oli selline lugu, et kui ma väike olin, siis umbes kord kuus lihtsalt lambist hakkas mul pea ringi käima. Näiteks mängisin õues, siis lihtsalt tuli selline paha tunne ja ma jooksin tuppa. Vahepeal olin isegi nädal aega Tallinnas selle pärast haiglas, aga see ei aidanud. Nu siis mu vanaema teadis mingit ravitsejat kuskil Räpina lähedal ja ma läksin emaga sinna. Läksime sisse ja ma istusin ühele diivanile ning ema ja see nõid rääkisid midagi vene keeles ja mul hakkas pea samamoodi ringi käima nagu ikka, aga vist selle pärast, et ma seal nõia olin. Igal pool toas olid igast kujud, seinavaibad jne. Siis ema järsku küsis minult, et kas mul praegu käib ka pea ringi ja ma vastasin millegi pärast "ei". Mäletan niipalju, et ta ravis mind niimoodi, et khkhkkhmm näppis mu kotte... . Tegelt ka. Kui me ära läksime, siis andis ta meile kaasa mingeid teelehti, mida ma pidin jooma ja ennäe imet enam pole mul niimoodi pea ringi käinud. Laugh Tegelikult üks kord ikkagi oli nimelt käisin ma Pühapäevakoolis ja seal oli selline, asi, et altaril pidi sinna äärde põlvitama ja siis õpetaja pani oma käe sinu pea peale ja õnnistas, eks. Me olime seal ääres kõik Põhapäevakoolis käijad reas ja ma olin kuskil keskel. Kui õpetaja lõpetas minu kõrval oleva lapse õnnisasime, siis tundsin, et pea hakkas ringi käima ja päris kõvasti, aga niipea, kui õpetaja asetas oma käe minu pea peale kadus see kohe ära... niiet ma tundsin seda tunnet umbes 0.5 sec ainult, aga see jäi meelde. Laugh Nii, kas teil on ka olnud kontakte nende nõdiravitsejatega? :ink:
Vasta
#2
Ma olen ka vist selle nõia juures käinud
Vasta
#3
Tsitaat:Esialgne postitaja devn
Ma olen ka vist selle nõia juures käinud
irw, sarnane saan aru kuidas seda tead Laugh

Tegelt ise ei usu selliseid asju, arvan et see rohkem psüühikat mõjutav asi. Annab sulle mingi tõuke paranemiseks vms. Antud juhul siis näiteks said ruttu kiireks, sest ei tahtnud enam et su kotte näpitaks.Laugh
Vasta
#4
Mu vanaema rääkis ükskord ühe huvitava loo. Ta oli ennemast arst ning puutus kokku igasuguste haigetega. Enamus neist loomulikult virises erinevate hädade üle. Siis oli üks patsient, kes käis mingisugust süsti saamas, kuna tal siis parem hakkas. Ükskord mu vanaema siis tegi talle süsti ning patsient kohe räägib, et oh kui hea, hoopis parem kohe olla. Vanaema süstis talle destilleritud vett, mida ta muidugi patsiendile ei öelnud. Siit mõttetera: inimestel on vaja uskuda, et neid ravitakse efektiivselt, siis nad saavadki terveks. wink
Vasta
#5
Appi ma naeran ennast haigeks Laugh siit mõned kokkuvõtted sellest teemast siin.



Aztecca - Mäletan niipalju, et ta ravis mind niimoodi, et khkhkkhmm näppis mu kotte... . Tegelt ka.
devn - Ma olen ka vist selle nõia juures käinud ...
rha - antud juhul siis näiteks said ruttu kiireks, sest ei tahtnud enam et su kotte näpitaks.
Tut - Vanaema süstis talle destilleritud vett, mida ta muidugi patsiendile ei öelnud.



[Teadet on muutnud 4-12-2003 postitaja loom]
Vasta
#6
thanks kokkuvõtte eest, loom.. ei viitsinudki kõike läbi lugeda..

---

it's all in your mind... inimene suudab end ise ka väga hästi ravida
Vasta
#7
Nu kui ma seal olin, siis vanust ikka üle 10 ei tulnud ja mingisse paranemisse ma ei uskunud. Nüüd on lihtsalt see üle läinud. devn, mis sa seal tegid? Laugh

loom: naljakas? hmm... :it:
Vasta
#8
Väga sick arst oli see ... ma olen elus ainult 1x haige olnud ja need olid tuulerõuged.
Ma ei usu haigustesse lihtsalt. Inim saab jagu mistahes haigusest mõttejõul - yx tyyp oli haigestunud vähki ja tal prognoositi 2-4 nädalat elada...Õhtuti kujutas ta ette ulmelist kosmosesõda kus head olid mingi a'la starwarsi tegelased ja pahad olid siis vähirakud... mängis seda iga õhtu kuni arstid tuvastasid et tal vähk taandub ja lõpuks kadus vapshee ära.

Vee systimise kohapealt et asja nimi on placebo efectwink
Vasta
#9
Tsitaat:Esialgne postitaja loom
Väga sick arst oli see ... ma olen elus ainult 1x haige olnud ja need olid tuulerõuged.
Ma ei usu haigustesse lihtsalt. Inim saab jagu mistahes haigusest mõttejõul - yx tyyp oli haigestunud vähki ja tal prognoositi 2-4 nädalat elada...Õhtuti kujutas ta ette ulmelist kosmosesõda kus head olid mingi a'la starwarsi tegelased ja pahad olid siis vähirakud... mängis seda iga õhtu kuni arstid tuvastasid et tal vähk taandub ja lõpuks kadus vapshee ära.

Vee systimise kohapealt et asja nimi on placebo efectwink



Täiesti nõus selle jutuga,,
Endal oli soolestikus põletik ja arstid ütlesid, et pean eluaeg tablette neelama ja ikka lööb aegajalt põletik välja.. Poolteist aastat (sel ajal kui tablette võtsin) oli koguaeg mingi jama soolestikuga. Siis tahtsid nad veel paar korda aastas soolestikku sisse vaadata..- suht.jube protseduur Smile .
Ühesõnaga sai mul sellest kõigest selline siiber .:biting:, et ma saatsin arstid kuradile ja keeldusin tablette neelamast - ning üldse enam arsti juurde ei läinudki.

Alternatiivse ravina hakkasin endale sisendama :"ma saan terveks, ma saan terveks".. lihtsalt nii korrutasin ja üritasin kujutleda ka nagu oskasin. Ja nii mitusada korda päevas - näiteks sel ajal kui liikusin kuhugi.. punktist A punkti B.
Ja nüüd on sellest 3 aastat möödas (sellest kui arstid metsa saatsin) ja seni on soolestikuga kõik korras {mar .(enam ma muidug ei korruta "saan terveks", sest usun, et see haigus on lõplikult võidetud)
Vasta
#10
Tulles teema juurde tagasi, on tegelikult nõidravitseja psühholoog ja lootus inimestele, kes haiged on, nimelt kui inimene usub, et nõidravitseja teeb ta terveks, siis ta ka terveks saab. Näited looma ja levise poolt räägivad iseenda eest. Nii et õppige psühholoogiat, keetke oma haigele sõbrale mingit suvalist teed ning luisake, et te sinna sisse armastust ja tervist olete pannud ning sõber saabki terveks wink
Vasta
#11
Nivisi vanaemale "uut imerohtu valuvaigistit" sai antud ja töötas kui võluväel. Seljavalud kadusod kus kurat.
Tegelikult oli kõhulahtisti Laugh
Vasta
#12
Valudest saab lahti siis kui paned näpud sahtli vahele ja lööd sahli kõvasti kinni, see aitab. Minu vanaemal on vähk, õigemini vähid. Tal tuleb neid koguaeg juurde kuigi need on tal healoomulised. Ta on Eestis peaaegu kõik imeravitsejad läbi käinud ja kõik viisid läbi proovinud. Midagi pole aidanud.
Vasta
#13
Tsitaat:Esialgne postitaja Aztecca
Mul oli selline lugu, et kui ma väike olin, siis umbes kord kuus lihtsalt lambist hakkas mul pea ringi käima. Näiteks mängisin õues, siis lihtsalt tuli selline paha tunne ja ma jooksin tuppa. Vahepeal olin isegi nädal aega Tallinnas selle pärast haiglas, aga see ei aidanud. Nu siis mu vanaema teadis mingit ravitsejat kuskil Räpina lähedal ja ma läksin emaga sinna. Läksime sisse ja ma istusin ühele diivanile ning ema ja see nõid rääkisid midagi vene keeles ja mul hakkas pea samamoodi ringi käima nagu ikka, aga vist selle pärast, et ma seal nõia olin. Igal pool toas olid igast kujud, seinavaibad jne. Siis ema järsku küsis minult, et kas mul praegu käib ka pea ringi ja ma vastasin millegi pärast "ei". Mäletan niipalju, et ta ravis mind niimoodi, et khkhkkhmm näppis mu kotte... . Tegelt ka. Kui me ära läksime, siis andis ta meile kaasa mingeid teelehti, mida ma pidin jooma ja ennäe imet enam pole mul niimoodi pea ringi käinud. Laugh Tegelikult üks kord ikkagi oli nimelt käisin ma Pühapäevakoolis ja seal oli selline, asi, et altaril pidi sinna äärde põlvitama ja siis õpetaja pani oma käe sinu pea peale ja õnnistas, eks. Me olime seal ääres kõik Põhapäevakoolis käijad reas ja ma olin kuskil keskel. Kui õpetaja lõpetas minu kõrval oleva lapse õnnisasime, siis tundsin, et pea hakkas ringi käima ja päris kõvasti, aga niipea, kui õpetaja asetas oma käe minu pea peale kadus see kohe ära... niiet ma tundsin seda tunnet umbes 0.5 sec ainult, aga see jäi meelde. Laugh Nii, kas teil on ka olnud kontakte nende nõdiravitsejatega? :ink:

Olen ka tema juures käinud. Olin siis väga väike ja ei teadnud nõiandusest mitte midagi. Mul oli probleeme mandlitega, taheti ära lõigata. Ema oli selle vastu ja nii läksime tema juurde. Külaskäigust mäletan ainult seda, et istusin elutoas, kus olid seinavaibad. Emaga nad rääkisid seal tükk aega (ma nüüd ei mäleta, kas ta tegi mulle ka midagi või mitte) ja siis andis ta kaasa ravimtaimi, millega sain jagu mandlipõletikust ja siiamaani on mandlid alles. Ma ei usu et minu puhul aitas mu enda usk terveks saada, sest ma ei mõelnud selle peale üldse. Ma ei osanudki mõelda. Seda nõida võtsin ma kui tavalist arsti, kes annab mulle rohu.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat