•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bermuuda kolmnurga saladus
#51
Nõustun austet Hallucigeniaga.
See oli vaid literatuurne ilukõne, mis ei olnud mõeldud tõsiteadusliku väitena.
Mind inspireeris siinjuures see, et QUO kanal VALGUSE PEREKONNA ajakirjas rääkis kompuutrite kristallienergia kasutamisest inimeste poolt.
Kõrgematest tihedustest vaadatuna paistab kompuutri kasutamine kristallidega manipuleerimisena.

Vabandan veelkord liigse literatuursue pärast!

Lugupidamisega,
hadzi Oglõ
Vasta
#52
ehk peaks siis kohe terve jutu üle vaatama uuesti... äkki on veel kohti kus on tegemist liigse literatuursusega?
Vasta
#53
Austet celtic!
Paar õigekirjaviga on sisse jäänud, aga nende pärast teksti ümber kirjutada ei ole mõtet.

Informatsiooni on muidugi tunduvalt rohkem, see vajaks süstematiseerimist ja kirjapanemist. Siinsed on vaid fragmendid diskussioonis. Need ei saagi ammendavad olla.
Ise olen huvi paljude teemade vastu kaotanud. Need on end minu jaoks ammendanud.
Ka avatud kuuenda meelega sensitiivid ei paku enam huvi. Üks meel rohkem avatud, kuid arengutasemele see ei lisa midagi. Otsekontaktid nn. UFO dega ei ole siiani huvitanud, kuigi nende jaoks on UniversePeople kodulehel instruktsioonid olemas.
Ei paku huvi saada teavet erinevate tsivilisatsioonide erinevatest legendidest, k.a. inimkonna omadest.

Informatsiooni võib vastu võtta otse planeedi infoväljast, milleks vahendajad.

Huvi pakuks seni kättesaamatuks jäänud info, näiteks RA MATERIALS. See on saadav vaid inglise keeles, kunagi anti mulle tõlkimiseks neljas osa. See sisaldas arheotüüpide süsteemi-seda tuntakse ka TAROna. Selle andis egiptlastele just RA kanal.

Veel huvitavad Gabrieli kanali teated ja QUO kanali teated, kuna nende info kvaliteet on suurepärane ja spetsiaalselt meie arengutasemele kohandatud.
Nibiru nõukogu (Nibiruan Council) teadmiste tase ületab paljus minu arusaamise, väga huvitav ja arendav.
Huvitab ajajoonte olemus ja toimimine-sellest on Caligastia materjalides ja Nibiru Nõukogu materjalides vihjeid, kuid täielikku informatsiooni ei ole.
Urantia raamat vaikib täielikult ajajoontest, järelikult peab see teema olema kas ohtlik või piiratud grupile.

Huvitab üle minna 5D või kui võimalik 9D tasandile. See aga keelati mul väga selgelt ja ühemõtteliselt 2000. aastal ära. Tuleb siin edasi olla ja koos teistega üle minna või minna läbi surmaväravate. 2012 on niikuinii kõik möödas.

Evakueeruda ei soovi; meie keskaja tasemel 3D planeedil edasi vegeteerida ei ole minule vastuvõetav.

Kui kirjutis sisaldab literatuurseid liialdusi, vabandan juba ette. Mul ei ole ambitsiooni olla täiuslik.

Lugupidamisega,
Hadzi Oglõ
Vasta
#54
Tsitaat:Algselt postitas: HadziOgloe
2012 on niikuinii kõik möödas.

Miks oled Sa selles nii kindel? On ju Jelaila Starri teates (tsitaat allpool), mille Sa ise oma postis (III Reich:i saladused 31-8-2005 kell 14:47 ) oled ära toonud, selgelt öeldud, et ajakava on muutunud. Ja 2012 on ju vana ajakava järgi. Palun selgita!

The New Earth Timeline and 2005
Yes, the timeline has shifted. That is what the message said. This means that many of the Earth changes and political events that have been predicted will no longer occur while others either haven been or can be changed.

Aga üldiselt on see ilus ja õpetlik (et mitte õelda õpiku-) lugu sellest, mis juhtub siis, kui meediumile (ja tema kaudu uskujatele) antud lubadused ei täitu. Meediumit tabanud frustratsioon (lugege JS kirjutist siin ja eriti selle algust) ei sunni teda mitte "läkitajates" pettuma, vaid seda suurema usu ja õhinaga võtab ta vastu uued selgitused (vt HadziOgloe ülalviidatud postitus või siin) ja uued lubadused - kuna see tegevus on muutunud osaks tema elust. Ta ei saa enam teisti.Ta on kindlalt "lõa otsas". Niiet - hoidkem ka edaspidi nibiruaanlaste tegemistel silma peal!
Vasta
#55
Informatsioon selle kohta, et 2012 edasi ei saa meie planeet enam olla kolmandas tiheduses on QUO kanali informatsioon ja avaldatud ajakirjas VALGUSE PEREKOND.
Küsimusi saab VALGUSE PEREKONNALE esitada elektronposti aadressil:
light.family@mail.ee
Ajakirja VALGUSE PEREKOND saab näiteks kauplusest LOITSUKELDER (Müürivahe 17 Tallinnas www.loitsukeller.ee ), samuti ka URANTIA RAAMATU eestikeelset tõlget.
Vasta
#56
Tsitaat:Algselt postitas: Müstik
Võib küll olla, et mingi kohutav looduskatastroof 2012 a. aset leiab.Kas siis just tihedusega tegemist on, seda ei oska öelda. Aga midagi vapustavat toimub.

On Sul ehk mingeid võrguviiteid selle kohta? Selle HO soovitatud Valguse Perkonna kättesaamisega ju tükk tegemist.
Vasta
#57
Tsitaat:Algselt postitas: HadziOgloe
Juhtisin sensitiivi, kelle a6. meele nägemist kasutasin, Atlantise viimasesse perioodi ja palusin vaadata Suurt kristalli.
Tema vaatas ja ütles: Merelahe kaldal on kandilised majad, tänapäeva kõrghoonete moodi. Ca. viie kuni kümnekordsed. Nende vahel on sama kõrge kristall - seega tohutu.

ma siin lugesin ja jäin mõttesse....nimelt on mul kohe teooria, miks atlantist avastatud pole. äkki atlantise elanikud olid lihstalt imepisikesd ja nende 5-10-kordsed majad meie mõõdupuu järgi keskmisele karjapoisile põlvini? seega kristall ise poleks üldse hiiglaslik. ainult nende majade kõrval tunduks suur. tegelikkuses aga vaid paarkümmend sentimeetrit kõrge? ja just seetõttu, et atlantise elanikud nii pisikesed olid, polegi atlantist leitud?? mis sa arvad?
Vasta
#58
Siin oleks koht küsimusele, miks on kõik nn. reaalses maailmas just nii suur nagu on?
Või veel parem, miks just selles mõõtkavas?
Miks ei ole inimrass näiteks "poialpoisi" suuruses. Gulliveri reise oleme ju lugenud?
Kääbuste ja hiiglaste maailm.
Kui inimkond oleks näiteks 100 korda väiksem mõõtkavaliselt oleks paljud mured, nagu nälg, ülerahvastatus jne tundmatud. Oleks tore, kui suudaksime saata kosmosesse pliiatsi suuruseid rakette, kütust jm. materjale kuluks vähem. (Muidugi ehk nanotehnoloogiast on tulevikus abi.)
Aga see kehtiva süsteemi ja taustsüsteemi mõõtkavalisus on ikkagi huvitav.
Miks just nii suur nagu on?
Millest see sõltub?
Hüpoteetilisest Megaliityardist? Ja see omakorda maakera ümbermõõdust?
Väga huvitav.
Vasta
#59
Tsitaat:Algselt postitas: zed
Siin oleks koht küsimusele, miks on kõik nn. reaalses maailmas nii suur nagu on? Või veel parem, miks just selles mõõtkavas?

Jah ... siit hargneb mitmeid huvitavaid küsimusi. Muidugi on esimene küsimus - suur või väike mille suhtes? Meie arutelu kontekstis ilmselt meid (ja kõiki meid ümbritsevaid asju) moodustavate aatomite suhtes. Siit on selge, et ega see mõõtude alampiir väga pisike ei saa olla, eriti selliste keerukamate süsteemide jaoks nagu me ise oleme (vajalik teatav minimaalne struktuurielementide, st aatomite arv). See ju "rusikareegel" on, et mida pisem, seda lihtsam (võrdleme amööbe ja bakterid iseendaga). Mis ülempiiri puutub ... maistes tingimustes paneb selle suuresti paika küllap biomaterjalide tugevus, millest organismid ehitatud, ja raskuskiirendus (liiga suur saurus lihtsalt kukub kokku omaenda raskuse all) ... millest võiks järeldada, et Maast mõneti suurematel planeetidel võib (maasarnase) kõrgelt organiseeritud elu teke üldse problemaatiline olla. Ilmaruumis, jah, võiksid vabalt hõljuda märksa suuremad elukad ... mingites ulmekates on vist ka seda võimalust ekspluateeritud.

Nanoraketid? Miks ka mitte ... üks takistus nende Maalt kosmosesse lennutamisel siiski on - õhutakistus. Kui väikeste mõõtmete tõttu kahanev kütusevaru pole probleemiks (negatiivse) gravitatsioonienergia kompenseerimisel (mõlemad on jämedalt võrdelised raketi massiga - lineaarmõõtmete kuubiga - kui kütus moodustab suurema osa raketi massist), siis õhutakistuse ületamiseks tuleb väikesel raketil kulutada suhteliselt rohkem kütust (õhutakistus on võrdeline ristlõikega, st lineaarmõõtmete ruuduga). Aga Kuu peal - no võiksid küll sellised "kirpraketid" tegutseda ...

Need on muidugi sellised "jämekaalutlused", mis peenematele asjadele nagu see megaliitjard otsest selgitust ei anna ...
Vasta
#60
Mina olen lugenud,et Bermuda kolmurk on kunagi ammu "hallide" nässu läinud katsetus Maa teadvusvõrgustiku muutmiseks.Seal,kus asub praegu nn.kolmnurk toimus midagi väga valet ning nüüd on seal dimensiooniline nihe,mis põhjustab magnetilisi anomaaliaid.Seetõttu kaovad ka igasugused lennu- ja veesõiduvahendid.
Vasta
#61
Tsitaat:Algselt postitas: Thoth
Mina olen lugenud,et Bermuda kolmurk on kunagi ammu "hallide" nässu läinud katsetus Maa teadvusvõrgustiku muutmiseks.Seal,kus asub praegu nn.kolmnurk toimus midagi väga valet ning nüüd on seal dimensiooniline nihe,mis põhjustab magnetilisi anomaaliaid.Seetõttu kaovad ka igasugused lennu- ja veesõiduvahendid.

Kas Sind see selgitus rahuldab? Või midagi tema juures ei meeldi või jääb ebaselgeks?
Vasta
#62
See selgitus küll ei rahulda. Ma pole jõudnud rohkem eriti uurida selliste teooriate kohta.Tegelikult pole ma Bermuuda nähtusesse nii süviti ka läinud,et oskaks oma variante või teiste tarkade üllitisi välja pakkuda.Seni kuni leian midagi,mis kuidagi teiste teooriatega kokku sobiks hoian silmad-kõrvad lahti.
Vasta
#63
Tsitaat:Algselt postitas: HadziOgloe

Huvitab üle minna 5D või kui võimalik 9D tasandile. See aga keelati mul väga selgelt ja ühemõtteliselt 2000. aastal ära. Tuleb siin edasi olla ja koos teistega üle minna või minna läbi surmaväravate. 2012 on niikuinii kõik möödas.

Evakueeruda ei soovi; meie keskaja tasemel 3D planeedil edasi vegeteerida ei ole minule vastuvõetav.

Kui kirjutis sisaldab literatuurseid liialdusi, vabandan juba ette. Mul ei ole ambitsiooni olla täiuslik.

Lugupidamisega,
Hadzi Oglõ

Paar lihtsat küsimust,
Kes keelas sul minna ?
Miks sa arvad et järgmisel tasandil on vaja inimesi või kelleks iganes sa end pead kelle jutt sisaldab pidevalt literatuurseid liialdusi ?

Selgituseks/näiteks
Mina näiteks arvan et mu praegune seltskond milles viibin ei sobi mulle ja kavatsen hakata lävima hoopis tuumafüüsikutega.
Mis annab mulle aluse arvata, et ma olen nende seltskonnas oodatud karaokelaulmise sooviga tööajal ?

Ja lõppkokkuvõttes bermuda saladusele see lähemale ei vii.

Bermudast jms.:

Kõige ajuvabam asi mida alati kirjutatakse on see kuidas kellad jääcvad seisma ja siis väidetakse et aeg peatub...
See on ka üks selline " literatuurne liialdus" minu meelest. Kell kui selline ei mõjuta aja kulgu. Kell on tavaline mehhaanika-füüsika nagu merel loksuv laine või kivi hõõrub vastu kivi või tuul puhub...no pole kõige parem võrdlus aga enam vähem ehk arusaadav mis ma mõtlen. Kui aeg seisma jääks, siis kell käiks ikka edasi. Selle järgi hiljem vaatakski et näe... aeg vist on seisnud.
Kell juba kolm aga mina olen ikka sama vana kui kell kaks.

Vaevalt on tegemist mingi imekristalliga. Kahtlen sügavalt kas sellist kristalli üldse on millisena teda loodetakse leida. Et selline asjake mis lahendab kõik probleemid maailmas. Pole kunagi üheseid lahendusi.
Kui tõesti see Atlantis peaks seal veel all asuma, siis mina pigem peaks tõenäolisemaks .... no näiteks meie mõistes tuumaelektrijaam millel kütet ehk veel paariks tuhandeks aastaks. Võib olla see pole tuumaelektrijaam vaid on hoopis mingi "magnethüdroeksentrikgravitatsiooniteisaldaja". Mis iganes. Aga igatahes miski mis on jäänud eelmise hukkunud-hääbunud või on vaikselt hingitseva , või saladuses hingitseva tsivilisatsiooni poolel kasutuses ning sarnaselt siis näiteks võib üsna lõputult käia tänu kütte olemasolule ning vahepeal laseb auru välja.

Selel vastu aga räägib muidugi see, et puudub seaduspärasus. Seega on võimalik, et juhul kui on tegemist mingi energiajaamaga siis keegi peab vahepeal energiat kasutama ! Või siis nimelt hoiavad sellist kaootilist joont.
Seda enam, et nagu Jason mainis, alati kui uurijad käivad ei leia nad midagi.

Aga võib olla elab seal hoopis krahv dracula ! Tõmbab paar laevatäit inimesi alla, et oleks mida imeda !
Ja pean seda viimast väidet sama tõsiseks nagu seda, et Hadzi on seda kristalli kasutanud !
Vasta
#64
kompass läheb ka siis lolliks kui maapint sisaldab magneesiumit ja muid rauaühendeid.usun et kompass läheb seal lolliks kuna maa magnetpoolused võnguvad seal mingisuguse perioodina . Coolfh kirjutas et olemas on päästevestid ja õhuballoonid.. ei taha sind maha teha aga mõtle loogiliselt kui seal vesi tänu gaasidele nii hõredaks läheb et uputab laevu siis mis kasu sul sellest päästevestistg on Smile see on samahea mis proovida bensiinis ujudaSmile
Vasta
#65
Tsitaat:Algselt postitas: lennart88
kompass läheb ka siis lolliks kui maapint sisaldab magneesiumit ja muid rauaühendeid.usun et kompass läheb seal lolliks kuna maa magnetpoolused võnguvad seal mingisuguse perioodina

Olgu üksiti ka see sirgeks räägitud, et ega see magneesium ikka eriline rauaühend pole ja kompassi ei mõjuta. Mis Maa magnetpoolustesse puutub, siis võnguvad need küll, aga suht aeglase perioodiga (vahetavad asukohti paarisaja tuhande kuni paari miljoni aasta tagant) ja siis on seda mitte ainult Bermuuda kolmnurgas vaid igal pool tunda (link).

Aga mitte sellest ei tahtnud ma praegu kirjutada. Meie hea Google Earth näitab mitte ainult kuival maal vaid ka merepõhjas olevaid asju. Ja Bermuda saare juurest kulgeb merepõhjas põhjasihis üks üpris sirge moodustis. Teist sarnast (mitte nii selget) joont võib aimata edelasse kulgevat. (GE: -63.99573496851643, 33.12145778300173, kõrgus ca 500 mil) Mis nad on? Küllap mingid merepõhja praod või kurrutised või ahelikud ... Miks nii sirged? Ei tea. Aga sarnaseid moodustisi on merepõhjast mujaltki leida (GE fail)
Vasta
#66
Tsitaat:Algselt postitas: HadziOgloe
2012 edasi ei saa meie planeet enam olla kolmandas tiheduses

ma vabandan iidse teema üleskiskumise pärast aga juhuslikult avastasin selle ja tahaksin küsida, et milles väljendub tavainimese jaoks see, et maa enam kolmandas tiheduses olla ei saa?
Vasta
#67
Druvalo Melkeisedeki "Elulille iidne saladus" II osas on kirjeldus sellest, millisena inimesed tavaliselt tajuvad üleminekut komandast tihedusest neljandasse. See on toimunud nii „tavalistel” planeetidel, meie planeedil võib see olla teisiti (see ei ole tavaline planeet).

Tavaliselt variseb ca. kahe aasta jooksul enne tihedusevahetust tsivilisatsioon järk-järgult kokku. Üleminek ise kestab ca 6 tundi. Neljas tihedus hakkab algul kergelt meie traditsioonilisse maailma siise paistma, seejärel üha rohkem ja rohkem. Siis saabub aeg, kus maailm on teisenenud.

Neljandas tiheduses allub mateeria suurelt osalt mõttele, 5D ja 9D tingimustes seda enam. Vajadused ja soovid kutsuvad esile esemete tekkimise. Tuleb olla ettevaatlik selles, mida soovida ja tahta.

Väike tagasiohidlik kollaz, kuidas tundub kui inimene vahetab tihedust kolmandast viiendasse (mitmedimensioonilises keskkonnas).
www.universe-people.com/english/img_1000/obr1050.jpg


Kui planeet vahetab tihedust, muutub keskkond tervikuna. Kõik kunstlikult loodud ained lähevad kaduma (plastikud, metallisulamid jne.).

Detaile ma ei tea. Ei tea ka, kuidas läheb nendel inimestel, kes pöörduvad tagasi kolmandasse tihedusse (ei suuda üleminekuga kaasa minna). Füüsiliselt ellu jääda ei pidavat õnnestuma.

Kui keegi saabub selliselt muundunud planeedile, ei leia sellelt elavaid inimesi (näiteks meie päikesesüsteemi planeet Venus, 5D ja 6D planeet).
Vasta
#68
niisiis, et põhimõtteliselt on see üleminek ikkagi kas füüsiliselt või vähemalt visuaalselt tajutav igaühele? ja see saab juhtuma kindlasti 2012? ja ära hoida pole seda kah võimalik?

tegelikult ma täpsustaksin küsimust: nimelt, ma mõtlen, et kui see daatum kätte jõuab ja "plaks" ära käib, kas siis minu teadvus, ükskõik, mis kujul ta säilib (kui säilib), saab aru ja teab, mis juhtus? kas ta teeb vahet oleva ja olnu vahel?

Muudetud: 11-2-08 kell 21:08:25 Jason
Vasta
#69
Et siis on nii, et tuleb säilitatavat toitu kokku osta paari aasta varu ja mägionni varjuda. Ja siis ellujääjad tulevad onnidest välja ja loovad uue tsivilisatsioonid. Lapsed loovad mõttejõul digimone, kes omavahel võitlevad : D
Vasta
#70
Tsitaat:Algselt postitas: HadziOgloe
Kui planeet vahetab tihedust, muutub keskkond tervikuna. Kõik kunstlikult loodud ained lähevad kaduma (plastikud, metallisulamid jne.).

lisaks huvitab mind ka see nüanss. nimelt esineb igasuguseid väga erinevaid metallisulameid ka vabas looduses niiöelda loomulikul kujul. kas ka need kaovad? kui mitte, siis mismoodi see..."misiganes" teeb vahet, milline sulam on tekkinud looduslikult ja milline kunstlikult?

või näiteks alkohol? sedagi tekib looduses vabalt aga samuti tehakse seda kunstlikult (ma ei pea silmas kääritamist).

aga klaas? aga insuliin? näiteid oleks palju, mille kohta võib öelda, et tegu on keemiliselt täpse loodusliku ainega ehkki see on toodetud niiöelda katseklaasis.

aga kuidas jääb näiteks kunstlike säilistusainetega toiduga? kas kaob kõik või kaob konservist ainult säilitusaine ja ülejäänud täiesti looduslik sealiha jääb alles või kaob ikka kõik, nii säilitusaine kui liha, millega see seotud on?

ja kui võimalik, siis paluks vastata, et mispärast näiteks needamad metallisulamid peaks kaduma? no ma mõistan plastiku ja pesupulbri kohta käivat loogikat aga , et metallisulamid...see võtab mu sõnatuks :-s

Muudetud: 11-2-08 kell 21:38:23 Jason
Vasta
#71
bulshit. kõik räägib kõigele vastu. säärased "taseme", "tiheduse" või minu pärast kasvõi "dimensiooni" muutused on ehtne väljamõeldis. ja kõik see tuleneb sellest, et vaadatakse ainult kinnitavaid fakte ja jäetakse kõrvale ümberlükkavad faktid (mida sageli on tunduvalt rohkem).

ja, siis kui aasta 2012 on pöördunud aastasse 2013, kargab kuskilt põõsast välja mingi grupp, kes teatab, et nemad hoidsid katastroofi ära.

(eelnevaga ma ei tahtnud väita, et 2012 aasta lõpul midagi suurt juhtuda ei võiks, ainult seda, et see juhtumine ei ole ülal mainitud laadi)
Vasta
#72
Tsitaat:Algselt postitas: neoon
...et vaadatakse ainult kinnitavaid fakte ja jäetakse kõrvale ümberlükkavad faktid (mida sageli on tunduvalt rohkem).

mõni FAKT mis seda siis ei kinnitaks?
Vasta
#73
mina ei kujuta sellist juttu kinnitavaid fakte ettegi. oeh...no kui piri kaarti vaadates võib tõesti soovmõtlemisega kurat teab, mis mandrit sinna alla otsa ette kujutada ja see on isegi mõistetav, siis sellised jutud - "faktidest" ja otsestest detailsetest ennustustest kubisevad - on ikka paras ajukas.

ma teen omapoolsed ennustused:

1) aasta 2012 aab läbi, mitte midagi ei juhtu, maailmalõpu mehed istuvad igaüks omas nurgas ja on nii kuss kui vähegi võimalik
2) aasta 2012 aab läbi, mitte midagi ei juhtu, maailmalõpumehed hadziolgoega eesotsas trallitavad mööda kesklinna ja laulavad: "kas nägite!? kas nägite?! käiski ära! mis me rääkisime!" kui neilt küsida, mis siis juhtus, saame vastuseks, et maa läkski üle kuuekümne kolmandasse tihedusse aga tavaline jorss ei saa sellest lihstalt aru- see on nähtav vaid "paratasandil"
3) aasta 2012 aab läbi, mitte midagi ei juhtu, hadziogleo, tokroda, kaika laine, vormsi enn, vigala sass, stepanjan ja tiit vasmann oma sõpradega aga rõõmustavad raekoja platsil ja teatavad, et kuna nad oma jõud ühendasid, suutsid nad õnnetuse ära hoida ja soovitavad kõigil endi jüngriteks hakata.
4) aasta 2012 aab läbi, maailm on lõppenud ja mul on aatomite kujul ilmaruumis hõljudes totaalselt suva, et 3 esimest ennustust puusse läksid
Vasta
#74
no järelikult peab nüüd ootama, kuniks poolt ja vastuargumendid tulevad.
Vasta
#75
fakt on näiteks see, et mitte midagi ei näita, et midagi oleks tulemas, kui välja jätta mõnede karjumised
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Saame oma Bermuuda kolmnurga... zed 6 3,990 26-12-2005, 16:09
Viimane postitus: Hallucigenia

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat