Para-web'i kokkutulek 30. august - 1. september 2019
Jääb ära

Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Luurav robotkärbes
Autor Sõnum
Anti
Uustulnukas

10-10-2006 19:53
Postitus: #1
Luurav robotkärbes
selline päris huvitav uudis delfist

Briti sõjaväe teadlased tegelevad robotkärbeste välja arendamisega, kes võiks vaenlase juures luurel käia.

Projektijuht dr. Rafal Zbikowski usub, et esimesed masinputukad võivad juba kümne aasta pärast lennata, teatab Ananova.
Sama mees on juba loonud prototüübi, mis küll ei lenda, kuid suudab õhus hõljuva kärbse tiivaliigutusi järele aimata.

Tillukesed masinad saaks tegutseda kitsastes oludes nagu majad, trepikojad, tunnelid või koopad. Nende abil saaks leida terroriste või loodusõnnetuste ohvreid.

Uuringut rahastab osaliselt USA sõjavägi, kes on huvitatud sellestki, et kärbes suudaks kanda ka väikest kogust lõhkeainet.

eriti huvitavad on muidugi ka usa huvid Laugh
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
elis
roheline

11-10-2006 10:22
Postitus: #2

Dan Browni 'Pettepunktis' kirjeldati ka selliseid lendavaid kärbseid, mis olid varustatud mikrofoni ja kaameraga ning mida eemalt salajasest baasist juhiti. Too oskas seal end ise laadida ka. Ma hetkel ei mäleta küll, mis meetodil ja raamatut ka käepärast pole.
Tean jah, et osade jaoks on Browni raamatud paras ulme, alustades palju poleemikat tekitanud Da Vinci koodiga, kuid siiski...

http://spaceweather.com/
zepac
Veteran

11-10-2006 15:27
Postitus: #3

Küll sellele parasiidile kah ravim leitakse.
napoleon
Vana kala

11-10-2006 15:46
Postitus: #4

Tsitaat:Algselt postitas: encore
Ma tahaks näha, kuidas see kärbes informatsiooni saadab kui ma toa varjestan ja isoleerin. 0 - 1 minu kasuks!

Kui kärbes tuppa pääseb, saab ta sama teed ka välja st. võib toas olles info salvestada ja alles hiljem edastada. Kui toa hermeetiliseks muudad ja kärbes sisse ei pääse, eks ta siis saadabki info, et sul selline ebasobiv tuba on ja asja uurimiseks saadetakse midagi suuremat(tank, helikopter, ...)wink

Teie küsimused on vastatavad kuid minu vastused on küsitavadwink
batoonike
Vana kala

11-10-2006 19:27
Postitus: #5

Huvitav millal nad robotsipelgad avalikustavad ? Põllumajanduses, ehituses, mõrvamisel ja teistes tähtsates majandusharudes oleksid nad täitsa toredad, et me ikka veel laisemaks saaksime muutuda.
Mina hakkan igastahes enda kodu ukse küljes suurt magnetid hoidma, tulgu siis kui tahab Smile
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog