Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inimkonna surm
#1
Mõningate teadlaste sõnul ,on neil juba välja arvutatud see karm hommik, edasi lugeda saab SIIT.


Eile sõin kana liha ,ja kui ma neid luid lähemalt uurisin ,arvutasin välja millal kanad surevad täielikult, kuna MA SÖÖN TEID KÕIK ÄRAwink.
Vasta
#2
Ma söön kah täna kanaSmile

Aga nõme ennustus või asi.
Vasta
#3
" Kuulge ma avastasin ühe hästi vahva värgi, teadlased ka kinnitvad, edasi uuri google.com onjawink"

Räägiks õige pisut, milles "uudis" seisneb ja mis sa ise arvad sellest ?
Vasta
#4
kana hakk liha
Kanadest seal küll juttu polnud.
Vasta
#5
Väga pikk aeg. Ükskõik millisest aspektist vaadatuna kui lähtuda inimlikust seisukohast. Arvutus kui selline on muidugi ülimalt primitiivne kuigi see ei muuda kuidagi fakti, selle arvutuse tulemust.
Sellisel tasemel ühiskond nagu praegu sureks enne välja,isegi see ülimalt positiivse numbriga uudis ei anna, nagu kommentaaridest näha, paljudele julgust vaadata tõele näkku.
Inimene on surelik.
Nagu sipelgas ja vaalaskala
Kõik kolm kommentaari aga ignoreerivad seda uudist. Ja lämmatavad eos ka ka nende mõtted kes sooviks selle üle arutleda miks on nii ja kuidas saaks teha teisiti.
Kuid see on võimatu, sest mõnedel meie hulgast on juba alateadlikult sisse programmeeritud teatud faktide eiramine ja neil on raske loogiliselt arutleda.
Ja tänu sellele tuleb palju arutelu nii õelda põnevamate teemade juures kus puudub lõpp ja algus ning konkreetsed faktid. Ehk siis teemad mille juures enesedistsipliin, usk enesesse ja julgus tunnistada asjade tegelikku võimalikust on tunduvalt raskem ja ehk mõnes mõttes võib see mõne kellel on julgust kuid piisavalt vähe usku enesse viia seisundini mida meie näeme olukorrana, kus inimest iseloomustatakse kui hullu.

See teema oleks tegelikult hea rahulik algus näiteks alustada huvilisel teed mida mööda käies võiks aru saada natuke rohkem maailma asjadest.
Siin on olemas reaalne fakt ( arvutuse tulemus). Ja võimalus pakkuda variante ja oma arvutusi.
Kuid lihtsam ja näiteks kui uskuda vandenõusid, on tunduvalt ohutum vaielda teemal tulnukate laev miiduranna sadamas jne. Ilma faktideta ohutus teemas, sest tulnukad on vastavalt vaidleja soovile kas sõbralikud või siis ohtlikumad kuid reaalselt usub sisimas pea iga vaidleja, et minusse nad tegelikult ei puutu.

Võiks olla nati rohkem julgust. Kuigi kardan et te ei saanud aru midagi mida ma rääkisin.
Tänan Tähelepanu eest.
Vasta
#6
ma ei saa aru mis kasu on sellest teadmisest , et inimkond hukkub 2 miljoni aasta pärast??
Vasta
#7
Kõigele ei olegi loogilisi-selgeidi vastuseid ,mis kasu on paljudest asjadest ,mis otseselt sisse ei too,kuid neid ikka ja jälle tehakse.Ehk on see elu-olu mitmetähenduslikus või lihtne naiivne inimlikkus,kes teab,kuid rikastab kindlasti ühe lisa teadmisega mis lõbus on P?

Inimkonna lõpp pidavat Umbes 2.miljoni aasta pärast tulema?.Selleks ajaks pole vast tähtsust mis emake maast saab.Sest paari tuhande aasta pärast on inimkond oma koloniaal-kombitsad
kaugele universumi sirutanud ja jätkab ruumi mõõtmist. Väidan et inimkond loob ja teeb lahke teene palju varem teisele eluvormile, loodud inteligentsile ,mis jätkab sujuvalt pärast inimest?

Pole kindel kas inimese ja loodu vahel konflikt tekib,või oli see vabatahtlik protsess,mis loomuliklt välja kukus ja tingib ülemineku vormi ühest etapist teise,lähima paarisaja aasta pärast.
Aga ehk nii ei juhtu,nagu paljude teooriate,ennustuste ja arvamustega .Soodsad tuuled ja praktiline elu annavad ise vastuse, mis ise loomulikus,pidevas,kombineeruvas muutustes erinevaid
stenaariume kirjutavad?
Vasta
#8
Ma ei muretse... Miks? Sest ma olen siis juba ammu surnud Laugh.
Vasta
#9
sinna on veel nii palju aega .
ei muretse praegu sellepärast.
Vasta
#10
Minu arvamus on selline, et mina ei leia mõtet, miks selle asja pärast muretseda sellisel aastal nagu 2007 ja sellisel kellaajal ..
Vasta
#11
Neid ennustusi on metsikult palju, et mil tuleb maailma lõpp... Jumal teab milline neist siis tõesti tõele vastab!
Vasta
#12
2 miljonit aastat. Selle aja peale oleme juba kõrvaluniversumites ka ära käinud..

Kui inimkond jääkski ainult maa peale elama, oleks see 2,25 miljonit aastat liiga palju. Kui 250 000 aasta jooksul on inimkond olnud vähemalt korra väljahuku äärel, siis ei tea, kui tihti võib seda juhtuda veel tuleva 2 ja veerandi miljoni aasta jooksul. Lisaks kui palju ennustatakse kõiksugu meteoriite ja mida veel.

Ja see kuupäev 31. oktoober.. Mis siis kui see oletatav viimane inimene elab näiteks kuu aega vanemaks? Või otsustab ta endale otsa peale teha, sest on planeedil viimane.

See ennustus on siiski liiga pealiskaudne ja mitte väga tõsiseltvõetav.
Vasta
#13
Inimkond küll ära ei sure.. No näiteks vaadake hindusid..paljunevad nagu kassid Laugh

.. Aga sesuhtes et mina seda ei usu, et liigi väljasuremist saab välja arvutada.. Väljasuremist põhjustab pigem see liik ise, mitte mingid "teadlased" Smile
Vasta
#14
Inimkond ei sure niipea ära, lapsi sünnib igal aastal Euroopas vähemalt viis-kuus miljardit, rohkem.
Vasta
#15
Tsitaat:Algselt postitas: Livezza
lapsi sünnib igal aastal Euroopas vähemalt viis-kuus miljardit, rohkem.
Vau! Siis peaks Maakera elanikkond aastaga umbes kahekordistuma - isegi kui lapsi vaid Euroopas sünniks ja mujal ei ühtegi.
Vasta
#16
Tsitaat:Algselt postitas: Livezza
Inimkond ei sure niipea ära, lapsi sünnib igal aastal Euroopas vähemalt viis-kuus miljardit, rohkem.

See oli nüüd natuke...rumal.
Vasta
#17
Ma usun, et kui juba 250 000 aasta jookul oleme nii palju arenenud, siis 2,5 miljoni aasta pärast oleme kuskil teisel planeedil selleks ajaks kui "jääaeg" tuleb ja kui ära on sulanud, siis kolime ehk tagasi.
Vasta
#18
2,5 miljonit aastat?? :o Viimaste ennustuste kohalt peaksime hakkama hoopis kõrgematele aladele kinnisvara soetama, et lapselapsed kuskil elada saaksid. Sest hiljemalt 200 aasta pärast on Eesti madalamd alad vee all ju. Ning vaevalt muul maailmal veelgi hilisemas perspektiivis paremini läheb. Näiteks kasvõi Yellowstone'i rahvuspark, mis kujutab endast 80 km läbimõõduga vulkaanikraatrit ja on pursanud iga 600 000 aasta tagant ning viimasest korrast on möödunud 640 000 aastat...Ohte on igast küljes tulemas.
Ei taha küll väga pessimismi kalduda, aga arvan, et see mis juhtub 2,5 miljoni aasta pärast, inimkonda enam eriti ei kõiguta.

Muudetud: 28-12-07 kell 10:11:38 syrrts
Vasta
#19
Miks teadlased arvavad et alati on olnud nii nagu praegu? et viimast 100 aastat X-ga korrutades saame täpselt teada mis oli miljoni aasta eest või millal see või teine asi toimus. Uskumatu enesekindlus, et kunagi pole toimunud mingeid muudatusi, et kõik on ühtlane ja sirgjooneline??
Vasta
#20
Tsitaat:Algselt postitas: Ton
Miks teadlased arvavad et alati on olnud nii nagu praegu? et viimast 100 aastat X-ga korrutades saame täpselt teada mis oli miljoni aasta eest või millal see või teine asi toimus. Uskumatu enesekindlus, et kunagi pole toimunud mingeid muudatusi, et kõik on ühtlane ja sirgjooneline??
No näita mulle selliseid teadlasi, annaks neile omakäeliselt vitsa! (Lastele ju enam ei tohi, aga teadlastele vast ikka võib?) Muidugi on asju, mida ehk ka miljonite või isegi miljardite aastate peale ette ennustada (see on siiski vaid ennustamine) julgeks - aga need on sellised suht lihtsad astronoomilised nähtused. Mis inimkonna kulgemisse puutub, siis näitab praktika, et mõnekümne aastagi peale ei suudeta olulisi asju ette ennustada. Üheks põhjuseks ka nendesamade teadlaste toimetamine, kes looduse Pandora laekast kisuvad välja asju, millest meil aimugi pole, mis aga kogu meie elu tundmatuseni muuta võivad.
PS.: Muidugi mängib oma rolli ka see, et ühtlane ja sirgjooneline liikumine see kõige lihtsamini kirjeldatav asi on, samas oni igasuguste pidetuste ja hüpete käsitlemine oluliselt keerulisem (lugu mehest, kes tänavalaterna alt mujale kaotatud võtit otsis, kuna seal oli valgem).
Vasta
#21
Njah. Nii ta on. Hea näide muide..

Samasugune näide võiks olla selle mandrite triivimise dogmaga. Otsustati ära ja pandi paika, et 2mm aastas ja korrutame 225 miljoni aastaga ja korras! Äkki vahepeal muutus midagi? Aga võibolla oli liikumise kiirus paiguti erinev?.. Ei , arvutused näitavad ju, et ei olnud!
mega irw!
Vasta
#22
2 252 006 aasta pärast ütleme kõik savisaare häälega " TEHTUD "

Ei tegelt minu poolt palju õnne inimkonnale... arvan et inimkond hävitab ennast ise paarisaja tuhande aasta pärast... amerriklased teevad uue pommi ....väike valearvestus...pomm tuleb võimsam kui arvati ja adios...
Vasta
#23
Ettekuulutused. Sellega seoses tekkis paar aastat tagasi jällegi küsimus. Kas keegi nende ettekuulutuste eest ka vastutab või pillutakse neid kahel käel, et saaks aga suurema lugejaskonna?

Jutt on konkreetsest asjast. 2004 aasta Päevalehes (siis veel Eesti Päevalehes) ilmus artikkel, kus maailmarändurist nunn õde Ruth kuulutab maailma lõppu. Oma ennustused võttis ta piiblist. Nimelt olevat Jeruusalemma ülikooli professorid avastanud salakoodi, mille järgi saadakse aru sealolevatest ennustustest. Siiani on sellejärgi täitunud kaks maailmasõda, T¹ernobõli tuumakatastroof, globaalne soojenemine ja New Yorgi kaksiktornide ründamine.

Apokalüpsis algavat sellest, kui Hiina 2006. aasta ringis hävitab USA ja koos Liibüa, Iraagi ja Iraaniga rünnatakse Armageddoni lahingus Israeli.

See, et ta seal Eestit ja eestlasi kiidab, on ju iseenesest tore.
Kuid küsimus jääb õhku, kes vastutab?

Huvilised saavad pikemalt lugeda artiklit ja kommentaare siit http://www.epl.ee/artikkel/270110
Vasta
#24
Tsitaat:Algselt postitas: kulfing
Ettekuulutused. Sellega seoses tekkis paar aastat tagasi jällegi küsimus. Kas keegi nende ettekuulutuste eest ka vastutab või pillutakse neid kahel käel, et saaks aga suurema lugejaskonna?
Ei see vastuta keegi ... sest küllap on ennustaja ikka lisanud selle sakramentaalse fraasi, et ".. ei vastuta mingi otsese või kaudse kahju eest, mida selle informatsiooni kasutamine või mittekasutamine põhjustada võib." Aga enamgi veel - ega keegi tahagi teda eriti vastutusele võtta! Võiks ju arvata, et pettunud uskujad on need esimesed, kes oma eksinud prohveti ribadeks kiskuda tahavad. Aga tutkit! Viitan siinkohal veelkord juba 1950-tel aastatel tehtud krestomaatilisele uuringule When prophecy fails, mida on refereerinud oma raamatus Teine reaalsus (lk 246-251) ka Jaques Vallee, keda siin foorumis juba palju kiitnud olen.

Tsitaat:Apokalüpsis algavat sellest, kui Hiina 2006. aasta ringis hävitab USA ja koos Liibüa, Iraagi ja Iraaniga rünnatakse Armageddoni lahingus Israeli.
Tark ennustus! Sest targu on jäetud märkimata, kui suur on selle "ringi raadius"! Seega, kui räägitu juhtub nt aastal 2106, on ennustus ikkagi täppi läinud. Ja vastupidi - kuni aastani (võite siia panna mistahes numbri) ei saa keegi rääkida, et ennustus on metsa läinud.

Mis aga puutub õde Ruthi, siis olgu ta õnnistatud ja edu talle ta rännuteedel! Ja andku ta mulle andeks, et ma ta ennustusi ehk mitte kõige tõsisemalt ei võta.
Vasta
#25
See on lihtsalt üks paljudest ennustustest, millest kirjutatud. Tegelikult kuluks üks maailma puhastus ammu ära. Loodan, et see pole enam kaugel.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uuestisünd ja inimese piinarikas surm lapseeas Mizar 26 17,175 27-07-2013, 21:59
Viimane postitus: Vesilik
  Surm tähtkuju pärast /////ALPINE 40 16,746 07-02-2011, 10:17
Viimane postitus: Albaregia
  Surm, kas vältimatu Sputnik 84 31,195 17-12-2010, 20:00
Viimane postitus: Taivo
  Surm est333 22 11,053 18-11-2010, 13:51
Viimane postitus: Ott Sama

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat