Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minu ümber on halb energia/aura ?!
#1
Nimelt ma arvan ,et minu ümber on halb energia/aura vms. Miks ma nii arvan? Sest mul on igapäev nimodi ,et kui ma teiste inimeste läheduses olen lähevad kuidagi pahuraks ja vahel isegi päris vihaseks ja hakkavad solvama jne. Probleem ei ole ainult inimestega vaid ka esemetega. Nimelt minu sõbra arvuti on täiiesti uus korras ja interneti ühendus on kah korras aga alati kui ma talle külla lähen tema arvuti internet ei tööta, MSN ei tööta, kui ta paneb teleka tööle siis see sahiseb päris tihti ja kui ta arvuti ei tööta siis seda ei saagi tööle ,sest MINA vist mitte-tahtlikult ei lase. Aga se ei ole alati nii vaid mõndade inimestega/asjadega juhtub nii teistega mitte. Kui te arvate ,et asi on minu suhtumises teistesse siis ma arvan ,et te eksite kuna ma räägin teistega täiiesti normaalselt (ei solva , olen sõbralik!) ja üldse ei tee midagi ebanormaalset. See "asi" üpris segab mind :S! Aidake palun!Sad
Vasta
#2
Aura mis viib ära interneti ja paneb telekad sahisema...see kõik kõlab vägagi ahvatlevalt minu jaoksSmile
Aura sõltub tegelikult sinu enda suhtumisest ja tujust, kui sul on halb aura, siis su mõttemaailm peaks olema sama halb.
Vasta
#3
Tsitaat:Algselt postitas: Arlich
Jutu järgi ei usuks, et sul mingi "paha aura" olla võiks. Kui seda üldse niimoodi sõnastada saab.
Pigem on ehk hoopis vastupidi - sinu "aura" (energiaväljad) on niivõrd tugevad ja headuse poole kalduvad, et pahurad inimesed sinu ümber ei suuda sinu rahulolu ja positiivsust taluda!
Küllap võiks siit ka järeldada, et probleemide ilmnemine ja lahendumine sinu elus ei kujuta sulle erilist probleemi.
Pea meeles, et inimesed näevad alati teistes omaenese probleemide ja mõtteviisi peegeldust ja see kutsub siis ka vastavalt iseloomule esile teatud reaktsiooni.
See, et aga tehnika jumpsib annab selget vihjet, et vaimne energia on siin tegevusse rakendatud. Küll aga mitte teadlikult, vaid kontrollimatult.
Püüa vahel istuda rahulikult maha ja keskendu iseendale (soovitavalt hämaras, poolpimedas või pimedas, sest päikesekiired segavad keskendumist), oma mõtetele, kehale - püüa analüüsida, milles seisneb sinu "power".
Pea siinkohal aga alati meeles, et vaimsed võimed (kui need antakse) tuleb alati rakendada teiste inimeste ja planeedi aitamisse. Omakasu hävitab võime energia või mustab sinu enda hinge!
Keskendu enesele ja sa saad varsti vastuse! Natuke ainult seejuures kannatust. Midagi negatiivset ei eksisteeri (nähtused ja asjad on iseenesest neutraalse loomusega), on ainult meie arusaamad ja ettekujutused (tõekspidamised), mis kalduvad positiivse ja negatiivse suunas.

Muudetud: 16-10-06 kell 23:35:06 Arlich

Väga väga suured tänud! Aga sa ütlesid ,et pimedas on soovitatav istuda ja keskenduda enda mõtetele jne. aga mul on selline probleem ,et mul on alati pimedas/pool miedas selline tunne ,et keegi mind jälgib või on minu läheduses. Ma tean ,et se tundub väga lapsik aga vahel ma hakkan päris kartma. Nagu üks juhtum oli ,et ma tulin talve-õhtul koju (tänava valgustust polnud) ja siis oli tõesti selline tunne ,et keegi jälitab ja siis tuli tõeline hirm. Vahel ma isegi näen või on se lihtsalt minu fantaasia ,et keegi jutkui kõnnib ühest toast teise. Neid juhtumeid on päris tihti ja ma kohe üldse ei harju nendega. Aga siiski veel kord tänan selle muu informatsiooni eest Smile.
Vasta
#4
mõnikord kui inimene ennast ei pese ja üldse närviline on, siis temaga juhtuvad ka sellised asjad Laugh
Vasta
#5
Pesematus viib interneti ära :d? Hea loogika sul wink.
Vasta
#6
mul oil midagi sarnast kunagi..igalpool kus ma olin olid kõik jumala pahurad ja asjad ei tahtnud minu juuresolekul kunagi hästi tootada aga see läks üle vähemalt mul..ma hakkasin asju positiivselt nägema.. ma ei usu, et see jääbki nii suhtu asjadesse positiivselt..igas asjas leidub nii head kui halba...äkki aitab see sindgi aga inimesed on einevad
Vasta
#7
Tsitaat:Algselt postitas: wenstrom
Pesematus viib interneti ära :d? Hea loogika sul wink.

üks asi viib teiseni. see on loogika. eks. loogikavastane on kõiksugu probleemidele suvalisi väljamõeldisi lahenduseks toppida. "halb energia"

ma räägin. pesematus on põhjustatud lohakusest, lohakus omakorda hakkab teistele silma jne jne. lohakas inimene ei viitsi asju korralikult teha, samas ei taha ta endale tunnistada, et ta lohakas on.

Fakt - inimene näeb seda, mida ta tahab.

Miskipärast ei räägita meile sellest, et arvutil on aasta aega veatult nett olnud, aga nii kui nett ära kaob, siis sellest räägitakse. Ei taheta näha, et nett tegelikult olemas on eks. haha

ei noh.. kui ma mõtlema hakkan, ma suudaks endast voolida tegelaskuju, kellel on positiivne energia samas ma saaks ka vastupidist rääkida, sest kõigeks on materjal ja "tõestus" olemas.

niipalju siis sellele tüübile, kellele minu loogika kodaratesse jäi.
Vasta
#8
aga mul on selline probleem ,et mul on alati pimedas/pool miedas selline tunne ,et keegi mind jälgib või on minu läheduses. Ma tean ,et se tundub väga lapsik aga vahel ma hakkan päris kartma. Nagu üks juhtum oli ,et ma tulin talve-õhtul koju (tänava valgustust polnud) ja siis oli tõesti selline tunne ,et keegi jälitab ja siis tuli tõeline hirm. Vahel ma isegi näen või on se lihtsalt minu fantaasia ,et keegi jutkui kõnnib ühest toast teise. Neid juhtumeid on päris tihti ja ma kohe üldse ei harju nendega.
___

Allo. Ma arvan, et neid tüüpe, keda tunned endaga olevat, ei tasu sul üldse mitte karta, pigem vastupidi. Meil kõigil on vaimolenditest abilised, kes meiega kaasas käivad. Nad ootavad, et nende olemasolu tunnistatakse ja aitavad oma kaitstavat heal meelel.
Kui sa pööraks neile tähelepanu ja räägiks nendega, näeksid, et hirm kaob ja hakkad end tundma palju kindlamana.
Tavaliselt asuvad nad inimese selja taga, sealt ka see tunne.

See, et elektrilised asjad sinu juuresolekul ei tööta, pole ka hirmus. Võta seda, et see lihtsalt on nii. Neid inimesi on päris palju, kel samasugune omadus Smile) Mul üks sarnane kodus - häirib kõiki elektrilisi asju, kui teatud raadiusse satub, samuti televiisori pilti ja raadio heli. Selleks on hoopis muu seletus kui halb aura. Aga see on pikem jutt Smile)

Muudetud: 26-9-07 kell 22:13:32 Kuukiir
Vasta
#9
Tegelikult on see hea, et elektrilised asjad ei t66ta. V6tame asja postiivselt...ongi hea v6imalus tegeleda millegi muuga...lugeda, suhelda inimestega isiklikult, teha muusikat...jne.
Ma ei usu tegelikult et tegemist on halva auraga pigema mingi magneetiline asi, millest ma midagi ei jaga. N2iteks mina kuulen oma mikrolaine ahju kolme v2ikset piikatust isegi siis, kui ma v2ljas olen, trepil. Minult isegi küsitakse, et kuidas sa seda kuulsid, kui teatan, et mikrlaineahi on oma t66 l6petanud. Aga samas ei kuule ma kunagi, kui mu telefon heliseb...
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Toit kui energia xcad 71 16,680 20-02-2024, 13:40
Viimane postitus: Lynx Titan
  Inimese aura Aerling 104 76,009 02-02-2021, 22:59
Viimane postitus: Q11
  Kuidas leida energia kohti slippin 34 30,249 25-06-2018, 06:38
Viimane postitus: Tinar
  Elava inimese energia jäänuk Triinu83 11 6,345 23-07-2017, 02:33
Viimane postitus: cambodia
  Energia parasiit selgus 8 14,786 02-08-2016, 11:26
Viimane postitus: Digitaria
  Maalid ja fotod kui salvestatud energia WhiteWolf 23 19,275 14-06-2016, 10:34
Viimane postitus: Müstik
  Energia meie sees Celtic 9 8,365 08-03-2016, 14:05
Viimane postitus: Müstik
  Millised energiad on meie ümber? HitzuEgoMuna 47 29,033 26-08-2014, 10:12
Viimane postitus: Tulnukinimene
  Energia sageduse tõstmine chapy 7 7,059 15-07-2014, 08:48
Viimane postitus: chapy
  Puude energia WhiteWolf 30 31,637 15-06-2014, 20:36
Viimane postitus: sirlye83

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat