Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mida on sulle Para-Web andnud?
#51
(17-04-2011, 16:56 )Celtic Kirjutas: Nii Ilo kui ka kirjutan123 jutust kumab läbi üks huvitav nähtus, mida tegelikult leidub praktiliselt kõikjalt
Etteruttavalt öeldes sa eksid! Järgnevalt põhjendused.
(17-04-2011, 16:56 )Celtic Kirjutas: para on huvitav ja omapärane ja seda tasub igal juhul lugeda ning uurida... ent ainult niikaua kuni tegemist on tõlketööde või mingite rahvusvaheliselt levinud teooriate/juttude/müütidega. Kui mõned kohalikud midagi räägivad ja jumal hoidku kui nad seda Para-Webis teevad, on tegemist kohe rollimängude või oma luulutustega.
Isiklikult loen tõlketõid viimasel ajal suhteliselt vähe, kuna ei saa jutule nägu juurde lisada. Kuid minu huvi eestlaste ja Eesti "vaimukultuuri" (Kui võib nii nimetada) on märgatavalt suurenenud. Sealt ka minu arvamus, et paljud inimesed (kuid mitte kõik!) teevad suuga suure linna, käega ei kärbsepesagi. Eriti on neid erinevatesse foorumisesse tekkinud. Ka siia.
(17-04-2011, 16:56 )Celtic Kirjutas: et mingi suvaline jorss Para-Webist võiks olla mingi tõese jutu ajaja.
Para-Webis ON tõsise jutu ajajaid, minu silmis! Ja ma ei salga maha neid, kes tõesti käituvad jutule vastavalt! Seega, ei maksa puudutatuna tunda neil, kes teavad, et neil pole midagi karta.
Vasta
#52
Heh, ilo, mis sa arvad, et need, kes tõesti meeletutes kogustes iba ajavad ja sääse asemel elevandina esinevad, tunnevad end nüüd kohe ära ja nutavad krokodillipisaraid???!!!

Vasta
#53
AnnaNuustik, sinu poste lugedes ei jää küll muljet, et suurustaja või valetaja oleksid. Seda arvestades ei saa ma hästi aru, miks sa ennast nagu puudutatuna tunneksid? Ei ole ju põhjust.

Mis Ilo juttu puutub, siis kahtlemata on foorumis inimesi, kes mängivad kedagi, kes nad tegelikult ei ole. Ilmselgelt tahavad need inimesed saada tunnustust ja olla nö autoriteedid. Ju see kompenseerib siis reaalelus olevaid puudujääke ja vähest tunnustust. Muidugi on ka endal mõningad kahtlused ja kogemused foorumlaste suhtes, aga see teema ei ole häbipost ja see on kõigest minu arvamus/oletus. Õnneks maailm veel nii pees ei ole, et pelgalt oletuste põhjal kedagi süüdi mõistetakse.

Mis puutub nüüd äratundmisesse, siis pisaraid ei ole vaja valada. Natuke ilmselt naiivne minust, aga ehk aitavad taolised postid neid natukene maapeale tagasi tuua. Virtuaalmaailmast tähtsam on siiski reaalne elu.

Tulles tagasi teemasse, siis vastan nii, et PW on minult rohkem võtnud, kui andnud. Ei usu? Siin siis loetelu, mida PW minult võtnud on:
  • palju vaba aega
  • usu teatud nähtustesse
  • usu teatud inimestesse
  • väärarusaamise, et ma tean mõnda teemat põhjalikult (ikka ja jälle avastan midagi uut)
  • mingi osa minu varasematest tõekspidamistest
  • jne
Vot nii Smile


Vasta
#54
Ma olen Para-Webis olnud alla aasta ja olen siit saanud kuhjaga kogemusi ning koormaga infot.

Kogemuste all pean ma silmas seda, et ma ronisin siia absoluutselt ilma igasuguse anonüümsuseta (heal tahtmisel on mind võimalik siin kuni telefoninumbrini paljaks koorida) ja see on üks osa minu kapist väljaronimise kogemusest. Eelmisel suvel lugesin üht vahvat raamatut, mida teistelegi soovitan - Don Miguel Ruiz "Neli kokkulepet" - ja seal oli üks vabastavatest kokkulepetest iseendaga selline: ära oleta, mida teised sinust arvavad. Olen siin vahel väga isiklikke arvamusi ja tõekspidamisi avaldanud ja seda kõike tänu sellele, et ma absoluutselt ei tegele oletamisega, et mida teised minust arvavad. Olen, kes olen ja kogu moos. PW on andnud mulle juurde suure portsu vabadust.

Infot saab siit kah päris suurtes kogustes, sest oleks ju äärmiselt totter otsida internetilinke kui siinne keskond neist kubiseb. Vaid väike sõelumistöö ja sõkalde hulgast leiab teri alati.

Samas saab siit ka infot selle kohta, et millistes proportsioonides nn paralastest on millisel arenguteel ja -astmel. Minu lihtne statistika näitab mõnusat trendi. Inimesed jagunevad laias laastus kolme rühma:
1. need, kes ei usu midagi, mis jääb väljapoole 5 meele maailma
2. inimesed, kes on valmis uskuma, et miski jääb väljapoole 5 meele maailma
3. inimesed, kes usuvad, et väljaspool 5 meele maailma on palju asju/nähtusi
Mina kuulun neljandasse ja seni veel vähemusgruppi, kes TEAB, et valjaspoole 5 meele maailma jääb väga palju asju/nähtusi.
Meeldiv trend on see, et inimesed liiguvad 1 grupist neljanda suunas. Paljud jäävad kolmandasse gruppi väga kauaks pidama, aga see muutub pea. Ma olen optimist - sellele olen kinnitust saanud siit.
Vasta
#55
Jõhvikas - A Sa oota, kuni ma kapist välja tulen! LaughLaughLaugh

Üldiselt peab kogu mu senise mula kokkuvõtteks siiski tunnistama, et PW on just sellise mekiga täiesti mõnus.

...
Vasta
#56
Para-web on minu jaoks koht kus saab mõtiskleda teemade üle mida igapäevaselt võibolla tööjuures ei tee.... Siin on minu jaoks näiteks koht kus puuduvad otseselt piirangud teemade üle ning see on vabastav kui saab mõtted ja kogemused kuhugi tallele panna. Mitte ainult ei anna positiivset energiat see, et saab ennast välja elada , saab siit ka lugeda meeletul hulgal teiste inimeste arvamusi, elamusi. Ei ole igaühel võimalus lugeda nii palju erinevaid raamatuid nagu mõned siin on lugenud. Ja see on lihtsalt lahe kui loed inimese mõtteid kel on taga suur teadmiste pagas erinevatel "para" teemadel. Sest see reguleeritud ja standardiseeritud maailm milles me tegelt elame ängistab nii et vastik on kohe. Nii, et tänud Para weebi tegijatele ning kõikidele ajuhiiglastele kellega on rõõm vahest lobiseda.
Vasta
#57
Kui on vaja kaks reaalsust kokku viia, siis pw on selleks parim koht. Infot on megapalju ja praktiliselt kõik on kasutamiskõlbulik. Infokogumi eest tänud neile usinustele, kes killukesi kokku otsivad ja üles riputavad.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Parajutukas on jälle para teema. Sekhmet 7 4,421 22-10-2019, 17:38
Viimane postitus: isemaag
  Para-web nutitelefonides (MyBB GoMobile) tasuta Thorondor 9 11,036 01-02-2013, 00:17
Viimane postitus: Thorondor
  Para-web nutitelefonides (Tapatalk) Thorondor 15 12,710 01-10-2012, 19:52
Viimane postitus: Thorondor
  Para-web Sinu pihus excubitoris 8 7,482 12-07-2011, 12:04
Viimane postitus: excubitoris
  Para-Web reeglid!!! henzukaz 49 25,737 10-07-2011, 23:41
Viimane postitus: PiziIngliito
  #Para-Web jutukas [vana] henzukaz 92 32,541 02-04-2011, 19:40
Viimane postitus: Thorondor
  Para-webi kujunduskonkurss: theme MyBB tarkvarale - tähtaeg Thorondor 20 12,901 14-11-2010, 21:22
Viimane postitus: excubitoris
  Para-webi kujunduskonkurss: foorumi logo konkurss - tähtaeg Thorondor 43 19,254 11-11-2010, 19:52
Viimane postitus: Sekhmet
  Para-web otsib kujundajaid MyBB 1.6 themede tegemiseks Thorondor 7 5,337 17-09-2010, 03:55
Viimane postitus: excubitoris
  Para-webi uudiskiri - tagaside Thorondor 18 8,249 29-07-2009, 02:13
Viimane postitus: tribalangel

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat