Postita vastus 

Teema reiting:
  • 2 Häält - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vabamüürlased
Autor Sõnum
Thorondor
Administraator

03-11-2003 22:03
Postitus: #1
Vabamüürlased
Nemad need on, kes kõige rohkem vandenõusid on korraldanud.
Tuleb välja, et maailmasõjad, kommunism, Suur Prantsuse revolutsioon ja palju teisi asju onnende poolt tehtud. Et saada need vabamüürlased veelgi toekamatele positsioonidele ja veel rikkamaks.
Maailm ei saa kunagi avalikult tunnistama vabamüürlaste kurjust, kuna need jobud tilpnevad igal pool juba, ajakirjanduses on julmalt käpp sees ja siis mõjjutavad meid kuidas tahavad.
Aga ühest asjast ma aru pole saand.
Miks Jüri Lina pole ära tapetud veel ?
Lugege tema raamatuid "Skorpioni märgi all" ja "Maailma ehitajate pettus"
Ja euro liit on ka nende pärus maa jne jne.....

Muudetud: 18-9-07 kell 20:59:48 Thorondor
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
rha
Vana kala

03-11-2003 22:27
Postitus: #2

pole kuulnud sellest asjast.
Kes need on?
Thorondor
Administraator

03-11-2003 22:48
Postitus: #3

Kuidas see kõik hakkaski?
Kunagi said mingid vanad kokku ja tegid igasugu salaseltse. Tähtsamaks said Illuminaadid ja paljud liitusid nendega.
Ja nad räägivad kui toredad nad on ja nad ei taha miskit paha. Vabalt võib netist otsida linke nende kohta. Kirjutavad kui lahedad nad on.
Tegelt nad on saatanast ja, siis tapavad ja piinavad inimesi ja korraldavad selliseid suuri asju nagu revolutsioonid ja sõjad, kus saaks ikka palju inimesi küüditada ja tappa ja siis omad mehed võimule ajada.
Tänapäeval on kõikjal võimuladvikus nendel käpp sees.
90 % maailma rahast pidi nende valduses olema põmst. Ja neid on kokku 6 miljonit, kellest elab 4 miljonit USAs.
Nende eesmärk ongi saada kogu maailma ühiskond oma käpa alla.
Ma arvan, et neil käib suht sarnane tegevus nagu filmides 'Sculls' ja 'Sculls II'
Neid vaadates saab peris hea üldpildi.
See jättis küll karbi lahti,et neil oli juba 18. sajandil juba plaanid, et tuleb teha nii ja nii mitu maailmasõda ja revolutsiooni.
Leninid ja Hitlerid ning Marx on nende mehed täitsa. Usa presidendid kah paljud.
Need presidendid, kes neile ei meeldinud lasti maha teatavasti. Tunnusmärgid on neil selline püramiid ja siis kõike nägev silm selle keskel või selle tipus.
Vaadake oma 50 kroonist ja seal paremal Tobiase kõrval tolle hoone katusel on selline pisike. Usa 1 dollarisel on suurem.
Algselt ei olnud ju 50 kroonist plaanis tehag, aga ju neil oli vaja oma raha , mis oli ära mäkerdatud.

Ja siis neil oli vaja rõhuda kogu ühiskonda, vaadati ikka, et vaestel talu inimestel vilja üle ei jääks jne. Hullud retsid.
Euroliit on ka nende meka muuseas.

Mulle saadetakse ka selle jutu eest võibolla mehed peale.
Tutanhamon
Veteran

03-11-2003 23:18
Postitus: #4

Ausõna, Thorondor, sa lausa üllatad mind Laugh Ma mõtlesin, et ma olen paranoiline Laugh Tegelikult on sul tõsi taga, sest kõik sõjad ja muud suuremad aktsioonid maailmas seisavad siiski paari-kolme inimese taga ja miks mitte siis näiteks vabamüürlaste märgi all. On ju juhtumid, kuidas näiteks üks prantsuse ajakirjanik uuris seda USA terroriakti 11. septembril ning väitis, et USA enda korraldatud, paar nädalat hiljem sadas ta oma maja katust parandades sealt alla ning teadagi.. suri.. Miks mitte osa ühest suurest vandenõust, miks ei võiks tegelikult käputäis inimesi juhtida maailma, luua meile kujutuse, mis on majandus ja mida me peame tegema, et elaksime paremini. Äkki on kõik siiski teisiti.. Olgu nad vabamüürlased või mitte, keegi tõmbab kuskilt niite ning ma loodan, et meie sinuga, Thorondor, mingi katuseakti küüsi ei satu Laugh
Thorondor
Administraator

03-11-2003 23:26
Postitus: #5

irw, jajah ma loodan ka

aga , miks just kolm inimest Laugh

Vaata kui ma täna enam postitusi siia ei tee, siis järelikult on Narva maantee ühikasse Boeing lennanud.
rha
Vana kala

03-11-2003 23:32
Postitus: #6

Laugh irw mis värk

psst Thorondor kust sa seda asja nii hästi tead, käpp endal sees? Ise üks neist? Teed siin meie hämamiseks suitsu oma Narva maantee Boeingiga.

Ära unusta, mind kaitsevad veel suuremad jõud:it:
Thorondor
Administraator

03-11-2003 23:41
Postitus: #7

hahaa.. ei oleks arvandki, et just selle teema all nalja saab.

Tegelt ega ma ei tea eriti veel. Maa vaikselt siin uurin seda kirjandust.

a ma ei tohi palju rääkida, siin akna alla üks must auto,.... aargh......tääm ma lähen juba tulevad
kal
Vana kala

04-11-2003 19:35
Postitus: #8

aga ma ei saanud nagu ikkagi aru mis nende vabamüürlaste eesmärk on ja oli? Milleks nad tapavad ja piinavad, kas nad tahavad maailma valitseda? Miks nad ikkagi tahavad maailma valitseda? Miks loodi salaühinguid? Mis eesmärgil? Miks nad tahavad maailma oma käpa alla saada?
Ma tean, et ma küsin liiga palju ja ei viitsi ise infot otsida aga ikkagi...Bleh
{stu

Paranormaalsusi pole olemas, kõiks siin maailmas on normaalne, kõigel on seletus ja tähendus, iseasi missugune.
Thorondor
Administraator

04-11-2003 23:54
Postitus: #9

Esiteks siis nad ise on rikkad ja võimukad ja saavad, mis tahavad. Seda ma ise ka ei tia miks nad korraldavad miskeid suurejoonelisi plaane, mis tulemusi annavad alles pärast nende endi surma.
Salaühingud sedasi, et nad ei räägi mitte midagi ju, mis nad tegelt teevad seal koosviibimistel ja kuidas käib vabamüürlaseks pühitsemine jne.
Üldjuhul ei teata, kes on vabamüürlane ja kes ei ole.
Nu on palju tuntuid vabamüürlasi, esimene , kes pähe tuleb on Siim Kallas.
Einstein oli. George Washington, Mozart.
Paljudega oli nii , et nad alles hiljem avastasid , et vabamüürlus on kurjast, ning hakkasid siis isegi nende vastaseid ühinguid tegema ja raamatuid kirjutama.
Seejärel nood koksati lissalt maha.
On teada, et Tallinnas ja Tartus on vabamüürlaste loozid. Seda voiks uurida küll, et kus nad siis ka koos käivad.
Eks nad parajad pervid ole, enamus nad ei teagi kelle huve nad teenivad.
Neil on see oma herarhia ju. Kraadid. Algus oled esimese kraadi vabamüürlane jne, kuni ntx 33-ni välja ja ükski madalama astme vabamüürlane ei tea, mida kõrgema astme oma teeb. Alumisi lollitatakse ja siis seal ülal on miski seltsekond, kes haub neid plaane välja, mis on saatanast.

Samamoodi võime küsida selle kohta, miks nad maailma tahavad allutada, et miks näiteks peaks USA tahtma kontrolli mingite naftaväljade üle ja miks peaks nad tahtma hoida maailma oma kontrolli all, kõigil neil peerudel, kes neid asju ajab on raha ju küll.
Eks nad ole seal tasemel, et raha enam ei huvita ja tahavad võimu või midagi säärast.
henzukaz
Vana kala

05-11-2003 13:17
Postitus: #10

Mina arvan, et maailm jaguneb kaheks võimupiirkonnaks - ida ja lääne. Mõlemaid suuri gruppe juhib tõenäoliselt paar kolm inimest. Olen kuulnud USA-s olevatest loozidest, kuhu pidi kuuluma presidendid alates Lincolnist lõpetades Bush'i ja tema kaaskonnaga. Sealt pidi tõmmatama maailma poliitika põhijooni jaapanist ida euroopani. Teine ehk ida grupp koosneb tõenäoliselt paarist pururikkast oligarhist, kelle mõjupiirkonnaks on ida euroopa, aafrika ja aasia. Erandiks on iisrael, mis vaieldamatult kuulub lääne gruppi. Iisrael on üldse huvitav nähtus - siin hakkavad oma huvigrupid tekkima. hiljuti üks kagu-aasia riigitegelane ütles, et juudid pidid maailma valitsema. Arvan, et see väide on tõele üsna lähedal.

Pakun, et kismaks võib minna ida euroopas, endistes n-liidu maades. Siin on agressiivselt põrkunud ida ja lääne huvid. Putin on juba väitnud ennetavast löögist lääne pealetungi korral (kaudselt öeldud, kuid siiski öeldud). Eesti on vaieldamatult usa ja lääne mõju all. Võin üsna palju mängu panna öeldes, et siinsed suured tegijad riigikogust, ministrite hulgast jne mängivad kaasa usa mängu, mille tagajärjeks on nende endi heaolu.
Thorondor
Administraator

05-11-2003 21:52
Postitus: #11

Need illmuminaadid , kellest allpool juttu on, pole midagi muud, kui vabamüürlased.
On öeldud, et kõik illuminaadid on vabamüürlased, aga kõik vabamüürlased pole illuminaadid.

http://www.para-normal.com/nuke/html/mod...e&sid=1934
durian
Vana kala

22-11-2003 09:29
Postitus: #12

Alan Axelrodi "Salaühingute ja vennalike ordude rahvusvaheline entsüklopeedia" kirjutab:
"..."Operatiivsed" (kivitöölised) müürlased tulid kokku 14. sajandil või varem, sama aga "tunnustatud" müürlus algas umbes 1600. a ja muutus tähtsaks ligikaugu sajand hiljem. Tänapäeval on tõenäoliselt üle maailma umbes 10 miljonit poolehoidjat. Vabamüürlus on vaieldamatult suurim, vanim ja kõige mõjukam kõikidest salaühingutest. ..."

...soovitan raamatuga tutvuda.. annab vastused paljudele küsimustele.

...for knowledge is limited while imagination embraces the entire world.
hiidlane
vol.4

22-11-2003 12:25
Postitus: #13

oleks just nimelt sihune küsimus, et miks neid kutsutakse vabamüürlasteks, kust nad sihuse nime said?

uus algus
durian
Vana kala

23-11-2003 17:02
Postitus: #14

Tsitaat:Esialgne postitaja hiidlane
oleks just nimelt sihune küsimus, et miks neid kutsutakse vabamüürlasteks, kust nad sihuse nime said?
alguse saidki nad sellest, et olid müüriladujad, kes rändasid linnast teise ja ladusid müüre Laugh põmst olid ehitajad (ehitasid maju jne ja siis oli vaja kusagil ka ööbida, nii hakati algul rentima pindasid ja lõpuks ka ostma ja ka ehitama endale peatuspaiku, kus siis 'vabamüürlased' öömaja said. Algul olid nende põhilised saladused ametisaladused - kontaktandmed jne. Et üksteist eristada teistest, siis võeti kasutusele vastavad käemärgid-tervitused. Kummardati meistermüürseppa...

LAURA
Uustulnukas

05-12-2003 14:17
Postitus: #15

No kuigi vabamüürlaste teema käib ka minu meelest kuhugi sinna paranoilisuste alla, siis kuulsin just põnevat asja täna sel teemal - nimelt on Eesti targemad pead ( nii meditsiini, ajaloo kui ka poliitika alalt ja ma pean silmas ikka üle 40-aastasi professoreid ) pead kokku pannud ning on asutatud pool-salajane Eesti vabamüürlaste ühing. Nende eesmärke ja tegevust pole veel jõudnud uurida, kuid kuna tunnen neist "tarkuritest" vähemalt kahte, siis oletan, et see mingi naljategu küll pole! Varjamist on tõepoolest kõikjal!
Tutanhamon
Veteran

05-12-2003 15:32
Postitus: #16

Äkki tirime need professorid avalikkuse ette ja põletame tuleriidal Bleh Ühesõnaga on salaühing tööle hakanud - valitsuskriis näiteks..

http://en.wikipedia.org/wiki/Truth
Thorondor
Administraator

05-12-2003 15:44
Postitus: #17

Eestis on juba loodud vabamüürlaste ühingud ammu juba. Paranoilisus...irw.
Pigem oleks ufod jms. paranoiline. Aga eks ole igaühel oma arvamus.

PS: teeme oma paraveebi vabamüürlusvastase grupeeringu, et kui me teada saame, et keegi on vabamüürlane siis lähme vaikselt assasineerima. Tegelt see oleks päris üllas Smile
loom
Vana kala

05-12-2003 17:53
Postitus: #18

ise olen kõike muud kui vabamüürlane...

Kõik vabamyyrlased pole yldsegi pahad... vabamyyrlus on paha selleprst et kõrged peerud teevad plaane ja alamad ei tea asjast suurt midagi. Alamad on sellised "ma tahan ka kusagile kuuluda".
Aga assasineerimise kohapealt siis niipalju et... ärge ikka lihunikutööd tegema minge... pannakse vangi ja igast muud jamad :o
JayP
Uustulnukas

14-12-2003 05:56
Postitus: #19

Tsitaat:Esialgne postitaja Thorondor
Tuleb välja, et maailmasõjad, kommunism, Suur Prantsuse revolutsioon ja palju teisi asju onnende poolt tehtud.
Siit tekkis järsku idee....et kas mitte maailmasõjad ja muud suuremad sündmused ei olnud Nostradamuse poolt ette ennustatud? Minu point siis, et äkki Nostradamus üks vabamüürluse asutajaliigetest, või see arhitekt, keda nad kummardavad ja kelle plaani nad täidavad? Mida rahvas arvab?
siin arvamus, mille järgi Nostradamus ennustas ka 11. septembri katastroofi ette http://urbanlegends.about.com/cs/histori...adamus.htm
eesti keelne nostradamuse leht http://www.zone.ee/nostradamus/
ja rohkem inffi leiab guuglist Bleh
durian
Vana kala

14-12-2003 19:27
Postitus: #20

Millest selline vastuseis neisse? kõiksugu erinevaid salaühinguid on ju tuhandeid...

Thorondor
Administraator

14-12-2003 22:53
Postitus: #21

mine sa tea jah, äkki nad ongi normaalsed, lasevad inimesi julmalt tappa jne.
Tglt ma ise olen mõelnud paljudesse variantidesse, sama hästi võib olla Jüri Lina miski hull mees, kes räägib , et teatud inimesed on vabamüürlased ja võiks ära kõrvaldada, kuigi nad tegelt on Jüri Lina salaorganisatsiooni kõige suuremad vastased ja muidu head inimesed.
Või ta on ise vabamüürlane ja lissalt tembeldab teisi vabamüürlasteks, kes seda ei ole jne jne
durian
Vana kala

14-12-2003 23:03
Postitus: #22

Tsitaat:Esialgne postitaja Thorondor
mine sa tea jah, äkki nad ongi normaalsed, lasevad inimesi julmalt tappa jne....
IRW!
No kõik ei tapa ju! On ju ka niisama "padjaklubi" hõngulisi, kus raffas öösel kokku tuleb ja suurt salli koob Laugh Bleh

Thorondor
Administraator

16-12-2003 03:14
Postitus: #23

Mõnda võin tõepoolest armastada, aga ma üldistan.
Ilmselt ongi nii, et enamus neist ei tiagi millega nad tegelevad.
[Pilt: 4_6_11.gif]
durian
Vana kala

16-12-2003 21:34
Postitus: #24

Point on ikkagi saladuse hoidmine. Mida teeksid sina, et hoida saladust, mille avalikuks tulemine võib maksta sulle su elu?

Scope
Uustulnukas

23-12-2003 20:36
Postitus: #25

Üks huvitav tekst vabamüürlastest: http://www.kirjastused.com/matrixkirjastus/loigud.htm
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Eesti vabamüürlased Pohlatohlakas 181 79,662 20-08-2017 15:53
Viimane postitus: vasamasa
  Peaaegu kõik USA presidendid vabamüürlased Marguuus 50 12,615 21-01-2017 19:38
Viimane postitus: Nofretete
  Vabamüürlased - Liituda või mitte liituda? Metafor 22 5,870 03-09-2014 10:35
Viimane postitus: Augustus
  Itaalia vabamüürlased ja DISKO 19 Nov. Tallinnas mina 15 3,892 03-12-2010 19:15
Viimane postitus: mina
  Iraagi sõjas süüdi juudid ja vabamüürlased? Metafor 6 4,532 06-11-2009 13:51
Viimane postitus: excubitoris

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog