Teema on suletud 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
loomade piinamine
Autor Sõnum
tmks88
Uustulnukas

27-10-2006 22:59
Postitus: #1
loomade piinamine
http://www.strasbourgcurieux.com/fourrure/
http://www.petatv.com/tvpopup/video.asp?...speed=_med
ja on veel palju viise kuidas me teeme loomadele viga...härjavõitlustest ja loomade lõbu pärast piinamisest kuni loomkatsete tegemiseni... (i)

olen seda foorumit kaua lugenud ja huvitab siinsete inimeste arvamus...
aitäh

Muudetud: 28-10-06 kell 00:00:46 tmks88

Muudetud: 28-10-06 kell 08:56:09 Flash
Leia selle kasutaja kõik postitused
Marleena
Tavaliige

27-10-2006 23:12
Postitus: #2

kas on vaja?
Ma saan aru jah,et selline tegevus on töesti ebanormaalne...aga kas on vaja end igale poole foorumitesse kasutajaks teha,et üht ja sama teemat postitada?Leian,et antud foorum on just köige selle jaoks,mis puudutab paranormaalset,inimeste julmuses mina aga kahjuks mitte midagi paranormaalset ei näe.Palun piirdu ikka ainult delfi, perekooli ja muude selliste foorumitega.
tmks88
Uustulnukas

27-10-2006 23:16
Postitus: #3

Tsitaat:Algselt postitas: Marleena
kas on vaja?
Ma saan aru jah,et selline tegevus on töesti ebanormaalne...aga kas on vaja end igale poole foorumitesse kasutajaks teha,et üht ja sama teemat postitada?Leian,et antud foorum on just köige selle jaoks,mis puudutab paranormaalset,inimeste julmuses mina aga kahjuks mitte midagi paranormaalset ei näe.Palun piirdu ikka ainult delfi, perekooli ja muude selliste foorumitega.

delfides jne käis mu õde....see ei ole kyll jah paranormaalne aga siiski käib see inimese alla, näiteks kas inimene peab yldse sööma liha jne. ja mind huvitab siinsete inimeste arvamus, sest olen siin päris kaua juba lugemas käinud aga nyyd tuli selline teema jutuks...
Marleena
Tavaliige

27-10-2006 23:57
Postitus: #4

Sa oled siis läbi ja lõhki taimetoitlane või?Saad õelda,et mitte mingisugust loomset päritolu toiduainet ei tarbi,munad ja piima sinna hulka arvestades?Närid siis ainult juurikaid ja kannad linaseid riideid?Nagu aru juba võid saada,pole minul liha vastu mitte midagi,sama kehtib ka karusnaha kohta...ebahumaanne on see jah,kuidas antud videodel neid loomi tapetakse,kuid kui liha poleks maitsev ja karusnahk ei soojendaks hästi,vaevalt siis juba meie esiisad inimkonna algusaegadel neid kasutusele oleks võtnud.
Flash
Veteran

28-10-2006 07:55
Postitus: #5

Sarnane teema on juba olemas.

http://para-web.org/viewthread.php?tid=1519#pid24092

Nii et see jama siin lukku
Teema on suletud 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog