Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inglid rehitsevad Paide naisele raha
#76
Rehitseja toimetab edasi...

Mida tähendavad "Access Consciousness" ja "Bars"? Te ei teagi? Kui nii, siis on viimane aeg ennast kaasaja uusimate MOODULITEGA kurssi viia!

Tsitaat:Crystal Ra tutuvstab Eestile esmakordselt uut moodulit Access Consciousness ja Bars mini skype workshopiga. Võimalus 2,5 tunni jooksul teha kaasa mõningad harjutused ja kuulda sellest uuest moodulist lähemalt.
Sündmus toimub 1. märtsil kell 20 – 22.30. skypis. Osalus 25 eurot.
Inimesed peaksid kiirustama sest nii odavat hinda te teenuste hulgast lihtsalt ei leia. Tavaline taks skype teel on 80.- EUR-i.

Te saate nende "teenuste" näol imelise võimaluse olla kellegi rahakott! Toon näite. Kui te põlete soovist lasta enda aurat resettida või auratransformeerida, siis ei lähe see mitte, et valite teenuste hulgast auratransformatsiooni. Esmalt peab tellima tunnike-kaks konsultatsiooni. Kui see läbitud, siis saate asuda punktmassaazi, vabandust, auratransformatsiooni läbi viima. Kui olete läbinud mõnusa massaazi, krt, jälle läks segaminini... Kui olete läbinud auratransformatsiooni, siis olete nagu auto, mis vajab ülevaatust ja hooldust. Olge mureta, ka see transformatsioonijärgne hooldus on olemas! Aga hoidke oma nahk, et te ei hakkaks koonerdama! Kui olete valinud esimesed kaks "teenust", siis kolmas on juba hädavajalik...

Tegelikust sõnumist said ilmselt kõik aru- hoiduge sellistest energia- ja rahavampiiridest!!!
Vasta
#77
Crystal Ra koos oma kaastransformaatori Tiina Liimandiga on juba enam kui aasta elanud Hawail, seal delfiinidega hullanud ja igapäevaselt kauge põhjala külma käes vaevlevatele inimestele teada andnud, kui äge ikka elu on, kui sa ainult transformeerud (loe: elad teiste kulul)

Väljavõte Liimandi FB sissekandest: Esmaspäeval (27) teen Barse Tallinnas. Mis on Bars? Me mõtetest on 98% võõrad, st väljast mõtted. Kas ja kuidas sa teed vahet, mis on sinu, mis väljast tulnud mõte? Milleks end nendega üldse vaevata, parem puhastame oma meeled nii vanadest kui ka võõrastest mõttemustritest ja tunneme ära oma mõtted, uued mõtted. Puhtad mõtted, millega loome.

Milleks ennast üldse vaevata sellega, mis on mis - maksa raha ja sind pestakse puhtaks.
Hawail viibimise ajal ilutses proua kodulehel suur üleskutse, kus kirjutas, et temaga on paljud ühendust võtnud, kes ütlevad, et tema neid ei tunne, ent nemad teda tunnevad ja soovivad tema head elu Hawail toetada, et kuhu saavad raha kanda. Ja siis oli annetusekonto kodulehel ilusasti olemas.
Ilmekas on ka see, et Liimandi aadressiks FB on märgitud a/a Swedbank 1100832708
Vasta
#78
Kas ma SMS laenuga ikke löögile pääsen?
Vasta
#79
(26-02-2012, 13:00 )excubitoris Kirjutas: Kas ma SMS laenuga ikke löögile pääsen?


Tsitaat:P.S Kui raha on sinu jaoks ainus põhjus, miks sa endale AuraTransformatsiooni keelad, siis tea, et miski siin kiiresti muutuvas maailmas ei ole lõplik ja staatiline.
Vasta
#80
Vaevalt, et inglid siin üldse kuidagi asjasse puutuvad. Paide naine rehitseb ise endale kergeusklike pealt raha kokku. Vähemalt nupp tal nokib ja äri oskab teha. Niimoodi võiks isegi kiirelt rikastuda, kui just südametunnistus piinama ei hakkaks, sel naisel järelikult pole südametunnistusega just kuigi lähedased suhted.
Vasta
#81
Internetis kolades sattusin taas sellise lugemise peale, et hilishommikune uni oli nagu peoga pühitud.

Kubiseb see häbematu tekst arvukatest tõenditest, et antud inimene on senimaani teisi inimesi lollitanud. "Pirne" on selles tekstis palju, aga eraldi tsitaadis toon välja mõned üksikud.
Tsitaat:Kui sul on muid ideid kuidas mul aidata kiiresti genereerida raha või muud moodi asjad veelgi rohkem voolama panna minu elus, võta ühendust...
Seda lauset oli kohe väga kummaline lugeda. Inimene, kes senimaani korraldab inimestale tasu eest külluse kursuseid, ei oska korraga enam ise oma ellu küllust kutsuda, kui siis kerjamisega... Tsitaati ka:
Tsitaat:Inimestega töötades on Crystal Ra aru saanud, et elu peamisteks märksõnadeks on küllus, suhted, tervis ja eneseteostus. Sageli on inimestel blokeeritud kas küllus või suhted. Selle konsultatsiooni käigus kaardistame sinu uskumused külluse suhtes ja anname sulle täpsed juhised ning tööriistad, kuidas oma ellu küllust igal tasandil rohkem ligi meelitada. Külluse nõuanded võivad sisalduda ka vaimses konsultatsioonis, aga siin on maksimaalne tähelepanu küllusel.

Tsitaat:Ma olen väga võimas manifesteerija ning kindlasti saan hakkama sellega ka ise varem või hiljem, aga otsustasin hakata harjutama abi küsimist ja seda ilma süütundeta ning võtma ka selle panuse oma külluslikku ellu mida inimesed on valmis jagama.

VÄGA võimas manifesteerija... ilma süütundeta vastu võtma panuseid tema elu külluslikuks muutmisel... Rääkimata selest, et ta on ju seda senimaani teinud ja rääkimata eetikast, süütundest jne.

Minu hinnangul on inimene vaimselt haige kurjategijaga.

Tsitaat:Panusta Crystal Ra ja Maailma Avardumisse!

Sinu võimalus aidata kaasa maailma avardumisele läbi minu!

Läheneb minu sõit Costa Ricale. Iga toetus on väga teretulnud!

Olen nüüd Accessiga tegelenud väga intensiivselt 7 kuud. Olen selleks rännanud läbi pool maailma (Mehhiko, Kauai, Hawaii, Colorado, Taani, Norra). Tegin läbi 4 barsi kursust, samuti tegin läbi kaks korda Foundation and Level 1 kursuse ja samuti level 2 ja 3 nii Dain Heeri kui ka Gary Douglasega. Kõik see oli mu enda panus minusse endasse mu enda vahenditest (ca 6000 dollarit) Kogemused on olnud pöörased, samuti avardumine ja ka terved hunnikud kaost. Avardumine ja teadlikuks ärkamine ei pruugi olla väga mugav protsess, aga selles katsumusterohkes tees on olnud nii palju mahlakust ja seikluseid, et olen seda valmis ka edaspidi jätkama.

Ma näen ja tunnen, et Access Consciousnessil on suur ja tugev mõju nii mulle kui kõigile kellega kokku puutun ja kõige rohkem maailmale. Olgu selleks siis sõbranna, kelle juurde lähen külla ja kellel minu viibimise ajal tuleb uus töökoht, uus elukoht ja poisssõber, või siis restoran, kus istun tühjade laudade taga ja 5 minuti pärast on kogu restoran puupüsti täis. Arvan, et neil asjadel on seos.

Olen läbinud kõik esialgsed nõuded, et saada Accessi ametlikuks vahendajaks, jäänud on veel vaid mõnede materjalide ostmine online ja Access vahendajate nädalane kursus Costa Rical augusti keskel. Kokku on vaja koguda koos kõikide kuludega ca 7000 dollarit.

Ma olen väga võimas manifesteerija ning kindlasti saan hakkama sellega ka ise varem või hiljem, aga otsustasin hakata harjutama abi küsimist ja seda ilma süütundeta ning võtma ka selle panuse oma külluslikku ellu mida inimesed on valmis jagama. Siin on sinu võimalus panustada minu unistusse ja maailma läbi selle! Kuna me oleme kõik üks siis panustad sa ka sellega endasse ja maailma teadlikkuse avardamisele!

Ma tegin oma esimest suurt abiküsimist ka kord enne oma elus, kui olin Lõuna - Aafrikas ja sellest sündis 'Kiirtee Taevasse ' dokumentaalfilm, mille väärtus on ca 25 000 eurot. Enamuse vahenditest sain oma sõpradelt, tuttavatelt ja sponsoritelt üle maailma, aga peamiselt Eestist. Kas mul vedas või oli see mu teadlik valik? Kõik oma suuremad seiklused ja sammud teen väga teadlikult ja väga sihikindlalt. Sellest olen muutunud mina ja kindlasti ka maailm. Mis saab veel parem olla kui see?
Samuti kas te arvate, et maailma saab muuta kergemini rahaga või rahata?
Kui saan selle kursuse läbi teha, saan teha Accessi esimese taseme kursuseid nii Eestis kui ka mujal maailmas ja ka lisakursuseid mis sellega kaasnevad.

Kas soovid panustada maailma avardumisse?

Kas soovid olla kaasloojaks maailmale, kus elu toimub vabadusest ja valikutest lähtuvalt mitte piirangutest?

Kas sa tunned kergust minu unistusse panustamisel?

Kas see panustamine toob ja teenib sulle tulevikus raha?

Kui kõigile neile küsimustele said jah vastuse, on sul võimalus ja valik panustada rahaliselt minu ellu ja minu unistusse mu isiklikule eraarvele Crystal Ra Laksmi nimele Sebi panka isiklik seb konto 10022059533004 Seletuseks kirjuta: Panustamine või MAHALO

Mis sina sellest saad?

Otseselt saad siis kohe osaleda Accessi kursustel Eestis kui ma neid tegema hakkan, kaasa aidata ka uue globaalse kodulehe arendamisse ning terve hunniku lugusid ja mahlaseid eluseiku esialgu kasvõi Facebookist minu jagamisest, kui soovid võime ka teha erikokkuleppeid muul moel, nagu sulle ja mulle sobib. Ning läbi selle avardub maailm, läbi nende inimeste kes saavad osa avardumise protsessist. Läbi selle liigume maailma poole kus 10 000 teadlikku inimest suudavad muundada ümber kogu planeet Maa edasise kulgemise! Võid ka saada osaks mu globaalses teamis kui see on su valik. Panustamine on valik ja sellel on ka tulemused!

Kuidas olen mina panustanud maailma siiani?

* Õppisin 5 aastat Antropoloogiat Norras ja Lõuna - Aafrikas, tegin valmis dokumentaalfilmi Kiirtee Taevasse, mis omab nii kultuurilist kui ka vaimset väärtust maailma arhiivis. Seda on näidatud väga erinevates kohtades üle maailma ja see on inspireerinud palju inimesi muutuma.

* Sünnitasin aastal 2007 poja Sandri. Tema elab küll alaliselt isaga, aga minu olemasolu tema elus nii nagu tema oma minu omaski on olnud ja on ka edaspidi väga oluline panus.

* Lõin Firma Oü New Flow, mis lõi platvormi erinevate keha, meele ja vaimutehnikate viljelemiseks Eestis ja välismaal.

* Tõin Eestisse tehnika Auratransformatsiooni aastal 2007, lõin sellele korraliku vundamendi, koolitasin välja esimesed Auratransformaatorid Eestis. Tegelen seansside andmisega siiamaani ka ise. Muutunud on kümnete tuhandete elud Eestis ja ka väljaspool, sest paljud käivad Eestis tegemas oma seansse.

* Tõin Eestisse kogemuslikud tantrakursused koos Lokiano ja Niteni ja Santoshiga. Tegelesin nende kursuste organiseerimisega intensiivselt ca 3 aastat.

* Koostöös erinevate koostööpartneritega olen juhtinud seikluskoolitusi Havaile, kus inimeste elud muutuvad paari nädalaga Hawaiil sama palju kui aastaga Eestis, millega jätkan tegelemist ka edaspidi.

* Tõin Eestisse koostööpartneriga koos veeteraapia, läbi milled rohkem kui sajad inimesed on kaotanud oma veehirmu ja hakanud voolama kõikidel tasanditel oma elus.

* Olin see, kes küsis mis võimalus oleks vabaneda vanadest mõttemustritest, mis juhtiski mind Accessini ja aitas tuua Accessi Eesti läbi erinevate inimeste sel kevadel ja see aktiivselt üldsusesse lükata.

* Olin väga aktiivne osaline ja panustaja Gaia Hariduse algse käivitamise juures Eestis ca 2 aastat. Praegu olen rohkem oma protsessidega ametis et siis taaskord panustada tagasi ka neile.

* Mul on julgust ja südikust ja väga palju elujõudu. Olen visa ja nõtke. Olen valmis suureks hüppeks. Aitäh sulle tähelepanu eest!

Kui sul on muid ideid kuidas mul aidata kiiresti genereerida raha või muud moodi asjad veelgi rohkem voolama panna minu elus, võta ühendust, Crystal Ra 55924831 või newflowinfo@gmail.com

Imelist ja parimat!

Elu on teadlik mäng ja mulle meeldib nautledes mängida selles imelises avardunud liivakastis, kus ääri ei ole, ning kus kõik mänguasjad teevad iga sammu veelgi põnevamaks!

Allikas: Internet Google otsingut kasutades
Vasta
#82
Lubage OÜ New Flow ümber nimetada OÜ Cash Flow'ks. Laugh
Vasta
#83
Ja neid idioote leidub, kes maksavad. Naeravad ja maksavad. Ja hiljem nutavad...
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat