Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inglid rehitsevad Paide naisele raha
#51
Kuna selles dimensioonis,kus inglid asuvad - on raha väärtus 0 ja raha mõiste puudub, siis ei too inglid mitte mingisugust raha. Juhul,kui tegemist polepõrguinglitega,kes muidugi siis lõpusirgel teenuste eest oma "ARVE" esitavad...
Vasta
#52
Reisile, reisile!!!

Kahjuks avastasin selle teema ja Crystal Ra kodulehe alles täna, seega märtsi reis juba möödas... Aga minus resoneerus tugev soov ennast kirja panna sügis-talvisele reisile ja nagu kirjas KÄSTUD, siis hakkan ka need tühised 5000.- iga kuu kõrvale panema...

Tegelikult olen Celticuga vähemalt selle inimese suhtes küll ühel meelel ja veendunud, et tegu on natuke kahtlase kaubaga. Täiesti arusaamatu on, et küsitakse üüratuid summasid ja enamus raha alati ette!? Miks ei leia ma sealt leheküljelt näiteks meie pensionäridele mõeldud hinnakirja? Kas ja kuidas saavad õpetust vaesemad inimesed ja mida head peale oskuse hästi elad on Crystal Ra teinud?

Mis puutub aga Celticu sõnavõttu Krayoni kohta, siis ma loodan väga, et ta on teadlikumaks saanud ja et kõike ei saa ühte patta panna. Krayon ei ole mingi rasvapliiatsi jutt, tao see endale pähe! Smile



[Muudetud: 4-4-2010 Krayon]
Vasta
#53
Mina arvan, et see reis on igati tore. Olgu seal siis mingid imelised jõud või mitte. Kliima on igastahes parem kui eestis ja päike teeb kõigil tuju heaks.. 3 nädalat sellises vapustavas kohas on tõesti suurepärane.. loodan, et saad oma raha kokku, Krayon.Bleh
Vasta
#54
Seda ma räägin juba ammu,et raha jätab tehtavale oma märgi külge...mida on hiljem raske eemaldada. See on raha nuhtlus....mille on loonud selle loojad inimeste orjastamiseks...
Vasta
#55
Tsitaat:Algselt postitas Jako
Kui te tellite aura reseti ja vaimse tasakaalustamise enne Jaanipäeva anname me teile kaasa Aura Korrektori ™ .

Jako - nali naljaks, aga minus ei pälviks vähimatki imestust, kui sinu imetootekene isegi tarbijaid leiaks.

Vaatasin üle pika aja Crystali kodulehekülge ning ilma igasuguste liialdusteta vajus suu ammuli ning tõsine hämming tuli peale. Teenuste ampluaa on niivõrd laiaks paisunud, et vähemalt minul tekib küll küsimus, millal see imeinimene ka magab.

Küllust ta ilmselt aga piisavalt efektiivselt kasutada ei oska. Natukene võiks kvaliteetsesse fotograafiteenusessegi investeerida, see tegelane meenutab rohkem videot "Reptilian Bush" youtube'ist.
Vasta
#56
Ehee - morgana - oled kuulnud sellist mõistet kui "meeskonna töö" ?? Bleh
Vasta
#57
Tsitaat:Algselt postitas excubitoris
Ehee - morgana - oled kuulnud sellist mõistet kui "meeskonna töö" ?? Bleh

Aga no kael keerab ikka sinna, kuhu pea vaatab (kui just väga viisakas inimene ei ole ning end kogu kehaga ei pööra), nii et tema panust kogu pühasse üritusse ei tasu ilmselt alahinnata.

Mitte et ma kade oleksin, aga lihtsalt naljakas on mõelda, et mitte just kõige odavamatele teenustele leidub Eestis piisavalt kaasajooksikuid ja tarbijaid.


Vasta
#58
Tean firmat kes müüs viimased 10 aastat Eestis kaamelivillast voodipesu komplekte.
Äri läks hästi vaatamata, et komplekti hinnad hakkasid kuskil 4000 jeegust.
Vasta
#59
Mul töökaaslane tegi läbi auratransa, kahjuks ei küsinud, kelle juures. Kilkas, et jube vahva ja põnev ning energiat on rohkem. Veidi aja pärast jäi haigeks, köhis-tatistas, ja teatas, et ehk peab taas minema sinna "midagi muutma". Nii see ring veereb, inimene selle keskel ei pruugi arugi saada.

Aga muu jutu sees seda, et ma võin ka teha igasuguseid transformatsioone - tunnihind sõltub vastavalt näolapi kenadusest ja rahakoti paksusest. Ja et inimesed seda nüüd usuks, on vaja valmistada koduleht ja voila!
Vasta
#60
Kuulake nüüd ühe vana mehe juttu ka vahepeal.
Naisterahvas on üks nii mõnus energiapatarei et mehed nagu kärbsed magusa peale lendavad ja kui tal kodus isa pole või on juba mehest lahku läinud siis see meeste vampiirikeste heidetud niitide hulk hakkab lõpuks närvidele käima.
Tavaelus on isa see kes naisperel õhtul kodus võõrad küljest peletab või mees sellega kaisus olles kõik võõras minema lennutatakse.
Aga kui naine üksi siis tekib sitikatest küllastumus ja nüüd on vaja kedagi, kes puhastaks söödikutest.
Üks võimalus leida endale kavaler, aga kui mõni söödik kavalerist tugevam siis ainult naerab selle peale.
Teine võimalus on lasta pappidele ennast kirikus korda panna, selle õnge naised lähevadki kui usku pööravad, kirikus saab puhtaks ja söödikud küljest papi magus pealeselle.
Ja kolmas ongi igasugused sensitiivid, New Age seltskond jne.
Kõikide nende taga on tugev guru, kes tekitab grupi naisliikmetele seksuaalset naudingut kuni orgasmini välja, mis siis, et kohal võivad olla ainult grupi naisliikmed, energiakehas peremees on alati kohal.
Üheksakümnendate algul üks Piitri naissensitiiv kelkis loengus,et sai gurult 15 minutilise pideva orgasmi.
Oli hea olla, sai rahast lahti ja elu läheb edasi, aga mitte kauaks, sest peremees juba tirib tagasi, ja nüüd juba teeb ta halva enesetunde, tuletades meelde kus halvast lahti saab ja naine jookseb jälle rahakotti tuulutama.
Ja nii ta jääbki pendeldanma kuni mõni teine hea ja tugev mees või guru endale üle lööb.
Irooniline on seejuures asjaolu, et olles oma elujõu grupi kätte andnud, maksab ta ise veel hoolega peale, et grupis püsida ja neile head elu pakkuda, kes nn usunditeenust rahvale pakuvad.
Muide kirjutasin ühele järjekordsele gurujärgijale, kes Pärnus loenguid peab, halva kommetaari ja see kustutati välgukiirusel.
Nii et naised valige mis on teile tähtis, toita gurusid ja pappe või lüüa kasvõi sõbranna mees üle ja elada rõõmsalt edasi ilma gurusid toitmata.
Parima puhastuse söödikutest saab ikka voodis oma mehe kaisus.



[Muudetud: 4-5-2010 VironShaman]
Vasta
#61
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
Nii et naised valige mis on teile tähtis, toita gurusid ja pappe või lüüa kasvõi sõbranna mees üle ja elada rõõmsalt edasi ilma gurusid toitmata.
Parima puhastuse söödikutest saab ikka voodis oma mehe kaisus.
VS, kas kolmandamat, neljandamat varianti polegi? Kuda isepäi söödikutega hakkama saada?
Vasta
#62
Polly... kui oled juba korra guru käpa alla jäänud, siis pole sinus järelikult (hetkel) materjali neid isepäi asju teha...
Vasta
#63
Tsitaat:Algselt postitas Celtic
guru käpa alla jäänud...

Guru all pead silmas New Age õpetajat? Kas see käpa alla jäämine ohustab ka näiteks kiriku papi või shamaani juures käijaid?
Vasta
#64
Antud juhul pidasin silmas konkreetset näidet, mille VS esitas ning mille kohta Polly küsis. Kui aga sulle vastata, siis kirikumeeste taktika on teine...
Vasta
#65
Tsitaat:Algselt postitas Krayon

Mis puutub aga Celticu sõnavõttu Krayoni kohta, siis ma loodan väga, et ta on teadlikumaks saanud ja et kõike ei saa ühte patta panna. Krayon ei ole mingi rasvapliiatsi jutt, tao see endale pähe! Smile

[Muudetud: 4-4-2010 Krayon]

See Krayoni teema tundub olevat kah mingi kopipeist kusagilt... enne teda on olnud ju külluses igasuguseid gurusid, ingelvingleid ja muud sellist kontingenti, kes sarnast iba ajavad. Ja kusjuures - ma ei lahmi lambist, ma olen Krayoni raamatuid lugenud.

Mull mull ja nii edasi blaa blaa ja nii edasi... ahh mhm.
Vasta
#66
Tsitaat:Algselt postitas paadikapten

See Krayoni teema tundub olevat kah mingi kopipeist kusagilt... enne teda on olnud ju külluses igasuguseid gurusid, ingelvingleid ja muud sellist kontingenti, kes sarnast iba ajavad. Ja kusjuures - ma ei lahmi lambist, ma olen Krayoni raamatuid lugenud.

Sa väidad, et ei lahmi lambist, aga teed seda ikka! Too siis mõned tõsiseltvõetavad näited kopipeistist.
Hetkel ajad iba sa ise.
Vasta
#67
Crystal Ra kirjutab: Skype delfiinide konsultatsioon Crystal Ra-ga otse Havailt! Aprilli 3 nädal
25.03.2010
Kuna Crystal Ra on isiklikult tundnud juba kolmel korral kui võimsalt Havai toimetab igal tasandil tema endaga, soovib ta seda jagada. Olles Havail on võimalus veelgi lihtsamalt ja selgemalt saada kontakti sinu sisemise delfiiniga ning samuti ka nelja elemendiga ning jagada seda mida algallikal on vaja jagada sinuga siit kaugelt Havailt. Skype kõned toimuvad ca tund aega ja enne toimumist peaks olema laekunud New Flow oü arvele 1000 krooni konsultatsiooni tasu. Kuna kuulete Crystalit live-ina otse Havailt, aktiviseerib see teis koheselt ka manifesteerimis ja meesenergiate ja kõikide elementide tasakaalustumise. Kui olete mõtelnud kunagi Havaile tulla ja soovite saada osa sellest särast, siis oleks samuti tark see kõne teha.
Kuna kõne toimub 3ndal nädalal Havail, on Crystal selle aja peale juba täiesti Havaiga kohanenud ja ennast täis laadinud, siis saavad need kõned olema väga võimsad!


Kurat, see ei ole enam isegi mitte naljakas...
Vasta
#68
Mis sa nüüd, mis raiskamisest sa räägid Laugh Sa ostad ju omale küllust!



[Muudetud: 4-13-2010 Krayon]
Vasta
#69
Tsitaat:Algselt postitas Krayon
Tsitaat:Algselt postitas paadikapten

See Krayoni teema tundub olevat kah mingi kopipeist kusagilt... enne teda on olnud ju külluses igasuguseid gurusid, ingelvingleid ja muud sellist kontingenti, kes sarnast iba ajavad. Ja kusjuures - ma ei lahmi lambist, ma olen Krayoni raamatuid lugenud.

Sa väidad, et ei lahmi lambist, aga teed seda ikka! Too siis mõned tõsiseltvõetavad näited kopipeistist.

Parem too sina välja mõni pärl, mis sinu arvates on Krayoni enda originaalne idee. Siis saavad muud paraveebud hakata otsima ja uurima, kas mujal leidub samasuguseid infokilde.

Näiteks teejuhtide teooria on Krayonil selgelt üle võetud varasemast New Age maailmast. Enne Krayoni oli ju samuti tegelasi, kes pajatasid meile teejuhtidest, meie oletatavatest Atlantise juurtest jne.
Vasta
#70
Teemasse - ja kõige selle juures on kõige masendavam see, et tädil seda va küllust jagub. Ju siis on meil Eestis piisavalt lolle udupäid, kes oma veeringud sinna veavad, et teha üks väike telefonikõne mingile suvalisele mutile.
Vasta
#71
Hoolimata palvetest 23.04. õhtuks Tallinnas olla, oli universumil hoopis teised plaanid. Tädi seiklused jätkuvad ja õnneks ka Skype kõned. Mul oligi juba mure, et tasulised küllusekõned saavad otsa.

Crystal Ra Havail vol 3: "Kui keegi veel sooviks skype kõne siit, siis andke teada, on võimalik."

Taks ilmselt endiselt 1000.- eeku.
Ja udupeadele veel teadmiseks, et tegelikult on need tasulised kõned universumilt kingituseks! Te saate sellise energia laksu, et Alhoat pritsib silmadest välja ja seda kõigest tühipalja krabiseva eest. Ära jäävad lennujaamades närveldamised jne.
Head helistamist ja küüluslikku Alhoat!

"Ingele pakuti eraldi lennukipileteid Eesti järgmisel päeval hinnaga 30 000 ja 100 000 krooni. Hädaolukorda kasutatakse väga kenasti ära."

Ja sellist hala kirjutab inimene, kes ise küsib Skype kõne eest 1000.- krooni... Auratransformaatorite kursus maksis Crystalil juba 40 000.-
Tädid said lihtsalt omasugustega kokku!


[Muudetud: 4-23-2010 Krayon]
Vasta
#72
See on nii tore teema, et ma lihtsalt ei saa jätta siia aeg-ajalt üha uuesti kiikamata.

"Booki oma koht makstes Crystalile broneeringutasu (2000 krooni) ja hakka iga kuu panema kõrvale kasvõi iga kuu 5000 krooni selle reisi jaoks. Aasta lõpuks oled endale manifesteerinud suurima ja võimsama jõulukingituse, sinu elu reisi Havaile."

/.../

"Kuidas Crystal Ra manifesteeris oma esimese Havai reisi Aprillis 2009? Mul oli ainus vaba raha olemas vaid ettemaksu näol. Maksin selle ära, andes sellega universumile rohelise tule ja tegutsedes ise oma eluülesandega maksimaalsel moel edasi. Iga kord kui oli järgmine sissemakse, olgu siis lennukipilet või siis viimane osa osalustasust, sain selle makstud. Samuti manifesteerus imeväel, aga minu kaasabil ka vajalik lisaraha taskurahaks ja muudeks väljaminekuteks./.../ Loomine algab sellest, et julgeme SUURELT UNISTADA! Aga paljalt unistamine ka ei aita, seejärel tuleb tegutseda. Teha maksimaalselt seda mis meeldib ning teha seda südamega. Siis manifesteeruvadki kõik vahendid! Imeväel!"


Oh, jah. Ma olen ilmselgelt liiga loll, liiga laisk ega tee midagi südamega. Unistada ma ilmselt ka ei oska. Vähemalt ei ole selline küllus minu õuele veel jõudnud :S .
Vasta
#73
Kuidas see nüüd käiski?
Et loll saab ka kerkun pessa..

Tegelikult on see lausa müstiline
kuidas rahvas igat jura ja pura usub,
ning pealekauba on nõus selle eest
maksma ka veel.
Vasta
#74
Tervitusi kõigile New Flow fännidele!

Pidasin siin hiljuti plaani, et võtan Indiaanilaagrist osa, aga kui avastasin, et see üritus on ainult rahaliselt paremal järjel inimestele ja minu rahakotis vilistab tuul, siis kahetsustundega südames, loobusin sellest mõttest. Kuna see asi mind ikka painas, siis täna otsustasin, et palun abi külluse kokkukühveldamise meistrilt Crystal Ra'lt. Alohast küllastunud tädil on õnneks ka hinnakiri juba uuendatud ja nüüd ei olegi midagi muud kui teen ühe-kahe h külluse koolituse Skype teel. Üks h maksab kõigest 70.- €

P.S. Kes küllusest ei hooli, aga Hawaiile siiski minna tahab, sellele on hinnakirja lõpus ka pisuke üllatus "Kuidas manifesteerida Havai reisi?" näol.

Kuidas ma küll armastan häid ja abivalmis inimesi. Ma olen tänulik, et Crystal Ra sugused head inimesed minus selle pimeduse ja viha üles tõstavad, et ma saaksin puhastuda. Elagu pettus, ahnus ja vale!

Namaste
Vasta
#75
Mõte on hea aga see ei vii kusagile...keegi mõtles uue nime all lihtsameelsete arvel rikkaks saada.Seni kuni eksisteerib lihtsameelsete armee.....seni on neil lõikust. Uurisin netis paralleele sellele ja leidsin ka.... Natuke mõtlemist ja siis saaks sama asja tasuta jagada....hi!
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat