Para-web'i sünnipäev 2017

Postita vastus 

Teema reiting:
  • 1 Häält - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Millesse te usute?
Autor Sõnum
Minaelan
Bännitud

22-10-2011 09:37
Postitus: #201
RE: Millesse te usute?
Usk millessegi on muutuv olnud ja see jääbki muutuma, sest absoluutset tõde pole minu jaoks olemas. Tuleb osata kohaneda uute teadmiste ja sündmustega.
Momendil usun samuti, et kõik ümbritsev (Maa, inimesed, loomad, loodus, universum jne) on elav ja arukas. Ja et me kõik oleme üksteisega seotud ning iga meie mõte, tegu, tunne toob kaasa mingi muutuse ümbritsevas. Usun, et hinged kehastuvad kogemuste saamiseks mitte ainult sellel planeedil ja mitte ainult inimese kehas.
Usun, et kõige raskem on tingimusteta armastada. Usun, et hirm on edasiviiv jõud, aga vaid siis, kui sa seda mõistad ja sellele pimesi ei allu.
Seda on väga palju, millesse antud ajahetkel usun (ilma teaduslike põhjendusteta). Ja ma naudin seda, et olen momendil inimene, elan Maal ja saan seda kõike uskuda, mida tahan, kõike avastada ja kogeda. Usun, et meie võimalused ja võimed on tegelikult piiritud, aga need saavad meile kättesaadavaks vastavalt meie arengule ja suhtumisele ümbritsevasse ja iseendasse.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
igihali
Vana kala

22-10-2011 12:26
Postitus: #202
RE: Millesse te usute?
Pole vist küll õige teema, aga seonduv: kasutaja "Atheist" fotod Facebookis.
Nofretete
Saidil

Veteran

16-10-2016 11:07
Postitus: #203
RE:
(04-09-2009 09:49 )sensitiiv Kirjutas:  Mina usun energiasse, universumi teadvusesse; vaimolenditesse; inimestesse, kel on kolmas silm avanenud ja näevad, mis keskmine inimene ei näe; ravitsemisvõimesse, teistesse füüsilistesse eluvormidesse teistelt füüsilistelt planeetidelt; teistel sagedustel elavatesse eluvormidesse; monaadi teadvussesse; mõttejõusse; usun, et inimkond ja füüsiline maailm on üks nö madalamaid maailmu ja üks piiratumaid; usun universiaalsetesse seadustesse; usun, et kõik olevas on kuidagi seotud; usun looduse hingestatusesse; usun ,et tervikut jagades saame uued tervikud; usun, et kogu olemasolevas on korrapära.
Samad sõnad. Lisaks usun, et teadvuse avardudes saab vastused paljudele küsimustele.
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog