Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuhu kaob energia ?
Autor Sõnum
Horos
Tavaliige

07-11-2006 14:54
Postitus: #1
Kuhu kaob energia ?
Ma vaatasin paar päeva tagasi ETV'st saadet "Paar" ja seal kutsuti kellegi vaimu välja (ei tule meelde). Ja tuligi. Saates teema arenes kuni jõuti inimese hingeni. Räägiti ,et kui inimene sureb väheneb ta kaal ~30g võrra ehk siis inimese hing kaalub ~30g. Ja järsuke tekkis siis selline küsimus. Kuhu inimese energia kaob kui ta sureb? Ma olen siin vooris suhteliselt uus ja üpris alles tutvun sääraste asjadega (hyes).
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Metafor
Veteran

07-11-2006 16:08
Postitus: #2

Tsitaat:Algselt postitas: Horos
Ma vaatasin paar päeva tagasi ETV'st saadet "Paar" ja seal kutsuti kellegi vaimu välja (ei tule meelde). Ja tuligi. Saates teema arenes kuni jõuti inimese hingeni. Räägiti ,et kui inimene sureb väheneb ta kaal ~30g võrra ehk siis inimese hing kaalub ~30g. Ja järsuke tekkis siis selline küsimus. Kuhu inimese energia kaob kui ta sureb? Ma olen siin vooris suhteliselt uus ja üpris alles tutvun sääraste asjadega (hyes).
Kui sa tahad teada hinge "kaalu" kohta, siis vaata siia:
http://para-web.org/misc.php?action=search
ja sinna "21 grammi"

Aga kui aus olla, siis ma ei mõista, mis energiast sa räägid. Energia jäävuse seadusest oled kuulnud?

Vihja paranormaalsetest nähtustest meile:
paravihje@gmail.com

"To do is to be" - Descartes
"To be is to do" - Voltaire
"Do be do be do" - Frank Sinatra

[Pilt: status.gif?]
[Pilt: kpstatus.gif?]
Tutanhamon
Veteran

07-11-2006 21:29
Postitus: #3

Tsitaat:Algselt postitas: encore
Kas see ei või mitte olla inimese pingul hoides tekkiv sure lisand?

Kui sul, või kellegil teisel kel kodus kaal tahab seda "fenomeni" proovida, siis tee järgnevalt.
1: Mine kaalule. Kaal võiks olla elektrooniline, et näitude korrigeerimisel ei muutuks inim-vea tõttu tulem.
2: Seisa kaalul seni, kuni kaalu näidik näitab tulemi (osadel kaaludes süttib ka roheline tuli)
3: Lase end üle keha lõdvaks. Jättes tööle jala, puusa ja piitsepi lihased (muidu kukud pikali)
4: Kehakaal peaks vastavalt pikkusele ja kaalule vähenema teatud % võrra vastavalt osade lihaste mitte funksioneerimisele.

NB! Enne ja peale katse sooritamist kindlasti tee oma lihased soojaks. Külmade lihastega peale minemine võib maksta kätte nikastusega...

Teine võimalus on see, et ajus olevate elektrilaengud lakkavad, mis põhjustab teatud väiksema oleku. Kuigi, elekter ju ei kaalu?

Ja kolmas võimalus/teooria/mõte/arvamus on see, et inimese hing tõepoolest kaalub nii palju.
Usu mind, keha sul sellest kergemaks ei muutu, kas sa liigutad või pingutad oma lihaseid või mitte. Keha massi ju juurde kuskilt ei omanda! Kaalu on võimalik petta nii, et liigutad kaalul aktiivselt või vähem aktiivselt, siis saad raskusjõu ka enda heaks tööle panna. Eksperimenteerijatele soovitan tõusta kaalul varvastele ja tagasi laskuda - veel parem - püüdke seda teha ilma näidikut liigutamata!

Teema autorile - Nagu Metavo juba täheldas, on olemas energia jäävuse seadus. Inimese energia ei kao surres kuhugi. Teatavasti energia on salvestunud kõikjal meie kehas - ja energia jääb meie kehasse ka peale surma, ainult me ei kasuta seda siis. Kui räägid hinge lahkumisest kehast, siis ka siin foorumis on siin-seal sellest juttu olnud.

http://en.wikipedia.org/wiki/Truth
Metafor
Veteran

07-11-2006 21:36
Postitus: #4

Mulle endale meeldib mõelda, et see kaduv 21 grammi võib olla tingutd viimasest hingetõmbest.
Ma ei taha kuidagi uskuda et inimese energiakeha omaks mingit kaalu, või vähemalt 21 grammist kaalu.

Vihja paranormaalsetest nähtustest meile:
paravihje@gmail.com

"To do is to be" - Descartes
"To be is to do" - Voltaire
"Do be do be do" - Frank Sinatra

[Pilt: status.gif?]
[Pilt: kpstatus.gif?]
Tutanhamon
Veteran

07-11-2006 21:43
Postitus: #5

Tsitaat:Algselt postitas: Metavo
Mulle endale meeldib mõelda, et see kaduv 21 grammi võib olla tingutd viimasest hingetõmbest.
Ma ei taha kuidagi uskuda et inimese energiakeha omaks mingit kaalu, või vähemalt 21 grammist kaalu.
Kui ma nüüd õigesti aru saan, siis CO2 tihedus (mida inimene välja hingab) on 1,98 kg/m3 kohta. 21 grammi oleks sel juhul 10,6 liitrit - peavad selleks alles kopsud olema Smile

http://en.wikipedia.org/wiki/Truth
Flash
Veteran

07-11-2006 22:36
Postitus: #6

Tsitaat:Algselt postitas: encore
Sellepärast, et kui inimene sureb, või satub teatud seisundisse, siis nii mõnigi asi "annab järele".

aga mass ei saa sellest muutuda. See mis järele annab jääb ikkagi inimese kehasse ja see et surres mingi asja mass või tihedus kehas muutub on ebaloogiline. Uriin, higi jne jäävad siiski keha massiga seotuks st jäävad keha külge. Vaevalt suremise jooksul suudab inimene 21g vett aurustada.Mul ei ole küll andmeid palju normaaltingimustel naha pinnalt vett aurustub, aga miski ei näita et suremise ajal peaks see oluliselt suurenema. Ja kui suureneks siis kas läbi keha temp või läbi mõne katalüsaatori? Ja normaaltingimustel aurustub keha pinnalt väiksem kogus vett kui 21 g. Ja kuidas üldse on see 21 g saadud. Mind huvitaks just need ajahetked. Valiti kaks - 1. inimene on elus 2. inimene on surnud. Siis kui suur on nende kahe hetke vahe. Mõõdeti seda sekundites või minutites? Kui viimane siis see 21 g võib tõesti olla logiline. Aga kui inimene suri piltlikult öeldes kaalul, siis see 21 g jah natuke 'imelik'.
Einstein igatahes üritas tõestada et energia ja mass on üks ja sama asi, nii et loogiline järeldus, oleks et energia oma massi (Einstein vist üritaski midagi sellist kunagi tõestada, aga mul pole kindlaid allikaid praegu). Nii et Einsteini järgi põhimõtteliselt peakski keha mass vähenema, kui hing lahkub. Kuna Einstein tegi 'teadust' ja teaduslikult on hinge olemasolu mitte tõestatud siis põhimõtteliselt selle hinge kaalu üle arutamine võib mõnel ajal hetkel osutuda jube mõttetuks, ainult asja armastjate valdkonnaks.
Horos
Tavaliige

15-11-2006 21:11
Postitus: #7

Kas mitte inimene ei kangestu kui ta sureb ? Või ma mäletan lihtsalt valesti.
Hallucigenia
Veteran

15-11-2006 22:33
Postitus: #8

Tsitaat:Algselt postitas: Flash
Einstein igatahes üritas tõestada et energia ja mass on üks ja sama asi, nii et loogiline järeldus, oleks et energia oma massi (Einstein vist üritaski midagi sellist kunagi tõestada, aga mul pole kindlaid allikaid praegu). Nii et Einsteini järgi põhimõtteliselt peakski keha mass vähenema, kui hing lahkub.
Nii see on ... kui aga ühe, ütleme 70 kg kaaluva, persooni surma mõõdetav energeetiline tagajärg on tema kehatemperatuuri langemine umbes 15 kraadi võrra (ihusoojast toatemperatuurini), siis sellega kaasnev massi muutus on Einsteini järgi vaid 0,00000005 grammi.
Kayaman
Tavaliige

30-12-2006 14:51
Postitus: #9

arvan et inimene kogu elu kogubki energiat liikudes pikki oma arengurada, ja surma hetkel asi vallandub plahvatusena. seda mida surmahetkel koged on vist küll võimatu kirlejdada ja seda ka vist raske tajuda kuhu see plahvatus su järgmiseks paiskab. eks sureme ja näeme ...

Muudetud: 30-12-06 kell 14:52:18 Kayaman

Muudetud: 30-12-06 kell 14:52:55 Kayaman
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kuidas leida energia kohti slippin 34 25,088 25-06-2018 06:38
Viimane postitus: Tinar
  Toit kui energia xcad 21 4,397 20-12-2017 21:13
Viimane postitus: xcad
  Elava inimese energia jäänuk Triinu83 11 3,846 23-07-2017 02:33
Viimane postitus: cambodia
  Energia parasiit selgus 8 12,153 02-08-2016 11:26
Viimane postitus: Digitaria
  Maalid ja fotod kui salvestatud energia WhiteWolf 23 15,065 14-06-2016 10:34
Viimane postitus: Müstik
  Energia meie sees Celtic 9 6,509 08-03-2016 14:05
Viimane postitus: Müstik
  Energia sageduse tõstmine chapy 7 5,281 15-07-2014 08:48
Viimane postitus: chapy
  Puude energia WhiteWolf 30 25,211 15-06-2014 20:36
Viimane postitus: sirlye83
  Väline energia Wahankh 7 2,964 12-06-2013 11:08
Viimane postitus: Peisko
  Energia raputab mind chico 3 2,301 25-02-2013 16:06
Viimane postitus: lendav kokk

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog