Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sutsame ajusid elektriga
#1
Esmapilgil ei tundu just kõige parem mõte olevat inimaju elektriga "sutsata" ajel, mil selle omanik rahuga voodis põõnab ja oma magamist naudib.
Nüüd aga väidetakse, et elektrilöögid mis võimendavad loomulikke ajulaineid, võivad mälu parendada umbes 8% ulatuses keskelt läbi.
Arvatakse, et selle sama viisi abil on tulevikus võimalik õppida ja võimaldada paremaid viise ravimaks une häireid ning ehk ka ühel ilusal päeval, kasutame seda et suurendada oma mõttetegevust.


Allikad: Nature ja NewScientist


Teisisõnu meie ja me laste tulevik kulgeb ilmselt peadpidi traatide külge aheldatuna ja mõnusasti õppides, ehk teeb see ka maailma paremaks kohaks mingil hetkel. Jääme ootama.

PS. ärge koduste vahenditega seda järele proovige!

Muudetud: 7-11-06 kell 21:51:39 Metavo
Vasta
#2
Täitsa utoopiline lugu , samas kui kõik lapsed traatide küljes on ei tee nad ka eriti trenni ja muutuvad laiskadeks. Inimkond liigub enam ja enam selle poole et vähima vaevaga maksimaalselt midagi teha. Lõpuks lakkame me oma keha kasutamisest ning ehitame endale robotkehad , mis võimaldavad meil ellu jääda.

Loodame et me pole viimane põlvkond ''vabu'' lapsi Laugh , kõige parem variant oleks terve maailma elektroonika ribadeks kista , sest me hakkame juba Jumalat mängima , meditsiini arengu kasvades ja arenedes võib juba surnud inimese ellu äratada või mullast leiba teha. Aga se on kõigest minu arvamus.
Vasta
#3
Swarm, sa vist ei mõistnud selle tegelikku mõtet.
Selle kõige mõte oleks anda just õppivatele isikutele rohkem vabat aega. Kui õppimisele kulub välhem aega, siis on kaks võimalust:
A) Me kasutame seda ära ja leiame endale rohkem vabat aega muude tegevuste jaoks
B) Inimkond tuubib end segaseks.
Vasta
#4
Variant B on vast suurema tõenäosusega.
Vasta
#5
Nagu kodanik Metavo ütles- " suurendada oma mõttetegevust "
Aga võibolla siis vabanemegi enda füüsilisest kehast mis meid kinni hoiab ning tõuseme kõrgemale tasandile / või siis mingisuguseks teiseks eluvormiks nn " energiaks "

E- vead

Muudetud: 24-5-07 kell 22:36:46 tymuxas
Vasta
#6
Tsitaat:Algselt postitas: tymuxas
Nagu kodanik Metavo ütles- " suurendada oma mõttetegevust "
Aga võibolla siis vabanemegi enda füüsilisest kehast mis meid kinni hoiab ning tõuseme kõrgemale tasandile / või siis mingisuguseks teiseks eluvormiks nn " energiaks "

E- vead

Muudetud: 24-5-07 kell 22:36:46 tymuxas
Minu arust kehtib siin selline reegel, et ükskõik mille ülekoormamine tekitab alati kahjustusi, mis ei pruugi olla hiljem parandatavad.
Veel arvan, et ükskõik kuipalju sa end ka elektriga ei sutsaks, ei suuda sa ikka saavutada sellega kõrgema eluvormi staatust.
Valgusolendid oleme me niigi, kõrgemad kehad on meil ka olemas.
Aga miks sa üldse tahad saada mingiks teiseks eluvormiks?
Vasta
#7
Miks ma tahan ?
Mõtle, kui kaua me oleme sellisel kujul olnud, kas ei oleks aeg mingil ajal edasi minna ning areneda natukeSmile
Võibolla saame teises " eluvormis" enda vaimse osa täielikult lahti wink
Vasta
#8
No kuidas võtta. Mis on pikk aeg, 1000, 5000, 50 000 või 25 000 000 aastat? See võib olla evolutsioonilisest vaatenurgast pikk aeg, kuid mingil tasandil ei pruugi olla sellist asja, nagu aeg. Vaimse osa saad praegugi lahti. Selleks on LSD. Loomulikult ei soovita ma seda proovida. Kuid väidetavalt pidavat see mingi osa inimesest lahti rebima ja ajutiselt vabastama. See vabadus kestab tavaliselt 12-24 tundi, mille jooksul kogetu jääb meelde elu lõpuni. Nagu teate, kasutasid shamaanid erinevaid vahendeid vaimudega suhtlemiseks.

Ma arvan, et kõige jaoks on õige aeg. Sündmusi ei reguleeri mitte keegi, need pole päris randoomsed, kuid toimuvad siiski teatud põhjustel. Ja kui hetkel pole me nö. arenenud olendid, siis küll me nendeks ka ükskord saamaSmile
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat