Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuidas leida energia kohti
Autor Sõnum
Müstik
Shambalas

29-08-2014 18:10
Postitus: #26
RE: Kuidas leida energia kohti
Vat see on huvitav. Informeeri meid ka nendest erinevatest kosmosest tulevatest energialiikidest.

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Wilholmensis
Veteran

29-08-2014 19:00
Postitus: #27
Näiteks kiirgusenergiad; gamma- röntgen, UV.... Valgusenergia- footonid (nähtav valgus). Fullereenid. Laengud; prootonid, neutronid, neutriinod. etc. etc......
Avatud aken
Uustulnukas

05-12-2016 23:39
Postitus: #28
Kirna mõis.Ma elan seal lähedal.Käisin seal eelmine sügis,uurisin ümbruskonda ja sain aru,et kellegi saamahimu on kõik rikkunud.Olemuselt olen lihtne aga sain aru.Minu kõrgem ülessanne,siin ilmas on olla sõnumitooja.Nii jätsingi kohapele sõnumi Kristallpaleed on rünnatud väga alatult,tume Jõud näitab oma nägu.Kas teate kes on Hallidkardinalid,nende käes on praegu kogu maapealne võim.Kõik sünnib uuesti ja selle jaoks on Vägi ja Võim . Iga kord kui bussiga sealt läbi sõidan läheneb keegi ja küsib kes Ma olen.See keda uuekeks peremeheks nimetatkse on üks lihtlabane kuratlik tõbras.Viimati läbis Kristallpalee Jumalaväe puhastustule.
mässaja
Vana kala

06-12-2016 20:53
Postitus: #29
Käisin ka mõned aastad tagasi Kirna mõisas. Leidsin seal ainlt kaks väega kohta. Õigemini oli üks nendest mingi pühapilt. Tol ajal oli seal üks naisterahvas, kes kinnitas minu juttu. Et mehi energia tõukab naisi tõmbab ja teina koht oli uksest sisse minnes võlvlae all. Seal hakkas mul pendel eriti tugevalt tööle. Pendeldsin perenaise loal k mujal aga pidin pettuma. Sealsed jutud on üle paisutatud. Mõnes kohas, kus pidi olema(seal istepinkkide juures) ravienergia näitas pendel negatiivset energiat. Ja see vana tee maja juurde see on lihtsalt tee. Pendel näitas täiesti neutraalset kohta. Mina arvan, et kogu see koht on kas ära lagastatud (millest on kahju) või on lihtsalt kommerts. Seda viimast usun rohkem, sest kogu seda kohta vanas kirjanduses mainitakse üli napilt. Ise ei ole ma skeptik sellistesnasjades aga Kirna mõisa suhtesnolen küll.
(selle postituse viimane muutmine: 06-12-2016 20:54 mässaja.)

Kõik, mis on õhus tuleb alla lasta. Kõik, mis on maas tuleb õhku lasta.
positiivne
.

06-12-2016 21:54
Postitus: #30
Otepää kirik on üka selline?

Kõik inimesed on erinevad. Ainult mina olen ühesugune.
käbiorav
Tavaliige

07-12-2016 22:33
Postitus: #31
Tegelikult peaks ju igalpool olema need nn energiad. Ma usun et kui liikuda maastikul ringi siis erinevate asjaolude koosmõjul tunduvad ühed kohad teistest erinevad, ehk on erineva energiaga. Kui ümbrust väga tähele ei pane ja mõtteis ollaks kinni mineviku või tuleviku sündmustes, siis ei olegi väga seost kohaga kus viibitakse ega tajuta selle eripära. Teine asi on kui hakata intensiivselt otsima mingeid "energiakohti" et mõistus hakkab trikke mängima ja hakatakse endale ette kujutama midagi mida ei ole. Et igale poole ilmuvad need energiakohad. Aga eks see omamoodi meditatsioon on selliste "erinevuste" otsimine looduses. Huvitav on siis kui samale järeldusele jõuab mitu inimest sõltumatult.
(29-08-2014 19:00 )Wilholmensis Kirjutas:  Näiteks kiirgusenergiad; gamma- röntgen, UV.... Valgusenergia- footonid (nähtav valgus). Fullereenid. Laengud; prootonid, neutronid, neutriinod. etc. etc......

Keegi Suur Autoriteet mõtles selle välja et mõiste "energia" peab olema mõistetav ainult füüsikalises kontekstis, misjärel on tekkinud kõikvõimalikke väiksemaid autoriteete kes korrutavad järgi ja püüavad "harida". Samas ei suudeta omavahel isegi lihtsamate mõistete tähenduses kokku leppida ja räägitakse mööda. Ma pakun et see energia asi sai äkki Linnart Mällist alguse, või kellestki nendest budismihuvilistest teadlastest, füüsikutest jt. budistlike tekstide tõlkimise käigus. Samas ega mõiste ei loo seda asja või nähtust mis olemas on. See targutamine on lihtsalt tobe. Kui ei saa ega taha pihta saada mis see energia peaks olema (maaenergia vms energia) siis ei ole probleem sõnas ega mõistes.
(selle postituse viimane muutmine: 07-12-2016 23:29 käbiorav.)
Tinar
Uustulnukas

25-10-2017 17:54
Postitus: #32
Kuidas ma leidsin erilise energiaga koha. Oli tava fotoaparaadiga maakodu lähedases metsas hulkuda. Aastatega kujunes välja üks ja seesama marsruut ning mingil ajal hakkasin märkama sel marsruudil kohta metsas mis erines ümbritsevast metsast. Nimelt oli pinnas selles kohas ülitihe või kõva. Mul polnud küll kaasas labidat aga tundus, et labidaga seal üle paari cm masse ei tungi. Ümbritsev mets oli nagu mets ikka - mättaline, künklik, ebatasane ja pehme pinnasega. Selles kohas aga oli puudealune tasane nagu oleks seda inimene teinud ja ülikõva pinnasega. Muid erinevusi ma ei märganud peale muidugi põhilise asja. Nimelt panin ükskord tähele, et kuigi olin juba pikalt jalutanud ja hakkasin tagasi pöörduma (sellest kandist metsas kujunes koht marsuudil kus pöördusin kodu poole tagasi), polnud ma üldse väsinud. Mitme km läbimisega tekkinud väsimus oli nagu hetkega kadunud kui sellesse imeliku kohta sattusin. Nentisin seda ja muud tarka ei osanud mõelda. Järgmine kord läksin juba teadlikult sinna ja jälle pärast mitme km läbimist nii kui sellele alale jala sain, olin nagu uuesti sündinud. Hilisematel kordadel püüdsin seal kauem viibida ja jäljendada ka Castaneda jõukõndi aga ikkagi jäi peamiseks kogemuseks väsimuse täielik kadumine. Nüüd ma enam seal ei käi sest mets tõmmati maha ja pandi kõrgepinge liinid ning -las tsivilisatsioon möllab! Elus ja looduses teisi asju hindavad on sunnitud sellistel puhkudel tagasi tõmbuma...
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Elava inimese energia jäänuk Triinu83 11 2,032 23-07-2017 02:33
Viimane postitus: cambodia
  Energia parasiit selgus 8 9,843 02-08-2016 11:26
Viimane postitus: Digitaria
  Maalid ja fotod kui salvestatud energia WhiteWolf 23 12,455 14-06-2016 10:34
Viimane postitus: Nofretete
  Energia meie sees Celtic 9 5,568 08-03-2016 14:05
Viimane postitus: Nofretete
  Energia sageduse tõstmine chapy 7 3,978 15-07-2014 08:48
Viimane postitus: chapy
  Puude energia WhiteWolf 30 20,057 15-06-2014 20:36
Viimane postitus: sirlye83
  Halb energia minu toas anxious 1 2,164 04-12-2013 11:16
Viimane postitus: Tulnukinimene
  Väline energia Wahankh 7 2,218 12-06-2013 11:08
Viimane postitus: Peisko
  Kuidas kaitsta last halva eest? kr66t 5 1,757 16-05-2013 20:30
Viimane postitus: Psühholoog
  Energia raputab mind chico 3 1,570 25-02-2013 16:06
Viimane postitus: lendav kokk

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog