Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kohutav elu: eksinud hingede vabastamine?
#1
algusex olgu öeldud et minuga on kogu elu juhtunud selliseid asju mida ei oska keegi seletada,mu vanemad on mind viinud ajutegevuse uuringutele et teada saada mis on see mis põhjustad selliseid asju kuid midagi see uuring ei näidanud et olex olnud.nii-kuulen asju mida keegi ei kuule unes suudan rääkida sellises keeles mida ei tea mu ema kes on õpetaja ja näen seda mida paljud ei näe.kord istusime kohvikus ja ma tundsin kuidas minust voolas mingisugune energia läbi ja tundus et keegi kõndis minust läbi.kui ma vaatasin ringi siis nägin elehalli melikest kes läks maali poole mis seinal rippus ja ta sellesse ka kadus.kuulen hääli kui olen tööl või bussis .ma ei saa aru mida nad tahavad öelda kuid nad annavad teada mida nad on teinud,näitex üks hääl räägib et ta iegi sauna ja ta kogu aeg räägib et ta tegi sauna,unes on mul kogu aeg ees naine kes on ilma näota ja tahab mulle midagi näidata ta tirib mind mööda tuba ja muutkui näitab ja kui ma sellest oma emale rääkisin siis järgmisel öösel magama läksin siis ta lõi mind ja see oli elekter millega ta lõi ja kui ma tahtsin karjuda siis mu hääl tegi mulle haiget niiet ma ei saanudki karjuda sest see oli mulle endale valus.mida teha?ja need on ainult mõned näited sellest kui kohutav on minu elu.

Muudetud: 12-11-06 kell 14:47:39 Flash
Vasta
#2
Oled sa kunagi mõelnud sellise asja üle nagu 'possessed by demons'?
Vasta
#3
Jestas. Alustame algusest. Kas sa kirjavahemärkidest oled midagi kuulnud??!
Vasta
#4
Postitus muudetud puht-kristliku maailmavaate tõttu!
Vasta
#5
Tsitaat:Algselt postitas: Flash
Oled sa kunagi mõelnud sellise asja üle nagu 'possessed by demons'?
no ma ei tea vist ikke
Vasta
#6
oled asa kunagi mõelnud sellisele asjale nagu suicide
LaughLaughLaugh lol sul elu veits imelik jh
Vasta
#7
Tsitaat:Algselt postitas: Ghostfreak
oled asa kunagi mõelnud sellisele asjale nagu suicide
LaughLaughLaugh lol sul elu veits imelik jh

Ma küll ei arva ,et ta elu imelik oleks.
Minuarust just huvitav (kui ta asja kontrolli alla saab).
Samas ta oleks nagu kaitseingel nendele vaimudele keda on vaja vabastada Bleh.

edit: teema pealkirja tuleks ära muuta , liialt ebatäpne :o.

Muudetud: 12-11-06 kell 14:37:23 Horos
Vasta
#8
no mul pole sellele loole mis minuga toimub ,mitte kohe õiget pealkirja.
Vasta
#9
Igal ühel omad juhtumised jne. vms.
Huvitav võib see olle külle kui selle oma käpa alla.
Muide su teema pealkiri oli mõeldud targemate poolt muutmisele. Laugh
Vasta
#10
ma jäin mõtlema, et kas sa postitasid siia, et mingit veidi mõistvamat suhtumist leida ..
siis see ei ole vist just selline lause, mis paranormaalsetest asjadest huvitatud isikult vastuseks saada .)

Tsitaat:Algselt postitas: Ghostfreak
oled asa kunagi mõelnud sellisele asjale nagu suicide
LaughLaughLaugh lol sul elu veits imelik jh

igatahes..mul (nagu kindlasti paljudel teistel) on veidi raske uskuda seda, mida räägid. mitte et ma ei usuks! tahan uskuda aga lihtsalt
ma ei oska seda reaalselt ette kujutada omale..
selle pärast ma ei suvatsenud ka mitte midagi selle kohta lugeda ega uurida kuskilt aga ma mõtlen, et kui sind sellised ebamaised
probleemid segavad siis kas lahendus ei võiks ka kusagilt
maagilisemalt poolelt tulla?
nt kas sa oled mõne nõia juures käinud?
Vasta
#11
Postitus muudetud puht-kristliku maailmavaate tõttu!
Vasta
#12
ARlich:
Mis on hinge fragmenteerumine, lagunemine?, kuidas see avaldub siis nn elujooksul? Kui hing laguneb siis põhimõtteliselt on kõik...kui pole nn tervet vaimu, siis pole ka tervet inimest st füüsilises reaalsuses see hing ei saaks eksisteerida. Kõik sõltub muidugi kui palju see hing lagunenud on. Hingeta inimest ei saa olla ju...

Ja kui ma toetan neid kurjejõude vabatahtlikult, toetan saatanat oma mõtete kui ka mingilmääral tegudega. Siis miks 'Ta' peaks mu hingelõhkuma? See on umbes samakui jumalat uskudes, siis miks Jumal peaks mu hinge terveks jätma. Või on meie tänapäeva mõistel 'Jumal' ja 'Issand Jeesus Kristusel' mingi vahe ka?
Vasta
#13
Postitus muudetud puht-kristliku maailmavaate tõttu!
Vasta
#14
[ 2 ]

Jätkame eelnevate sõjapalvetega.

Päevast päeva räägitakse muudkui needuste pealepanemisest, voodoo maagiast, mingite nukkude torkimisest ja vaimude väljakutsumisest (just madalate vaimude, sest kõrgematesse sfääridesse meie võnked ei suuda tungida ja seal asuvaid olendeid pole võimalik häirida, ja pealegi puuduks inimestel selliste olendite tahte alla sidumiseks piisav vägi).

Aga meie räägime siinkohal hoopis vastupidist juttu - deemonite pagendamisest, ümbruse kurjusest puhastamisest, needuste ja loitsude murdmistest jne.

Hea on kaitsvaid palveid häda korral justkui varrukast esile tõmmata, justkui salajase ja võimsa Valguse Võlurina avada oma pühade loitsude raamat ja pagendada ootamatult kõik deemonid ja pimeduse jõud eemale endast, oma sõpradest ja teistest inimestest igaveseks ajaks igavesti!

Tõugake endast pimedus ja asetage lõpuks Armastus ja Valgus troonile.

* Kaitse ennast!
Taevane Isa, Issand Jeesus Kristuse nimel, ma palun Sind, saada sajad miljonid inglite leegionid mind ümbritsema ja minu ümber laagrisse asuma, ja palun aseta minu ümber ingellikud kaitsekilbid, kaitsvad vahendid, läbistamatud energiaväljad ja inglid kaitsmaks mind vaenlase igat liiki rünnete eest, Jeesuse nimel ma palvetan sinu poole, Amen. Palun aseta minule Jumala täiuslik soomusrüü. Palun aseta minule vaimne maskeering, et muutuksin vaenlasele nähtamatuks. Palun aseta minule Valguse soomusrüü, Õigluse turvis, Usu kilp, Lunastuse kiiver ja Vaimumõõk, Jeesuse nimel ma palvetan, Amen.

* Lõhu needused!
Jeesus Kristuse nimel, ma lõhun, lõmastan, lõikan, purustan, lagundan ja hävitan iga needuse, loitsu, psüühilise mõju ja rünnaku, mis on asetatud minule ükskõik millisel põhjusel, ükskõik millise inimese, olendi, nõia, okultse allika, psüühilise allika, masina, reptiloidi, drakoonlase, halli, putuka või mõne muu olendi või olemuse poolt, Jeesuse nimel ma palvetan, Amen.

(seda palvet korda vähemalt 3 või enam korda)

* Kaitsev energiaväli vaenlase vastu!
Taevane Isa, Issand Jeesuse Kristuse nimel, ma palun sind tekitada minu ümber läbistamatu, läbitungimatu, mitmekihiline, mitmefaasiline, mitmespektriline, mitmesageduslik ruum, multidimensionaalne, katkematu ja igikestev energiaväli ümber minu füüsilise keha, eeterkeha, astraalkeha ja minu kõikide teiste energiakehade ja kõikide nähtavate ja nähtamatute komponentide, milledest ma koosnen, läbi kõikide aeg-ruumide, ajajoonte ja dimensioonide selles Universumis, läbi kõikide olemasolu tasandite ja läbi terve Kõiksuse, Jeesuse nimel ma palvetan, Amen.

* Eemalda kõik seosed iseenda piltidega (fotodega)!
Taevane Isa, Jeesus Kristuse nimel, palun ma Sind, purusta kõik hingesidemed, haakuvused, ühenduslülid, ühendused, manused, lisad ning suhted minu ja kõikide fotode või kujunditega, mida on eales minust tehtud, Jeesuse nimel, ma palvetan. Amen.
---
Veel on olemas vastavalt vajadusele sellised kõrgema taseme palvuseid nagu: iseenda ja maja kvant-maatriksi muutmine, blokeeritud chakrate avamine ja chakrate kaitsmine, Saatana isikuvastase plaani tühistamine, aeg-ruumi lõksujäänud hingede ja deemonite (poltergeist) eemaldamine, iseenda olemuse dekrüpteerimine (ehk tavapäringule kättesaamatuks muutmine) nii Akashi Kroonikates ning teistes sarnastes andmebaasides ning lõpeks isegi isiku vastu suunatud elektrooniliste seadmete rivist välja viimised.

Aga jätaks need esialgu tavapalvustest välja.
Viimased on ainult neile, kes tõeliselt vajavad kurjuse eest varjumist ja kellele on seda kõrgemalt poolt lubatud anda (vahel on nimelt katsumused ja kurjuse kimbatused mõeldud meie endi karastumiseks ja siinkohal pole vahelesegamine soovitav või lubatud).
Vasta
#15
aga kuula ara mida nad tahavad öelda või näitata .äkki nad lähevad siis ära kui neid kuulad
Vasta
#16
kuula neid ja proovi aidata kui nad ennast ise vahel ei ilmuta proovi ühendust saada
Vasta
#17
Su jutt meenutab kuuendat meelt. Seal oli lahendus see et sa võtad nendega ühendust ja aitasid neid
Vasta
#18
Ma ei usu et,(kui sa ei valeta) nad kunagi ära lähevad..Sa võid ju neid aidata aga sa ei suudaks kunagi neid kõiki ju ära kuulata..Ja nagu eespool mainiti..Kasuta vähe rohkem kirjavahemärkewink
Vasta
#19
nüüd ma siis oskan seletada kriimustusi peale ärkamist Angry
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat