Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teeks katse ?
#26
mitte kunagi pole liiga hilja ...
asi pole minu uskumises või tahtmises ,olen infole avatud ,aga pean millelegi reaalsele allikale toetuma
kui ma midagi huvitavat näen ,siis ma uurin seda ,õpin tundma seda ja siis saan väita et tunnen seda
ja oskan kasutada ,kuidas sina saad võõraid asju uskuda kui pole eelnevalt tutuvunud materjalidega.Kas sa teadsid enne sündi mis on sisepõlemismootor või PC,Usun et kõik tedmised tulevad läbi materjalide või kogemuse.Siin foorumis on palju huvitavaid teemasid mille seletamist on püütud
sajandeid lahendada ja sina oled need lahendanud -vaevalt ,usun et sul on parimal juhul oma versioon või teooria aga enamat ma kahtlen
ka sina usud midagi pimesi...?
Vasta
#27
Tsitaat:Algselt postitas: reaalne
mitte kunagi pole liiga hilja ...
asi pole minu uskumises või tahtmises ,olen infole avatud ,aga pean millelegi reaalsele allikale toetuma
kui ma midagi huvitavat näen ,siis ma uurin seda ,õpin tundma seda ja siis saan väita et tunnen seda
ja oskan kasutada ,kuidas sina saad võõraid asju uskuda kui pole eelnevalt tutuvunud materjalidega.Kas sa teadsid enne sündi mis on sisepõlemismootor või PC,Usun et kõik tedmised tulevad läbi materjalide või kogemuse.Siin foorumis on palju huvitavaid teemasid mille seletamist on püütud
sajandeid lahendada ja sina oled need lahendanud -vaevalt ,usun et sul on parimal juhul oma versioon või teooria aga enamat ma kahtlen
ka sina usud midagi pimesi...?
Irw, kust sina tead, kas mina olen tutvunud materjalidega. Ma olen ilmselt rohkem uurinud neid asju kui sina ning kokku puutunud erinevamatest kohtadest kui sina. Ei usu pimesi. See on nii, et sa kogud siit ja sealt mosaiigitükikesi ja mingi aeg tekib inimesel tervikpilt või tõetunnetus.
Näiteks kas inimesed ei tohik reptiloide ja näiteks vabamüürlaste pahasi kavatsusi ka enne uskuda kui neist ajakiri Science kirjutab ?
Sina tahad uskuda teaduslikut tõestuse järgi ainult. Teadus teadlikult eirab selliseid asju ja on otsustanud juba, et paljusid olemasolevaid asju ei ole olemas. Teaduslik paradigma ei ole ainus keskkond asjade tõelisuse määramise keskkonnaks. Inimesed teevad ju selle vea enamasti, et kannavad need asjad maha, mis ei ole teaduslikult tõestatud. Või siis serveeritud iniemstele teaduslikult tõestatutena. Tegelikult pole ju tõestatud ju nende olemasolu puudumist ka. Ei ole mingit põhjust, miks need peaks võimatud olema. Üle valguse kiiruse lennata ei saa ju erirelatiivsus teooria tõttu. Kui sa järeldad selle teema lõpuks, et ei ole olemas selliseid asju nagu telekinees, telepaatia jne, siis kahju küll. Sel juhul sa väidad, et inimestel on massiliselt hallutsinatsioonid. Nagu zed ütles, et ta võtab asju teadmiseks.
Nagu zed

Nüüd sellest inimese kehavälise mõjutamisest. Mis erinevus on suurel varbal ja kustukummil laua peal. Üks on eksju füüsiliselt jala küljes ja teine ei ole. Kui keegi supermees teeb nii, et tema varvas ei kõrbe kui sinna peale valada 500 kraadist sulametalli. Kas see tuleb sellest, et see varvas on füüsilises ühenduses kehaga ? Ei ole ju. See tuleb oopis mingist vaimsest värgist ju.
Kuidas toimib telekinees ? Pead piisavalt hästi ette kujutama, et see kustukumm on üks osa sinust, nt üks sinu jäsemest, ja siis liigutad seda. Seod selle endaga. Siis ta on sama palju sinu keha osa kui varvas. Enamvähem. St sina usud ka siis selliseid asju seega ju. Kuidas sa suhtud oma varba liigutamisse telekineesi abil ?
Vasta
#28
ei oska varba liigutamise kohta midagi kosta ,ju ma olen vähe materjalidega tutvunud,aga olen nõus seda kustukummi vaatemängu vaatama kui seda teed ja kuin näen seda siis proovin ning usun et tulevikus vähemalt telekineesi koha pealt kahtlusi ei teki -ütle aeg ja koht ja ma ilmun sinna ,edaspidi võin koha anonüümsuse huvides ka u2u kribida,ma olen valmis .
Vasta
#29
No minu meelest on millegi muutmine väga lai mõiste. Kas räägite vaid paranormaalsest muutmisest, nagu inimese poolitamine, õhku tõstmine, vms????
tegelikult muudame me koguaeg maailma, oma mõtetega, oma tegudega. Mõni rohkem mõni vähem. Ka oma mõtete ja soovidega manipuleerimine on suur anne. Kui suudate inimesele midagi pähe panna, mille vastu ta on, loen sedagi kunstiks... veenmiskunstiks,või kah paranormaalseks....Seda valdavad siiski paljud inimesed. Paranormaalseks aga peetakse millegi pärast vaid üksikuid juhtumeid.
Vasta
#30
reaalne... tegelt on nii et kui tahad teada, kuidas mõttega asjade liigutamine käib, peaksid sa teadma mis on mõte ja 'kust see pärit' on... mina nt ei tea
Vasta
#31
kui sa ei tea, kus see pärit on ,kas oled õige inimene ütlema et peaksin teadma kõigepealt mõtet ,ja seda kus see pärit on,
eeldan et seda saab mulle näidata ja soovitada keegi kes TEAB ja tunneb seda,



anna andeks ,aga ei tahtnud flash sulle küüniline ega muidu ebaviisakas olla ,lihtsalt mulle tundus et mulle saab tõestada vaid see kes tunneb ,teab ja on veendunud selles.
Vasta
#32
Tsitaat:Algselt postitas: reaalne
kui sa ei tea, kus see pärit on ,kas oled õige inimene ütlema et peaksin teadma kõigepealt mõtet ,ja seda kus see pärit on,
eeldan et seda saab mulle näidata ja soovitada keegi kes TEAB ja tunneb seda,

kui ma tean, et mul on mõte, pean ma kohe teadma, kust see pärit on? Ja teadma, mis mõte on. Vaat, sa oled elus, aga räägi siis, mis on elu, kui sa nii tahtjalt teadja oled.
Vasta
#33
ma ei taha olla tahtjalt teadja ega tahtjalt vaidleja aga elu kohta on võimalik hankida teavet
entsüklopeediatest ja teistest kontrollitud infoga andmekandjatest

ma soovin vaid väikest näidet kellegilt kes on sinna maani jõudnud ja veenduda selles-
kas seda on palju palutud ?

keegi võiks väitluse asemel selle lihtsalt ära teha kui on mida teha....
Vasta
#34
Ühel mu tuttaval on selline võime,muide nad ei reklaami ennast.Oli juhus nõuka ajal,istusime temaga tallinnas bussijaama lähedal nii umbes 300meetrit bussijaamast eemal tartu mnt suunas.Järsku ta vaatas bussijaama poole ja ütleb siis minule,seal 4 vene soldatit kaklevad omavahel.Jooksime sinna ja kõik oligi nii.Hiljem sai muudki huvitavat temaga tehtud.
Vasta
#35
Õige. mis reaalne kirjutab, Vigala Sass näeb aura järgi kus kitsed metsas on. Kas mingeid katseid vaja üldse teha on, milleks. Copperfield on puhas bluff, millega raha teenida.
Vasta
#36
Tsitaat:Algselt postitas HUGOTH
Ühel mu tuttaval on selline võime,muide nad ei reklaami ennast.Oli juhus nõuka ajal,istusime temaga tallinnas bussijaama lähedal nii umbes 300meetrit bussijaamast eemal tartu mnt suunas.Järsku ta vaatas bussijaama poole ja ütleb siis minule,seal 4 vene soldatit kaklevad omavahel.Jooksime sinna ja kõik oligi nii.Hiljem sai muudki huvitavat temaga tehtud.

oli vanasti üks anekdoot:

Holmes ja Watson jalutavad õhtul pimedas kitsastel agulitänavatel. Holmes ütleb - järgmise kangi all saame me tappa. Nii läkski. Watson küsib hiljem - kust sa ometi teadsid? Elementaarne, vastab Holmes, ma käisin neid siin eile norimas.

Vasta
#37
Tsitaat:Algselt postitas reaalne
enda muutmisel on lihtne ,mõned näited ;vähiaigetele söödeti uut ravimit ja pandi patsiendid
uskuma et ravim toimib ja on läbiproovitud .Need kes uskusid uude ravimisse
ja olid positiivselt meelestatud.Need said ka terveks.Hiljem selgus tõsiasi et neile söödeti sisse
tavalist kondijahu,õnneks et nad pärast teste seda kõike teada said.
Ka arstid on kinnitanud et patsiendid kes usuvad paranemisse ,saavad kiiremini terveks,kui need kes
mehhaaniliselt tablette sisse lahmivad ja vinguvad. Igasugune näide on teretulnud....

SEDA NIMITATAKSE PLATSEEBOEFEKTIKS. JA KÕIK MIS ON ONGI MÕTE - SELLE JÕUD ON TOHUTU JA EI OMA MINGEID PIIRE.
Ka Sinu elu, tulevik, saatus on mõtte tulemus. Sinu isiklik looming. Soovitan siinkohal, nagu ka ühes teises teemas siin foorumis, lugeda raamatut "TAHTEEKSPERIMENT" Lynne McTaggart -selles on erinevad huvitavad (tõestatud) katsed tunnustatud füüsikute ja teadlaste poolt!!



Shalom/Namaste/Rahu
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat