•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 16
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kummitavad kohad
Tsitaat:Algselt postitas: batoonike
Kukulinna mõisa all mõtled seda puust mõisa, mis otse Saadjärve kaldal asub ja mille ees üsna suur tamm kasvab ? Seal võib igaüks sees kolamas käia ? Aga võiks kunagi kollektiivselt ära käia siis, järgmise kokkutuleku paigaks valida vms. Ööbimise saab muidugi telkidega järve äärde korraldada.
Tegelikult mõtlen ma seda kooli poolset osa, kus ei saa keegi sees olla, kuna me ise peame maja tagant akna lahti murdma, et sisse saada...Muidu see idee on sul hea, et sinna võiks telkima minna. Kus sa elad muidu?
Vasta
Ma tegelt tean küll Ansekülas (asub Saaremaal väike küla) on 1koht aga ma tulex kaasa küll jh(hyes)(hyes)
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: stranger
Ma tegelt tean küll Ansekülas (asub Saaremaal väike küla) on 1koht aga ma tulex kaasa küll jh(hyes)(hyes)
Vanusepiirang on meil kahjuks/õnneks 13. aastased ja vanemad...
Vasta
Surnuaiad...kindlasti!
Eriti need, mis on metsa sees.
Ma olen sellistes käinud,mis asuvad linnast kaugel.
Kahjuks käisin päeval ja vaime ei kohanud,
kuid seal oli ebatavaliselt külm,kuigi oli suvi ja õues oli
palav...
Minu sõbranna majas kummitab ka,kuid sorry,sinna sa telki püsti panna ei saa,
et ööbida.Smile
soovin edu vaimude otsimisel-mina teen seda sama-
Vasta
Alatskivi lossi võib küll rahumeeli nimekirjast maha võtta Laugh ma ise elan alatskivil ja olen kursis selle lossi ajalooga kaa ikka veidike. See postitaja siin kirjutas et:"nägin munka noaga.."
Seal lossis pole iialgi ühtegi munka elanud ega olnud. Seal on elanud lihtsalt üks suguvõsa kunagi ammu.
Mingit munka igatahes pole olemas, see on nüüd küll 101% kindel.
Ja pole ka kuulnud seda et seal keegi kummitaks. Aga kes teab..
Vasta
Tallinnas vanalinnas Rataskaevu tänaval ühes antiigi poes pidavat kummitama. Ise pole näinud ja ka tuttav, kes seal töötab, pole näinud (ainult kuulnud) aga tema tütar ja ka poe omanik + veel paar inimest on näinud seal mingit vanemat naist ringi liikumas. Asi tuli välja niimoodi, et tuttava tütar hakkas öösel hüsteeriliselt nutma ja kui üles äratati sis rääkis, et see tädi kes seal poe tagaruumis elab, ajas teda taga ja tahtis teda kinni võtta (unenäos siis). Hiljem tuttav sis uuris omanikult, et on ka miskit sellist seal... vastus oli jaatav, et nii tema kui paar inimest on veel näinud tagaruumis mingit naist ringi tuiamas.
Tuttav ise on ainult kuulnud aga näinud pole. Nimelt tagaruumi uks käib suht raskelt kinni ja lahti (uks hõõrub tugevalt vastu piitasid) ja iga kord teeb sellise rõveda krigina.
Paar korda kui on üksi seal poes istunud siis on kuulda olnud kuidas keegi konkreetselt teeb tagaruumi ukse lahti ja kui on vaatama läinud siis uks on lihtsalt lahtiselt seisnud.
Tuuletõmme sellise asjaga hakkama ei saaks, sest ukse avamisel ja sulgmisel on vaja linki vajutada ja samas ka jõudu rakendada et uks avada või sulgeda. Smile
Samuti oli mõni aeg tagasi ühe riiuli pealt kõik kristallist esemed (klaasid/vaasid jne) maha kildudeks kukkund... aga ülejäänud esemed olid omal kohal sama riiuli peal.
Vasta
jõgeval,tapikul on vana koolimaja,kus olen ka ise vaime kohanud.see ei olnudki nii tore.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: stranger
Ma tegelt tean küll Ansekülas (asub Saaremaal väike küla) on 1koht aga ma tulex kaasa küll jh(hyes)(hyes)

kuskohas täpsemalt? anseküla on siit vähem kui tunniajase rattasõidu kaugusel. ei tea kas ise läheks aga seal elavatelt tuttavatelt saab küll asja uurida. Enne pole kuulnudki et seal kummitavaid kohti oleks...
Vasta
Oli aasta 1998 augusti kuu lõpp. Läksin hommikul kella 5 ajal jalgsipatrullile järgi Kulgu sadamasse. (vana piiripunkti, mitte praegusesse radaritorni juurde).
Piiripunktis leidsin eest täielikus segaduses olnud ja ärahirmutatud 4 piirivalvurit. (Üks neist oli üleajateenija nooremveebel R.M). Kohal oli nii patrulli lõpetanud kui ka sadamas valves olnud toimkonnad.
Nad olid näinud piiripunkti sadamakai peal seisvat "varikuju" ja enne seda ühte tundmatut veepinna lähedal hõljuvat "objekti". See oli hõljunud ca.20-40 cm. üle veepinna ja olnud ca.6-8 m pikk ja süsimusta värvi. Liikumisel ei olnud tekkinud ei mingitki veevirvenduski ega hääli. "Objekti" jälgiti ca. 10 minuti jooksul visuaalselt.
Peale "tumeda hõljuva objekti " kadumist tekkis ei kuskilt piirivalve sadama kai peale üks " varikuju", mis meenutas oma piirjoontelt inimest. "Varikuju" oli mitte liikumatu vaid liigutas ennast ja piirivalvuritel tekkis üheaegselt kõigil tunne, et "kuju" soovis vist nendega suhelda. See nägemus oli kestnud nende jutu järgi ca. 2-3 minutit.
Sõdurid viibisid "varikujust" ca.2-3 m kaugusel ja tundsid end olevat justkui halvatud. "Objekti" ja "varikuju" kohalolekuajal neil raadioside kordoniga puudus ja kaasasolnud elektrilised abivahendid ei töötanud. Nii et asi võis vägagi tõene olla.

Muudetud: 28-5-07 kell 07:13:50 Hallucigenia
Vasta
bv206 -
tänu nende lugude vahendamise eest! Pärin ühtlasi Sinu kui eksperdi käest - kas tänapäeval ka fotokaamera kuulub piirivalvurite töövahendite hulka, jäädvustamaks võimalikke vahejuhtumeid piiril - nt et igas kordonis vähemalt üks miski digikas on? Vaevalt muidugi, et kunagistest juhtumitest, millest siin teada andsid, mingeid fotomälestusi jäi. Veel saan aru, et piiril on vene poolega suht tihe kontakt ja teatakse küllaltki hästi, mis "teisel poolel" toimub?
Vasta
Mmmm Kuressaare Lossi hotellis kummitab kohe kindlasti ! Aga see on praegusel hetkel kinni sest seda renoveeritakse , enne sügist peaks jälle lahti tehtama .
Ma tean seda sest mul on üks sugulane , kelle sõber seal tõõtab administraatorina ja siis ükskord ei saand ta tõõle minna sest oli haige ja palus minu sugulast teda asendada ja sugulane oli nõus , et siis oli vaja olla ka öövalves . Kuna majas palju rahvast ei olnud sel hetkel (kuskil 3-4 inimest ) siis ta arvas et tuleb rahulik öö . Aga peagi hakkasid kostuma sammud üleval korrusel sammud läksid kraanikausi juurde (mis oli sel ajal kuskil koridori lõpus vist või midagi sellist ma ei tea ka täpselt pole seal sees käinud Bleh) lasid vett ja siis läksid sammud tagasi ja kadusid . Ja nii koguaeg kuskil 15-25 minuti järel . Ja selliseid asju nagu asjade mahakukkumist , kardinate ja teiste esemete liikumist jne . Ja siis lõpuks sugulane küsis sõbra käest et mis pull nagu on ja siis ta ütleski et oih ma pole sulle ju ütlend et seal kummitab . Aga tegemist pidi olema nn "heade vaimudega " sest nad ei soovi inimestele kes seal ööbivad halba . Mõnedele pidi ennast näitama ka minig tüsedam valgetes riietes mees . Kes mõningase jõllitamise järel otsa ringi keerab ja siis minema kõnnib . Smile Ma ei tea muidu nagu huvitav värk mõtlesin ise ka millalgi sinna ööbima minna nagu niisama huvi pärast sest halba nad ju ei soovi Bleh Aga muidu selles hotellis ja hotelli kõrvalmajas (mis on praegusel hetkel eraomand ) piinati ennem inimesi .
Vasta
Aga mul on muidu päris palju tuttavad kes ka selliseid spuukisid kohti teavad et võin teie jaoks küsida siis nende käest . Muidu ma teadsin ise ka mõnda kohta aga millegipärast ei tule praegu mitte kui midagi meelde :S Aaa seda tean ka et meil maal kummitab Laugh
Vasta
Haapsalu piiskopiloss. Valget Daami seal ei ole, aga 6htul hilja, kui seal s6brannaga olime, olid seal nagu mingised kriipimis h22led.. :/
Vasta
kle. Üks ainuke küsimus. Segaseks läksid ?
Vasta
miks ma 20 samat postitust näen ??
teemasse: ei usu, reklaamiks ikka !
Vasta
Kaldun ka reklaami poole..
Vasta
Tegemist oli foorumi veaga. Tegelikult oli tehtud üks postitus, ent kuvas 10kordselt.
Keegi tarkpea kustutas nüüd ühe neist ära, mille tulemusel on ka teema õhtal.

Homme läheb see teema kustutamisele.
Vasta
No nii. Katse ühte rexykese lugematutest postidest kustuda (mina see Celticu tarkpea olin) viis nad kõik korraga. Olgu siis siinkohal uuesti antud link originaaluudise peale. Aga üldiselt vist algab ajakirjanduslik hapukurgihooaeg, kus kõik vanad kummitused on kutsutud appi leheruumi täitma.
Vasta
kui sulle oleks sooviks miskit uurida, siis kindlalt võta ette Vana- Vigala mõisahoone. Olen seal ööbinud, ja seal on igasugu kummalisi asju olnud. On räägitud, et aulas olev klaver on õhus olnud ja keegi on seda mänginud. Ka Maja pööningul on valget nägu nähtud.
Vasta
Kas te teate,kus asub Muuga?Kui te teate siis minge Muuuga surnuaiale.Mu vanaisa(kes on nüüd surnud) ütles,et kui ta sealt öösiti rattaga mööda sõitis siis ta nägi mingeid kogusi haudade kohal ning iga kord ühes samas kohas tuli tal rattal kett maha(IGA KORD).Kõige iroonilisem selle loo juures on see,et nüüd ta maeti ise sinna samale surnuaiale.
Vasta
mm , ma ei viici kõiki komme siit läbi lugeda - vb see juba kirjas aga haapsalu DeLaCardie'de lossi või siis tondilossi , saab vägagi lihtsalt sisse, oleme seal kordi käinud ..
Vasta
HAAPSALU - DE LA GARDIE LOSS. (Läänemaa Haigla EHK Haapsalu haigla kõrval)

pilt - http://static1.nagi.ee/i/p/02/40/00360240e45258_m.jpg

Kui google otsingusse panna - Haapsalu De La Gardie ja vajutada "PILDID", siis leiab ka lossist seest olevaid pilte.

Ajalugu on majal siis selline, et seal ennem elas üks suur Saksa perekond, netist otsides saate perekonna kohta vägapaljutki teada ja näha pilte perekonna isast ja teistest. Perekonnal sündis siis 14 last, 7 neist said täiskasvanuteks ja elasid ilusti, seitsmest teistest ei teata midagi..

Seal on käidud mitmeid kordi ja räägitud mitmeid juhtumeid majast ja mis seal sees toimub + seal on käinud üks turvamees, kes olevat seda maja hoidnud ja maganud seal öösel, kuna pidi maja hoidma ja tema oli siis mu sõbrannale jutustanud, et ta olevat näinud imelikke asju ja kuulnud veidraid hääli ja kontsahääli, kuid majas POLNUD MITTE KEDAGI. Seal on vägapalju juhtunud ja kõik juba teavad, et majas on tõesti midagi salapärast. Ja kui minna kell 12 öösel sinna maja juurde või maja sisse, siis hakkab seal paljutki toimuma ..

PS. SEE MAJA on haigla kõrval ja kui sinna sisse minna, siis hoidke silma peal, et keegi ei näeks, et te lähete sinna sisse, sest Falck või muu politseiauto võib mööda sõita, aga sealt on väga vabalt võimalik ära joosta. Pole veel sealt majast ühtegi korda politsei käsil ära tulnud, niiet ei usu, et see nii ohtlik on, aga ettevaatust, kuna arstid võivad alati silma peal hoida...

Ma ise olen ka seal käinud koos mitmekesi ja elanud seal üle paljuid juhtumeid, millest ma tahan siiamaani lahti saada ja unustada ja millest ei taha sõnakestki poetada, aga elus tuleb kordi, kus tuleb minevik üles tuua ja ega nendest mälestustest nii lihtsalt ka nüüd ei pääse.. kordan seda, et seal majas on mingi väga suur energia..

(PS. Nendest Haapsalu ääres olevatest lossivaremetest ei tea mina midagi, kontakteeruge sellel teemal nendega, kes sellest midagi teavad.)
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: Jason
kuskil siin peaks olema samasugune teema aga ei suuda leida.

igatahes: asi mul uuesti päevakorras: soovin saada infot kohtadest, kus teadaolevalt kummitab (TÕSISELT) ja mis oleks samas hästi ligipääsetavad kuna soovin sinna ise kohale minna. seega mingeid tallinna vmt inna torne jm maju ärge soovitage sest neisse ei lase ükski omaniks meid sisse.

asja mõte oleks selles, et kui on teada mõni tõeliselt kurja auraga koht, siis ma/me läheks isiklikult kohale, ööbiks seal, teeks pilte, võibolla muudki. ja pärast annaks teada, kas oli ja mis oli. ja teeks kohe sellise suvise kummituspaikade tsükli. paiga soovitaja võib ka ise kaasa tulla.

kohta soovitades ei piisa mingis üldsõnalisest jutust, vaja on detailsed kirjeldust ja ieaaljuhul ka kaarti.

võimalusel tahaks kuulda ka kohaga kaasnevat legendi.

mõne toredama võõra velle võime kaasagi võtta.
_________________

olen kuulnud/lugenud ühest kohast: endine mõis kuhu kommuvennad ehitasid oma puhkebaasi ja mis praegu peaks 100 hüljatult seisma. selle all olla suur keldrikäigustik ja seal pidavalt üsna veenvalt kummitama.

kahjuks ei mäleta kohanime. aidake meenutada

Muudetud: 11-5-07 kell 21:27:58 Hallucigenia
Ma tean ühte kohta.See asub mu maa lähedal ja me saaksime ööseks vabalt jääda.Üks mahajäetud maja milles kummitab.Oleme ise seal käinud JA ENAM SINNA ÜKSI EI LÄHE!!!Aga teie võite minna.Asukoht:Võrumaa,Antsla vald,urvaste

Muudetud: 18-7-07 kell 22:31:08 speed
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: speed

Ma tean ühte kohta.See asub mu maa lähedal ja me saaksime ööseks vabalt jääda.Üks mahajäetud maja milles kummitab.Oleme ise seal käinud JA ENAM SINNA ÜKSI EI LÄHE!!!Aga teie võite minna.Asukoht:Võrumaa,Antsla vald,urvaste

Muudetud: 18-7-07 kell 22:31:08 speed

Täpsemalt kus? Antsla ja Urvaste valla piiril? Küla? Maja välimus? pane priv.
Vasta
ei tea täpselt eriti aga Naissaarel vana kirik mida ehitatakse vahete vahel.
Seal pidi kummitama ,kui eelmine suvi seal käisin siis üks autojuht kellega sain läbi rääkis naissaare ajaloost. Et nagu seal kirikus kunagi põles väga palju inimesi sisse kui venelased või sakslased selle põlema panid.
ja teine koht seal on väga pikk tunnel,seal ligidal on iga aasta vangid ka.
Nii igastahes rääkis see kelle juures ma sõbraga eelmine aasta 2-3 nädalat olimeSmile

Muudetud: 20-7-07 kell 02:37:10 Hellboy14
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 16
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  kummitavad majad Tallinnas hulkuv hing 0 1,675 27-10-2019, 10:40
Viimane postitus: hulkuv hing
  Maailma enim kummitatavamad kohad Tutanhamon 162 61,178 22-11-2016, 15:48
Viimane postitus: Müstik
  Kummitavad koolid? -darkest- 168 78,247 03-02-2015, 09:39
Viimane postitus: Knife
  Kas kummitavad unenäod võivad saada reaalseks? pisike17 5 3,898 23-03-2014, 11:33
Viimane postitus: pisike17
  Kas ainult mõrvatud kummitavad? Mystica 19 9,130 30-10-2010, 20:39
Viimane postitus: ekke721

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat