•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 16
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kummitavad kohad
Kas keegi tunneb huvi üheskoos kummitavaid maju külastada. Pakkuge erinevaid kohti ja kõige hullemaid juhtumisi ja valime kõpuks kõige hirmuäratava ja parema ja läheme vaatama. Kas õhtul, hommikul või keset päeva, seda otsustame pärastLaugh
Vasta
Kas sa oled valmis minema kõikjale Eestis või peab su postituse ridade vahelt välja lugema, et sa elad Tallinnas ja omades Tallinnakeskset mõtteviisi eeldad, et eelpoolmainitud tegevus toimuks Tallinnas ja selle läheduses ?
Vasta
ne00n
Noorem liige
Postitusi 14
Registreerunud 10-30-2007
Asukoht Suurupi...
Kasutaja on eemal
Vasta
Ma arvan, et siiski tallinna lähedusesLaugh
Vasta
Amblas
vana haigla surnud palju inimesi nüüd korter kus elab üks inimene teised ära kolinud seetõttu et vaimud hinged(kurjad) ei lase neil seal elada
Vasta
Räägitakse ,et kuskil mõisas kummitab ..
ma ei mäleta , mis mõis see oli...
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: nielsen
Räägitakse ,et kuskil mõisas kummitab ..
ma ei mäleta , mis mõis see oli...
Kummitavaid mõisaid on palju, isiklikult on endale jäänud meelde vaid Kirna mõis ja Albu mõis.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: ne00n
Kas keegi tunneb huvi üheskoos kummitavaid maju külastada. Pakkuge erinevaid kohti ja kõige hullemaid juhtumisi ja valime kõpuks kõige hirmuäratava ja parema ja läheme vaatama. Kas õhtul, hommikul või keset päeva, seda otsustame pärastLaugh


Oletame, et me Tallinna grupiga lähekski kusagile, siis mis oleks Sinu eesmärk? Elik, mida Sa näha/saavutada/uurida tahaksid? Või on see lihtsalt põhimõtte küsimus, et näha kusagil vaime.
Vasta
Ma arvan, et me võix minna vaadata, kas seal on midagi, siis erinevaid küsimusi küsida, et ühest või mitmest vaimust ühes majas rohkem teada saada ja seejärel aru saada, mis päriselt sunnib vaime maa peale jääma ja mix, sest paljud teemad siin foorumis on sihuksed umbmäärased aga kui kõik koos on käind ja näind on see nagu usutavam ja tõestatavam.
Vasta
Minu arvates on lahe sellistes kohtades käiaBlehwink
Vasta
aga näidake siis rohkem huvi üles ja pakkuge erinevaid kohti välja
Vasta
Aga paku sina esimesena. Sina oled teema algajata. Sul on kindlasti tagamõte, kuhu sa minna tahaksid. Muidu sa poleks ju seda teemat algatanud wink
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: ne00n
Ma arvan, et me võix minna vaadata, kas seal on midagi, siis erinevaid küsimusi küsida, et ühest või mitmest vaimust ühes majas rohkem teada saada ja seejärel aru saada, mis päriselt sunnib vaime maa peale jääma ja mix, sest paljud teemad siin foorumis on sihuksed umbmäärased aga kui kõik koos on käind ja näind on see nagu usutavam ja tõestatavam.

Mida kuradit sa otsid sellistest kohtadest??? Siin foorumis on väga palju kirjutatud, mis on vaimud, miks nad on ja mida nad teevad või ei tee. Ikka peab ise käppima minema ja mängima jõududega, mida sa ei suuda kontrollida. Ole parem kodus ja uuri Para-webi.

Tõesti noh... ära hakkavad juba tüütama sellised lapsikused. Kurat kui juba kogenud paraweeblased saavad vahel lollustega hakkama ja kutsuvad vaime välja, siis mis juhtub veel 14 aastase "blaadimeeriga?"
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: ne00n
aga näidake siis rohkem huvi üles ja pakkuge erinevaid kohti välja


Aga mees, Sina selle teema pakkusid, paku nüüd koht ka. Päris lampi me ikka midagi uurima kusagile ei lähe.
Ja kui oled kohavaliku osas otsustanud, eks me siis omalt poolt otsusta ka, kas tasuks või ei.
Vasta
Aga,

Lapsed käivad ka liivakastis mängimas ja kui pärast käed ilusti puhtaks pesevad, et satu ükski halb pisik suhu ja kõht ei hakka valutama.

Kas saab seda loogikat ka siia teemasse tuua?
Kuid hetkel on seebtajateks ainult vist väga vaimsed inimesed.

Puhastamist massidesse viia? Mõelda vaid, kuidas vaimne hügieen paraneb ja saame oma nina toppida kuhu iganes....

väheke teemasse ka: "uskumatud", te käige seal ära ja muljetage http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=2444 Laugh ... oi ma olen paha (hyes)
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: Tom
Lapsed käivad ka liivakastis mängimas ja kui pärast käed ilusti puhtaks pesevad, et satu ükski halb pisik suhu
Lastele on vajalik natuke mulda jms süüa, kuna see parandab ja treenib nende immuunsüsteemi
Vasta
Tehes järelduse Su vastusest, Nazz, tuleb noortel kätte saada ka natukene vaimudoosi, et nende para(immuunsus)süsteem korralikult töötaks? ; )
Vasta
kahjuks ei usu et vaim tahaks teie piima...
Vasta
ei hakanud uut teemat tegema... minu tuttaval, kelle majas me käisime kunagi peaaegu iga nädalavahetus joomas, oli selline lugu- temal olid lakapeal mingid asjapulgad. tuttav rääkis, et alati peale seda, kui seal lakapeal kolistati, suri keegi nende suguvõsast või tuttavatest ära. mingi läbuajal juhtus siis selline asi, et kõik teised läksid kuhugi baari edasi jooma. mina polnud eriti selline väljaskäia tüüp ja jäin siis üksi sinna majja (siis ma ei teadnud sellest loost veel midagi) ärkasin siis öösel kolinapeale üles. teadsin, et majas pole kedagi ja uksed on lukus. kolin liikus trepi poole. trepi juurde sai läbi ukse mis asus välisukse kõrval. kui tühi taara, mis trepil vedeles, kolisema hakkas, oli mul junn juba nii jahe, et ma ei tea, kuidas ma välgukiirusel majast välja sain ja kodupoole leebet tõmbasin. ei julenud sellest kellegile rääkida. teadagi, mis arvatakse. mõni päev hiljem, kui olin asjast üle saanud (ehk siis üritasin nagu tavaliselt mingit loogilist selgitust leida) olin ma jälle seal majas ööbimas, aga seekord ei olnud üksi. olin koos maja omanikuga. öösel oli jälle sama lugu. kolin lakapeal. sammud. kuna polnud seekord üksi siis nii väga ei kartnud ja sisendasin endale, et eks need ole mingid tuvid, kes on lakaaknast sisse saanud. hommikul aga üllatuseks tuttav küsis, kas ma öösel kuulsin midagi. siis ta rääkiski selle loo. käisime veel päeval seal lakapeal ka ära. aknad olid kõik kinni ja seal oli suht tühi. ei olnud midagi sellist, mis nii koliseda saaks. mingiaeg hiljem surigi tal vanaonu (vms, ma täpselt ei mäleta) ära...
Vasta
Ainult Dets-Jan? Muudel kuudel ei käi?
Vasta
No kui on kirjutatud, et kummitus käib detsembris ja jaanuaris, siis peaks enamvähem loogiline olema, et kummitus muudel aegadel ei käi.

Agajah, ütleks, et Gennaadi postitus on kohe päris-päris huvitav. Oleksid siiski võinud teema teha. Oleks asi huvitavam olnud. Aga noh, su enda otsustada Bleh

Vot seda ma küll pole kuulnud, et surm kuidagi ette teatab enda tulekust kolistades. Seda on küll juhtunud mu sugulastel, et mõni sugulase tuttav sureb ära ja siis hing annab teada. Näiteks koputusega magamistoa uksele, kui inimene on üksi kodus vms. Alati on paika pidanud see surm.
Vasta
Ma olen lugenud, et Jeesus olevat surnud 3:00 PM seega kurjuse aeg pidavat olema/algama 3:00 AM.

Kodused tööd tegin ka ära Laugh ning leidsin järgnevalt :
- "Jesus is crucified at the third hour. Darkness occurs over the whole land from the sixth hour till the ninth. Jesus dies at the ninth hour (Mark 15:25-38)."
It has roughly the same meaning, he was nailed to the cross at the 3rd hour, which is 9 AM Jewish time. He endured 6 hours on the cross, and died by the 9th hour, 3PM.

Ning mäletan seda kella 3:00 AM veel ühest raamatust mis on kirjutatud ühe preestri poolt ning ka Tema väitis seal raamatus, et 3:00 AM olevat nö. demonite jne, aeg....

Kuid ma ei ütle midagi 101% kindlalt kuna ei ole õige inimene selle jaoks Laugh võibolla demonite jne, aeg on tõesti 00:00 AM või siis hoopis 1:00 AM.

Muudetud: 15-11-07 kell 18:10:22 Hope
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: resr
Mu vana-vanaema maja, tolleaegne Velise meierei, on ehitatud kunagise mõisaaegse vangla peale. Talvel Detsembris- Jaanuaris kummitus käib ülemise meierei ruumis kilekottides sobramas ja asju välja tõstmas.

Kutsu tondipüüdjad.
Vasta
eniveis...pakkuge veel varjanteLaugh
Vasta
Olustvere mõis pidi kummitama...
(Suure-Jaani külje all).
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 16
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  kummitavad majad Tallinnas hulkuv hing 0 1,685 27-10-2019, 10:40
Viimane postitus: hulkuv hing
  Maailma enim kummitatavamad kohad Tutanhamon 162 61,382 22-11-2016, 15:48
Viimane postitus: Müstik
  Kummitavad koolid? -darkest- 168 78,442 03-02-2015, 09:39
Viimane postitus: Knife
  Kas kummitavad unenäod võivad saada reaalseks? pisike17 5 3,914 23-03-2014, 11:33
Viimane postitus: pisike17
  Kas ainult mõrvatud kummitavad? Mystica 19 9,175 30-10-2010, 20:39
Viimane postitus: ekke721

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat