Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Michael Jackson ja voodoo
#1
Lugesin sellist teksti:„It seems Michael Jackson just can't stay out of the headlines. The latest story, an account in "Vanity Fair," says that Jackson hired a voodoo priest to put death curse on Steven Spielberg and David Geffen......"
Loe lähemaltKahjuks küll inglise keeles...

Teie arvamused...
Mina ütleks et ta on täielik jobuBleh

Edit: muutsin sõimusõna vähe leebemaks:0

[Teadet on muutnud 29-11-2003 postitaja henzukaz]

[Teadet on muutnud 29-11-2003 postitaja calitry]
Vasta
#2
Väga huvitav tähelepanek Michael Jacksoni ja Voodoo kohta. Selliseid jutte tema kohta on varemgi olnud, kus räägitakse, et Jackson kasutab mingeid nukke või siis laseb kedagi ära nõiduda. Aga kas te ei arva, et Jackson ise pole oma nõiduste ohver äkki? vaadate teda - ta näeb välja justkui mingi Voodoonukk või olend teisest dimensioonist.

Ps! Mu** ta kindlasti pole. See on teine asi kui sa veel ei tea. Arvan, et mu** pole ilus öelda teiste inimeste kohta. On jackson, mis on, aga isegi temale tuleb läheneda ikkagi täiskasvanud inimeste mõtteviisi läbi.


[Teadet on muutnud 29-11-2003 postitaja henzukaz]
Vasta
#3
Tsitaat:Esialgne postitaja calitry
...Mina ütleks et ta on täielik mu**Bleh
...
my god... mis sõnad...
mis arvamusse puutub, siis on jah tal endal pigem mingi needus peal.
---
I wonder, kas spielberg ja see teine vend peavad nyyd millalgi ära surema? LaughBleh
Vasta
#4
Millest selline viha Jacksoni vastu? Ta ei ole mu mingi favorite aga mul pole mingit põhjust teda halvustada/vihata. Pole mingeid kindlaid andmeid et ta pedofiil vms oleks. Arvan, et mõned tahavad väga ta raha saada. Ma ei usu ka et ta mingite nõidustega tegeleks, kuigi välimuselt ja käitumiselt on ta küll jah väga wierdo....
Vasta
#5
Nõidustega selline lugu et on selline asu nagu karma
Ehk siis põhimõtteliselt - kes teisele auku kaevab see ise sisse kukub ning vahepeal on auk 3x sügavamaks kaevatud ja ogad põhja surutud.
:biting:

[Teadet on muutnud 30-11-2003 postitaja loom]
Vasta
#6
Tsitaat:Esialgne postitaja loom
Nõidustega selline lugu et on selline asu nagu karma
Ehk siis põhimõtteliselt - kes teisele auku kaevab see ise sisse kukub ning vahepeal on auk 3x sügavamaks kaevatud ja ogad põhja surutud.
:biting:

hah u got point loom...
Ega polegi mingit viha selle jaksoni vastu aga lihtsalt kui labaseks minna veel saab?
Vasta
#7
Viimasel ajal tundub, et mitmed suurstaarid tegelevad selliste asjadega.
Esimesteks näideteks kasvõi See Jackson. Spielperg lihtsalt ei kärva nii lihtsalt, kuna tema taga on teised süsteemid mis Woduni taga.
Teiseks näiteks kasvõi Madonna, kes hiljuti Kabala (juudi) usku astus.
------------
Otsivad tugevat energeetilist toetust, kuna endal jääb sellest vajaka.
Vasta
#8
mh. jacson colaboratib will.i.am-iga. ärge eääkige teda taga. ja mis see steaven spilberg ta rivaal on. või jackson oi vahebeal fimire¹isöör v?
Vasta
#9
Tsitaat:Algselt postitas: calitry
Lugesin sellist teksti:�It seems Michael Jackson just can't stay out of the headlines. The latest story, an account in "Vanity Fair," says that Jackson hired a voodoo priest to put death curse on Steven Spielberg and David Geffen......"
Loe lähemaltKahjuks küll inglise keeles...

Teie arvamused...
Mina ütleks et ta on täielik jobuBleh

Edit: muutsin sõimusõna vähe leebemaks:0

[Teadet on muutnud 29-11-2003 postitaja henzukaz]

[Teadet on muutnud 29-11-2003 postitaja calitry]


Noh ma ei usu et Jackson suudaks neid nukke valmistada,aga kas ta tahaksi??
Kõik mida sa loed ei pruugi tõsi olla ja Jacksonil on palju vaenlasi ka .Sad
Vasta
#10
Tsitaat:Algselt postitas: rha
Millest selline viha Jacksoni vastu? Ta ei ole mu mingi favorite aga mul pole mingit põhjust teda halvustada/vihata. Pole mingeid kindlaid andmeid et ta pedofiil vms oleks. Arvan, et mõned tahavad väga ta raha saada. Ma ei usu ka et ta mingite nõidustega tegeleks, kuigi välimuselt ja käitumiselt on ta küll jah väga wierdo....
olen täiesti nõus, sest meie ju ei tea, mis inimene ta tegelikut on.. kõik inimesed võivad üllatada.. Smile
Vasta
#11
http://www.cnn.com/2009/SHOWBIZ/Music/06...index.html

Vasta
#12
Inimlikust aspektist kahju lapsest - las puhkab rahus.
Vasta
#13
MTÜ Para-webi uudised?
Vasta
#14
Puhaku rahus paremas kohas.

Vasta
#15
Jacksoni surma uudise võiks siia teema lõppu panna. Tema muusika mulle meeldis...ise aga oli ta vaeseke nõrk inimene ja jäi popkultuuri hammasrataste vahele...Vaeneke ei olnud rahul ei iseenda ega maailmaga...Nüüd siis saab vähemalt puhata kogu sellest jamast.
Vasta
#16
Ja juba nad kirjutavad, et surm oli müstika.

Reuters

Vandenõulased saavad nüüd jälle aastaid spekuleerida, sest noh, ega inimesed enam "loomulikult" sure ju. wink
Vasta
#17
Mõned ikka surevad - kui a aga oled tuntud ja/või muidu "popp" siis on asi ikka kahtlane küll.
See jorss on aga vist nende hulgast kelle puhul igasugused "teooriad" mind täiesti külmaks jätavad.
Vasta
#18
Tema ja tema autod
http://ekspressauto.forte.ee/news/auto/a...d=24243267
Vasta
#19
Global Consciousness Project tegijatel nüüd jälle üks juhtum analüüsida, mis raputas kogu maailma. Juba on esimesed signaalid, et GCP graph läks lolliks, aga ootab ära kui keegi parema analüüsi viitsib teha.
Vasta
#20
äkki kedagi huvitab
http://www.ekspress.ee/2009/06/26/vana-k...id-inimesi
Vasta
#21
Uut uudist natuke:
Michael Jacksoni arst on teadmata kadunud?
Vasta
#22
Tsitaat:Algselt postitas Inimene
See Jackson võiks ise maha surra!

[Inimene]

Lõpuks, siis saad rahul olla...
Vasta
#23
Surma põhjuseks - ravimite mitte kokku sobivus - http://rense.com/general86/sero.htm
Vasta
#24
Jacksoni põrmule tehti uus lahang
http://uudised.err.ee/index.php?06169383

"Veteranpoliitik Jesse Jackson ütles pärast laulja sugulastega vestlemist, et neil tekkis Michael Jacksoni viimaste tundide ning arsti tegevuse suhtes hulk küsimusi."

1. MJ kurtis halba enesetunnet juba eelmisel õhtul
2. võttis valuvaigistit ja tekkisid hingamishäired
3. kõne 911 numbrile tuli Jacksoni residentsist kell 12:21
4. UCLA haiglasse jõudes oli ta juba teadvuseta
5. surm saabus südameseiskumise tagajärjel haiglas kl 14.26


1, 3-4 http://www.ekspress.ee/2009/06/26/valisu...mise-tottu
Vasta
#25
No vaadates tema väljanägemist/ilmet ka nö "kõbusal" ajaperioodil, ei tahaks uskuda, et tal varem nüüd palju parem see enesetunne sai olla kui enne mahasuremist.
Tegelikult ma ei mõista üldse, miks sellest nii suur kisa. Nagu varem poleks vaimselt ebastabiilsed end ravimitega ära tapnud.
Siis see Jesse Jackson. Koomilisem oleks temast vist küll vaid Eddie Murphy. J. Jacksoni näol on tegu samamoodi käituva/reageeriva persooniga, nagu meil on kodumaal kodanikud Linterid ja Revad. Lihtsalt selle erinevusega, et meil on venelased, sealpool on aga neegrid, kelle civil rights'ide eest seista. Vana neeger leidis nüüd hea võimaluse, kuidas end jälle kuuldavaks/nähtavaks muuta.

Jesse Jacksoni-vaimustusest aitab ehk üle saada leitud fragment Wikipediast 2008 aasta USA valimiste kohta:

2008 presidential election

In March 2007, Jackson declared his support for then-Senator Barack Obama in the 2008 democratic primaries. Jackson later criticized Barack Obama in 2007 for "acting like he's white," in response to the Jena 6 beating case.

On July 6, 2008, during an interview with Fox News, a microphone picked up Jackson whispering to fellow guest Dr. Reed Tuckson: "See, Barack's been, ahh, talking down to black people on this faith-based... I want to cut his nuts out." Jackson was expressing his disappointment in Obama's Father's Day speech chastisement of Black fathers. Only a portion of Jackson's comments were released on video. A spokesman for Fox News stated that Jackson had "referred to blacks with the N-word" in his comments about Obama; Fox News did not release the entire video or a complete transcript of his comments. Subsequent to his Fox News interview, Jackson apologized and reiterated his support for Obama.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat