Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11. september 2001
Autor Sõnum
zepac
Veteran

12-09-2006 07:53
Postitus: #76

Panen 10.- sellele, et lisaks lennuki vedelkütusele oli ka teatud hulk plastik lõhkeainet!

Siia käib eriti deep mõte või kellegi kunagi elanud prontosauruse mõte, millel puudub tänapäeval igasugune aeg ja/või koht.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Anti
Uustulnukas

09-10-2006 23:58
Postitus: #77

aga kui see on usa vandenõu(mida ma isegi arvan olevat tõsi) siis miks moslemid siiski võtavad enda peale selle kõik?miks nad ei ütle et " see on mingi jama ja et usa korraldatud" kuidas see neile kasulik on?
Anti
Uustulnukas

10-10-2006 20:02
Postitus: #78

jaa ja võibolla oli vaja neil mõlemal (moslemitel ja usal) hussein eest ära saada et ise midai suuremat korraldada. aga siiski on kahtlane. samas ma arvan et moslemid tahaks tegelikult just usa mainet alla viia ja öeldes et see kõik on jama mida usa ajab et meie pole mingitesse tonidesse lennanud.ja kas need tornid polnud mitte usale liiga tähtsad et nad peaks seda ise tegema.lihtslat mõned mõttetd mida ma täna sõbraga arutasin.mis arvate?
reaalne
Tavaliige

12-11-2006 13:50
Postitus: #79

ah kui mingeid arve soovid leida ,siis neid võid sa ükskõik kust otsida -liidad lahutad korrutad ja jagad ja volaa ongi müstika .... kas midagi paremat pole teha ma praegu arvutasin et mina ja mu tuttav ja aadress langevad kokku arv 11 no aga ma tean et see on jama. nii võib mida iganes nummerdada
Horos
Tavaliige

15-11-2006 21:04
Postitus: #80

Tsitaat:Algselt postitas: Arxos
[Pilt: a6.jpg]

Muudetud: 3-9-06 kell 00:09:05 Arxos

Aga kui sinna tossupilve mis plahvatusest tekkis vaadata siis sealt tuleb selline lõvi nägu ja siis pildil märkitud koht , neid on seal 2 tükki veel :o! Ma lihtsalt tahan öelda ,et me ei saa vaadata ju igas esemes midagi paranormaalset või näiteks suitsu jada (1) pilt siis seal on jälle toodud üles mingi poolsuvaline koht. Võibolla tõesti oli seal keegi aga me ei sa ka välistada seda ,et see oli laip toetatud vstu seda nurka.
Horos
Tavaliige

15-11-2006 21:05
Postitus: #81

Tsitaat:Algselt postitas: reaalne
ah kui mingeid arve soovid leida ,siis neid võid sa ükskõik kust otsida -liidad lahutad korrutad ja jagad ja volaa ongi müstika .... kas midagi paremat pole teha ma praegu arvutasin et mina ja mu tuttav ja aadress langevad kokku arv 11 no aga ma tean et see on jama. nii võib mida iganes nummerdada

Aga arvud mis on võetud pole suvalised. Sinu teooria järgi võib kõigest kõike saada (lühidalt).
rraidorr
Uustulnukas

15-11-2006 21:31
Postitus: #82

Aga kas keegi ei ole kuulnud sellest et ameeriklaste sõjaväelennuk vms. maandus pärnus laadis mingid kastid maha ja uuesti peale ja kadus.
copsi
Uustulnukas

16-11-2006 23:12
Postitus: #83

Lisaks siia veel selle, et see värss koraanist on vale:
"For it is written that a son of Arabia would awaken a fearsome Eagle.
The wrath of the Eagle would be felt throughout the lands of Allah and while some of the people trembled in despair still more rejoiced:
For the wrath of the Eagle cleansed the lands of Allah and there was
peace."

Tegelikult on hoopis:
"But if they repent and are steadfast in prayer and give alms, then they are your brethren in religion- we detail the signs unto a people that do know."

Ehk siis minu vaates pole nagu värss 9.11 kuidagi seotud 9/11 rünnakuga.

Allikas: http://lexicorient.com/e.o/texts/koran/koran009.htm
Ning sama väidetakse ka siin: http://www.newsbull.com/forum/topic.asp?...lresults=1
Thorondor
Administraator

17-11-2006 18:20
Postitus: #84

Mingit seost nagu nendel tsiteeringutel ei ole ju asjaga.
postimees
Tavaliige

25-11-2006 17:02
Postitus: #85

Mind on alati huvitanud, et kas tänapäeva lennukitel siis langavarje ei ole? Omal ajal aeroflotis ütles stuardes küll enne lendama hakkamist, et langevari asub pingi all. Ise küll ei kontrollinud aga ju ta siis nii oli. Miks siis sellest vastu maad lennanud lennukist keegi välja ei hüpanud? Ma sain aru, et terroristid olid ju valdavalt kokpiti lähedal ja reisijaid eriti ei kontrollinud.
KaptenTrumm
Tavaliige

18-02-2007 19:14
Postitus: #86

Alljärgnevas postituses tahaks kokku võtta aastatepikkuse uurimise ja analüüsi tulemused mis käsitleb 9/11 ehk 11 septembril 2001 aastal Ameerika Ühendriikides toimunud terrorismi akti tagamaid. Olin ise USAs ning sellel hommikul nägin TV-st mis toimus New Yorgis ning ming aeg hiljem olin Washington DC kontori hoone 11 korrusel ning nägin kui midagi lendas Pentagoni suunas ja hetk hiljem oli kuulda ja tunda plahvatust ning taevasse tõusis suitsupilv. Linn mattus segadusse ning koju jõudes tuli päevade viisi TV-st jälgida kuidas mõned araablased kavaldasid üle FBI, CIA, NSA, NORADi, Kaitsejõud ja veel rääkimata lennujaama turvateenistusest. Olles ise töötanud ajavahemikul 1985 kuni 1999 erinevates jõustruktuurides ning asi hakkas mind vaevama. Hakkasin siis alates 12 septembrist hakkasin koguma infot mis toimus. Kuni lahkumiseni USAst 2004 õnnestus mul kohtuda mitmete huvitavate inimestega kelledega vesteldes sai ka antud teemat puudutatud. Mitmed neist olid otseselt seotud USA eriteenistustega ning jagasid minu kahtlusi. Aitab ehk eelsõnast ning alustame kokkuvõttega sellest milliste tulemusteni MINA (ja mitte ainult) jõudnud olen. Ma ei lisa siia linke kuna osa infost olen saanud otse inimestelt kuid olen tähele pannud, et kõik see mida tean on juba weebis olemas - seega alustame...
9 septembri hommikul aastal 2001 lendasid 2 kaaperdatud reisilennukid NewYorgis MaailmaKaubanduskesuse (World Trade Center aka WTC) kaksik tornidesse. Peale lühikest ja mitte eriti tugevat põlengut kukkusid hooned kokku. Veidi aega enen seda lendas veel üks kaaperdatud reisilennuk Pentagoni kontorihoonesse Washington DC ning põhjustas väikese tulekahju ja hoone ühe korpuse (segmendi või osa ühest korpusest) kokku kukkumise. Vähekene hiljem selgus, et Pennsylvania osariigis oli alla kukkunud veel üks kaaperdatud lennuk.
Nüüd võtame need sündmused täpsema vaatluse alla. Esiteks vaatame vasturääkivusi asja tehnilise lahenduse juures ja teiseks vaatame asja põhi küsimust: MIKS ehk "kellele on(oli) see kasulik".

Esiteks NewYork ja WTC:
Kaubanduskeskuse hooned olid konstrueeritud vastu pidama tuultele mis kõigutasid hoone tippu kuni 3 meetrit. Samuti oli hooned konstrueeritud vastupidama kuni 3 kolmele järjestikusele reisilennuki sisselendamisele. Lisaks sellele oli hoonete konstruktsioonid ehitatud selliselt, et pidasid vastu tulekahjule mis ligines terasesulatamise temperatuuridele ja seda vaatamata sellele, et tõenäosus, et lahtise põlemisega EI OLE VÕIMALIK saavutada temperatuuri mis sulataks karastatud terast. Mitmete keemikute ja muuda asjapulkade – nede seas metalli ekspertide ütluste kohaselt ei ole lennuki kütuse põlemisel saavutada temperatuuri mis muudaks terase pehmeks selliselt, et see annaks järele ning puruneks. Vaadates videosi WTC põlengust on näha, et enamus lennukikütusest põles ära juba algses plahvatuses. Lennukikütus on ERITI plahvatuse ohtlik ning kergesti süttiv. Lisaks on videosi vaadates näha, et põleng "vindus" ning praktiliselt puudusid suured tulekolded. Isegi tuletõrjujad kes olid jõudnud põlevate korrusteni andsid keskusele enne hukkumist teada, et tulekahjud ei ole ohtlikud ja saabuvate jugadega (meeskond kes toob voolikud ning ühendab neid) on võimalik teostada edukat kustutustööd. Lisaks on olemas mitmeid pilte mis näitavad elusaid inimesi kohtades kus oleks pidanud möllama tulekahjud mis sulatasid terast ning põhjustasid hoonete kokkukukkumise. Lisaks sellele on maailma praktikas vähemalt 2 äramärkimist väärivat tulekahjut sarnaste hoonetega kus tulekahjud olid tunduvalt intensiivsemad ning kestsid isegi kuni 36 tundi põhjustamata hoonete kokkukukkumist.
Nüüd kokkukukkumisest. Enne kokkukukkumist oli hoonetes nähtavad mitmed erilise intensiivsusega nn "keevituskolded" ehk kohad mis näitasid terase põlemist. Antud protsess on võimalik AINULT termiidiga sarnaste ühenditega ning seda tehnoloogiat kasutatakse suurte teraskonstruktsioonide lõhkumiseks.
Lisaks ei tohi unustada, et koos WTC tornidega numbrid 1 ja 2 kukkus kokku veel sama kompleksi hoone WTC7. Hoonete valdaja Larry Silverstein teatas ametlikult TV kanalile PBC (Public Broadcasting Channel - tõlgendus = Avalik Õiguslik Televisioon), et WTC7 LÕHATI. Kõik kes asjast vähemgiaru saavad teavad, et hoone lõhkamise planeerimiseks kulub mitu kuud – 1-3 kuud olenevalt suurusest ja ülesande keerukusest. Seda vastuolulisust pole aga üldse puudutatud. Ametlik komisjon märgib ainult ära, et WTC7 kukkus kokku aga ei mingit analüüsi miks ja kuidas. Kokkuvõtteks - need majad ei oleks tohtinud kokku kukkuda nii nagu nad kukkusid.
Teiseks Pentagon:
Esiteks: auk Pentagoni seinas OLI liiga pisike suure reisilennuki jaoks. Kes kahtleb võib kõrvutada auke WTC tornide seintes ning siis vaadata kui suur see auk oli ikkagi on seal Pentagoni seinas. Lisaks lisan siia ka oma isikliku vaatluse mis oli küll suhteliselt kaugel (Toompea ja Linnahalli kaugus) kuid siiski sain aru, et reisilennukiga küll tegemist EI olnud. Lisaks on veel küsimus "kuuli ja lennukikindlast murust" Pentagoni ees. Kui arvestada, et lennuk oma suuruses tuli nii madalalt kui ta tuli ning võrrelda teiste lennuki õnnetuste paikadega siis kahjustused murule PUUDUVAD. Seda saab seletada, et lennuk oli tunduvalt pisem või ei olnud üldse mitte lennuk.
Kolmandaks nn "Neljas lennuk":
Neljas kaaperdatud lennuk kukkus alla Pennsylvania põldudele ning ametlik versioon ("tõestatud" ka Hullivoodi versiooniga "Lend 93") kõlas, et kui reisijad said aru milleks tahetakse lennukit kasutada (mingisse valitsuse hoonesse "sisse kukkumist" arvatavasti Washington DCs) siis püüdsid nad seda tagasi vallutada terroristidelt mis ebaõnnestus ning lennuk kukkus alla.
See versioon on kõige lihtsamalt ümberlükatav ja nimelt - kui lennuk kukub alla siis on rusud laias laastus ühes hunnikus või ovaalselt kui lennuk tuleb terava nurga all. Kui aga lennuki rusud on laiali pillutatud mitme kilomeetri pikkuse "lindina" siis on tegemist lennuki alla tulistamisega. On välja ilmunud andmed kes oli see Õhujõudude (US National Guard Air Force) ohvitser kes vajutas päästikule saades kinnituse oma baasi komandörilt, et tal on õigus lask sooritada.

Sellega me hetkel piirdume - järgmises postituses tahan lähemalt vaadata kes ja miks sooritasid sellise terrorismi akti.

(järgneb)

Muudetud: 18-2-07 kell 19:22:09 KaptenTrumm
KaptenTrumm
Tavaliige

19-02-2007 20:37
Postitus: #87

See kord siis püüame kokku võtta kes ja miks sooritasid selle terroriteo. Nagu tavaliselt ma linke EI lisa (kopeerida oskab igaüks ; pea peab ka töötama) loodan, et annate andeks. Samad põhitõed kehtivad ka mis kehtisid eelmise postituse suhtes ; rõhuv enamus siin esitatud infost on olemas ja saadaval netist. Osad seosed olen ise kokku pannud osad on laenatud teiste isikute käest. Alustame siis...

Esmaselt püüame lugejateni tuua mõningaid anomaaliad mis valitsesid USA õhuruumis ja USA kaitsestruktuurides enne ja peale ning sündmuse ajal.
Kõigepealt vaatame kuidas 4 kaaperdatud lennukit suutsid kokku tundide viis USA õhuruumis ringi seigelda ilma, et USA õhujõud (teoreetiliselt kõige kiiremad, võimsamad, targemad ja moodsamad) oleks neile tuule alla teinud ? On teada fakt, et natukene aega enne 9/11 toimumist kannatas salongi dehermetiseerumise tõttu meeskonna ja kukkus lõpuks alla erareaktiiv lennuk mis suutis lennata ilma reageerimata ainult 15 minutit kui (võrrelge ligi tunniga 9/11 puhul) juba olid kohal USA Õhujõudude hävitajad ning uurisid mis toimub. Lisaks sellele tuleb märkida, et kuigi tavaliselt on hommikused lennud ääreni täis siis kõigile neile 4 lennule oli palju ära ütlemisi ning tühistamisi millele keegi pole suutnud seltust anda. Lennukid mis tavaliselt (ja teised selle päeva lennukid ka olid) olid täis kuni 100% siis need lennukid olid täis vaevalt kolmandiku ; pluss miinus natuke.
Lisaks sellele on veel selline huvitav seik, et vastavalt subordinatsioonile on isikuks kes tulistamiskäsule rohelise tule annab sellise asutuse nagu NORAD valves olev tegev juht. Umbes kuu aega ennem oli aga Presidendi käsuge viimaseks instansiks määratud asepresident Dick Cheney. Huvitav oli aga asja juures see, et 9/11 hommikul oli Dick kadunud ning keeldus vastamast praktiliselt kõigile sõjaväelaste ühendusvõtu soovidele. Ma ei hakka pikemalt detailidel peatuma aga lisaks tekitas eriliselt palju küsimusi ka NORADi juhi käitumine. Alluvate arvates venitas too isik liigselt ja põhjuseta nii ühendusi tsiviil jõudude kui ka sõjajõududega. Asi oli isegi nii kaugel, et JAG (Õhujõudude Prokuratuuri Teenistus) oli valmisesitama sellele härrale süüdistuse teenistusalase lohakuse tõttu. Asi sai ootamatu pöörde kui Presidendi käskkirjaga määrati aga see ohvitser kiiresti Kindralstaabi kõrgastme püsiliikmeks. Lisaks sellele seigale oli loos osalevate Luureasutuste, Armee ja Õhujõude erinevate liikmete poolt mitmeid vasturääkivusi.
Kõik need pisikesed seigad lubavad lubavad julgelt oletada, et USA kõrgamad instantsid alates Valgest Majast olid teadlikud selle operatsiooni toimumisest ning kui just otseselt kaasa ei aidanud siis vähemalt olid vaikivad osalised. Samuti ei tohi unustada ühte huvitavat seika ; 9/11 hommikuks oli kogu USA Atlandi rannikul Õhujõudude õppused mis kajastasid hävituslendurite tegust juhul kui tundmatud teroristid röövivad mitmeid reisilennukeid ja ähvardavad nendega sõita sisse erinevatesse hoonetesse mis omavad rahvuslikku tähtsust ...
Siia tuleks veel lisada, et mitmed isikud kelle omaksed hukkusid lennukites ja WTC tornides kaebasid USA Föderaalvalitsuse kohtuse võttes aluseks RICO Acti (organiseeritud kuritegevus ja kuritegelike gruppide vastu võitlemiseks loodud seadusandlus) ning kohus määras, et kuigi USA Valitsus EI ole subjekt keda saaks kohtus süüdi mõista siis kohtule esitatud tõendid näitavalt kahtlematulet, et isikud USA valitsuses olid teadlikud sündmuse toimumisest ja vähemalt aitasid kaasa kui mitte otseselt ei organiseerinud seda sündmust.
Järgmiseks heidame aga pilgu ühe isiku saatusesse kes oli AlQaida terrorirühmitust jälginud alates hetkest kui see Afganistani mägimaal looduna saabus maailmareenile mõni aasta hiljem. Tegemist oli kauaaegse FBI terrorismi vastase üksuse töötajaga kes tõusis lõpuks selle üksuse asejuhi kohale ning kes hukkus oma esimesel tööpäeval WTCs. FBI erivolitustega eriagent John O'Neill oli teinud aasta jooksul mis eelnes sellele tragöödiale mitmeid esildisi oma ülemustele FBIs kuni selle direktorini (erivolitustega eriagendi privileegidest ; ette kanda otse FBI direktorile) niing igalt poolt sai ta vastuseks, et asjaga tegeletakse ja rahunegu ta maha. Asi läks lõpuks selleni, et John vallandati (osad allikad pakuvad, et tal lubati kirjutada lahkumisavaldus viisakusest) ning üllatus üllatus ; kolm kuud hiljem pakuti talle uut töökohta ; WTC turvateenistuse tegevjuhi kohta ning esimene tööpäev pidi olema 9 september 2001 !
Huvitav on veel see, et oli teada O'Neilli minek tööle kuid siis oli ta kadunud ning tema surnukeha leiti tuletõrjujate poolt kohast mis oli juba eelmine päev läbiotsitud. Ning tuletõrjuja kes tema laiba leidis läks sinna kuni nägi KILLUSTIKU purust väljaulatuvat kätt. Inimesed kes on olnud seotud päästetöödega saavad ehk paremini aru asja imelikust kontekstist.
Jätan meelega mainimata veel mitmed ja mitmed analoogsed vasturääkivused mis juhtusid antud päeval ja päevadel enne seda ja peale seda ; samuti jätan mainimata herr Bushi käitumise ja mitte käitumise kuna seda on suhteliselt hästi valgustanud Moore oma Filmis Farhenheit 911.

Järgmiseks võtan käsile selle kuidas ja kelle poolt see operatsioon läbi viidi. Alustama peab juba aastaid tagasi loodud tink-tankiga mille nimi on New American Century ja USA militaar tarkpeade loodud idee operatsioonist Northwood.
Ühist oli neil see, et erinevate (ja ka sarnaste) tulemuste saavutamiseks oli neil sarnane stsenaarium (tõsi küll kuna neil vahet mitukümmend aastat siis oli erinevusi detailides) mis nägi ette USA kompaniidele kuuluvate reisilennukite kaaperdamist eriüksuste poolt ning (kes siis langevarjudega välja hüppavad) nende suunamine autopiloodiga mitmetesse erinevatesse suure tähtsusega ja suure avaliku huviga objektidesse, et tekitada sümpaatiat USA valitsuse suhtes, et sellel oleks võimalus vastu võtta seadusi mis muidu ei läheks läbi valikkuse arvamuse ja lisaks negatiivse tausta loomiseks teatud gruppidele keda siis on võimalik neutraliseerida ; tuleb tuttav ette ?
Kuna aeg oli edasi läinud siis peab mainima, et isikud organisatsioonist New American Century olid vahepeal saanud soojadele kohtadele USA valitsuses (Cheney, Perle, Wolfowits jmt) ning ka sõjaväelased polnud maha jäänud ning plaani Northwood väljatöötajad olid saanud Pentagoni kõrgetele kohtadele ; meenutagem kindralit kes juhtis NORADit.
Järgmisena astub estraadile iisraelist juhitavad lobby ja muud mõjutus organid nagu AIPAC, ADL American Jewish Congress ja paljud paljud teised veel ning rääkimata MOSSADist.
9 septembri hommikul helistasid teadlikud kodanikud politseisse ning teatasid, et mingid araablased pildistavad põlevaid WTC torne joovad ja viskavaid high five - viska viis. Saabuv politsei vahistas 5 araablase moodi meest kes osutusid kontrollimiseks iisraeli kodanikeks ja veel hiljem MOSSADi agentideks. Nende esimene reageering oli kui politsei leidis nend eautost koertega lõhkeainete jälgi ja kasti lõikurid (sarnaseid neiel mis olid lennukites) ja soki seest $5000 dollarit, et ;mida te mist tahate ; minge püüdke araablasi nemad on teie vaenlased; - ei maksa unustada, et lennukid olid alles äsja WTC tornidesse sisse sõitnud ja paljud arvasid alles veel, et tegemist võib olla õnnetusjuhtumiga. Hiljem andes intervjuud iisraeli ühele telekanalile (sellest on ka video olemas netis) teatas üks neist isikutest tõsise näoga ;meid saadeti seda sündmust dokumenteerima ; meie ei olnud osalised selles õnnetuses;. Loogiliselt tähendab see seda, et MOSSAD OLI teadlik sellest terrori aktist ja kuna phtegi paberit pole välja ujunud, et oleks teavitatud USA vastavaid organeid tähendab ainult 2 asja 1- MOSSAD ise tegi/osales tegemises ; 2- MOSSAD teadis, et USA asutused juba niigi teavad seda ning seoses nende punktidega puudus vajadus kedagi millestki teavitada. Asja teeb huvitavaks veel see, et vaatamata MOSSADI ametlikule vaikimisele imbus siiski midagi ka USA vastavetesse ametkondadesse. John O'Neillist me juba rääkisime aga vähem tuntud on faktid, et nii Rootsi, Saksamaa, Venemaa, Prantsusmaa, Inglismaa ja veel mõne eriteenistused SAID vihjeid ja suht täpseid hja ANDSID need üle USA vastvatele asutustele.
Niih selle osa kokkuvõtteks ; operatsioon oli teada pea kõigile suurtele luureorganitele nii USAs kui Euroopas ning isegi Aasias - India, Pakistan näiteks. Jätame siin siis seda tüüpi seikade esitamise ja lähme järgmise etapi juurde ; kuidas see operatsioon läbi viidi ja kelle poolt.

Niih mängijad ja nende rollid ja siit selgub ka ärksamale isikule kuidas operatsioon toimus;
USA -
1)Esimese tase ehk riigi juhtkond - andsid ja tagasid garantiid teise astme isikutele nii poliitlised, materiaalsed ja kui ka seaduslikust aspektist, et nende suhtes ei kohaldata mingeid repressioone juhul kui midagi nässu läheb (järjekordselt meenutagem NORADi juhti).
2)Teine tase ; NSA tagas vajaliku side olemasolu ja puudumise operatsiooni õnnestumiseks. Samuti oli NSA ülesanne vajaliku krüpteeringu tagamine sideks era struktuuride ja sõjaväe struktuuride vahel ning droonide juhtimine WTC tornidesse ja Pentagoni. NORAD ; hävituslennukite tagasi hoidmine ja segamine, et lennukid saaksid rahulikult oma sihtmärkideni jõuda. SRC (Special Retrieval Command ; muideks meenutage mulle seda aspekti see on huvitav üksus ja vääriks omaette artiklit kunagi) ; tagas ookeani kohal allalastud reisilennukite pinnale jäänud rusude kokku korjamise ja uputamise samas kohas ; midagi EI tohtinud jõuda kaldale. Larry Silverstein ; omas liisingut WTC kompleksis ning võttis kindlustuse “terrorirünnaku põhjusel kokku kukkunud WTC hoonete kompenseerimiseks” - selline kindlustus poliis oli esmakordna USA ajaloos ja summa nii 4 mirljardit dollarit !
3)Kolmas tase ; üksikud ja hoolikalt valitud isikud FBI, CIA, FEMA ja Pentagoni juhtkonnas kellede ülesandeks oli jälgede hävitamine ja järeklkontrolli ning puhastuse teostamine.

Iisrael;
1)Tagas läbi MOSSADi patuoinaste leidmise Araabia ekstremistide hulgast kes pandi lennukitesse - vähemalt nende dokumendid mõnel juhul.
2)Tagas oma lennuterrorismi eliit üksuse Sayeret Matkal abil, et lennukitel ei oleks viimase hetkeni mingeid probleeme. Stsenaarium terroristidele oli lihtne ; kaaperda; jõua lennujaama seal esita nõudmised ja siis sõidame minema. Lõppes aga teisiti ; peale kaaperdamist Sayeret Matkali töötajad lasid maha lennuki meeskonna, lasid gaasi salongi ja juhtisid lennukid Atlandi kohale kus USA õppustel olev laevastik nad alla lasi teades, et tegemist on droonidega (spetsiaalsed liikuvad sihtmärgid) ; mis tegelikult juhiti aga WTC tornidesse ; sellisel stsenaariumil on oma põhjus kuid see teeks jutu liiga pikaks seega piirdume hetkel lihtsa konstateerimisega.

Siia lisame veel pisikese arutluse kuhu oleks pidanud minema neljas lennuk. Vastus on mõnevõrra ootamtu kuid lihtne. Vaatamata sellele, et meedia pakkus välja nii Kapitooliumit kui ka Valget Maja jäädi miskipärast siiski ValgeMaja juurde. Püüan lühidalt seletada miks sihtmärgiks oli siiski Kapitoolium ; esiteks USA presidendil on juba 1942 aastast saadik volitused mis ei tohiks tal olla seoses tollal sõja kuulutamisega. 9 september oli ainuke päev kus praktiliselt KOGU USA seadusandlik kogu istus koos Kapitoolumi künkal ; nii Senat (ülemkoda) kui ka Esindajatekoda (alamkoda) ning kui lõhkeaint täispikitud droon oleks sinna sisse lennanud oleks herr Bushil olnud automaatselt diktaatorlikud volitused ning USAs oleks välja kuulutatus Martial Law ehk sõjaseisukord. Kogu seadusandlik baas selleks, et Erivalitsust juhiks Bush olid juba välja töödatud ning isegi kinnitatud. Kui aga neljandas lennukis olevad reisijad tõstsid mässu sai lendur käsu see alla lasta ning droon lendas Atlandi kohale kus ta lõhati. Nii mina kui ka mitmed teised Washington DC elanikud nägid seda lennukit ; see oli tohutu suur sõjaväe lennuk üleni hall ja akendeta ning seda eskortis üksik valge lennuk ; see lendas üle Washingtoni ning paljud arvasid, et see kukub kuhugi ; hiljem selgus, et just mõni hetk varem oli neljas lennuk alla kukkunud Pennsylvania põldude kohal (mina elasin Kapitooliumist umbes sama kaugel kui Toompea on Linnahallist) ning see päästis Kongressi hukkumisest.

Kokku võtteks ; 9/11 oli organiseeritud sionistlike pistrike poolt nii USA kui iisraeli valitsuses, et murda vähemalt avalikult Ameerika rahva selgroog ning teha selle riigi sõjajõududest juutide rusikas Araabia maailma vastu Suur-iisraeli moodustamiseks ; huvilised otsigu netist mõistet Eretz izrail. Nafta ja muud majanduslikud nüansid oleksid olnud lihtsalt boonuseks. Kuna plaan 100% ei õnnestunud siis Iraagi sõda lükati edasi. Sisse tung Iraani lükati edasi ja mine tea mis asju veel muudeti. Vaatamata, et plaanid tipa muutusid ei ole see muutnud sionistide ambitsioone ; maailm ON NENDE mängumaa ning kõik mitte juudid (ka osad juudid) on loomad kes on mõeldud NEID teenima ; täpselt nagu seisab nende pühas raamatus Talmudis ...

PS. Loodan, et kirjavigu palju pole ja tekst piisvalt arusaadav ; kui on küsimusi siis esitage ; vastan kas ühekaupa eriti asjalikele või mitmekaupa muidu asjalikele üldjuhul ignoreerin idiootlikke remarke aga vahest vastan ka neile jõudu kõigile.

edit: ebaolulised märgid vahelt ära

Muudetud: 19-2-07 kell 21:12:35 Flash
KaptenTrumm
Tavaliige

19-02-2007 20:41
Postitus: #88

http://link-ex.blogspot.com/ - siin on enamus neist linkidest mida olen kasutanud...
KaptenTrumm
Tavaliige

20-02-2007 14:47
Postitus: #89

Niih ja nüüd minu poolse teema lõpetuseks siis otse asjast ehk Pentagon ja lennukid. Just nimelt lennukid ehk Pentagoi on sisse ehitatud kaitsesüsteem mis kasutab lühimaa rakette Pentagoni ründavate lennukite ja rakettide vastu. Nagu juba eelnevalt mainitud töötasin firmas mis osutas teenuseid firmale mis tegeles Pentagoni renoveerimisega. Seoses sellega oli mul võimalus pilku heita ka ehitus skeemidele ning vestelda isikutega kelle töö oli teatud kaitsesüsteemi osade ehk "tulepunktide" sisse "joonistamine" projekti.
Nagu teada on Pentagon vana maja ning algselt puudus vajadus analoogsete süsteemide järgi. Hiljem külma sõja lõpupoole kui ründerelvastus "kasvas" pisemaks ning tekkis otsene terrorismi mõiste siis tehti ümberehitusi katusele kuhu siis paigutati raketisüsteemid (minu teada modifitseeritud Stingerid) ja nend ejaoks ehitati katust tipa ringi.
Renoveerimise käigus aga ehitati katus täielikult ringi ning sinna tehti lisaks ka veel vaatlus postid, jooksurajad ning spordisaalid. Loetakse ju Pentagoni lõuna poolt ValgeMaja kaitse eelpostiks. Lähtuvalt remondist oli pihta saanud tiib ainuke kus puudus selline kaitse. Kohale polnud saabunud hüdraulika mis avab kiiresti soomustatud (ja seega raskeme kui tavaline) katuse sektsiooni ja siis on võimalik välja lasta rakett. Umbes nädal enne sündmust käis minu käest läbi paber kus oli kirjas, et antud hüdraulika süsteemid ei jõuua kohale enne 1.nov.2001. Seega - seniks kui on lõpetamata tsiviil tööd militaar varustust ei paigaldata - PUNKT. Seega oli see ainuke külg kust Pentagon oli sisuliselt kaitseta.
Seoses sellega teeb lennuki imelik manööverdamine asja selgemaks - teatud kõrguse puhul pidi lennuk juba olema teatud küljele orienteeritud, et vältida ennetavat raketi lööki. Annan vähe lihtsustatud seletuse - lennuk saabus lõunast tegi suure kaare tugeva langusega itta keerles ümber Pentagoni põhjast ja siis keeras ennast ning lendas sisse lääne külge suhteliselt tugeva nurga all. Nii palju siis rünnaku iseärasustest.
Samuit ushteliselt vähe räägitud fakt on see mis asus pihta saanud tiivas. Seal asus 3 osakonda - esiteks Raamatupidamise kontrolli osakond ehk Audiitorid kes uurisid Pentagonist viimase 20 aasta jooksul kadunud 4 TRILJONI dollari juhjtumit ning loomulikult hävis tules KOGU uurimis materjal. Kogu osakonnast pääses 1 audiitor kes on peidus - sest kui ta teatas, et jäi ellu (oli kohvopausil teises tiivas) siis prooviti temast 2 korda autoga üle sõita ning tema maja süttis saladuslikult. Loomulikult tähendab paberite kadumine uurimse sulgemist - kes pääsesdi vanglast küsite aga vastan Perle, Wolfowits, Cheney(asepressa) ja mitmed teised sionistid kes on viinud Ameerika relvastatud konfliktide keerisesse kus ta hetkel asub ...
Teine osakond oli Pentagoni turvaosakond ehk Pentagon Police (mitte Military Police - need on 2 täiesti erinevat üksust) ja põhiliselt tema relvaruum ja tehnika keskus - kaamerad jälgimised jne. Peab mainima, et KÕIK maja sisesed kaamerad olid juba viidud uude salvestus ruumi mis asus pihta saanud tiivas. Seega KÕIK kaamerad mis jälgisid maja seest ja ümbrust MAJAST VÄLJA kaotasid oma salvestused (säilisid üksikud backupid) ning muutusid praktiliselt kasutuks kuni 2 kuuks enne kui need asendati.
Kõige huvitavam on aga kolmas oskaond mis ka just koliti sisse. Tegemist oli Mereväe Luure Keskuurimis Bürooga. Ehk siis asutus mis tegeles Mereväe luurega ja mereväega seotud asjade uurimisega. huvitav on asja juures veel see, et just see üksus tegeles 4T dollari kadumise uurimisega. Seega terrori akt hävitas mitte ainult juba kogutud ja tõestatud materjalid aga ka nii nimetatud "töö käibe materjalid" ehk kogu info selle kohta kes kus miks jne - ehk materjalmis tihti uurimistoimikutesse EI jõua. Lisaks sellele on Mereväe Luure seotud veel teatud asjadega aga nendest on veel vara rääkida - meenutagem vaid zedi artikleid nazide pärandist lendavate aparaatide väljatöötamisse ning bolsevike pärandist maailma kriiside tekitamisse.
Ka ei saa märkimata jätta Penatgoni murukatte müstilist vastupidavust pea maapinnal liikuva reaktiiv reisilennuki mootorite põlemisele - otsinguks sõnaühend "Amazing Penta Lawn".

Nüüd võtame siis käsile mis ikkagi lendas sinna seina - korraks meenutame minu eelmist postitust;
Tsitaat:Algselt postitas: KaptenTrumm
Teiseks Pentagon:
Esiteks: auk Pentagoni seinas OLI liiga pisike suure reisilennuki jaoks. Kes kahtleb võib kõrvutada auke WTC tornide seintes ning siis vaadata kui suur see auk oli ikkagi on seal Pentagoni seinas. Lisaks lisan siia ka oma isikliku vaatluse mis oli küll suhteliselt kaugel (Toompea ja Linnahalli kaugus) kuid siiski sain aru, et reisilennukiga küll tegemist EI olnud. Lisaks on veel küsimus "kuuli ja lennukikindlast murust" Pentagoni ees. Kui arvestada, et lennuk oma suuruses tuli nii madalalt kui ta tuli ning võrrelda teiste lennuki õnnetuste paikadega siis kahjustused murule PUUDUVAD. Seda saab seletada, et lennuk oli tunduvalt pisem või ei olnud üldse mitte lennuk.

Millega oli siis tegemist ? Tähelepanelik lugeja mäletab, et oli juttu droonidest. Kui WTC puhul kasutati täismöödus 1:1 drooni siis Washingtoni õhuruumi omapära välistas sellise võimaluse. Probleemiks nimelt on Valge Maja raketi kaitse. Kes viitsib vaatab Google Earth nimelise proge abil seda kohta ja siis märkab, et VM st põhja poole on 2 suuremat hoonet. Nende katusel on radarid ja raketi tõrje süsteemid. Probleemiks on lennukite transponderid. Nagu press ilusti ära mainis lülitasid terroristid välja lennukite tranponderid vältides seega lennukite leidmise. Osaliselt on see täielik jamps. Transponderite välja lülitamine välistab lennuki täpse identifitseerimise (näiteks lennuk ekraanil nr1 on selle kompanii selline lennuk ja sellise numbriga) kuid radarilt on see lennuk ikkagi nähtav - meenutage loendamatuid UFOde juhtumeid kus lennu juhid NÄGID neid keskuse raderiekraanidelt. Ma nagu suht välistaks, et UFOd sõidavad ringi tsiviillennundue transpondrid taldriku kumeruses - või mis te arvate ? Kuid ekraanilt on nad ikkagi näha. Samas väitis press toetudes nii FAA kui ka Õhujõudude allikatele, et 3 lennuk lähenedes Washingtonile kadus ekraanilt päris pikaks ajaks - ning see täpp mis tuli ARVATI, et on sama lennuk.
Lähme tagasi ValgeMaja rakettide juurde - kardeti neid seepärast, et kui Washingtonile liginev reisilennuki lennuks EI transponderit siis rakett lastakse välja praktiliselt automaatselt. Seega see mis lendas sisse Pentagoni EI saanud juba ainult sellel põhjusel olla kaaperdatud väljalülitaud transpondriga reisilennuk.
Millega oli siis tegemist ? Ahhjaah - täpsuse huvides peab lisama, et samasuguse reageeringi oleks esile kutsunud ka lähenev rakett. Seega ainuke asi mis sai ligineda ilma, et oleks ajanud SecretService päästiku maiad raketi lennutajad õhinasse sai olla keskmise või väiksema suurusega reaktiiv lennuk - midagi LearJeti sarnast. Samas ühtib see mitmete tunnistajate ütlustega kes kinnitasid, et nägid LENNUKIT kuid pisemat kui reisilennuk. Sama väitega ühtin ka mina kuni see mida nägin oli ühtlaselt valge ning kindlasti VÄIKSEM kui reisilennuk. AA lennuk oli aga suure ja laia sinise triibuga mida ei saanud isegi sellisel kaugusel segi ajada ühtlast värvi kerega. Seega ma usun, et enamik on nõus minu toodud (mitte küll 100% minu oma) loogilise arnguga mis siis lendas Pentagoni. Usun, et antud lennuvahend oli mingil moel modifitseeritud, et tekitada suuremat plahvatust kui selline lennuk oleks muidu teinud.
Viimane küsimus - mis sai lennukist ja reisijatest. Siin valitseb 2 peamist hüpoteesi. Esimene - lennuk maandati kuskil USA Kesk-Ida piirkonna arvukatest lennuväljadest (mingi luure asutuse kontrolli all oleval) ning lennuk hävitati ning reisijad saadeti taevasteel jahimaadele - rahu nend ehingedele - USA valitsevad ringkonnad on ennegi analoogsete asjadega hakkama saanud. Samas pole ka välistatud WTC lennukite saatus - saatmine avamerele ning seal allalaskmine õppelahingu drooni pähe. Kuigi ma usun seda (töö kiirem ja korralikum ning Special Recoveri Team on juba niigi Atlandil) siis mingil hetkel räägib selle vastu lennuki kadumine radaritelt suht sügaval sisemaal - pealegi organeid võib ikka vaja minna - või muid "katseloomi".
Aga see pole kahjuks mitte peamine point.
Peamine point on ikkagi selline - USA kaotas oma iseseisvuse 1913a kui võttis vastu Owen-Glassi Federal Reserv Acti ning surmahoobid Ameerika Vabariigile anti 1965 aasta immigratsiooni ja (aasta hetkel ei meenu) kulla ja hõbeda käibelt kõrvaldamise aktiga umbes samas ajavahemikus aktidega.
Praegust hetke kutsuvad Ameerika patrioodid ZOGiks ehk Zionist Occupied Goverment - Zionistide (poolt) Okupeeritud Valitsus.
Paljastame pea ja mälestame minutilise leinaseisakuga okupeeritud Ameerika Vabariike ning kõiki vabaduse eest langenud patrioote nii siin kui ka seal pool Atlandi ookeani.

Muudetud: 20-2-07 kell 14:48:49 KaptenTrumm
KaptenTrumm
Tavaliige

01-03-2007 10:29
Postitus: #90

http://www.thepentacon.com/index.htm - vot selline link
---
http://www.patriotsquestion911.com/

http://www.patriotsquestion911.com/survivors.html

Muutus: Liitsin postitused

Muudetud: 7-7-07 kell 20:42:19 Thorondor

*** http://www.nationalist.org *** http://www.rahvuslikliikumine.ee *** http://www.ems.ee ***
Mescalito
Uustulnukas

06-06-2007 12:16
Postitus: #91

väga kobe tulemus KaptenTrummilt
võiksid rohkem rääkida mida tead ja oled kuulnud
noh nii üldisemalt
ma ise pole suurem asi netis tuhnija
aga su tekstid Minutis ja siin on päris mõtlemapanevad
entroopia
Tavaliige

14-06-2007 16:46
Postitus: #92

leidsin ühe huvitava lingi:

http://www.horoskoop.ee/article.php?getarticle=7

Päris jube :S
urbanite
Uustulnukas

18-07-2007 23:19
Postitus: #93

Tsitaat:Algselt postitas: etc
Ma pole asjaga kõige paremini kursis ja keegi võiks mind valgustada ühes asjas. Kui ilmselgelt näidatakse erinevatel internetilehtedel, et tegu polnud lennukiga ja esitatakse küsimus, et kus see lennuk siis on kui USa valitsus vastupidist väidab. USA/maailma ajakirjanduses ei käsitletud siis seda teemat? Või käsitleti? Igatahes asi on ilma vajaliku tähelepanuta jäänud.

Muide Times´i andmetel usub 50% ameeriklastest, et Iraak tungis nendele kallale, mitte vastupidi, järelikult usuvad vähemalt pooled seda, mida Tzjoooords neile ütleb. kui ta ütleb, et see oli Boeing, siis järelikult ka oli Boeing
postimees
Tavaliige

22-07-2007 17:55
Postitus: #94

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/va...d=16483964 Ei no kindlasti. Ja just Boeing 747.
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

22-07-2007 18:20
Postitus: #95

Elementaarne loogika - kui Pentagonis oleks olnud Boeing (mis tahes nummeriga) oleks USA valitsev klikk selle juppe juba ammu eksponeerinud. Juppe pole lennukit pole - LIHTNE ...

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Hope
Vana kala

12-11-2007 15:20
Postitus: #96

Ega selle 11.Sept suhtes on väga palju küsimärke! Millele meie vastata ei oska ega ei hakka oskamagi! Ütlen ainult,et ma ei usu, et asjasse on seotud ainult üksi Bin-Laaden!

Cruel & Unusual.

[Pilt: hope_1.jpg]
Delicia
Uustulnukas

30-11-2007 17:36
Postitus: #97

Tsitaat:Algselt postitas: MissIs
11.september ja iraagi sõda ei ole omavahel seotud...
11.sept oli usuline terroriakt, kui bin laaden siiski korraldas selle...
aga iraagi sõda on põhjus, et saada endavaldusesse nafta värgendus... kuidi jah bush andis käsu sõjaks ettekäändel et iraak varjab tuuma/biorelvi.. vms.
aga see kõik on üks ettekavandatud show! millest paljud aru ei saa, isegi mina mitte :S

Mingi kerge egolaks?
Vabandust.(i)

On nii halb, et hakkab hea!
Thorondor
Administraator

30-11-2007 20:04
Postitus: #98

Mis egolaks? Seleta palun.
Pohlatohlakas
Vana kala

12-12-2007 16:08
Postitus: #99

Christopher Bollyn: kaksiktornid lasti õhku

Tsitaat:Isser Harel, Mossadi direktor, sündis Vitebskis. Tema käest küsiti 1980-ndatel, kas ta usub, et terrorism tuleb USA-sse? Ta ütles: "Jah, tuleb."

"Millal? Kuhu?"

"New Yorki. Nad ründavad teie suurimat hoonet, teie võimu sümbolit."

http://www.epl.ee/artikkel/410820

Mossad & CIA Committed 9-11: Italian President Francesco Cossiga

http://www.rumormillnews.com/cgi-bin/for...ead=114778

Muudetud: 12-12-07 kell 16:12:43 Pohlatohlakas

Immigratsiooni vastu!

http://www.ekre.ee/petitsioon
http://www.petitsioon.com/pagulaskvoodile_ei
kivikas666
Vana kala

25-01-2008 14:08
Postitus: #100

Boeing757 kohe kindlasti mitte. Selline suur lennuk oleks teinud suuremaid purustusi. Ise pakun raketti.
Selle lennuki lend kestis US valitsuse versiooni järgi üle 40 minuti. Ennem kui väidetav lennuk Pentagoni rammis tegi see sama lennuk kui muuseas ringi ümber selle ja rammis maja just kõige ebasobivamast küljest. Ma mõtlen selle all just seda, et terroristide soov on teha võimalikult palju kahju oma vaenlasele. Miks siis mehed kes said just natukene enne seda hakkama kaksiktornide ründamisega ja selliste lennukite juhtimisega ei teadnud kus asuvad kõige tähtsamate ametnike ruumid. Nemad aga tegid tiiru ja sadasid sisse hoopis teiselt poolt kus väidetavalt käisid remonditööd. Ametnike ju seal ei olnud just remondi tõttu.
Kuidas on veel võimalik, et sellist suurt kobakat(575) alla ei tulistatud. Tegemist siiski enim valvatava hoonega maailmas.
Ühesõnaga lennuk see ei olnud ja korraldasid selle ka justament omad tegelased.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  11.September 2001. VOL 2. Pildid Hr.Saatan 11 10,977 27-04-2013 18:55
Viimane postitus: Tarawah

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog