•  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 30
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11. september 2001
#26
puhas see asi pole 100%. fakte mis ei sobi liiga palju, muidugi on enamus kokkusattumus jne, kuid kindlasti mitte kõik. huvitav on see, et koorub 2 liini- üks on see, et usa valitsus tegi koostööd/teadis terroristidest, ja teise see, et terroristid seda teha ei saanudwink. muidu tornid tornideks, aga jama siiski see, et palju tavalisi inimesi hukkusSad majanduskku kahjut ei saa sellega võrrelda.
ise küll ei usu, et g. w. b selle taga oli. kui siis mingid teised jõud sealt.
aga "lihtne" terrori rünnak lennuki kaaperdamisega see polnud on minu arvamus. kes seda tegi on teine küsimus.
Vasta
#27
Olgu Bush põrunud, aga meie tegime õigesti (valitsus), et teda pooldasime, mingi prantsusmaa meid Venemaa eest mingit poliitilist kaitset ei paku, näete Bush juba avalikult tõstatas teema Venemaa suhtumises oma naabritesse. Midagi pole teha aga nii on parem.
On topic- Ma arvan, et kui kogu värk oli fake siis ka see, aga eraldi ma ei usus seda, loodame,et polnud fake. Inimelu ei ole raiskamiseks.
Vasta
#28
http://0911.site.voila.fr/compall.jpg

no ma ei tea kas se on olnud siin üleval või ei ole aga pani se pilt mõtlema küll!
Vasta
#29
Tundub, et WTC ja Pentagoni rünnakud ei korraldanud sama organisatsioon. Viimase puhul võiks küll ühendriike kahtlustada. Eks seda plaani oli juba varem haudutud, kuid kui 11. septembril torne rünnati, tuli kiirelt tegutseda. Sellepärast kogu see lugu nii konarlik ja vastuoluline paistabki. WTC rünnakus nähti võimalust. Aega peaaegu et polnudki, kuid üks oli kindel: ka Pentagoni pidi lennuk maanduma. Muidu oleks võimatu seda tornide ründajate süüks ajada. Küsimus seisneb selles, mida püüti kokku mätsida? Ajend sõjaväed Iraaki viia oli olemas, kuid taheti midagi enamat. Saavutati see?
Mustema stsenaariumi järgi võis ka kogu rünnak USA korraldatud olla, kuid miks selline hämamine seoses Pentagoniga?
Kui Bin Laden osales rünnakus, siis kindlasti kokkuleppel Bushiga. Iseseisvalt oleks vaevalt taoline ettevõtmine korda läinud. Muidugi jääb veel kolmas varjant. Venemaa? India, nagu siin mainiti? Viimase puhul ühtegi motiivi küll pakkuda ei oska. Küll aga Putin on valmis salakavalaks tegutsemiseks.

off/ Mis puutub Eesti sõbrustamisesse USA-ga ja et see peaks meid Venemaa eest kaitsma, siis vaevalt siin midagi loota on. USA ei lähe mingil juhul väikese Eesti nimel tuumariigiga tülli. Varsti on ka Venemaa Euroopa Liidus ja meil pole endiselt pääsu. Ise magasime oma võimaluse maha...
Vasta
#30
Ma hakkasin ka mõtlema kui su, sandstorm, postitust lugesin, et mix Pentagoni pidi ründama. Ma arvan, et selles Pentagoni osas, mida "lennuk" tabas varjati midagi (ülimalt salajased failid jne), millest tuli lahti saada ja mis ei kannatanud päevavalgust ja kuuldes WTC rünnakust saadeti F16 või mingi rakett teele Pentagoni suunas... Pärast FBI korjas kõik videolindid ära mis jäid selle lennumasina teele ette (mix muidu need ära koristati, parem on ju maailmale näidata, et suur Boeing lendas sisse ja sellega oma versiooni kinnitada, kaamera lindid korjati ju ära, midagi pidi ju olema, et seda tehti)

tegelikult on see loogiline järeldus ja ma arvan, et ma ple ainus kes sellele tuli Bleh
Vasta
#31
Samas, Sa mainisid, et miks peaks USA viima selle kokku lennukikaaperdamisega, ehk ma siis eeldan nende TWC tornide rünnaku ja värgiga, niisiis, asja juurde asudes on mul mingi film siia tõmmatud ja seal oli muiduigst algselt näidatud ära et mitte kuidgai ei oleks saanud olla Pentagonis bõuingut, ja siis veel seda, et need lennukid mis tornidesse lendasid, ei tundunud üldse reisilennukitena, vaid mingite kaubalennukitena, ilma akendeta ja mingi suur sinine logo, oli ühe mehe sõnul kes nägi lennukit lähedal mööda lendamas, mis on tuvastamata(logo siis). Siis videos oli selgelt näha et lennuki alla oli midgai kinnitatud, päris suur kaadervärk mingisugune. Tuletõrjujad kes ellu jäid ja olid majas inimesi välja viimas, kuulsid pommiplahvatusi, mis oleksid olnud justkui maja kokku kukutamiseks paigaldatud, et ülevalt alla nende tugikohtade peal majas, niiet võimalik et maja oleks tegelt püsti jäänud. Olgu, ma rohkem ei jutusta parem, muutute muidu paranolise(ks/maks).
Vasta
#32
:odie:õige jutt Villem, ära jah liiga palju räägi, siin viimasel ajal on asi veidi imelikuks muutunud. Aga see kaubalennuki idee on küll märkimist vääriv, seletaks kust need tsiviillennukid siis pärit kui väidetakse, et valitsuse versiooni lennukeid nendel päevadel liinidel polnudki, neid Bouinguid kasutatakse minuteada kaubalennukitena küll. See Pentagoni värk on üldse segane.
Vasta
#33
Mul on mingid materjalid paberi kujul Pentagoni faktidega.
Üks fakt on, et Pentagoni ehitamine hakkas 11. septembril 1941.
Pentagoni rünnak oli 11. septembril 2001.
Kuidagi väga täpne kuupäev valitud sündmuseks.
Vasta
#34
Kusjuures, selle asjaga on niimoodi, et mingi flash oli tehtud selle teema kohta ja seal oli idee, et bush tahtis ka naftat, kuid päris niisama rünnata ei saanud. Siis keegi "tark" mõtles plaani, et mingisugune "terroriakt" tuleb ja siis neil ettekääne olemas. Seal oli ka veel selle pentagoni augu kohta, et see auk oli liiiiiiiga väike nii suure lennuki jaoks, ja sellest august natuke tagapool oli puu, mis ei olnud natukenegi viga saanud... Pealegi, lennuõnnetused jätavad endast maha tükke, maa värvub mustaks põlengust jms .... arvake, mis... sellest august 5m kaugemal oli ilus, ilus kunstmuru Smile... juppe oli umbes 5 tükki, pealtvaatajad kuulsid mööduval esemel sellist "wooosh" häält, nagu rakett, mis õhus kiirelt lendab... Siis sai bush oma ettekäände ja seal "pandi põlema" naftajuhtmed, kuid tegelikult arvatvasti nad hoopis varastasid selle ära..
Vasta
#35
USA ründab alatisiukeseid riike ,kus on midagi saada Laugh:i2::biting::odie::vaim:
Vasta
#36
jaa, asi on väga huvitav ja kindlasti mitte niisugune, nagu "lihtrahvale" serveeritud... samas, karta on, et asi jääbki saladuskatte alla (nagu Estonia juhtumgi), sest asjast teadlikud ringkonnad vaevalt tahavad asja ilmsiks tulekut.. USA kallaletung terroririikidele on kindlalt ette planeeritud ja otsiti lihtsalt ajenditSad kahjuks oli pool rahvast ka nõus, rahvast saadi nõusse just tänu rünnakutele, õhutati kättemaksu vajadust.. kuigi, kas üks valitsus tõesti paneks kaalule nii paljude inimeste elud??
liiga palju küsimusi ja segadust.. the truth is out thereSmile
Vasta
#37
See film on ka päris huvitav - annab mõtlemisainet...
http://movies26.enwhore.com/loosechange.wmv
Et pilvelõhkujaid pikali panna tuleb leida oskuslikud sapöörid.... on näha, et sellised spetsialistid leiti...

Muudetud: 12-7-05 kell 13:08:52 zed
Vasta
#38
Leitsin samalt lehelt, kus see alglink on ühe samalaadse allika.
http://www.thepowerhour.com/911_articles.htm
Vasta
#39
Terroriakt tterroriakt, CIA enda terroriakt osutudes sõrmega kuhugi islami poole.

Tegemist on jällegi ühe katsega inimeste mõttemaailma kontrollida, selle vahendajaks on muidugi meedia, mille ohvrid me kõik oleme, ka meediamehed ise. Meie kujundame oma arvamused, ellusuhtumised, plaanid, maailmavated jms ju informatsiooni alusel, ja enamik sellisest informatsioonist tuleb just nimelt levinud meediast, sellest piisab, et inimene sõtta saata.

See, kas pentagonis oli lennuk või mitte, on täiesti pohhui, see ei mängi niikuinii mingit rolli. USA saab asju tuhandel erineval moel lavastada, kord teeb ta seda kõige usutavamal viisil, kord kõige kahtlustäratavamal viisil - oleneb vajadusest. Või noh, tegelikult USA ei ole see ainuke kurjajuur.

Ning see Pentagoni osa oli peaaegu täiesti tühi...

Muudetud: 12-7-05 kell 19:21:22 tint
Vasta
#40
Pentagonis tõesti lennukit olla ei saanud.
On leitud tõendeid, Bushi ja Bin Ladeni varasematest sidemetest. Ühistest äridest jne.
Hiljuti näitas ka Kanal2 huvitavat doksaadet sellest.
------------
Afganistani näol oli vastus suurriigi ründamisele. Suurriik nagu U.S.A ei saa asja niisama jätta. Mingi vastus tuleb asjale anda. Kui aga ise korraldati, siis on see Bushile suurepärane võimalus kodanikeõiguste piiramiseks, mida kohati ka rakendati.
------------
Iraak on puhtalt U.S.A naftafirmade lobitöö. Mitmetes neist on osanikud U.S.A kongresmenid.
U.S.A praegane Kaitseminn kuulus veel 2000 aastal Euroopa firma ABB direktorite nõukokku. Sama firma müüs P-Koreale erinevat tehnikat, muu hulgas ka tuumatehnoloogiat.
Tõendi leiate firma kodulehelt, otsides sealt Donald Rumsfeldi nime wink
------------
Jääb üle küsida, mis on järgmine riik? Iraan?
Põhja-Korea?
-----------
Huvitav on aga see, et peale 11/9 sündmusi on hakanud Venemaa ja U.S.A leidma ühist keelt Aasia ringkondades. Ühe baasid seal, teise baasid siin jne. Nii nagu Venemaa ei mögise Iraagi kohta, ei mögise U.S.A Tšetseenia kohta jne. Kui mõned üksikud kongresmenid välja arvata.
Vasta
#41
see teema ajab mind närvi
usa ju demokraatia etalon ja mis tuleb välja.. valitsus ja meedia manipuleerib lihtkodanikuga, jagab valeandmeid, ässitab süütute vastu üles ja teisitimõtlejaid ootab avalik hukkamõist.
ma olen igatahes usa poliitikas ja valitsuses pettunud, puhas see värk ei ole:S kuigi jah, ameerika inimene on sõbralik, lihtne, kuid kahjuks ka kergeusklik ja liiga kindel oma riigist kui headuse keskmest
igale lollile peaks selge olema, et midagi ei ole täielikult hea või halb..

ja kindlasti on ka teiste riikide valitsustel taolisi vandenõusid, maailma ja oma rahva mõjutusvahendeid - lihtsalt tõendeid pole..

mina isiklikult pooldaks uut ühiskonda - tõelist demokraatiat, aga pole ju parata, vähemalt mitte nii kaua, kuni leidub "õelate" vaadetega inimesi - ja noh neid leidub ju alatiLaugh
Vasta
#42
vaadake sellise sarja nagu Lone Gunman(seotud x-filega ja üheks tegijaks on ka chris carter) esimest osa. mis on tehtud 6 kuud enne 11. sept. ise vaatasin ja väga-väga suur kokkusattumus või ....:i2:....midaiganes.
kliki siia! IMDb
kliki siia!

Muudetud: 28-8-05 kell 08:37:08 hallkoer
Vasta
#43
Ei leia WTC teemat üles, aga see vid > http://media.spikedhumor.com/14209/cheneyhit.mpg
ei ole Pentagoni oma, vaid WTC oma, tekst käis juures, et oli alles leitud vms
Vasta
#44
http://video.google.com/videoplay?docid=...3762628848
Vasta
#45
Ametlik Pentagoni ja Boeingu kokkupõrget kajastav klipp:
CNN video
Vasta
#46
EPL väidab, et praegune avalikustamise hetk on seotud valimistega, võib paika pidada. Kuid, kas tõesti hoiti videot nii kaua peidus, kuni valimiste aeg koitma hakkab, või seni, kuni Iraagi suhtes ühiskond(usa omad) nii üles on köetud? Noh igatahes lennukit ma ikkagi ei näinud. Oli vaid hetk....ja plahvatus. Et kas neil seal tõesti nii juustud valvekaamerad? Viiksnurga ees veel eriti.
Vasta
#47
Põhjus on selles, et süüdimõistetu Zacarias Moussaoui uurimine sai läbi ning vastav video oli tõendusmaterjaliks.
http://news.bbc.co.uk/2/hi/americas/4987716.stm
Washington nõustus lindi avaldama koheselt peale Moussaoui eluaegse vanglakaristuse otsust.
Vasta
#48
Kas Zacarias Moussaouni oli selle Pentagoni rünnaku organisaator?

Huvitav on, et nendelt videotelt ei ole eriti sittagi näha. Keegi linki pärisvideodele ei tea, need mis pole kuskilt CNN uudistest võetud...?
Vasta
#49
Tsitaat:Algselt postitas: kal
Kas Zacarias Moussaouni oli selle Pentagoni rünnaku organisaator?

Huvitav on, et nendelt videotelt ei ole eriti midagi näha. Keegi linki pärisvideodele ei tea, need mis pole kuskilt CNN uudistest võetud...?

Millist kasu/kahju oleks lindi varasemast näitamisest kohtualune saanud? Kuidas üldse see Pentagoni hoone ja tulekera on seotud isand Zacarias'iga? Äkki on seotud ka minuga?
Vasta
#50
Osama bin Laden isiklikult kinnitas Moussaoui süütust ning ka seda, et viimane ei olnud terroriaktiga seotud.
Tänane BBC artikkel
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 30
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  11.September 2001. VOL 2. Pildid Hr.Saatan 11 13,970 27-04-2013, 18:55
Viimane postitus: Tarawah

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat