Teema on suletud 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Räägime kõik suu puhtaks
Autor Sõnum
Wolfgirl
Metsaelanik

09-12-2006 16:44
Postitus: #1
Räägime kõik suu puhtaks
Tsitaat:Teiseks. - Sa ütlesid, et oled 16. Okei, tarkus ja lollus on küll suhteline, aga normaalsemalt oskad ikka kirjutada? See tõesti ei ole mingi küla pussipeatuse sein, kuhu "sodida" oma teksti.
Bussipeatus kirjutatakse "b"-ga.

Tsitaat:Siiski aga, olenematta sellest, kas sa elad või sures, sa vajad midagi. Ja vajaduse täitmiseks korraldatakse "diile" osapoolt vahel. Ka vaim + vaimu, inimese + inimese kui vaimu + inimese vahel.
Olemata kirjutatakse ühe "t"-ga.
Surres kahe "s"-ga.

Muudetud: 11-12-06 kell 08:57:14 Tutanhamon
Leia selle kasutaja kõik postitused
encore
Bännitud

09-12-2006 16:45
Postitus: #2
Räägime kõik suu puhdags
Tsitaat:Algselt postitas: Wolfgirl
Bussipeatus kirjutatakse "b"-ga.
B kõrvale läheb siiski "KA", mitte "GA".
Nõrgale häälikule tugev kõrvale ja tugevale nõrk. See, kui sa hääldad "Bee(d)" nii ei tähenda, et kirjakeeles oleks õigem nii, "B(ee)-ga", vaid siiski "B-ka"
Jah, see võib eksitada, et hääldus läheb käest ära, aga Eesti keele selle aasta trükis on suurelt, paksus kirjas väja toodud, kuna see on üks suurem viga, mida õpilased teevad lõpu kirjandites.
Sorri, juhtub ka parimatel ning kõrgkooli lõpetanutel.

Näe, siin lauseski oli palju grammatilisi "tegureid". Ka üks "Easter egg".

Bleh

End of another offtopic

Muudetud: 9-12-06 kell 16:56:35 encore
Wolfgirl
Metsaelanik

09-12-2006 16:50
Postitus: #3
Räägime kõik suu puhdags
Tsitaat:Algselt postitas: encore
Mida iganes. Ma ei vaatanud "Postituse eelvaadet".
Uude liigmete kallal vinkumise võiks sellekipoolest ära lõpedata. Sa oled annnni põhimõdeliselt ikas teemas terroriseerinut, kuhu ta on oma bostitusi teinut.
encore
Bännitud

09-12-2006 17:05
Postitus: #4
Räägime kõik suu puhdags
Mida iganes. Ma ei vaatanud "Postituse eelvaadet".
Sa oled annnni põhimõdeliselt ikas teemas terroriseerinut, kuhu ta on oma bostitusi teinut.
Wolfgirl, ole hea ja ütle, kas sa tead mis on kaudselt vastamine? Ma igaks juhuks, et sa ei jäeks häbisse vastan ise... Kaudselt vastamine on vastamise stiil, kus tõestetakse kaaskodaniku eneseuhkust/ego sellega, et ei anta otseselt vastust. Antakse kaudselt. Mille tulemusel kaaskodanik on õnnelikum, kui ta saab ise leida sellest vastuse. Sest, otsimis rööm on ju parim, kui sa ise leiad?
Ja 90% minu postitustest, mille ma olen Annnile suunanud on see see.

Wolfgirl, ma saan aru, et sa olid kunagi ise samasugune kui annnn (Kurjad keeled rääkisid. Ja ei pea vajalikuks seda informatsiooni fake kategooriasse tõsta). Rääkisid lolli juttu (kohati), ei lugenud teemat ilusti läbi ning ei viitsinud foorumite ühte elementaarsemat asja nimega "Otsing" kasutada. Juhtub, siin ei saa midagi parata. Olen isegi paar tundi lammas olnud, kuna inimene, kes arvas, et ta teab teatud asjast kõvast ei teadnud tegelikult s1ttagi. Ainult väitis nii. Juhtub, inimesed arenevad. Arene kas sina ning ära jaa ühele kohale toppama.
Wolfgirl
Metsaelanik

09-12-2006 17:15
Postitus: #5
Räägime kõik suu puhdags
Seda kaudset vastamist pead sa veel natuke õppima.
Kaudne vastamine käib umbes nii: Annn, kas sa arvad, et vaimude väljakutsumine aitab su võtmeid üles leida.? Kas see on parim lahend?
Seejärel hakkab Annn su vastuse üle arutlema ning sina suunad teda omakorda uute küsimustega. Kaudses vastamises EI KASUTATA süüdistusi e sina-sõnumeid.

Kuid sina vastasid:" Sa oled loll, mõtle ennem kui midagi kirjutad jne".
encore
Bännitud

09-12-2006 17:32
Postitus: #6
Räägime kõik suu puhdags
Kuid sina vastasid:" Sa oled rumal, mõtle ennem kui midagi kirjutad jne".
Jah, Wolfgirl, ma kirjutasin ka seda.

Tunnistan, et ei ole täislik. Kuid kas sina suudad endale tunnistada, et see mida sina näed võib olla ka midagi muud?
Nagu ma olen juba vaem öelnud, siis inimesed ei saa üksteisest aru. Meil on küll ühine keel, poliitiline süsteem, kultuur jne. kuid me näeme neid kõiki erinevalt.

Ma võin ühes lauses öelda, "Loll on see, kes ajab vigast kitse taga. Ehk, on mõtet ka tugevaid ja terveid loomi mõtet taga ajada, kellega jahipidamine on võrdsem, kui vigasega".
Võib juhtuda, et sina seepeale, ei saa aru, mida tuleb teha. Kuid, mina saan. Ehk saab X, Y ja Z-ki?

Räägitakse, et keele barjäär on muulaste ja põlislaste vahel, kuid on ka muulaste ja muulaste, kui põislaste ja põlisaste vahel. Nii nagu hakkasid indiaani sõjad siis kui Indiaanlased ei saanud maa müümisest aru, ning ei pidanud sealsetest reeglitest kinni, nii hakkavad ka tülid "samasuguste" vahel.

Osad väidavad, et see on halb, osad, et hea. Tekib küsimus, kummad on targemad? Kas need, kes lõikavad kasu, või need, kes saavad aru üldiselt, mis võib tekkida?
Wolfgirl
Metsaelanik

09-12-2006 17:39
Postitus: #7
d
Asi pole arusaamises ega indiaanlastes. Sa ei kasutanud siin teemas mingit kaudset vastamist (millega sa kangesti siin targutada püüdsid), sa lihtsalt süüdistasid korduvalt teist inimest.
Paraku oli asi niimoodi, et solvava sõnumi lugesid su postitusest välja mitu inimest, siit ka negatiivne reageering. Seega oli tegu halva eneseväljenduse või sinu egotsemisega.
encore
Bännitud

09-12-2006 17:43
Postitus: #8

Asi pole arusaamises ega indiaanlastes. Sa ei kasutanud siin teemas mingit kaudset vastamist (millega sa kangesti siin targutada püüdsid), sa lihtsalt süüdistasid korduvalt teist inimest.
Paraku oli asi niimoodi, et solvava sõnumi lugesid su postitusest välja mitu inimest, siit ka negatiivne reageering. Seega oli tegu halva eneseväljenduse või sinu egotsemisega.

Wolfgirl, näedsa, sa ei näe, et ka sina võid eksida. See on üldiselt tore, kui inimesel on sihid paigas, kuid, kui sa oma sihte topid valedesse kontaktidesse, siis pole ime kui varsti elektrilöögi saad.
Wolfgirl
Metsaelanik

09-12-2006 17:51
Postitus: #9

Wolfgirl, näedsa, sa ei näe, et ka sina võid eksida. See on üldiselt tore, kui inimesel on sihid paigas, kuid, kui sa oma sihte topid valedesse kontaktidesse, siis pole ime kui varsti elektrilöögi saad.
Sina ei tea, mida mina näen või ei näe, tunnustan või ei tunnista, kas mul on sihid, mida ma oma sihtidega peale hakkan, milliseid kontakte ma "näpin" jne.
Kuid mina näen selgesti, et sina oled korduvalt terroriseerinud uuemaid liikmeid ning seejuures uhkelt teatanud, et nende sõimusõnade taga oli mingi hea mõte vms. Inimesi ei huvita sinu "hea mõte", vaid konkreetsed sõnad.
Flash
Veteran

09-12-2006 17:56
Postitus: #10

Kuulge, suured inimesed, astute te kunagi oma mätta otsast maha ka?
encore
Bännitud

09-12-2006 18:02
Postitus: #11

Kuid mina näen selgesti, et sina oled korduvalt terroriseerinud uuemaid liikmeid ning seejuures uhkelt teatanud, et nende sõimusõnade taga oli mingi hea mõte vms. Inimesi ei huvita sinu "hea mõte", vaid konkreetsed sõnad.
Wolfgirl, mis juhtub, kui sa ronid kõrgele ja vaatad horisonti?
Sa kohe kindlasti ei näe seda, ega kuulegi, mis all räägitakse. Aga kus sa siis oskad öelda, et see mida sa arvad nägevat ei ole meelepete suurest kuumusest, mida ka palmipuu "lehed" ei varjuta?
Aga noh, kui kookoste seast kukub alla ka üks Wolfgirl, siis on vähemalt maailmas mida oodata... mitte midagi. Wolfgirl, sa ei muuda oma maailma sellega, kui sa arvad, et sa tead mis on kõige õigem. Sa tõesti ei ole Jumal, kui sa arvad, et koer on koer.
Roni oma puu otsast alla ja mõtle loogilisemalt. Ego ei kaitse päikesepiste eest.

PS: Et sa ei vigiseks Palmi ja kookospuu kooskõle kohta, siis ütlen kohe ette, et ma kirjutasin piltlikult.

Muudetud: 9-12-06 kell 18:04:50 encore
Wolfgirl
Metsaelanik

09-12-2006 18:12
Postitus: #12

Ma proovin siin uute liikmete õigusi kaitsta ja äkki siis on mul suur ego. Sa ise pole ka mihkel oma ebaõigsuse tunnetamises.
encore
Bännitud

09-12-2006 18:18
Postitus: #13

Ma proovin siin uute liikmete õigusi kaitsta ja äkki siis on mul suur ego. Sa ise pole ka mihkel oma ebaõigsuse tunnetamises.
Wolfgirl, inimene ei tee mitte midagi teiste heaks. Kõike ta teeb enda heaks. Kui sa aitad teist, siis sa loodad sellelt keda sa aitad tunnustust saada. Kui ei saa, siis kas hakkad vigisema (nagu Maire Aunaste), või lähed uue puu juurde.
Olen kindel, et olen teinud midagi sellist, mis pole õige. Aga kas me kõik pole?

Sina igastahes ei suuda tunnistada, nagu mulle tundub. Kuid ma võin ka ju eksida, sest ma siiski olen inimene, või äkki ma ei olegi inimiene? Äkki ma olen hioopis kuri Reptiloid, kelle "cover" on just tänu teatud kompromiteerivatele piltidele paljastatud?

Äkki ma sogan ja jogan, ning vastust ei tahagi teile tuua? Äkki tõesti oled sa ,Wolfgirl, messiah.

NB! Ma ei solva kedagi. Ma lihtsalt tõin võimalikke näiteid.

Muudetud: 9-12-06 kell 18:27:33 encore
Alfar
Vana kala

09-12-2006 19:03
Postitus: #14

Kallid kaasmaalased... pidagem nüid hoogu. Niiviisi ei saa ju üldse rallit sõita! Võtke nüüd kenasti kätte ja lugege kogu see teema tähelepanelikult ja mõttega läbi.. see on ju selline kurbnaljakas munaklopp. (Vähemalt minule kui kõrvalseisjale.)

Tõsi ta on, et me kõik teme vigu (ja ka see, et siinne liikmeskond suuremalt jaolt suhtub üleolevalt nende jaoks ilmselgetesse probleemidesse) aga see ei tähenda ju kohe, et peab hakkama mingit seebiooperit korraldama! Võtkem kaasinimeste tähelepanekuid/märkusi õpetuse, mitte norimisena (ja sel teel saamegi paremaks).

MIngi ütlus oli kunagi umbes niisugune - vaenlaste omamine on kasulik, sest nad näitavad kätte meie vead. (Kuna inimesed on kõik ilusad ja head, tuleks vahetada sõna vaenlane sõnaga opponent.)
Thorondor
reserv-administraator

09-12-2006 19:50
Postitus: #15

Encore, mis tähendab, et keegi on nagu annnn. Tal olid kirjavead ja laused ei alanud suurte tähtedega. Su häda ongi selles, et sa fantaseerid, et teine inimene on loll. Mina näiteks näen, et sinu ego encore on suurem kui Wolfgirli oma hoopis ja ma ei näe, et sa targem kuskilt otsast kui annnn.
Ma olen ka nagu annnn, kui mul probleem siis ma küsin lahendust. Kust sa tead, et ta otsingut ei kasutanud, sinu luulu, otsingust ei leia midagi võtmete otsimise kohta. Mingi kadunud asjade otsimise teema on, mis on suht täis läbustatud ja pole kuigi mahukas.
Seleta mulle, miks see ann siis loll on.
Sa räägid, et wolfgirl oli ka kunagi selline nagu annn, et rumal jne. Sa ise ei ole sellest sektorist välja arenenud nagu paistab ikka veel.
Põhiline on see, et alati on asi teistes.

Kord läks indiaanlane piisonijahile ja otsustas vibu koju jätta, aga valge mees läks püssiga jahile, indiaanlane sai varem kõhu täis. Mõista mõista, mis ma sellega küll mõtlesin.

Muudetud: 9-12-06 kell 19:52:50 Thorondor
encore
Bännitud

09-12-2006 20:00
Postitus: #16

Ma võrdsustasin Wolfgirli annniga tänu teema struktuuri üles ehitamisega.
Nii nagu annn ei oska teema pealkirja vormistada ei osanud ka wolfgirl seda teha, nagu meist enamus. Ei osanud kunagi mina teha - õppisin, ei osanud Wolfgirl teha - õppis, ei oska (või et taha(ei näe vajadust)) annnn teha - õpib.

Üldiselt on inimeste seas nii, et nad kõnnivad teatud sihini. Kuid kui na kukuvad auku, siis nende top prioriteet on august välja saada. Kui nad saavad välja, siis nad istuvad maha ja hakkavad tukkuma, liikumatta edasi. Ka siin foorumis kohatud antud käitumis stiile.

Ei ole minagi täislik, ning võib täitsa olla, et mu ego on suurem, kui Wolfgirli oma, kuid see on iga inimese subjektiivne mõte ning see ei loe üldises, "õiges", plaanis midagi.

Ehk, sa võid öelda mida tahad. Sa võid koguda punti, ning siis karjuda, kuid iseasi on see, kas sa karjud õigest asjast või oled sama rumal edasi, ning edasi liikudes (kui liigud) astud uuesti samasse auku.
Thorondor
reserv-administraator

09-12-2006 20:30
Postitus: #17

Ühesõnaga sa ei ole täiuslik, aga sa oled täiuslikum kui teised ?
Kas sa oled targem kui annnn ?

Sinu ego suurus ei ole kellegi subjektiivsuse tallermaa.
encore
Bännitud

09-12-2006 20:34
Postitus: #18

Tsitaat:Algselt postitas: Thorondor
Ühesõnaga sa ei ole täiuslik, aga sa oled täiuslikum kui teised ?
Kas sa oled targem kui annnn ?

Sinu ego suurus ei ole kellegi subjektiivsuse tallermaa.

Kõik on täiuslikud, samas olles mitte täislikud.
Minu sikilikust maailmavaates, ma näen teatuid asju teisiti, nii nagu sina ja ükskõik kes.
Kuid üldiselt, kosmilisel (kuidas kellegile meeldib öelda) tasemel on kõik paika pandud ja see "õigem".

Mina tunnistan seda, kuid see kas keegi teine tunnistab, et ta ei olegi täislik on ta enda südame asi.
Flash
Veteran

09-12-2006 20:50
Postitus: #19

oot oot? Kosmilisel tasandil on kõik paika pandud ja see on õige? Tõde on sama suhteline kui see vaimudega võtme otsimine. Absoluutne tõde on, aga mitte inimese jaoks. Encore, see mis moodi sa annnni 'mõnitasid' ei olnud ju kosmiliselt õige? Pole ühtegi väidet tõesti ju sellekohta, mida annnn oleks valesti teinud.

Igaüks, ei ole enda arust täiuslik, need, kes on enda arust täiuslikud võiksid rohkem peegli vaadata ja mõelda...mõelda sellele, et teistega võiks ka arvestada.
Wolfgirl
Metsaelanik

09-12-2006 20:50
Postitus: #20

Ma võrdsustasin Wolfgirli annniga tänu teema struktuuri üles ehitamisega.
Nii nagu annn ei oska teema pealkirja vormistada ei osanud ka wolfgirl seda teha, nagu meist enamus. Ei osanud kunagi mina teha - õppisin, ei osanud Wolfgirl teha - õppis, ei oska (või et taha(ei näe vajadust)) annnn teha - õpib.
Minu meelest nimetasid sa mind sõna otseses mõttes lolliks. Varem halvustad mind minu suure ego pärast (kukun kuskilt puu otsast alla, näpin valesid kontakte jne), hiljem räägid, et võib-olla on sinu ego minu omast isegi suurem.
Aga millal ei osanud mina pealkirja vormistada?
Minu algatatud teemad on (rohkem neid pole):
http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=390&page=1
http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=513
http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=676
http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=1964
http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=2096

Üldiselt mulle tundub, et osadel vanematel liikmetel pole internetis või kokkutulekul muud teha, kui mind encore seltskonnas taga klat¹ida. Kui minu kunagised postitused kellelegi ikkagi südamevalu tekitavad, siis rääkige sellest MINULE. Või arvate, et mingid kolm aastat tagasi kirjutatud postitused hakkavad määrama minu tulevast elu? Või oli keegi nendest samadest halvustajatest nii suur geenius, et kirjutas ise 14- aastasena "Fausti" väärilise teose või leiutas vähile ravi.

Muudetud: 9-12-06 kell 20:51:55 Wolfgirl
Thorondor
reserv-administraator

09-12-2006 20:51
Postitus: #21

Encore, see ei kvalifitseeru vastusena kahjuks.

Muudetud: 9-12-06 kell 20:52:07 Thorondor
Flash
Veteran

09-12-2006 21:17
Postitus: #22

Ja selline ääremärkus, et see mida praegu encore'iga teha üritatakse on sarnane, mida mõned anniga teha üritasid
encore
Bännitud

09-12-2006 21:17
Postitus: #23

Tsitaat:Algselt postitas: Thorondor
Encore, see ei kvalifitseeru vastusena kahjuks.
Misasi ei kvalifitseeru ?

Minu meelest nimetasid sa mind sõna otseses mõttes lolliks.
Ei nimetanud lolliks. Kuid, kui sina oleksid samas situatsioonis seda teinud, siis... oleksid teinud ja parata ei saa siin midagi. Ütlen veel: Mina ei nimetanud sind lolliks, sest muidu ma oleksin ka end nimetanud lolliks, mida ma tavaliselt ei tee.
Üldiselt mulle tundub, et osadel vanematel liikmetel pole internetis või kokkutulekul muud teha, kui mind encore seltskonnas taga klat¹ida.
Minu tutvus ringkonda nad ei kuulu. Ja tagarääkimiset pole haisugi. Kusjuures, sind isegi mingil määral tõesteti heas mõttes esile, öeldes, et sa suutsid muutuda. Kahjuks, mina pole seda näinud, milline sa varem olid ja ei saa anda subjektiivset vastust.
zepac
Veteran

09-12-2006 21:19
Postitus: #24

Keda me oleme üldse halvas mõttes taga rääkinud?

Siia käib eriti deep mõte või kellegi kunagi elanud prontosauruse mõte, millel puudub tänapäeval igasugune aeg ja/või koht.
Thorondor
reserv-administraator

09-12-2006 21:29
Postitus: #25

Encore kui ma küsin su käest konkreetse küsimuse, nt Mis kell sa rongi peale lähed, kas siis selline asi kõlbaks vastuseks: Enamasti sõidavad inimesed endale sobiva rongiga ning valivad endale sobiva aja. Mõnel rongil on rohkem vaguneid ja mõnel on vähem. See on igaühe oma valik mis ajal ta rongiga sõidab.
Teema on suletud 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Vaimud ja kõik nendga seonduv. laxuxas 0 833 19-02-2006 17:02
Viimane postitus: laxuxas

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog