Teema on suletud 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Räägime kõik suu puhtaks
Autor Sõnum
encore
Bännitud

09-12-2006 21:34
Postitus: #26

Tsitaat:Algselt postitas: Thorondor
Encore kui ma küsin su käest konkreetse küsimuse, nt Mis kell sa rongi peale lähed, kas siis selline asi kõlbaks vastuseks: Enamasti sõidavad inimesed endale sobiva rongiga ning valivad endale sobiva aja. Mõnel rongil on rohkem vaguneid ja mõnel on vähem. See on igaühe oma valik mis ajal ta rongiga sõidab.
Kui sa küsid konktreetse küsimuse ja rõhutad seda, siis ma vastan konkreetselt.
Kui aga sa räägid korraga nii aiast, kui aia august, ning tahad infot vaid augu kohta ja kui ma vastan aia kohta üldiselt. Kas sa siis solvud? - retooriline küsimus? (et vältida, "Mul on õigem vastus" teemat. Ise ei arva midagi, kuid pakun välja)
Leia selle kasutaja kõik postitused
Celtic
ja sina pead kandma maailma

09-12-2006 21:36
Postitus: #27

Thorondor... mõningasel juhtumil on selline vastus väga hea.
Antud juhul ei ootaks seda Encorelt.

Kõigil meil on hetked elus, kus ego lööb üle ääre, küll me sellest ajast üle saame.
Niisama kaas mõnitamine sellele kaasa ei aita.

Seega Wolfgirl... ära solvu.
Encore... võta tuure madalamale.
Zepac... vaiki hetkeks.
Thorondor... naerata.

PS. isiklikult kustutaksin ma pea pooled viimaste kuude zepaci ja encore postitused.
Neil vist mingi oma pakt sõlmitud.

Muudetud: 9-12-06 kell 21:37:57 celtic

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
encore
Bännitud

09-12-2006 21:45
Postitus: #28

Tsitaat:Algselt postitas: celtic
Niisama kaas mõnitamine sellele kaasa ei aita.
Kusjuures aitab. Inimestel on komme karta. Nad alguses, kui nende poole tuleb üks sell, ei karda. Kui kaks, siis saab veel hakkama ja kui kolm, siis paneb jooksu. Aga kas vaidluse mõte ei olegi ükskõik, mis meetodiga teine maha suruda? Sest vaidlusest, kui sellisest, targemaks ei saa. Võibolla saab vaid ego suurendatud, põrmustatud...
Iseasi on see, kas inimesel on närve, et olla oma sõnades ja tegudes kindel, kui ta teab, et need on õige(d).
PS. isiklikult kustutaksin ma pea pooled viimaste kuude zepaci ja encore postitused.
Aga sa oled ju administraator (?), miks sa seda ei tee? Võibolla tänu sellele, et vaadates teise aeda oleks parem, kui enda aeg oleks sama puhas, kui tahad, et naabri aed oleks? Niiet, Celtic, ära solvu kuid, ka sinul on poste, mis on kahtlase väärtusega. (Mitte, et ma peaksin enda viimaste kuude postides pooli vigasteks. Olen nõus, et mõningad on piiri peal, või sellest ületanud, kuid niipalju küll mitte. Samuti ei ole kõik sinu nn "offtopic" postid mõtetud, kui saab määrata mõteka ja mõtetu)

Muudetud: 9-12-06 kell 21:46:27 encore
zepac
Veteran

09-12-2006 21:49
Postitus: #29

Minuteada meil pole encorega mingi pakti.... või on?

Siia käib eriti deep mõte või kellegi kunagi elanud prontosauruse mõte, millel puudub tänapäeval igasugune aeg ja/või koht.
Flash
Veteran

09-12-2006 21:54
Postitus: #30

Nii rääkides tulevad pooled parawebi probleemid lageda, saaks mõned nendest lahendatud siis ka.

Rääkige kõik siis ilusti südamed puhtaks...
encore
Bännitud

09-12-2006 22:24
Postitus: #31

Tsitaat:Algselt postitas: Flash
Nii rääkides tulevad pooled parawebi probleemid lageda, saaks mõned nendest lahendatud siis ka.

Rääkige kõik siis ilusti südamed puhtaks...

Kui ma praegu ütleks kõik, mis mind vaevab ja mis on valesti, siis ma saaksin esimese hooga lamba ja siis kinga hullemal juhul.
Paremal juhul hakatakse tõsiselt tegutsema!
Ehk siis äärmustest äärmusteni.

Oi jahh!

Okei, kuna sa juba lubasid kõik südamelt ära rääkida, siis mis siis ikka!

1) Esimese asjana, mis mulle närvidele käib, et kui model tuleb tuju postitus kustutada, siis saadetakse U2U, sisuga, et sa "Postitasid vaenu". Heakene küll, selles võib nõustuda, et postitus võibolla oli valesse kohta suunatud vms., kuid, vaenu õhutamisest ei ole mõtet küll rääkida, sest siiski vaenu õhutamine on see, kui sa kutsud inimesi üles vaenule, millese mina ei ole kordagi kutsunud. Samuti on sellest mulle 3 erinevat para foorumi liiget rääkinud. Mitte otseselt, et "Kuule, mulle öeldi, et õhutan vaenu", vaid teksti sees tuli välja...

2) Tutanhamon lubas kokkutulekul palju. Väga palju, mida muuta. Lubas, et müstik pannakse mode kohale, foorumisse tehakse teatud asju, uuendakse jne. jne. Räägitakse ikka, et töödatakse selle kallal, kuid, nagu Tutanhamon ise ütles, et tehakse valik mõtete kogumis teema. Minu andmetel tehti vaid modede alafoorumi? Okei! Kui veski jahvatab, siis on okei. Aga kui ei jahvata, siis oleks viimane aeg see tööle panna või asualt öelda, et "Praegu pole selliste ümberkorralduste jaoks aega". Olen kindel, et keegi ei paneks pahaks, kui oinformatsioon liiguks? Ka negatiivne!

3) Üldiselt aga tahaksin ma rääkida ratemisest, mis kuulub küll eelmisesse teemasse millest ma kõnelesin, kuid... Ratemine on muutunud täpselt selliseks nagu seda ei tahetud luua, ning lubati vältida, nagu ma teemadest välja loen. Kas see ongi nii plaanitud või mitte jäägu personali enda teada, kui just ei taha ümber väita...

Minupoolt kõik esialgu Smile

Informatsioon võib olla puudulik või eba täpsustamatta, mis võib viia vale arusaamani. Enne täieliku otsuse tegemist kuulata ära ka teiste osapoolte vastused/arvamused. Tänan! Encore
Wolfgirl
Metsaelanik

09-12-2006 22:42
Postitus: #32

Sa ära põe, mulle pole kunagi isegi U2U-d saadetud, kui keegi on mõelnud mu postituse ära kustutada.

Aga üldiselt...
Tsitaat:Minu tutvus ringkonda nad ei kuulu. Ja tagarääkimiset pole haisugi. Kusjuures, sind isegi mingil määral tõesteti heas mõttes esile, öeldes, et sa suutsid muutuda. Kahjuks, mina pole seda näinud, milline sa varem olid ja ei saa anda subjektiivset vastust.
Jah, nüüd on küll tore, kuid varem hõõrusid sa seda sama asja mulle nina alla. "Oi, näe, milline sa varem olid. Samasugune kui see ja see. Kirjutasid seda ja seda, ei osanud seda ja seda kasutada jne" Kui sul pole subjektiivset hinnangut (nagu sa väidad), siis ära hakka ka süüdistama.
Celtic

09-12-2006 22:48
Postitus: #33

Encore... korraldustööd käivad ning sinul polegi tarvis seda teada.
See toimub kulisside taga.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
encore
Bännitud

09-12-2006 22:54
Postitus: #34

Tsitaat:Algselt postitas: Wolfgirl
Sa ära põe, (...) siis ära hakka ka süüdistama.
Ära näe tonti seal kus seda pole, ning ära võta minevikus tehtud vigusi tulevikku kaasa, kuna need vaid rikuvad tuju... wink Me kõik teeme vigu ja tänu sellele me õpimegi neid vältima
Encore... korraldustööd käivad ning sinul polegi tarvis seda teada.
See toimub kulisside taga.

Okei. Järelikult toimib! Kuigi jah, kui sai lubatud, et tehakse avalik teema, kus saavad kõik oma mõtteid jagada parema para-webi kohta, siis üldiselt võiks seda ka teha, sest on ka targemaid inimei, kui moded/adminnid (Et ei tuleks vastulausest tekstiga, "Kas sa pead ennast paremaks", siis ütlen kohe ära, et ei pea ennast kellegist paremaks...)
Wolfgirl
Metsaelanik

09-12-2006 23:07
Postitus: #35

Tsitaat:Ära näe tonti seal kus seda pole, ning ära võta minevikus tehtud vigusi tulevikku kaasa, kuna need vaid rikuvad tuju... wink Me kõik teeme vigu ja tänu sellele me õpimegi neid vältima
Sina ära hakka nüüd keerutama. Inimesed räägivad sageli, et minevikule ei tohi nii suurt tähelepanu pöörata, unusta oma vead, õpi nendest...mida iganes. Kuid kui tuleb paras aeg (tüli, vaidlus vms), siis visatakse need samad vead sulle otse näkku (millegipärast ei peeta omaenda soovitustesti kinni).
Kui nõutakse selgitusi, siis on vabanduseks omakorda väide: "Ah, sa ära pööra minevikus tehtud tegudele nii suurt tähelepanu"......Kuni saabub jälle aeg, mil sobib teist inimest tema kunagiste vigadega rünnata.

Edit: Mina ei too midagi kaasa, sa ise tõstatasid selle teema. Pealegi ei saa keegi minu kohta öelda, et ma olen muutunud, sest enamikud inimesed siit ei tunnegi mind.

Muudetud: 9-12-06 kell 23:09:15 Wolfgirl
Celtic

09-12-2006 23:18
Postitus: #36

Tsitaat:Algselt postitas: encore
(Et ei tuleks vastulausest tekstiga, "Kas sa pead ennast paremaks", siis ütlen kohe ära, et ei pea ennast kellegist paremaks...)

mis räägid siis üldse.

Alfar
Vana kala

10-12-2006 02:22
Postitus: #37

celtic, mis sa nüüd nokid? Ja teised ka.. saate ise ka aru, mille ümber lõppkokkuvõttes kogu teema on? See on ju naeruväärne!

Ei julge paraweebude kokkusaamisele ilmudagi.. Nii keevalised inimesed - äkki ütlen miskit valesti ja saan vasta tahti..
Wolfgirl
Metsaelanik

10-12-2006 08:23
Postitus: #38

Tsitaat:Algselt postitas: Alfar
Ei julge paraweebude kokkusaamisele ilmudagi.. Nii keevalised inimesed - äkki ütlen miskit valesti ja saan vasta tahti..
Mis sa ajad, me oleme vanad head eesti flegmad.
Celtic

10-12-2006 13:51
Postitus: #39

see on suht tüüpiline käitumine tegelikult.
kui inimesed irl on sõbralikud ja heatahtlikud, siis icl peab vahel auru välja laskma.

mõtle kui kole oleks kui me seda irl teeks. siis ei tuleks kedagi kokkutulekutele.

Flash
Veteran

10-12-2006 14:19
Postitus: #40

Tsitaat:Algselt postitas: zepac
Mingil põhjusel ei oska ma midagi tarka lisada... üpris paranormaalne nähtus.

Antud post oli spämm. Vähemalt minu seisukohast. Ja üldjuhul ma isiklikult kustutaks selle ära. Aga kuna antud teema on niikuinii üks suur mula ja asub üldteemas, siis las ta jääda teistele õpetuseks.

Ja selle para-webi arengukohta. Adminnide teemas on jah mingi teemad olid. Tutanhamon ajab seda asja aga enamus rahvast on suht passiivne selliste asjade vastu, nii et mina väidan julgelt, et midagi suurt nii pea ei tule. Ma oleks nõus paljusi asju tegema, aga üksi pole mõtet...
annnn
Uustulnukas

10-12-2006 15:03
Postitus: #41

OH JUMMEL lõpetage see minu tekstivormistamise ja maitea mille teema ära juba!
eksisin siis eksisin ei ole vaja sellest pikalt jahuda. pinda hakkab juba käima. ei oska jah pealkirja vormistada- tore! ma palusin teema kaa lukku panna aga avati uuesti.
ausõna mul viskab kopa ette.
Celtic

10-12-2006 16:25
Postitus: #42

mis vingud siin?
sinust ei räägita ju... jutt käib juba ammu muust.

või tunned et sind on kõrvale jäätud ja surud ennast seetõttu vahele?

Tutanhamon
Veteran

11-12-2006 00:38
Postitus: #43

Tsitaat:Algselt postitas: encore
2) Tutanhamon lubas kokkutulekul palju. Väga palju, mida muuta. Lubas, et müstik pannakse mode kohale, foorumisse tehakse teatud asju, uuendakse jne. jne. Räägitakse ikka, et töödatakse selle kallal, kuid, nagu Tutanhamon ise ütles, et tehakse valik mõtete kogumis teema. Minu andmetel tehti vaid modede alafoorumi? Okei! Kui veski jahvatab, siis on okei. Aga kui ei jahvata, siis oleks viimane aeg see tööle panna või asualt öelda, et "Praegu pole selliste ümberkorralduste jaoks aega". Olen kindel, et keegi ei paneks pahaks, kui oinformatsioon liiguks? Ka negatiivne!

Esmalt teen ettepaneku veidi emotsioone jahutada ja lõpetada see sisutu vaidlus ja demagoogitsemine. Siin ei toimu ju sisukat vaidlust..

Vastuseks Encorele - Meil on koht, kus rääkida, arutada asjalike teemade üle. Mida see teema annab Para-webile? Teeb see meid kuidagi paremaks? Kui Sa nimetad selle teema sõnavõtte Para-webi veskite jahvatamiseks, siis ei ole keegi sellest tolkugi võitnud. Mitte kellelgi ei ole keelatud avaldada arvamust, mis võiks parem olla ja mis võiks muutuda. Nagu celtic mainis, kulisside taga see toimub. See ei välista aga kõigi liikmete soovitusi ja ettepanekuid, on meil ju ka vastavasisuline teema..

On asju, mida ei saa üleöö muuta ning mis vajavad järelemõtlemist. Niisiis tänasel teisel advendil võiks ikkagi rahu ja mõistmist ärgitada..

http://en.wikipedia.org/wiki/Truth
annnn
Uustulnukas

11-12-2006 15:40
Postitus: #44

mis vingud siin?
sinust ei räägita ju... jutt käib juba ammu muust.

või tunned et sind on kõrvale jäätud ja surud ennast seetõttu vahele?

kuule ma nägin seda värki jah alles nüüd kui te juba muust rääkima olite hakanud. aga alguses oli koguaeg minust juttu. einoh, südamlikud vabandused sel juhul.

ja üldse- mulle meeldibki kirjutada väikeste tähtedega. see ei tähenda kohe, et ma õigesti kirjutada ei oska. nagu mõni siin väitis. tegin vea siis tegin.

"tunned et sind on kõrvale jäätud ja surud ennast seetõttu vahele?" -- see liigne targutamine siin hakkab suht pinda käima. jah, kindlasti ma surusin ennast vahele.. :S ma aint tahtsin ise kaa midagi öelda kui siin juba minust räägiti. võibolla surusin ma ennast üldse maitea siia foorumisse sinuarust, vms. miks ma kõigile kohe ette jäin. ma loodsin et siin on sõbralikke inimesi kaa, aga ma eksisin. enamus hakkas minu kallal kohe kaagutama.
elis
roheline

11-12-2006 15:51
Postitus: #45

ah, annnn, ära võta südamesse, sa vajutasid mõnele lihtsalt valusa koha peale, kust sa pidid teadma, et see neile kohe nii hinge läheb. Smile

http://spaceweather.com/
Celtic

11-12-2006 17:29
Postitus: #46

hehhee... annnn... vaata mina olen veel suhteliselt sõbralik. aga palju on siis ka mittesõbralikke. sa pole neid veel kohanud ja nad on momendil talveunes.

on ka selliseid kes tulevad ja tapavad terve sinu perekonna ja kõik sugulased ära. aga need on õnneks väga pikalt talveunes.

fragger
Tavaliige

11-12-2006 19:55
Postitus: #47

Midagi targemat pole teha, kui üksteist mõnitada ja seeläbi intelligentne välja näha?

lammas kukub kah
Flash
Veteran

11-12-2006 20:06
Postitus: #48

Tegelikult kui aus olla siis annnni ei mõnitata. Ei nimetaks celticu teguviisi mõnitamiseks. Pigem on tegu millegi muuga. Kui annnn võtab seda solvanguna, siis on viga selles, et ta tunneb ennast puudutatuna. Ma kunagi ütlesin ka annnnile u2u teel et tal ei ole mõtet vaidlustesse laskuda, näeb targem välja. Pole mõtet ennast õigustada. Aga nagu näha pole ta sellest õppust võtnud. Ta ei viitsi isegi mõelda. Aga sellegi pole annnn loll. Ütleme nii et lihtsalt on teda raske mõista. Kui ta selle nn vaenu parawebi vastu jätaks ja üritaks loogiliselt mõelda ei olekski asi nii hull ja siis vb 'lammas ei kukuks'.
elis
roheline

12-12-2006 10:52
Postitus: #49

Mina pean seda enamasti "vanuseliseks iseärasuseks" ja ei viitsi eriti tähelepanu pöörata, erinevalt mõnedest siin.

http://spaceweather.com/
annnn
Uustulnukas

15-12-2006 16:55
Postitus: #50

on ka selliseid kes tulevad ja tapavad terve sinu perekonna ja kõik sugulased ära. aga need on õnneks väga pikalt talveunes.

endal pole nõme nii tarka panna?
Teema on suletud 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Vaimud ja kõik nendga seonduv. laxuxas 0 833 19-02-2006 17:02
Viimane postitus: laxuxas

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog