Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Räägime kõik suu puhtaks
#51
Irw @ most part of the text Laugh

Järeldused:
Katul on kõrvalnähud?
"Kops läks üle maska?"
Lehma lendama ei õpeta ka kõige paremael juhtudel?

Situtasioonid:
Celtic käib koobastes vaatamas, kuidas kiksjad magavad, või tuleb talle sms telefoni peale. Omamoodi "pingimine". Magad - ei maga.
Zepac ei oska üle tüki aja midagi öelda.
Enamus on segaduses.
Elis on siiski keskmisest omavanuselisest targem?
Flash... jäi Flashiks.
Tutanhamon on siiski inimene.

"KaPo-sse on laekunud järjekordelt informatsiooni mustas kaustas pealkirjaga", "Para-web ja sotsiaalsed sisekorramuutused", ning kasu ei saa keegi mitte midagi...

Keegi ei saa targemaks.
Keegi ei jää lollimaks.
Maailm pöörleb ikka samal kiirusel.
Ego möllab osadel siiski edasi. Advanced version? (Mul basic kahjuks Sad) Hetkel pole upgrademiseks aega.

Rahunegem maha, võtkem klaasi Aramist, vanaksest, Suuloputus vedelikku, Mahla, Õlut, teed, kohvi või midagi muud. Tõmmakem sügavalt hinge sisse ja mõelgem oma teksti üle järele...
#52
Üldiselt mina ka ei saa aru, miks te inimesed siin kogu aeg vaidlete. Täitsa õudne on kohe minusugusel heal inimesel sellist asja vaadata. Teil on ikka väga kõrged egod, minu tagasihoidliku egoga ei anna seda võrreldagi. Valesid kontakte näppides võite veel kannatada saada, seda ma teile ütlen! Võib- olla peaksite tõesti klaasikese suuloputusvedelikku ära jooma...
#53
Vaielda on täiesti normaalne ju. Loll on lihtsalt see, kellel õigus pole ja lolli juttu ajab.
#54
Tsitaat:Algselt postitas: Thorondor
Vaielda on täiesti normaalne ju. rumal on lihtsalt see, kellel õigus pole ja lolli juttu ajab.

Tsiviliseeritud vaidlemisel ja ära tegemisel ei olegi enam vahet?
Kui sa asja eest kellegiga vaidled, siis on OK.
Aga kui sa niisama tahad teisele ära teha, kuna su egol ei ole piire, siis see ei ole ju OK.
Või kuidas?
#55
Tsitaat:Algselt postitas: Thorondor
Vaielda on täiesti normaalne ju. rumal on lihtsalt see, kellel õigus pole ja lolli juttu ajab.
Minu postitusel oli oma mõte, kuid kohe kindlasti mitte siinset rahvast halvustada. Aga eks encore varem või hiljem aru saab.
#56
Tsitaat:Algselt postitas: encore
Tsitaat:Algselt postitas: Thorondor
Vaielda on täiesti normaalne ju. rumal on lihtsalt see, kellel õigus pole ja lolli juttu ajab.

Tsiviliseeritud vaidlemisel ja ära tegemisel ei olegi enam vahet?
Kui sa asja eest kellegiga vaidled, siis on OK.
Aga kui sa niisama tahad teisele ära teha, kuna su egol ei ole piire, siis see ei ole ju OK.
Või kuidas?

Noh said isegi aru, et peaksid vait olema.
#57
Tsitaat:Algselt postitas: annnn
Tsitaat:Algselt postitas: celtic
on ka selliseid kes tulevad ja tapavad terve sinu perekonna ja kõik sugulased ära. aga need on õnneks väga pikalt talveunes.

endal pole nõme nii tarka panna?


mis mõttes?
#58
oehh... Tore kui inimesed viitsivad avalikult vaielda, mingit eraldi alamfoorumit "löömaurgas" vms... ei taha teha?

Antud vaidlused ja mõtteavaldused on IMO tegelikult ju suhteliselt mõttetud !? Kui vaielda, siis millegi asjaliku üle.

Aga mõnesmõttes ajab ikka muigama küll, et viitsitakse avalikult vaidelda tühiste asjade üle.

Muudetud: 17-12-06 kell 19:14:37 stAb
#59
Maailmas pole olemas mõttetuid asju. On vaid inimesed kes ei oska või ei suuda seda mõtet tabada...
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Vaimud ja kõik nendga seonduv. laxuxas 0 1,296 19-02-2006, 17:02
Viimane postitus: laxuxas

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat