Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas on olemas sinu vaimteisik?
#1
mõelge sügavalt ja avaldage oma arvamust selle kohta kas on olemas igal inimesel vaimteisik (i)

Muudetud: 16-8-07 kell 19:05:09 Hallucigenia
Vasta
#2
mõtlen...
sügavalt...
veel sügavamalt...

ei ole vist.
Vasta
#3
Celtic, mis teisikuid need seal vaimumaailmas endal väljaarendavad ?
Vasta
#4
need on hoopis teised tegelased.
Mitte vaimteisikud. Vaim nagu ma aru saan on antud kontekstis ikkagi silmas peetud seda hõljuvat kuju, kes kummitab.
Vasta
#5
Minu meelest mõtles ta astraalkeha.
Vasta
#6
Kui kummitus1 korralikult mõtlema ei hakka, siis läheb see teema lukku või kustutamisele. See on see nn para-webi puhashoidmine.

Kuid mulle tundub, et ta mõtles inimeselõhestumist... Kui vaim on osa mõttest, siis kaks erinevat 'minatsevat' vaimu ühes persoonis ongi lõhestumine.
Vasta
#7
aga ootame ära, ehk kummitus1 seletab meile veidi lähemalt mida ta silmas pidas.
Vasta
#8
kummitus ei mõelnud midagi välja a ju on tal see nö teisik,kahestunud isiksus siis oleks õigem öelda vist?Smile
Vasta
#9
igal inimesel on tegelikult olemasd vaimteisik ja seda saab ka täiesti reaalselt välja kutsuda. kui kedagi huvitab, panen älessse, kuidas seda teha.
Vasta
#10
Selle asemel et küsida... eelda parem ise midagi ja pane siis üles. Tahaks kah teada Laugh
Vasta
#11
Mina olen lugenud midagi taolist, et üks vaim võib olla korraga mitmes kehas samal ajal Maa peal. Selleks, et kiirendada oma arengut. Ei tea kas küsimuse autor pidas seda silmas?
Inimmõistusel on ilmselt raske taolise teo olemusest aru saada kuna me oleme enamasti märksa piiratumad, kuid kirjelduste järgi peaks see vaimule olema umbes sama lihtne kui see, et ma näiteks mingil hetkel hoian ühe käega telefoni ja vestlen, teise käega segan pannil toitu ja silmadega jälgin veel samal ajal, et laps ei tegeleks millegi eluohtlikuga.
Mulle tegelikult üks usaldusväärne tuttav rääkis ka kord, et talle anti näha, (ta saab üldse igasugust infot ja tulevikusündmusi /ka juba tänaseks päevaks ka minevikku jäänud sündmusi/ mingist tundmatust allikast - läbiimbunud infokillud kosmilisest pangast?) et ta elab hetkel maapeal kolme elu korraga. Kusjuures kõik kehastused elavad Eestis ja üks neist ainult umbes mõnekümne kilomeetri kaugusel. Ta ütles, et ta tundis ära selle piirkonna aga täpsemalt enam ei näidatud. Kõik kehastused on meessoost ja üks neist alles algklassides käiv laps.

Aga see ju siiski ei lähe vaimteisiku alla? See on sama vaim nii, et ma ikka arutlen vist teemast mööda.
Vasta
#12
ei tea,võibolla on kah,tahaks teada
Vasta
#13
räägitakse ju seda ka, et igal inimesel on kuskil oma teisik...

Muudetud: 17-9-07 kell 20:25:13 Nightingale
Vasta
#14
Olen kuulnud juttu, kus on öeldud, et igal inimesel on olemas oma teisik. Kuid see ei ole tõestatud fakt, ja ei ole midagi enamat kuulnud kah...
Seega kahjuks pean jääma vastuse võlgu.
Vasta
#15
ei ole kursis, kas konkreetselt minul on nii palju energiat maale saadetud, et sellest suisa kaks isikut on tekitatud, aga kuskil on tükike minust kindlasti veel, mis pole piltlikult öeldes hetkel minuga kaasas ..
Vasta
#16
ma olen kuulnud seda et öösel vaim hakkab ringi liikuma aga vaimteisik????
vb....

tean lugu kus üks mees olevat ennast peeglist kahekordselt näinud.........( nii et tema kõrval seisis veel üks samasugune mees)
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas koer ikka näeb vaime? Coolfh 110 32,472 06-07-2023, 11:59
Viimane postitus: xcad
  Kas vaim võis mu keha üle võtta,või saatis oma sõbrad roberdd 6 3,198 22-01-2022, 00:08
Viimane postitus: xcad
  Kas kellelegi on mõni vaim,kummitus või kaitseingel näidanud karl 33 18,319 01-11-2018, 18:13
Viimane postitus: Avatud aken
  Kas liikumisandur reageerib kummitusele ? Ring 15 10,262 17-02-2015, 14:24
Viimane postitus: Addy
  Hingedepäev- kas hinged liiguvad siis rohkem? sensitiiv 14 8,951 03-11-2014, 13:51
Viimane postitus: Paganini
  Kas kummitavad unenäod võivad saada reaalseks? pisike17 5 3,899 23-03-2014, 11:33
Viimane postitus: pisike17
  Kas on võimalik,et surnud inimesed naasevad oma pere juurde surmatooja 16 8,200 06-06-2013, 21:04
Viimane postitus: Wilholmensis
  Kas elad edasi vaimuna peale suremist? Makota 52 16,321 24-05-2012, 07:13
Viimane postitus: lahendused
  Kas siin foorumis on kedagi, kes näeb hingesid? I-See 24 11,105 11-02-2012, 01:10
Viimane postitus: koit46
  Kas vaimud oskavad erinevaid keeli ? OuijaFan 8 7,333 11-02-2011, 08:37
Viimane postitus: OuijaFan

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat