Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hirm kõigi nende ees, kellest siin teemas räägitakse
Autor Sõnum
LibaHunt
Tavaliige

16-05-2007 20:08
Postitus: #26

mina õnneks õudukaid ei karda vaadata, viimati kartsin seda teha 13aastaselt vb.
aga õnneks olin selleks ajaks ära õppinud kuidas tõrjuda õudusfilmide poolt tekitatud õudusunenägusid. nii et need mind siis enam ei kimbutanud.

Your scream's a whisper
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
meeri^
Uustulnukas

23-05-2007 12:33
Postitus: #27

mul oli sama asi ma lihtsalt ei vaadanud kuhugi kui enda jalgu.lopuks lihtsalt kui oleime sopradega ei julgenud ma mooda metsa minna siis ma motle sel hetkel millelegi muule .enam mul eriti ei ole seda .ara motle sellele ja siis ei juhtu ka midagi vahest ju kujutatakse ette ka!wink

Meeri^^;*

lav.
K&B
Tavaliige

28-05-2007 17:04
Postitus: #28

Ma ikka vaatan õudukaid. Ja mmis point neil oleks, kui minusugune pubekas neid ei kardaks? Aga ma tihti lohutan end sellega, et see kamm toimub kõik USA-s või Jaapanis aga ma pole kummagis käinud
tygergirl
Uustulnukas

29-05-2007 17:36
Postitus: #29

Mul on sama lugu. Ma ise kutsun seda skiafoobiaks ehk siis kartus vaimude ees. Ma usun vaime ja kõike mis on seotud paranormaalsusega aga ka kardan väga. Kui keegi räägib mulle irl vaimust või sellisest, hakkan automaatselt nutma. Pisarad hakkavad voolama ja igasugu jubedad mõtted peas ringi liikuma. Aga näinud pole midagi päriselt. Tean ainult, mu maal elas vanaisa ema vaim. Lebas vanaisa voodis,ka ise istusin "selle vaimu otsas". Aga mina ei näinud teda. Vb kui näeksin kunagi, ehk siis saaksin ka sellest skiafoobiast üle. Aga võimalik, et teeb ka hullemaks. Eks näis.
Sina igatahes ole tubli ja ära mõtle nendele Smile
stranger
Uustulnukas

05-06-2007 20:23
Postitus: #30

Oled kuulnud hääli?Aga sa ei tea ju et need on vaimude hääled ja asja kergendab see et naq sa ennem ütlesid et sull on kass.Kõike ka kassi süüks pole ju ka kõike mõtet ajada, aga kui so kodus kummitab siis on põhjust arvata et tegu on sinu perekonnaga(vanaema,vanavanaema, mingid kaugemad sugulased..) ja ma ei usu et sinu sugulased sulle halba tahavad.Kui sa kõnnid üksi metsateel siis võib ju arvata et need on metsloomadSick
Pagan
Tavaliige

05-06-2007 20:53
Postitus: #31

Imekombel olen sellest probleemist nüüdseks enamvähem lahti saanud. Süüdi on vast selles kiire elutempo (pole aega selliste lolluste peale mõelda) ning ka see, et on suvi (valgemad ööd ja üldse on kuidagi julge olla). Vaim on haige ning sellega peab leppima - loodan, et see mõttetu kartmine ei tule enam tagasi.

Sündisin põrgus, elan põrgus ning arvatavasti suren põrgus...
Aamen!!!
LibaHunt
Tavaliige

05-06-2007 20:58
Postitus: #32

Tsitaat:Algselt postitas: GoreLord
Imekombel olen sellest probleemist nüüdseks enamvähem lahti saanud. Süüdi on vast selles kiire elutempo (pole aega selliste lolluste peale mõelda) ning ka see, et on suvi (valgemad ööd ja üldse on kuidagi julge olla). Vaim on haige ning sellega peab leppima - loodan, et see mõttetu kartmine ei tule enam tagasi.

Mhm, sama siin. Ööd valgemad ja nüüd ei ole ka minul erilist hirmu nende krõbinate pärast 2. korrusel. (väike kõrvalekalle, aga valged ööd on igavad .... et mingisuguseidki tähti näha peab kaua üleval olema)

Your scream's a whisper
Woow
Uustulnukas

20-06-2007 22:00
Postitus: #33

Minul ka sama jama. Kui ma kardan, panen tule p6lema ja vaatan nii kaua oma toas televiisorit, kui hirm yle l2heb. Kui sul magamistoas televiisor v6iksid sama proovid. Minu meelest on parim hirmu ravim MTV, sealt tulevad alati positiivsed ja l6busad.. 6nneks on suve 88d suhteliselt valged nii, et hirm nii yle ei saa, kui talvel, mil 88d on pimedad.

Tere hommikut! Smile
ImOkay
Tavaliige

24-06-2007 12:20
Postitus: #34

ma ka varem kartsid isegi vetsu minna. aga siis võtsin neid '' kummitusi '' kui sõbrana ja eriti pimedust.
sest kui '' kummitusele '' ei tee midagi ei tee ka sulle keegi midagi.

( ma panen jutumärgid sellepärast et kust ma tean et need just sellist nime kannavad )
artursa
Uustulnukas

24-06-2007 12:28
Postitus: #35

Kui elad üksinda osta omale mõni enesekaitse vahend, või kasvõi õhupüstol. võta see oma retketele vetsu kaasa ning hirm kaob...kui see ei aita siis proovi tuli ka põlema panna ja hangi omale mõni lemmikloomwink
napoleon
Vana kala

24-06-2007 13:20
Postitus: #36

No tule taevas appi, nüüd hakkame vaime veel õhupüssi ja pipragaasiga peletama?Laugh Kui just peab mingi relvataolise esemega vehkima, võtke parem veepüstol, sellega ei tee vähemalt endale ega teistele elavatele viga, kui paanikas suvalises suunas "tulistama" hakkate.
Meenub üks kunagi lapsepõlves loetud Oskar Wilde lõbus jutuke... pealkiri võis olla midagi "??? lossi vaim" vms. Neil, kes iga krõbina peale paanikasse satuvad, soovitan lugeda, võibolla hakkate asju pisut teistmoodi nägema ja enam ei kardawink

Teie küsimused on vastatavad kuid minu vastused on küsitavadwink
Tehnoloog
Veteran

24-06-2007 17:22
Postitus: #37

http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?158039
Pagan
Tavaliige

25-06-2007 01:05
Postitus: #38

Tsitaat:Algselt postitas: artursa
Kui elad üksinda osta omale mõni enesekaitse vahend, või kasvõi õhupüstol. võta see oma retketele vetsu kaasa ning hirm kaob...kui see ei aita siis proovi tuli ka põlema panna ja hangi omale mõni lemmikloomwink
Äkki hoopis plasmakahur (või mis ta oligi), mis vennikesed kasutasid Tondipüüdjates. (hyes)

Sündisin põrgus, elan põrgus ning arvatavasti suren põrgus...
Aamen!!!
Kiku
Uustulnukas

28-06-2007 16:13
Postitus: #39

Tegelikult on nii.
Et kui kardad selliseid asju , siis hakkad neid hääli ja igasuguseid asju ette kujutama.
Mul on näiteks vahel nii ;/
Celtic
ja sina pead kandma maailma

30-06-2007 16:07
Postitus: #40

Selle asja nimi on autosugestioon - kui sisendad endale mingit kindlat mõtet.
Kusjuures vägagi igapäevane asi on näiteks see, et kui oled teatud sündmusele või objetile hiljuti suurt tähelepanu pööranud, hakkad sedasama asja kõikjal silmama

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
KarlGregori
Uustulnukas

17-08-2007 08:34
Postitus: #41

Sa usud neid asju sest sa oled kuulnud et vaimud on olemas kui sa ei teaks mis need on Siis oleks kõik okSmile
DeepHell
Uustulnukas

25-08-2007 09:23
Postitus: #42

MIna sain nõnda pimedusekartusest üle, et läksin öösel metsa(endal pidi kang püksi voolama) natuke aega põdesin, et kas nüüd tuleb mingi kollike mulle kalle või ei tule. Aga lõpuks sain aru, et mitte kedagi ei tule, ning kõndisin julgelt edasi.

Before we find world peace we got to find peace in the war in the streets.
sensitiiv
Tavaliige

26-08-2007 15:19
Postitus: #43

Meiega elavad paralleelselt ühiskonnad. Osad inimesed tunnetavad neid. Need ühiskonnad ei eksiteeri ainult öösel, aga millegipärast tunnetame neid öösel rohkem. Suur osa meie ühiskonnast ei saa aru ja ei suuda seda mõista. Tõsi- osad kujutavad endale lihtsalt ette, kuid on ka inimesi, kes päriselt tunnetavad, kelle energiaväli on nn laiem ja meeled tundlikumad. Inimkond ei ole veel valmis MEID veel mõistma. Kui sul on võimed, siis nendest on raske lahti saada, kui on tegemist aga elava kujutlusvõimega, soovitan vast üritada mõelda positiivsetele asjadele, kui hirmu tunned ja mõelda, et kui sulle ei ole veel liiga tehtud, siis küllap ei tehta ka ja mõtle need kujutluspildid endale headeks. Aga võibolla on kasu ka psühholoogist või psühhiaatrist.
Estkitty
Tavaliige

04-12-2007 22:06
Postitus: #44

ma loen vaimudest, kummitustest, tontidest, ma usun nendesse, ma austan neid (isegi oma vanavanaema hinge , kuigi ta oli tüütu), aga ma kardan neid ka ! kes teab mis nad võivad sinuga ette võtta. sina neid nagunii takistada ei saa.

Ja ma loen veel kummitustest lugusid umbes kell 23.30 ! Laugh

ma ei ürita enam kunagi Orbisid uurida- nad on ühed tüütud (ja ohtlikud) lendavad värgendused. ükskord üritasin ühte filmida ja tulemuseks oli see, et kui ma laua alla Orbi eest ära läksin lõin pea ära.
krislint
Uustulnukas

03-02-2008 22:11
Postitus: #45

irwLaugh aga samas, mõndadel on siin hea öelda,et WC'sse hiilides mõtle ajamasinast (muide kui seda lugesin pidin naerust laua alla vajumaLaugh) või midagi sellist...aga tegelikult pole see kõik üldsegi nii lihtne. ju.

K.Tamm
DooZ
Uustulnukas

12-06-2008 12:49
Postitus: #46

Tsitaat:Algselt postitas: Karvand
Asi on siis selline: Ma usun vaimudesse, olen kindel, et nad on olemas. Siiani pole küll ühegagi neist tõtt vaadanud, aga kõikvõimalikke hääli olen kuulnud ja muid kahtlaseid asju kogenud. Vahepeal mulle tundub, et mul on ka mingeid erilisi võimed, vms (olgu, see polnud tegelikult teemasse).
Jutu point: Ma usun nende olemasolusse, samas kardan neid jubedalt. Ei julge vaata et pimedas vetsugi minna. Mida teha, et sellest hirmust üle saada? Olen proovinud endale sisendada, et seda pole olemas, ma kujutan ainult ette, vaime ei ole olemas. Aga see oleks ju iseendale valetamine. Ma lihtsalt ei lakka nende olemasolusse uskumast. Ei julge üksinda pimedas metsas jalutada, jne. Mida ma tegema peaks, et mitte igast pimedast urkast paaniliselt minema joosta? :S

Muudetud: 21-4-07 kell 09:08:52 Hallucigenia

Kui ma selles foorumis olen siis on kaa jube tunnne ja harva on ka kahtlased hääled . Kui väga kartma hakkan siis lähen siit leheküljelt minema , siis on kõik jälle korras .
cancerman1
Tavaliige

30-06-2008 18:30
Postitus: #47

mind on tabanud samuti selline tume saatus. koguaeg peab vähemalt telekas mängima kui magama tahan jääda, kui on täiesti pime tuba siis tunnen koguaeg nagu keegi istuks mu voodi äärepeale. justnagu voodi vajuks ja tekk liiguks peal. või lihtsalt on selline tunne et keegi nagu liiguks mööda tuba ringi, või seisaks voodi ees ja vaatab mind mõttega et mida nüüd temaga teha aga vaadata pole ma kunagi julgenud, lihtsalt sirutan käe tekialt välja ja panen tule põlema, ning terve öö enam und ei tule. Kole värk see on viimasel ajal hakanud kuidagi tihedaks muutuma. kas peaks mingeid rahusteid sööma äkki???

"My idea of hell would by, you go to heven and you`re yourself up there."
cancerman1
Tavaliige

16-11-2008 16:41
Postitus: #48

Päris pikk aeg eelmisest kirjast möödas aga muutunud pole miskit. Vaatan veel õhtuti you tubeist creepysi videoid, sest ma armastan õudu. Aga enam pimedas magada ei saa, kogu aeg peab telekas mängima. Välja arvatud viinase peaga, siis kõik ok=).

ingo98
Uustulnukas

16-11-2008 16:47
Postitus: #49

mul on sama asi . Aga ma erit ei karda vaime .. kui on pime vetsu poole minna . sis lihtsalt võtan taskulambi ja lähen...
cancerman1
Tavaliige

16-11-2008 20:43
Postitus: #50

Siis on turvalisem jah, ega mulle ka pimedus eriti peale ei l2he.

Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas siin foorumis on kedagi, kes näeb hingesid? I-See 24 7,811 11-02-2012 01:10
Viimane postitus: koit46

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog