Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tulnuka video
#1
See video on päris õudne http://www.alienvideo.net/australian-zom...-video.php
Ei oska öelda kas see on päris sest see tulnukas tundub kuidagi imelik. Lihtsalt heastpeast inimesi hirmutama ei lähe (vist) ja tema kõnnak oli suht purjus...
Is it a fake? There are some convenient aspects about this zombie alien video that would make it easier to fake - such as the black background for our alien. A solid color background makes it very simple for visual effects artists to animate 3d objects on. Also notice that no other objects are visible in the frames where we actually see the alien.

Is there anything going for this video? Camera movement is a hard film effect to emulate, and a few shaky frames of this video include the alien -- if this is a fake, someone experienced in film & 3D animation has created this.

The question of whether or not this is authentic remains, so you are invited to view the video below and decide for yourself.
Vasta
#2
ei tundunud küll eriti reaalne
Vasta
#3
Millegipärast ajas see video mind naerma Smile1 . Aga kuna ei saa tõestada vastupidist, ei saa välistada midagi...
Vasta
#4
aga miks ta alles siis hakkas seda tulnukat filmima kui ta juba lähedal oli?

Muudetud: 22-12-06 kell 12:43:44 -low-
Vasta
#5
ma aravn et fake, aga ei saa olla 100% kindel selles.
aga sealt lk-lt veel ufo videod http://www.australianufowave.com/archive.html kõige viimane minu arust kõige jubedam.

Muudetud: 22-12-06 kell 16:02:56 -EST-
Vasta
#6
"REALITY: At one point, we planned to shoot a naturalistic and realistic scene, but as this was the project's finale, we decided to have some fun and make a mini horror movie. "

EDIT: Kurat, seal need videod ju kõik võltsitud/näideldud Laugh

Muudetud: 22-12-06 kell 16:27:44 Tom

Muudetud: 22-12-06 kell 16:33:37 Tom
Vasta
#7
Tundub kyll ebareaalne... Mix ta alles siis ehmus kui kaamerasse tulnukas ilmus?Ta pidi ju varem nägema kuhu ta läheb ja oma ette vaatama, muidu oleks ta joostes kukkunud... Ta pidi kas väga loll ja pime olema või siis on see fake...Laugh
Vasta
#8
see on kyll ju nii fake
esiteks vaata kui paks ta on
ja mioks peaks üldse keegi kuskil pärapõrgus kaameraga ringi käima ka miks peaks mingi "ufo" sinna tulema
sorry aga mina seda igatähes ei uzu
Vasta
#9
Fake nii lihtsalt näha nagu nii kellegi loll naliLaugh
Vasta
#10
loomulikult on fake. koomiline igatahes ka.
Vasta
#11
...aga rahvas mida te arvate selle vido kohta, ta on küll pikk aga tekkitab küsimusi järjest rohkem ja rohkem, ning eriti see lõpp, kus näidatakse intervjuu tulnukaga.

Jääb ainult küsida teilt kas te usute, et see oli päris tulnukas või jälle mingi nukk ja "fake"

http://video.google.com/videoplay?docid=...27&q=Alien

Loodan et see ei ole kordus, ei jõua uurida kogu foorumit, kas on see video siit läbi käind...

Muudetud: 11-3-07 kell 20:35:23 Beowulf
Vasta
#12
Tsitaat:Algselt postitas: Beowulf
...aga rahvas mida te arvate selle vido kohta, ta on küll pikk aga tekkitab küsimusi järjest rohkem ja rohkem, ning eriti see lõpp, kus näidatakse intervjuu tulnukaga.

Jääb ainult küsida teilt kas te usute, et see oli päris tulnukas või jälle mingi nukk ja "fake"

http://video.google.com/videoplay?docid=...27&q=Alien

Loodan et see ei ole kordus, ei jõua uurida kogu foorumit, kas on see video siit läbi käind...

Muudetud: 11-3-07 kell 20:35:23 Beowulf

kuidas saab keegi sellist jama üldse uskuda Angry
, sest see on niiiiiiiiiiii paljude asjade(vihjete) pärast fake ju .. FAKE peaks mingi õlu mark ka vist olema....

ps. mulle ei meeldi ameeriklased

Muudetud: 11-3-07 kell 21:50:22 Tom
Vasta
#13
Nii ei saa ka öelda, siiski võib olla et see on tulnukas, keegi pole ju ühtegi nii lähedalt näinud kunagi.
Aga samas, ka filmi trikke on ju igasuguseid võimalik korraldada.
Vasta
#14
fotode ja videote abil ei tõesta tänapäeva fotoshopises maailmas midagi paraku....
Vasta
#15
Jah, see ongi halb et kõik nähtused on kuulsuse ja ahnuse nimel nii ära solgitud et keegi ei oska enam kindlalt öealda kas on päris või on võlts.
Vasta
#16
Leidsin veel ühe video (ma küll ei tea, kas see on juba nähtud)
http://www.weekend.ee/?lk_id=30&id=1269
Vasta
#17
see oli küll sheff...
see kaamera pildi hajumine ja kõikLaugh..
lahe
Vasta
#18
Hahaha! Laugh see oli hea.
Jah pärast kui lehelt enda postitatud video kohta lugesin siis ütles ,et ongi fake.
Vasta
#19
jah eks need enamus olegi ju fake'id
aga üks asi, milles ma tõesti aru ei saa, miks on neid videosi vaja teha.
tähelepanu saamiseks on see ju väga naeruväärne viis. :o

Muudetud: 26-5-07 kell 22:41:05 katarina177
Vasta
#20
Minu arust on see küll väga fake, sest mix peaks keegi käima filmiva kaameraga niisama ringi.Ja ta hingeldas kui keegi tähele pani, ei tea millest see tuli. Angry
Vasta
#21
Ma usun et sina ka hingeldaks kui sa tulnukal eest ära jookseks.
Seal videos oli see ilmselt selleks lavastatud et reaalsem tunduks.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Tulnuka-geenidega inimesed elavad meie seas tänapäevalgi? Müstiline666 11 4,338 07-11-2020, 09:24
Viimane postitus: kalldunn
  UFO video klipid levis 13 12,237 18-03-2018, 10:03
Viimane postitus: Tinar
  Hoiame luubiall "Jeff Peckman alien video" Tacian 13 8,234 15-06-2014, 20:46
Viimane postitus: excubitoris
  Video:objekt Mehhiko taevas... madman07 7 4,846 02-05-2014, 14:32
Viimane postitus: Müstik
  Irkutskist leiti tulnuka laip [video] Vunts3000 6 5,031 19-04-2011, 17:30
Viimane postitus: Acme
  Video ufost läbi teleskoobi (kuu kohal) madman07 6 6,265 20-01-2011, 21:39
Viimane postitus: Leena
  Video- Best Evidence Caught On Tape - Best UFO Cases Ever Laz 22 7,716 18-11-2010, 12:39
Viimane postitus: Müstik
  Tulnuka kokkupõrge tuuleklaasiga Nazz 14 6,001 30-03-2008, 22:59
Viimane postitus: AreoN
  Kas tõesti päris tõend? (video) Tutanhamon 45 16,781 23-08-2007, 23:09
Viimane postitus: johny166

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat