•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Luupainajad
mis on astraal v luciddreaming?
Vasta
Aga, sellisel juhul, kui ma teen astraalrännet, võin ma ka minna kõrvalmajja ja olla kellegi teise luupainaja? Siis see pihlakast nuga küll ei aita, pigem aitab see, kui sa tõesti USUD, et ta läinud on. Mingisugune sind ennast häiriv olnud asi on selle esile kutsunud. Või on see ehk naabrikutt, kes sind käperdamas käib.
Vasta
Kui ma sugulase juurde ööseks j2in siis me l2ksime vetsu (kahekesi mina ei julgenud).
Kui ma wc 2ra olin k2inud siis ma kiljusin sest mingid punased silmad vaatasid mulle otsa ja minu sõbrannale ka (Vaidikale ) . Kui me voodi l2ksime tagasi siis keegi oli meie voodi segamini ajanud et oli kõik laiali visanud ja tekid 2ra pannud . Kui me 2ratasime Vaidika ema (Maire) ülesse siis oli juba voodi korda tehtud .Kui me magama tagasi l2ksime siis keegi pani j2rsku televiisori suures toas tööle . Me jooksime sinna ja n2gime kass ja koer istuvad teleka taga ja kellegi tekk oli sinnna toodud . See oli minu tekk .Me hakkasime ise telekat vaatama ja järsku keegi tõmbas juhtme stepslist v2lja ja see oli kinni kiilunud maa külge niiet me ei saanudgi telekat vaatata.Kui me tegime endale süüa tegime ja suurde tuppa uuesti telekat tööle panna proovisime siis me saime .Kui me kööki l2ksime siis keegi oli meie söögi 2ra söönud. . Kui me uue tegime siis me hakkasime Vaidikaga kakle ma niiet nuga l2ks nagu kellegi peast läbi. Siis ei juhtunud midagi....




Kuidas sai see nuga nagu kellegi peast läbi minna?Äkki nagu luupainajast kui see pole rohkem kiusanud,äkki sai siis luupainaja surma (mitte eriti loogiline).
Aga kuidas sai pärast see nuga verine olla?Kas siis luupainajad on siis elusad isikud.
Kuidas me siis neid ei näe või kui näeme siis ainult valget kogu.
Ma ei usus eriti Cherrycati lugu (suht eba juuu).Angry

Muudetud: 6-11-08 kell 16:49:36 kärumees12
Vasta
Kui teemasse siis ei oskagi abistavaid vihjeid sulle jagada aga nagu eespool, siis piibel ja sellised asjad. Õnneks pole endal eriti selliseid kogemusi. Näen ainult pidevalt unes, et kukun kuskilt kõrgelt taevast alla aga maani pole veel jõudnud.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas cancerman1
Kui teemasse siis ei oskagi abistavaid vihjeid sulle jagada aga nagu eespool, siis piibel ja sellised asjad. Õnneks pole endal eriti selliseid kogemusi. Näen ainult pidevalt unes, et kukun kuskilt kõrgelt taevast alla aga maani pole veel jõudnud.
Kui antud teemasse midagi kirjutada pole, siis parem ära vasta kui hakkad mingit offtopicu teemat arendama.
Vasta
Väga ammusest ajast oli mind piinanud üks luupainaja, kus siis nägin mingit musta kogu(samas ma ei ole kindel, milline see välja nägi täpselt, sest ei mäleta.. igatahes musta värvi ta oli), mis lähedale tulles hakkas nagu mu energiat imema vms, oli väga ebameeldiv tunne igatahes ja üles ärgates olin väga väsinud. Pmst see unenägu esines mul aegajalt, lapsest saadik, alati enam-vähem samasugune. Tavaliselt siis olin unenäos oma toas.. ja akna poole vaadates tuli see must kogu välja. Esimene kord see tuli nagu juhuslikult, ei kujutanud ette, et nii võib olla, kuid järgmised korrad olid nii, et kui ma mõtlesin selle peale või hakkasin hirmu tundma/naerma, siis tuli see sama kogu minu juurde jälle ja hakkas oma asja ajama. Tihti sain ka kohe aru, et see sama unenägu jälle. Alguses ma küll üritasin selle eest põgeneda, aga asjatult.. Siis proovisin ka nii, et kui sellist unenägu hakkasin nägema, üritasin selle peale mitte mõelda. Vahel see ka õnnestus, aga ajapikku sain aru, et see ignoreerimine seda und ikka ei lõpeta. Nii, et hakkasingi alla andma ja lasin tal oma asja rahulikult ära teha, sest sain aru, et ma seda ei saa kuidagi peatada. Iga kord oli vastik, aga siiski otsustasin lihtsalt ära kannatada. Need luupainajad hakkasid vähenema, võib-olla sellepärast, et ma seda enam nii ei kartnud ja hakkasin ära harjuma. Igatahes eile öösel nägin ma seda luupainajat jälle ja mulle esimest korda meeldis see. Seda sellepärast, et kuidagi tekkis mul selline suur jõud ja ma suutsin selle minema ajada. Tuli küll algul mu juurde ja üritas energiat imema hakata, aga mäletan, et siis hakkasin ma täiest kõrist naerma ja ta lihtsalt kadus ära Laugh Kohe peale une lõppemist ma veel ei saanud täpselt aru mis toimus, aga järgmine päev tuli see mulle meelde ja olin nii rahul endaga, et lõpuks suutsin selle värgenduse paika panna. Ei tea, kas nendel luupainajatel on nüüd lõpp, aga igatahes ma usun seda..
Otsustasin siia foorumisse sellest rääkima tulla, sest tahan täpsemalt teada, kas see teema midagi tähedab(kuigi ma ise arvan, et mind lihtsalt ümbritses negatiivne energia ja eile ma sain kõvasti positiivsust juurde, aga mine tea, võib-olla tähendab ka midagi muudki.) Huvitav, kas kellegil on veel selline luupainaja olnud Bleh



[Muudetud: 6-27-2009 FurioN]
Vasta
sama efekti saad kakunstlikult esile tekitada: tarvita paar nädalat trankvilisaatorit ja lõpeta järsku selle tarbimine ära.
Vasta
mul oli kaks nädalat tagasi luupainajad. mingi nädal aega järjest :S
Suht erinevad...need olid vist sellest et suht öösel vaatasin õudukaid.

Ma olen ühe luupainajat juba kolm korda näinud ja ühte teist kaks korda :S
See mida ma kolm korda näinud olen, seal olid zombid ja see mida ma kaks korda näinud olen, seal olid vampiirid ja inimeste teisikud. teises oli see vastik et tahtsin ühte lüüa ja jalg liikus aegluubis ja siis see sirutas käsi minu poole ja ma ärkasin ülesse. (essat korda nähes ärkasin karjudes istuli) Laugh
Vasta
See luupainaja hakkas sinult energiat lutsima just selle pärast, et sa naerma/kartma hakkasid. Teatavasti toituvadki sellised elukad emotsioonidest. Rõõm, hirm, kurbus, need kõik on emotsioonid ja emotsioonid on biovampiiride ja luupainajate toidulaud. Igatahes ma loodan, et sa said sellest luupainajast jagu.
Edu.
Vasta
Tere!

Nii,ütlen nüüd kohe,et tegu ei ole mingi naljaga,asi on naljast väga kaugel.
Mul ei olnud terve päev internetti,nii et suures mures saatsin ka Para-vihjele sõnumi.
Lugu siis niisugune,et mu meest painas täna öösel luupainaja.Ta saatis mulle meili,mida lugesin siis läbi mobiil-interneti.ma kirjutangi nüüd selle meili siin sõnasõnalt ette.Võin siis öelda,et mu mees on kuskil 3 nädalat välismaal,sõbraga tööd otsimas.Nad elavad 1toalises ja peavad olude sunnil jagama ühte voodit hetkel.
nii ja siit tuleb see meil:

Tsau!
Mul juhtus 88sel selline asi et...
Kell 3 n2gin unes, et olen kuskil Dublinis mingis vaeses kandis,88sel. Siis tekkis tunne,et keegi j2litab mind. Vaatasin selja taha ja n2gin, et kuskil 70 m kaugusel tuli nurga tagant mingi imelik naine, kellel oli v2ga 6udne n2gu, nagu mingist 6udus filmis. Kasvu oli umbes 150cm, mustad juuksed, n2gu valge ja nagu oleks noaga 2ra hakitud, v2ga 6udne. Siis ma unes m6tlesin,et peidan 2ra ennast. Peitsin 2ra, siis 2rkasin. Ja kui magama j2in olin j2lle samas kohas, peidus, vaatasin,et t2naval pole kedagi,siis l2ksin v2lja. J6udsin natukene edasi k6ndida ja siis ta tuli mulle j2rgi ja haaras mul k2est kinni ja p88ras mind, et ma talle otsa vaataksin. Siis ma 2rkasin, ehmusin. Hakkasin sellili magama j22ma, olin poolunes, ja siis ta tuli korteri uksest sisse, istus minu k6hu peale, ma ei saanud mitte midagi teha, ei saanud 2rgata, kuna olin yleval, ei saanud hingata ega liigutada. Siis ta kadus. Olin umbes 1 tund yleval, ma ei ole kunagi nii ehmunud olnud. Hakkasin k6huli magama j22ma, j2rsku vaatan, et Erik l2ks lihcalt paar korda 6rnalt vastu kardinat, ma olin poolunes, nagu 2rkvel. Siis hakkas keegi aknaid nagu kyyntega kriipima. Ma olin kange, higine ja v2risesin. Kuulsin kuidas ta jooksis maja uksest sisse ja jooksis m88da koridori edasi tagasi mitu korda, nagu otsiks seda 6iget ust. Siis oli vaikus. Ja j2rsku tundsin, et mu jalad enam ei liigu, keegi roomab m88da voodit minu poole, ta istus mu seljale, Erik magas, ma ei saanud midagi 8elda, ma ei saanud midagi teha, liigutada ega midagi, ainult silmad liikusid, keha valutas. Tundsin tema raskust minu peal, hakkasin l2mbuma ja j2lle ta kadus, Erik magas samamoodi edasi. Mul on ikka veel judinad. Ja selg valutab nagu kunagi 9 aastat tagasi. Kui ta juba teisest maailmast mu yles leidis, siis ta tuleb j2lle. Ma olen kindel. See on painaja... V6id selle kohta uurida. Neist ei saa nii kergelt lahti. Enne ta ei tulnud selle p2rast, et sa olid k6rval, nyyd ma olen yksi. Ma ei ole kunagi niimodi kartnud.



ja õhtul ta helistas ja teatas,et tal on väga paha olla,oksendab ja kõht lahti ja palavik,et võibolla peab kiirabi kutsuma.

palun andke nõu,mida teha.ma ei tea kahjuks nendest luupainajatest midagi.kas nad võivad tõesti niimoodi mõjuda?kuidas tast lahti saada??
a ja mulle meenus,et ta pole varemgi öösiti hästi magada saanud,vahest ärkab higisena ja hirmununa ülesse.ja nii juba lapsepõlvest nagu ma ta emal kuulsin.
Vasta
Sõnum saabus, kuid vastan siin.

Kindlasti arsti juurde pöörduda muidugi, kui füüsiline halvasti.

Meditsiiniliselt võib selle kohta öelda unehalvatus (kasuta ka otsingut):
http://en.wikipedia.org/wiki/Sleep_paralysis

Vaimsemal tasemel võiks seda kommenteerida keegi teine, nt celtic.
Vasta
Esmalt liigutagu voodi, kus magatakse teise seina või asetagu see siis mingi teise nurga alla aga ikka soovitavalt antud väljakujunenud magamiskohast natuke eemale, siis luupainaja ei leia inimest enam esialgu üles, vaid käib vana energeetilise koha peal edasi, kui üldse käib.

Teisalt (kuigi võib-olla ei usuta vaimsetesse asjadesse) siiski tasub kõigil, kes samas voodis magavad kindlameelselt läbi teha järgmise dekreedi lausumine; seda 3x võimalikult asjalikult valju häälega välja Universumile lausudes (mis näitab, et ollakse kindlameelne oma soovis):

"Jumala ning kogu Valguse ja Armastuse nimel, teatan ma nüüd, et kõik vanded, needused, kokkulepped, tõotused ning siirded, mis on tehtud kas mulle või minu poolt kas selles elus või mõnes teises, kas selles universumis või mõnes paralleelses, olgu nad mõjutanud millist iganes minu kehadest, tühistatakse nüüd ja praegu ning muundatakse puhtaks energiaks. Ma käsin nüüd, et inglid, kes on valitsenud ja valvanud neid vandeid, oleksid nüüdsest vabastatud oma kohustustest. MA OLEN TÄIESTI VABA!"

Valgust ja rahu teile ja teie hinge!

[Muudetud: 9-5-2009 Arlich]
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Arlich

"Jumala ning kogu Valguse ja Armastuse nimel, teatan ma nüüd, et kõik vanded, needused, kokkulepped, tõotused ning siirded, mis on tehtud kas mulle või minu poolt kas selles elus või mõnes teises, kas selles universumis või mõnes paralleelses, olgu nad mõjutanud millist iganes minu kehadest, tühistatakse nüüd ja praegu ning muundatakse puhtaks energiaks. Ma käsin nüüd, et inglid, kes on valitsenud ja valvanud neid vandeid, oleksid nüüdsest vabastatud oma kohustustest. MA OLEN TÄIESTI VABA!"

[Muudetud: 9-5-2009 Arlich]

Väga võimas palve!
Kust oled sa selle leidnud? Mõni raamat? Tahaks lugeda.
Meenutab mulle Hopi indiaanlaste palvet, aga pole täpselt see.
Vasta
Igal piirkonnal on oma põhiseltskond, selle piirkonna naised, kes siis uusi tulijaid katsetavad.
Mees võib selle naise leida ilmselt samast majast kus ta praegu elab, sest unenägudes on maja ja isegi tänav kõik üks erinevate tubadega hoone ja tubade peremehed on paraku naised.
Ründajateks võivad olla ka kohalikud kandid, selle tänava õhtused kraaded kes võõrastele oma tibukarja kaitstes naha peale kipuvad andma.
Unenägudel on üks huvitav ja põhiline omadus, kõige võõramad tegelased tulevad ikka oma suguvõsa või tuttavate nägudega
ja rünnak võib unenäos olla kõige lähema ja armsama inimese pildi alt, eriti kui tahetakse lahku ajada.
Unenäod on üks koht siin maailmas, kus valmistatakse ette tulevikusündmusi, enne kui unes pole asi või sündmus välja kakeldud, enne ta tegelikku maailma ei sünni.
Nii et ärgu tehku välja jäägu magama mõttega, et sellele kohalikule nõiale tulebb kas tappa anda või kui ta on piirkonna ametlik posija, külla minna ja ennast tutvustada ning visiidi eest tasu anda, siis kaovad ka rünnakud.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Arlich
Esmalt liigutagu voodi, kus magatakse teise seina või asetagu see siis mingi teise nurga alla aga ikka soovitavalt antud väljakujunenud magamiskohast natuke eemale, siis luupainaja ei leia inimest enam esialgu üles, vaid käib vana energeetilise koha peal edasi, kui üldse käib.
[Muudetud: 9-5-2009 Arlich]

Jällegi väga kasulik teave, nüüd ma siis tean, miks ma alateadlikult enda voodi mingi aeg ümber tõstsin toas ja miks kiusajad kadusid Smile
Vasta
Nii,ok,mees uuris nati seda asja ja selgus,et see olevus,kes teda külastas,oli succubus.Ehk siis naisdeemon,kes toitub meeste seksuaalenergiast.Ok...Ja mina arvasin,et selline asi on väljamõeldis.Aga miks ta just minu mehe kallale läks?Ja kas ta ta tuleb jälle?Ma otsisin internetist tema kohta,aga ega seal palju polnud kirjas.
Vasta
Incubus attack.
http://www.psychologytoday.com/blog/slee...bus-attack
Vasta
Ma loodan,et see jutt on nüüd küll bulls**t,et need succubused "varastavad" meeste seemet ja siis kehastuvad ümber incubusiks ja vägistavad mingi naise ja teevad ta rasedaks ja too sünnitab deemoni.No see on küll jama.
Ma olen täiesti rabatud,ausalt öeldes.Ta vastas nendele kirjeldustele,mis kirjas on.Ta oli väga rõve ja niimoodi kirjeldatakse vana mütoloogia järgi neid.Oli umbes 25-28a,ta ei rääkinud midagi,ega ka vist hinganud.Oli olnud natuke isegi rõõmsa näoga,aga seda oli vaevu märgata.
Kas keegi siitkandist ei ole isiklikult sellega kokku puutunud?Võibolla käis ta siis ainult ühe korra?Kuigi kahtlen selles.Andsin teie nõuanded talle edasi.Sain veel tuttavalt nõu,et märgistada kriidiga voodi juurest põrandat.No ja et kirikus võiks ära käia.
Vasta
Nii rõvedaks ei maksa neid succubuseid ka ajada, iga naine on unenägudes midagi muud kui tavaelus ja suhetevõrgustik on ka teine kui kodus mehele pajatatakse, tegelikut ei räägi naised kunagi oma isiklikku laadi unenägudest meestele kui just millegi ebameeldivaga tegu ei ole.
Asi muutb veelgi imelikumaks kui avastad, et mitte ainult naised vaid ka osa mehi on unenägudes kenad näitsikud ja käituvad naistena.
Samuti pole vanainimesed uneajal sugugi vanad, vaid eksponeerivad end peris verinoortena.
Keskajal oli see suureks probleemiks, sest katolikud preestrid pidid ju süütukesed olema, aga see tähendas, et nad käisid oma koguduse naistel igal ööl külas ja käivad ka täna samamoodi ainult vist keegi ei kaeble.
Tookord aga tõstsid nii mõnigi kord ausad nunnakesed kisa kui preester Jeesuse näoga ei tulnud vaid oma isikliku näoga.
On olemas Inkvisitsiooni käsiraamat Nõidade haamer ja seal on neist ööränduritest sees terve peatükk.
Aga eesti rahvajutud pajatavad samuti luupainajatest kellest sai lahti pihlakaoksaga. Kõigepealt ring ümber voodi pihlakaoks peatsisse ja ustele akendele ristimärgid peale.
Kasulik taskus pihlakaoksa kanda. Kui kusagil oksaauk siis pihlapunn sisse.
Vasta
Ceasar, unustasid postitusse lisada millisesse kristlikku sekti tuleb kindlasti astuda, et saatana riugastest lahti saada.
Vasta
Ceasar mis puudutab voodi nihutamist siis paljud põhjuse probleemid saavad alguse kui magatakse atmani võrgustiku või veesoone peal siis see nõrgestab inimese biovälju ja soodustab aura vahede teket. Biovampiirsed olevused kasutavad neid inimesi ära ja on ka kergeks saagiks oma toidulaual. Teine halb asi mis inimese aurat, energeetika tasakaalust välja viib kui magatakse betoon seina ääres. Halvem varjant on kui pea jääb betoon seina nurka ja jalad on ukse poole. Lemuurolendid ja mentaalselt kahjustunud vaimud saavad oma väe inimese energeetikasse tungimiseks just atmani võrgustiku kaudu.
Vasta

Toimus täna hommikul 7paiku
Räägin kõigepealt seda mis mu naine kuulis/nägi,kes 1a lapsega ajutiselt teises toas magas.Laps hakkas mitu korda läbi une karjuma ja maha rahustada teda õnnestus suure vaevaga,mis on meil haruldane.Järgmisena kuulis ta kuidas keegi tuli kõrvaltuppa-sinna kus mina magasin.Vanemal lapsel on komme hommikuti meie voodisse tulla.Eks ta siis arvaski ,et tema.
Aga ei öösel ega hommikul ei käinud ega maganud minu teada mitte keegi peale minu selles toas.Hommikul kui tõusin peale seda "asjandust" oli vanem laps igstahes oma voodis ja magas sügavalt
Nii siis ma kuulsin läbi une heledat plakasakat-mürtsatust.Kuna mul oli magamistoa aken lahti arvasin,et tuuletõmbus lõi ukse kinni.
Peale seda tundsin kuidas keegi mu voodi peale istus,nii et jala vastus tekk liikus.Mõtlesin,et naine või laps tuli kaissu pugema.Siis tahtsin silmad lahti teha ja vaadata kes tuli.Ja samal hetkel tuli turja peale(magasin kõhuli) väga külm asi nii et värinad tekkisid.Ning tundsin,et keegi võtab mu õlgadest kinni ja rapudab mind jõuga üles alla-külm turjal püsis.Üritasin jõuga silmi lahti teha ja ümber pöörata,kuid ei suutnud.Samal ajal kuulsin peas (mitte toas) söömist-matsutamist meenutavat häält-nagu oleks keegi midagi head nosinud.See kestis kokku umb 10 sekundit.Peale seda "asjandus" kadus.

Uurisin foorumit -ehk on tegu luupainajaga.Aga,et tegu oli nii füüsilise ja hääleka ründena..on asi kahtlane.
Igastahes minu kes ma olin taoliste asjade suhtes skeptiline.Arvamus kardinaalselt muutunud!:o
Vasta
Anorgaaniline olend oli läheduses.
Vasta
Ehk oli tegemist unehalvatusega...
http://www.tarbija24.ee/080307/esileht/o...248926.php
http://en.wikipedia.org/wiki/Sleep_paralysis
Vasta
<Kas keegi palun seletaks mida kujutab endast anorgaaniline olend ?
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas need on luupainajad? Lehtsirk 31 26,075 21-02-2016, 11:49
Viimane postitus: Kayaman

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat