•  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Luupainajad
#26
Kõige paremad on veel kassid, koerad, rotid. ühesõnaga suhtlevad loomad.
peletavad negatiivset energiat.
Vasta
#27
Tsitaat:Algselt postitas: LibaHunt
Kõige paremad on veel kassid, koerad, rotid. ühesõnaga suhtlevad loomad.
peletavad negatiivset energiat.
Uskumatu võib see tõesti tunduda, kuid olen isegi märkanud, et loomade (eriti kasside) läheduses tunnen "soojust" ning olen hirmudest vaba. Päris tihti on olnud tunne, et kassid võivad olla palju intelligentsemad, kui me seda tegelikuses arvame.
Vasta
#28
Tsitaat:Algselt postitas: GoreLord
Tsitaat:Algselt postitas: LibaHunt
Kõige paremad on veel kassid, koerad, rotid. ühesõnaga suhtlevad loomad.
peletavad negatiivset energiat.
Uskumatu võib see tõesti tunduda, kuid olen isegi märkanud, et loomade (eriti kasside) läheduses tunnen "soojust" ning olen hirmudest vaba. Päris tihti on olnud tunne, et kassid võivad olla palju intelligentsemad, kui me seda tegelikuses arvame.

Mulle kassid eriti ei meeldi (see kes mul kodus kükitab on tõsine tõbras).
mõnikord harva aga kui tunne et miski on minuga veel siin ruumis, siis tõstan rotipuuri voodi ette ja tõesti, tunne palju kindlam.
Vasta
#29
Tsitaat:Algselt postitas: GoreLord
Tsitaat:Algselt postitas: LibaHunt
Kõige paremad on veel kassid, koerad, rotid. ühesõnaga suhtlevad loomad.
peletavad negatiivset energiat.
Uskumatu võib see tõesti tunduda, kuid olen isegi märkanud, et loomade (eriti kasside) läheduses tunnen "soojust" ning olen hirmudest vaba. Päris tihti on olnud tunne, et kassid võivad olla palju intelligentsemad, kui me seda tegelikuses arvame.

Ise magan ka öösel nii, et kass laiutab voodis.
Kui kassi ei ole, tunnen, et midagi on õudsalt kahtlane...
ja muide, kui juba kassidest juttu tuli, siis ehk tasuks ka see ära rääkida, et vahel läheb kass minu voodi alla (mul on lahti käiv diivanvoodi, niiet seina juurde ja voodi alla jääb just talle paras ruum) ja ta keeldub sealt välja tulemast. Tirin ta sealt välja, ronib ikka tagasi, just nagu kardaks midagi, või tunnetaks ette. Kui ta sellisel päeval (seda juhtub ainult vahetevahel) otsustab voodi alla ronida, jääb ta korraks kuulatama, hääästi teraselt. kki keegi teab õelda, milles asi? Vahepeal kahtlustasin juba mingisugusi musti jõude ja halba energiat. :S
(Vabandust, teemast küll väheke väljaLaugh )
Vasta
#30
Selle lahkunu koha pealt ei oska midagi öelda, ei tunnegi kedagi sellist. Enda toas on mul aga 5 lindu Smile Hästi sõbralikud linnukesed, sellised mõnusad. Järgmine kord ässitan linnud kallale xD.
Vasta
#31
katarina177 su kass võib tõesti negatiivset energiat tajuda, samas võivad teda jälle mingid igapäevased hääled hirmutada
Vasta
#32
Issand kui hirmsad jutud, kohutav, kuidas te julgete....ma ei tea, igatahes ma kardan neid jutte lugeda isegi päeval, hirm kohe naha vahel...Ma olen alati kartnud selliseid asju...Ma ei tea mis ma teie asemel teeksin, igatahes pole mul mingeid luupainajaid õnneks olnud, muidu ma lööks end hirmu pärast maha...
Vasta
#33
Enamlevinud on arvamus, et luupainajaks käib teiste inimeste või loomade peal keegi kade inimene, õigemini tema hing. Mõne uskumuse järgi on lausa määratud luupainajaks need inimesed kellel punased juuksed ja need kel pole kaenlaaugus karvu. Tavaliselt ei tea inimene isegi, et ta luupainajaks käib.
Matthias Johann Eiseni raamatus on kirjas erinevate rahvaste uskumused ja inimeste jutustatud lugusid.
Vasta
#34
Asi on nimelt selline, et viimase 2 nädala jooksul on mul 2 korda luupainaja käinud, esimene kord oli läbi une umbes 2 nädalat tagasi või nädal, aga täna öösel juhtus selline asi, et käisin vetsus joomas ja heitsin pikali, kohe peale seda tundsin kuidas keegi nagu kõrvale istus või tuli ja peale seda tekkisid suured krambid ja ei saanud liigutada ega rääkida, natukese aja pärast suutsin rääkida ja küsisin et miks sa mind kiusad, ütlesin et tahan magada olen väsinud ja pean homme tööle minema ,ta vastas mulle midagi , see oli noorema naise hääl, aga ma ei saanud päris täpselt aru mida ta vastas, pease seda korra hakkasid uuesti krambid, kuid siis hakkasin mõtlema oma kodu ja oma koera ja kassi peale, kes elavad teises linnas mu vanemate kodus...... Sooviks igasugust abi, milles võib asi olla ja mida teha....

Aitähh!

edit: pealkiri informatiivseks

Muudetud: 26-11-07 kell 23:00:31 Hallucigenia
Vasta
#35
Ürita temaga suhelda.Kui aga tõesti tahab sulle halba siis kahjuks mina sind aidata ei saa.Ma arvan et keegi vingem tegelane saab sulle siis küll nõu anda.
Vasta
#36
Luupainaja kui selline saab inimese kallale AINULT peale seda, kui inimene on ise tee avanud (näiteks katsetanud astraali või lucid dreamingut).

Nüüd on luupainaja suhtes paar erinevat võimalust:

1. Luupainaja toitub sinu hirmust, hirm tekitatakse tavaliselt keha kas osalise või täieliku paralüseerimisega.
2. Luupainaja soovib tagasi saada astraalmaailma, selleks paralüseerib ta sinu keha, et esile kutsuda tahtmatut astraalikogemust.
3. Asi võib lõppeda ka surmaga, kuna sa oma energiaga seod toda vaimu siinpoolsuses, seega sinu surma korral pääseb luupainaja vabadusse.


Muidugi nii hull see asi pole. Proovi tema nimi välja uurida. Sest kui sa tead tema nime siis on sul võimalik teda ennast suvalisel ajahetkel välja kutsuda. Ja kui kutsujaks oled sina, siis sina ka valitsed olukorda. Vaid nii on sul üldse võimalik tema vastu midagi ette võtta.
Vasta
#37
Kas ma pean talt siis nime küsima? Väga totter lugu igatahes, omateada pole vaimude väljakutsumisega küll tegelenud, võibolla 12 aastasena kellegi juures sai taldrikut keerutatud kui kellegi sünnipäev oli, aga see on ka kõik ja midagi ei juhtunud ega toimunudSmile

Muudetud: 26-11-07 kell 23:48:20 martitoz
Vasta
#38
See, et siis midagi ei toimunud, ei pruugi veel tähendada, et kedagi ei tulnudSmile
Vasta
#39
Aga sellest möödas vähemalt 15 aastat juba kui mitte rohkem , ja väga väga harva on midagi sellist juhtunud
Vasta
#40
Tsitaat:Algselt postitas: martitoz
Aga sellest möödas vähemalt 15 aastat juba kui mitte rohkem , ja väga väga harva on midagi sellist juhtunud

No see pole vabandus... 15 aastat võib vaimuilmas olla kökimöki. Muuseas - lisaks sellele, mida sul msnis soovitasin, võid ehk proovida oma kassi enda juurde tuua... kassid pidid hästi selliseid asju nägema. Äkki su kass aitaks ka sind ja meid uurimises edasi.
Vasta
#41
natukene raskendatud võib see kassi teema olla, sest tema transportimine võib nats raskendatud olla ja kassi hoidmine kaSmile
Vasta
#42
Anna peksa.
Mina oma luupainajale lõpuks andsin. Kuigi selleks kulus pea 8 aastat vahelduva eduga lööminguid. Igastahes viimane kord kui külastas, umbes aasta tagasi, käitus kui sülekoer Bleh Kuigi jah. Peale seda olen ma teda küll tajunud kuid ta pikkalt saatnud ja siis jättis rahule.

Muudetud: 28-11-07 kell 02:41:29 Raul
Vasta
#43
mul on ka taolisi asju olnud et ärkad millegi kahtlase peale ülesse ja oled paralüseeritud ja ei saa liigutada ja tunne on siuke nagu tõuseks mingi vertikaalselt kehast 10-20 cm ülespoole siis oled natukene sellses olekus, ainult silmi saab liigutada ja siis vajud tagasi voodisse, ja siis on paanika
Vasta
#44
Kas luupainaja peab tingimata surnud inimene olema? Minul on kaks korda elus olnud luupainajaks üks elu ja tervise juures olev inimene, kes käis mind painamas peale minu lapse sündi. Täpselt oli nii, et keegi nagu istus mulle peale ja ma sain raskuse tõttu vaevu hingata. Ei saanud liigutada ega häält teha ja paanika hakkas peale tulema. Siis tuli mulle pähe inimese nimi keda ma pean appi kutsuma, et luupainaja ära läheks ja ma mõttes hüüdsin ja luupainaja läks ära. Paar päeva hiljem käis ka veel korra aga siis ma juba teadsin mida teha ja seetõttu hüüdsin mõttes kohe abi.
Ma siiski nägin ja sain aru, kes käis ja see oli elus inimene kellega ma ei olnud suhelnud enam aastaid. Tülis me nagu ei olnud. Ei teagi miks käis.
Vasta
#45
ühesõnaga elus inimese vaim saab ka sind painamas käia? äkki mu eks tüdruk, läksin tast lahku 3 nädalat tagasi umbes?:S
Vasta
#46
kuidas teda peksta muidu?

Tsitaat:Algselt postitas: Raul
Anna peksa.
Mina oma luupainajale lõpuks andsin. Kuigi selleks kulus pea 8 aastat vahelduva eduga lööminguid. Igastahes viimane kord kui külastas, umbes aasta tagasi, käitus kui sülekoer Bleh Kuigi jah. Peale seda olen ma teda küll tajunud kuid ta pikkalt saatnud ja siis jättis rahule.

Muudetud: 28-11-07 kell 02:41:29 Raul
Vasta
#47
Algas kõik 11 aastat tagasi. Hakkasin tundma, et keegi lähenes minule seljatagant ja siis üritab mind läbi voodi suruda. Tundsin "tegelase" kätt oma kaelal ja puusal.

See kõik kordus aastast aastasse. Kui ma exiga koos elasin siis vähenesid need "külaskäigud" kui hakkasime lahku minema need "külastused" tihenesid.

Ma tundsin ette millal ta tuleb. Kõigepealt tuli suur hirm ja ma tundsin , et ma ei suuda liigutada. Esimestel aastatel oli see väga jõhkralt tunda. Kuid pikka peale hakkasin vastu lööma Bleh kuid ei tabanud kedagi.

Peale exist lahku minekut ei "külastatud" mind eriti tihti ja sellel ajal ma hakkasin rohkem huvitundma vaimsemaailma ja okultismi vastu.

Siis mingi hetk tundsin jälle, et mind luuratakse. Keha muutus jällegi kangeks kuid hirmu ei olnud. Uudishimu tekkis Bleh . Tuli mulle jälle kallale kuid siis ma nagu vabanesin taardumisest ja hakkasin vastu. Sain ta kaela enda haardesse ja ma nägin seina (ma olin oikkali nii, et silmad seina poole ja iga "külaskäigu" ajal olin ma kah samas poosis) peal mingit heledat kogu. Selle peale ta kadus ära.

Paar kuud hiljem jälle tuttav tunne, et "külaline" tuleb ja ma ise muigasin, et kas ta tahab tõesti korralikult peksa saada. Ja toimus rünnak. Kõvasti madistasime. Ma täiesti reaalselt tundsin, et mind loobitakse voodis nii nagu tahetakse. Kord olin ma voodis põiki, kord jälle oli mu pea seal kus Bleh peaks olema jalad. Aga lõppuks sain ta suruda enda alla ja ma nägin mingit täiesti ilma näota ja vormitud kogu. Järsku hakkas see kogu moonduma mu exiks. No ja kuna ma olin sellel ajal poissmees siis ma pikkalt ei mõelnud ja asusin tegutsema. Ehk astusin vahekorda Bleh :oops:
Peale seda kadus ta ära.

Siis oli aasta vahet kui tundsin jälle tuttavat tunnet. Mind jättis see täiesti ükskõikseks. Jällegi läheneti selja tagant. Ma ei hakkanud ennast ümber keerama ja sirutasin käe selja taha. Kobamise järgi tundsin, et see oli kas koer või hunt. Ma hakkasin temaga mängima. Ta näksis mu kätt. Lõppuks tüütas see mu ära. Ja ma haarasin talt kaela ümbert kinni ja tõmbasin ta enda ette. Kuid koera või hundi asemel nägin enda kõrval noor varssa. Kuna ma mägilane Bleh ei ole siis lasin varsa lahti ja ta kadus ära.

Pool aastat tagasi tundsin jällegi tuttavat tunnet kui "külaline" oli muutunud agresiivsemaks. No aga ma andsin talle korraliku keretäie ja praegult on rahu majas.
Vasta
#48
hehSmile
Vasta
#49
Ma olen isegi näinud midagi taolist naq siin eelnevalt räägiti.....Ma olin siis vb 5 ja olin tädi juures siis ma nägin teda hõljumas mu kohal (ta kudus ja vaatas mind kurja pilguga......)peale selle teema lugemis hakkas mu peas naq selline mõtte keerlema et ta vaim või whatever tuli temast na välju...kui ta elab siia maani....aga seal on naq hästi palju loomi koguaeg olnud ......nii et ma ei oska naq midagi arvata.....(sorry kui teemast kõrvale läksin)
Vasta
#50
Tsitaat:Algselt postitas: Ettur12
Enamlevinud on arvamus, et luupainajaks käib teiste inimeste või loomade peal keegi kade inimene, õigemini tema hing. Mõne uskumuse järgi on lausa määratud luupainajaks need inimesed kellel punased juuksed ja need kel pole kaenlaaugus karvu. Tavaliselt ei tea inimene isegi, et ta luupainajaks käib.
Matthias Johann Eiseni raamatus on kirjas erinevate rahvaste uskumused ja inimeste jutustatud lugusid.

Palun, kas sa täpsustaksid, mis usuga on tegemist, kes peavad punapäid ja kaenla alt karvutuid luupainajaks käiateks?
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas need on luupainajad? Lehtsirk 31 26,067 21-02-2016, 11:49
Viimane postitus: Kayaman

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat