•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Luupainajad
#51
Raul, sa oled rõve tüüp xD
Kes astuks vahekorda luupainajaga?? xDxD
Vasta
#52
mul oli sama lugu eile öösel jään magam äki ärkan ülesse ja raske on liigutada.Mul enne magama minekut oli selline tunne, nagu keegi võtaks mul käest kinni, ja käse ranne oli täiega külm.

Krampe mul polnud aga ta rääkis minuga ka aga ma aru ei saand mida ta mulle öelda tahtis. See oli mehe hääl nagu mulle tundus kuulsin nagu oleks see mu padja alt tulnud, hästi imelik hääl tundus ja väga segane..
Vasta
#53
sa pead ise endale unenägusid mõtlema, õhtul mõtle millegile muule, näiteks mõni muinasjutt mida peast tead...
Vasta
#54
Tsitaat:Algselt postitas: Celtic
Luupainaja kui selline saab inimese kallale AINULT peale seda, kui inimene on ise tee avanud (näiteks katsetanud astraali või lucid dreamingut).

Nüüd on luupainaja suhtes paar erinevat võimalust:

1. Luupainaja toitub sinu hirmust, hirm tekitatakse tavaliselt keha kas osalise või täieliku paralüseerimisega.
2. Luupainaja soovib tagasi saada astraalmaailma, selleks paralüseerib ta sinu keha, et esile kutsuda tahtmatut astraalikogemust.
3. Asi võib lõppeda ka surmaga, kuna sa oma energiaga seod toda vaimu siinpoolsuses, seega sinu surma korral pääseb luupainaja vabadusse.


Muidugi nii hull see asi pole. Proovi tema nimi välja uurida. Sest kui sa tead tema nime siis on sul võimalik teda ennast suvalisel ajahetkel välja kutsuda. Ja kui kutsujaks oled sina, siis sina ka valitsed olukorda. Vaid nii on sul üldse võimalik tema vastu midagi ette võtta.

pärast lucid dreamingu katsetamist võivad luupainajad tulla? kas ma pidin kohe seda lucid dreamingut katsetama?!:oSad loodetavasti ma midagi sellist kunagi ei koge.
Vasta
#55
Tsitaat:Algselt postitas: Andromeda
Raul, sa oled rõve tüüp xD
Kes astuks vahekorda luupainajaga?? xDxD
No aga äkki see luupainaja käiski mul külas, sest oli rahuldamata. Sest peale seda muutus ta ju palju rahumeelsemaks (hyes)
Vasta
#56
Tsitaat:Algselt postitas: Raul
Tsitaat:Algselt postitas: Andromeda
Raul, sa oled rõve tüüp xD
Kes astuks vahekorda luupainajaga?? xDxD
No aga äkki see luupainaja käiski mul külas, sest oli rahuldamata. Sest peale seda muutus ta ju palju rahumeelsemaks (hyes)


Ehheheheee. Sain päris kõvasti naerda. LaughLaughLaugh
Ega inimese õnnetuse üle pole ilus naerda aga mis naerma ajas oli Rauli "exorcismi" meetodid. Et kui nais-luupainajat paned siis pole pervert aga kui hobu-luupainajat, siis peetakse vähe imelikuks???
Martitoz, mis muud kui kotid taha ja rahu majas.

Räägitakse, et olemas deemonid,incubus ja subccubus, kes käivadki seksuaalvahekorda astumise eesmärgiga öösiti inimesi ahistamas.
Incubus siis meeskuju võtnud deemon peamiselt naisi panemas ning subccubus naiskuju võtnud deemon kes loomulikult meeste juures ehal käib.
Raulil oli kindlasti ühega neist tegemist wink.

Endal mul ärkvelolekul luupainajat pole olnud aga magades olen küll end unes päris vastikult tundnud(surutud olekus) ning nähtamatute "kummitustega" maadelnud.

Ajaa. Meenub veel kuskilt eesti folkloorist loetud meetod, kus tuleb lahkuvale luupainajale nuga järgi visata. Vist oli nii. Päris täpselt ei mäleta. Võibolla pidi seal noa otsas midagi olema ka aga võibolla pidi üldse kirve viskma. Siis ei pidanud enam tagasi tulema.

Muudetud: 29-12-07 kell 21:29:32 trz

Muudetud: 29-12-07 kell 21:36:11 trz
Vasta
#57
Succubus ja incubus ei pruugi vaid "panemise" peal väljas olla. Seksuaalenergiat, millest nemad toituvad, saab ka muud moodi kätte.

Meil endilgi siin foorumis paar sellist isendit liigub ringi.
Vasta
#58
Tsitaat:Algselt postitas: Celtic
Succubus ja incubus ei pruugi vaid "panemise" peal väljas olla. Seksuaalenergiat, millest nemad toituvad, saab ka muud moodi kätte.

Meil endilgi siin foorumis paar sellist isendit liigub ringi.

Kuidas veel saab ja kui ma ei taha anda kuna läheb endalgi vaja, mis tegema peab?

Luupainaja Arutused ja jutud luupainajast Matthias Johann Eisen

Muudetud: 29-12-07 kell 21:46:11 trz
Vasta
#59
luupainajad on üldse ühed imelikud asjad.minul käis ka viis aastat tagasi üks kallal.ärkasin öösel selle peale üles,et tunen nagu keegi istuks mu peal.hakkasin rabelema ja sain tema alt välja.vaatasin seda elukat.oli selline jumalast must mees.järsku kadus ta lihtsalt ära.paar minutit oli rahu.mina siis mõtlen et tea,kas läkski minema või tuleb tagasi.ja et kui tuleb et mis mina siis teen.tagasi tuli ja istus jälle mulle peale.järsku tunnen et ta mu riiete kallal.andsin talle hoobi suvalisse kohta(ei näinud kuhu)ja sain vabaks.siis hakkas mind uuesti riietest rebima.ma ei tea kuidas,aga pika maadluse peale läks ta minema.äkki oli lihtsalt kadunud.ma siis ei teadnud,mis asi see selline oli ja arvasin et und nägin,aga hommikul vaatasin,et keegi oleks mu öösärki nagu noaga lõiganudAngry
väga imelik
Vasta
#60
Mind ja minu väga head sõbrannat aitas sellise luupainaja puhul Meie Isa palve lugemine.
Ka minul tuleb neid olukordi ette ja täiesti suvalistel aegadel. Viimane kord oli kõige imelikum, sest ta hõõrus end minu vastu ja podises kõrva mingit tundmatut teksti. Mul hakkas lausa halb. Ja nii kui natukene sain palvet loetud, oli ta kadunud. Võibolla aitab ka Sul.
Vasta
#61
Tsitaat:Algselt postitas: Mumzik
Mind ja minu väga head sõbrannat aitas sellise luupainaja puhul Meie Isa palve lugemine.
Ka minul tuleb neid olukordi ette ja täiesti suvalistel aegadel. Viimane kord oli kõige imelikum, sest ta hõõrus end minu vastu ja podises kõrva mingit tundmatut teksti. Mul hakkas lausa halb. Ja nii kui natukene sain palvet loetud, oli ta kadunud. Võibolla aitab ka Sul.
Meie Isa palve? Kristliku süsteemi tunnus.
Arvatavasti on sinu luupainajad kristliku süsteemi teenistuses.
Vasta
#62
...aga kuidas end tahtlikult astraali viia?
Vasta
#63
Üks hea litakas vastu hambaid sellele elajale aitab mitu korda paremini kui 1000 Meie Isa palvet.Ja ma arvan et kui see asi sul kord kukil istub,siis on kõik palved sul peast pühitud....aga noh,eks igaühele omaLaugh

Muudetud: 21-2-08 kell 12:33:59 Thorondor
Vasta
#64
Tsitaat:Algselt postitas: Spirit007
...aga kuidas end tahtlikult astraali viia?
Seda loed astraali teemast.
Vasta
#65
Vot, sellest ma aru ei saa, et kuidas saab luupainaja, kui mingisugune olend sind rünnata ?

Luupainajad on elusolendid siis ?
Vasta
#66
Tsitaat:Algselt postitas: Thug
Vot, sellest ma aru ei saa, et kuidas saab luupainaja, kui mingisugune olend sind rünnata ?

Luupainajad on elusolendid siis ?

Alati ei olegi füüsilist keha/jõudu vaja et füüsilisi vigastusi tekitada.
Vasta
#67
Tsitaat:Algselt postitas: DooM
Tsitaat:Algselt postitas: Thug
Vot, sellest ma aru ei saa, et kuidas saab luupainaja, kui mingisugune olend sind rünnata ?

Luupainajad on elusolendid siis ?

Alati ei olegi füüsilist keha/jõudu vaja et füüsilisi vigastusi tekitada.

No, aga inimesed räägivad siin, et nad on kakelnud oma luupainajaga..sa ei saa ju kakelda millegagi, mida pole olemas.
Vasta
#68
Tsitaat:Algselt postitas: Thug


No, aga inimesed räägivad siin, et nad on kakelnud oma luupainajaga..sa ei saa ju kakelda millegagi, mida pole olemas.
Hing ja füüsiline keha on seotud. Mis juhtub ühega annab tunda teisel. Need rünnakud ei toimunud otseselt füüsilises maailmas vaid vaimses või võiks öelda, et füüsilise ja vaimse maailma piiril.
Vasta
#69
Tsitaat:Algselt postitas: Raul
Tsitaat:Algselt postitas: Thug


No, aga inimesed räägivad siin, et nad on kakelnud oma luupainajaga..sa ei saa ju kakelda millegagi, mida pole olemas.
Hing ja füüsiline keha on seotud. Mis juhtub ühega annab tunda teisel. Need rünnakud ei toimunud otseselt füüsilises maailmas vaid vaimses või võiks öelda, et füüsilise ja vaimse maailma piiril.

Sain nüüd aru..Tänud .
Vasta
#70
Kui ma sugulase juurde ööseks j2in siis me l2ksime vetsu (kahekesi mina ei julgenud).
Kui ma wc 2ra olin k2inud siis ma kiljusin sest mingid punased silmad vaatasid mulle otsa ja minu sõbrannale ka (Vaidikale ) . Kui me voodi l2ksime tagasi siis keegi oli meie voodi segamini ajanud et oli kõik laiali visanud ja tekid 2ra pannud . Kui me 2ratasime Vaidika ema (Maire) ülesse siis oli juba voodi korda tehtud .Kui me magama tagasi l2ksime siis keegi pani j2rsku televiisori suures toas tööle . Me jooksime sinna ja n2gime kass ja koer istuvad teleka taga ja kellegi tekk oli sinnna toodud . See oli minu tekk .Me hakkasime ise telekat vaatama ja järsku keegi tõmbas juhtme stepslist v2lja ja see oli kinni kiilunud maa külge niiet me ei saanudgi telekat vaatata.Kui me tegime endale süüa tegime ja suurde tuppa uuesti telekat tööle panna proovisime siis me saime .Kui me kööki l2ksime siis keegi oli meie söögi 2ra söönud.Bleh . Kui me uue tegime siis me hakkasime Vaidikaga kakle ma niiet nuga l2ks nagu kellegi peast läbi. Siis ei juhtunud midagi....







Elu on vahel karma, aga surm karmim. :o
Vasta
#71
Ma nagu ei saanud eriti eelviimasest ja viimasest lausest aru Laugh
Vasta
#72
Et kui me uuesti tegime süüa siis Vaidika hakkas minuga kaklema mul oli nuga käes ja kui ma seda vehkisin siis käis see nuga kellegi peast läbi ja see oli verine.
Vasta
#73
see on siis rohkem ju poltergeisti moodi olevus,kui ta asju nihutab ja televiisoriga jamab..
aga jah..see noa koht jääb siiski segaseks-et siis kelle peast see ikkagi läbi läks?
Vasta
#74
Reeglina pidi aitama , kui jätad oma püksid-riided voodi ette hunnikusse (võib-olla ka trussarid Bleh) , pidi ka aitama nõelaga torkamine. 1 variant aitas enda puhul , olid ajad , kui eriti magama ei kippunud ja sai siis uuritud.Tavaliselt tegemist vastassooga luupainaja puhul , pidi riietesse ekslema jääma.
Päris popp tunne on , kui voodi nagiseb ja tunned kuidas raskus jalgupidi ülesse tuleb....
Vasta
#75
Mida rohkem sa ise oma õudusunenägu usud, seda tõelisemaks see saab!Bleh
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas need on luupainajad? Lehtsirk 31 26,067 21-02-2016, 11:49
Viimane postitus: Kayaman

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat