•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • 7
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Luupainajad
#76
kutsu mingid vaimuväljaajajad vms või proovi mitte välja teha äkki ta siis saab aru et sa ei pane teda tähele ja jätab su rahule mul oli sama asi iga 4 aastat tagasi ja suht hiljuti ma tundsin öösel kui keegi sõrmega mu pihta toksas
Vasta
#77
ma olen siin igal pool juba kirjutanud ei kui luupainaja järgi ei jää siis tuleb minna sensitiivi juurde.Mul peale seda pole kozmaare olnd!Smile
Vasta
#78
õpetan , kuidas lahti saada ja samas saab ka teada kes see on...

1982 tulin vene kroonust koju. Vana pruut oli mehele läind , ei kannatanud 2 aastat oodata.
Tekkis uus neiu, noh rohkem nii pidudel käimiseks ja kojusaatmiseks, kui armastus vöi midagi.
aaSiis hakkas mul öhtuti luupainaja käima , ei last hingat ja liigutada jatekitas surmahirmu.
Nii iga päev . olin magamatta ja väsinud , käisin bussiga Tartus tööl - siis ühel õhtul koju söites , istus üks vanamutt bussis minu körvale ja mind tähelepanelikult sala uurinud hakkas rääkima , et ma näen , poja, et sul on paha olla , miski vaevab...
Siisrääkisin talle , vöörale inimesele köik..
Mina , loll , arvasin , et olen peast segi , ega julgend kellegile enne rääkida.
Siis taütle et see on luupainaja ja öpetas mind- mine koju - tee öuepihlakast noataoline ese ja heida magama - siis , kui ta kallale tuleb ei saa sa liigutada, aga kuita su vabastab , et lahkuda , vöta padja alt see pihlaka nuga ja viruta talle järele , ukse poole...
Siis järgmine päev näed , et kes su tuttavatest on haigeks jäänud äkki - see siis käiski...
Tegingi nii ja sain lahti ja sain teada , et selle uue neiu ema oli see vhapidaja -nöid - ,kartis , et tütar läheb vaesele mehele - tal oli juba tütre jaoks väljavalitu olema
Vasta
#79
Aga kui oma koduõues pihlakat pole, mis siis saab? Milliseid võimalusi veel on luupainajast lahti saamiseks?
Vasta
#80
Kui siin jutt juba luupainajate peale läks, siis sellest on mul palju rääkida.Mul on luupainajad käinud juba suht lapsest saati.Väiksena ma muidugi kartsin ja üritasin sellest tundest võimalikult kiiresti vabaneda.Üritasin rabeleda või häält teha, kuni ta ära läks.Aga vanemaks saades ma hakkasin asjale mõistusega lähenema.Ma tegin endale selgeks, et see on mingi psühholoogiline hälve ja mingit ohtu ta mulle ei kujuta.Niisiis olen paar korda lihtsalt lamanud ja oodanud, et mis saab.Ja midagi ei ole saanud.Ta on iseenesest üle läinud ja kogu lugu.Viimasel ajal küll pole enam viitsinud oodata ja üritan ikka häält teha või liigutada ennast.Siis läheb see kohe üle.Mis aga veel tähtis on on see, et kui saad ennast veidi liigutada ja oled juba ärkvel , siis selleks et ta kohe tagasi ei tuleks tuleb enda asendit piisavalt korrigeerida.Vähemalt minul on nii, et kui ma ennast ära ei liiguta korralikult, siis kohe on ta tagasi.
Vasta
#81
Mul ühel sõbrannal oli probleem luupainajatega. Ta oli vaadanud neid õudukaid the ring ja the grudge nii palju, et teda hakkas külastama unedes ka see valge öösärgiga ja mustade juustega kole tüdruk. Ta nägi neid peaaegu igal öösel.
Füüsiliselt ta magab. Aga alati on tal selline tunne, et ta on ärkvel. Ta ei saa hingata ja keegi ronib tal rinna peal. Nyyd kui ta ühikas on, siis me oleme kuulnud, et tal on õudukate ajal jah imelik hingamise hääl, et ta tõesti hingata ei saa... Igatahes...
Ta tahtis nendest lahti saada, nendest õudukatest. Siis üks sõber soovitas tal küsida selle tydruku telefoninumbrit, sest selle sõbra jaoks tundus kirjelduse põhjal tydruk päris kobeSmile
Järgmisel korral küsiski ta selle tydruku käest, et mis ta nr on, et sõber tahab teda panna. Smile
Peale seda kadusid enam vähem need minema Smile

Originaalne mõte tegelt wink
Vasta
#82
tere....lugesin siin ühe kasutaja kogemust luupainajaga... ja meenus ka enda kerge kogemus taolise asjaga ja mõtlesin et õige koht järele küsimiseks... kokku on juhtund seda elus kuskil 10 korda väga täpselt ei oska õelda, aga asi igakord kui juhtund ühesugune, nimelt näen nagu unes et keegi ajab mind taga...leban maas ja mitte kuidagi püsti ei saa ega ka karjuda ja liigutada ning silmad ei tule lahti, aga ise olen samalajal põhimõtteliselt ärkvel sest kuulen oma kerget kähinat kurgust kui üritan rääkida ja koht kus praegu elan on arvuti voodi kõrval ja selle ventika häält kuuleb ka. Viimases elukohas kus praegu elan on seda ette tulnud kuskil 3 korda ja olen eland siin peaaegu 6 aastat ja niipalju selle maja ajaloo kohta et selle üks endisi omanikke tõmbas ennast põõningul oksa. Painajast siis edasi....olen nagu üritanud mõelda ka et mis/kes see siis täpselt on ja ei ole suutnud nagu kuju anda. Kui asi ka toimub siis mingil hetkel saan lõpuks silmad lahti ja tavaliselt 2-3 tundi und ei tule ka...ja olen ka tähele pannud et kui see veidrus toimub...ma olen alati sell hetkel sellili magand, et oskab keegi seletada millega tegu?

( see nüüd sellest teemast veits mööda vist aga midagi sellist juhtub suhteliselt tihti et kui väga väsind olen ja magama heidan...siis mingi hetk käib kehast selline kergelt ehmatav sähmatus läbi)
Vasta
#83
Esiteks: kas see teema ei peaks olema unenägude alafoorumis?
Teiseks: neid võpatusi esineb harvemini või tihedamini kõigil. Tekivad liigsest väsimusest.
Kolmandaks: mul on terve elu jooksul olnud kokku 3 luupainajat ja kõik nad olid eelmise kuu jooksul. Sarnaselt sinuga ei olnud ka minu luupainajal mingi kindla inimese või olendi kuju ja sama moodi tulid need siis, kui ma selili magasin. Lihtne lahendus: ma ei maga enam selili. Pealegi jäi luupainaja millegipärast iga kord tunduvalt nõrgemaks ja loodetavasti enam minu juurde ei trügi. Muidu "tehniliselt" oli minu luupainaja rohkem selline, et tervet mu keha tõmmati kuhugi ülespoole, samas pead suruti uskumatu jõuga vastu patja. Häält teha ei saanud ja luupainaja tuli enne magama jäämist.
Ma hakkasin kahtlustama, kas seda saabki üldse luupainajaks nimetada, sellepärast ei hakanud eraldi teemat tegema, aga kui siin juba üks sarnane on, siis võin oma sõna ka sekka öelda. Loodetavasti keegi tark inimene valgustab meid.
Vasta
#84
Uustulnukad, palun kasutage otsingut.
Nii palju on juba neid teemasid, mis tegelikult saab teisse teemasse teha. Ja ma olen tähele pannud, et just uustulnukad teevad selliseid teemasid nagu see siin.
Vabandust, kui kedagi nüüd see solvas...
Vasta
#85
Tsitaat:Algselt postitas: martitoz
Kas ma pean talt siis nime küsima? Väga totter lugu igatahes, omateada pole vaimude väljakutsumisega küll tegelenud, võibolla 12 aastasena kellegi juures sai taldrikut keerutatud kui kellegi sünnipäev oli, aga see on ka kõik ja midagi ei juhtunud ega toimunudSmile

Muudetud: 26-11-07 kell 23:48:20 martitoz

Ok...nööd midagi taipasin.Usun et see vaim sai häiritud.Proovi temaga rääkida.Ja kui ta on su peale pahane,siis sa pead mõistma mis sa valesti tegid.Sammuti peakjsid tõesti pöörduma ses suhtes paremate asjatundjate poole.Sellepärast kui sa luupainajatega läbi ei saa,siis on üpris halb olukord sulBleh
Vasta
#86
pane endale Piibel kõrvale kui magama lähed.
Vasta
#87
Tsitaat:Algselt postitas: Taivo
pane endale Piibel kõrvale kui magama lähed.

Paha tahtvate luupainajate korral see tõesti aitab.
Vasta
#88
Lugu on selline, et Üks mu sõber nÄeb juba luupainajaid kaks aastat. Ta on tÜdruk. Luupainaja sisu on selles, et ta tapab emda lÄhedasi inimesi, keda ta vÄga armastab. Oma sõpru, pereliikmeid, sugulasi ja teisi.

Ta on hiljaõhtuni yleval, ja teeb midagi, et ennast nii Ära vÄsitada, et ta ei nÄeks und. See omakohl mõjutab ka kooli. Koolis läheb tal halvasti ja sai isegi juba kÄskkirja.

Kui ta sellest enda perega rÄÄkida tahab siis nad ei aita eriti, ei taha sellest rÄÄkida.
Vasta
#89
Kogemata on hakanud meelde jääma võimuvõitluse unenäokiht, tavaliselt toimub see väga suurel kiirusel ja iga inimkontakti puhul käib läbi selline mõõduvõtmise faas.
Mis puutub nägudesse unenägudes siis neid ei saa absoluutselt uskuda, kõige lähedasemate inimeste piltide all tegutsevad kõige võõramad mitteorgaanilised.
Aga huvitav mis tegelik võimuvõitlus selle taga on, võib arvata et kooliga või kampadega seotud.
Veelkord pole vaja neid sõdu karta, parem on nad läbi kakelda kui hirme tunda.
Vasta
#90
las ta paneb endale õhtul Piibli kõrvale.! See aitab.
Luupainaja on biovampiir tegelikult.
Vasta
#91
Tsitaat:Algselt postitas: Taivo
las ta paneb endale õhtul Piibli kõrvale.!
Kas äkki aitab ka Koraan?

Ennem pangu pihlaka oks ....
Vasta
#92
Mul olid ka luupainajad ja asjad käisid aga pärast sensitiivi juures käiku kadusid ära. Need luupainiajad ründavadki öösel sest magades on ajuprotsessid osad välja lülitatud või nõrgad ja nad tungivad energia väljadest läbi, sellepärast ei saa liigutada ka et pole energiat jne.
Vasta
#93
Tsitaat:Algselt postitas: Taivo
ja asjad käisid
Mis asjad need käisid ja kuidas?
Vasta
#94
ja kui tanÄeb neid, siis mõnikord Ärkab ta ÖÖsiti Ülesse hirmust.
vahest ta tahaks unest ylesse Ärkada aga ta ei saa.
ta saab aru et ta on unes, aga eis aa ka selle yle kontrolli.
Vasta
#95
To dream that you killed someone, forewarns that heavy stress may cause you to lose your temper and self-control. Identity the characteristics of the person that you have killed and ask yourself if you feel any rage towards this person in your waking life. You may be expressing some rage or hatred toward this person.

To dream that you have been killed, suggests that your actions are disconnected from your emotions.

This dream may also represent a part of you or your life that you wish would leave you alone and stop creating a nuisance. Killing may represent the killing off of old parts of yourself and old habits.

kaks aastat ? kõige loogilisem oleks, et ta tapab enda vanu kombeid, ja enda vanu osi. aga on yks aga, ta tapab enda lÄhedasi, keda ta armastab ? sellel pole ju mingit seost... kaks aastat tegemised on emotsioonidest Ära Ühendatud ?
võib-olla on neil kahel mingi seos ?
mingit head ideed on ?
või olekski kõige parem kellegi juurde minna sellega ?
Vasta
#96
Umbes 2 aastat tagasi külastas mind esimene luupainaja,olin voodis selili ja ühel hetkel tunnen et mingi kogu vajub mu peale...kui tahtsin end liigutada või appi karjuda ma ei saanud...peale selle ma enam selili ei maganud et äkki jälle tuleb.
Nüüd 2 aastat hiljem sama asi,öösel tekkis tuuletõmbus ta toa uks läks lahti ja kohe tundsin kuidas keegi taas mul peale ronib,teadsin et täditütar on kõrval toas ja proovisin koputada seinale,aga käed ei liikunud ,siis muudkui hüüdsin ei ,ei ,ei -aga häält välja ei tulnud ... see oli ikka väga jube aga see oli mees ,kuna ta ütles mu hüüdnime.
Hommikul ma sellest rääkisin ja ülikoolisõppinud inimene rääkis ,et peab padja alla panema pihlakapuu oksa,kuna see olevat jumala puu.
Ja et kui saad siis hoia vits enda juures ja anna vitsaga sellele tondile,siis päriselus jäävad talle vitsajäljed või löö kõvasti.
Luupainaja pidi olema inimene ,kes käib teise juurde enda teadmata ..

Aga ehk on keegi targem ja oskab ka nõu anda Laugh ,kuna peres on väike laps ,siis kardan tema pärast !!!
Vasta
#97
Kas sa olid ärkvel kui see juhtus või magasid ja siis nagu nägid unes seda? Kui olid ärkvel siis nagu ei usu ,et tegu luupainajaga.
Vasta
#98
Tsitaat:Algselt postitas: noltsik
Kas sa olid ärkvel kui see juhtus või magasid ja siis nagu nägid unes seda? Kui olid ärkvel siis nagu ei usu ,et tegu luupainajaga.

aga ma tean et kui magama läksin oli uks kinni ja ma nägin kuidas uks lahti läks ja uks oli ju lahti...ma ei saa aru mis toimub ?
Vasta
#99
kas mu 9 kuusel pojal võib luupainaja olla?
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: kadri
kas mu 9 kuusel pojal võib luupainaja olla?
võimalik, aga sellisel juhul on see puhtalt sinu teema. Nii väikestele saab üldjuhul ainult läbi ema sisse.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • 7
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas need on luupainajad? Lehtsirk 31 26,060 21-02-2016, 11:49
Viimane postitus: Kayaman

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat