•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 11
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kes Hitler oli tegelikult
#51
jah, ja minu asi on otsustada, kas ma usun seda või mitte!
Vasta
#52
Mina ei usu sinu tõepähe kinnitatud valesi, mida sina usud.
Vasta
#53
Üldine mass usub seda, mida võitja pool räägib. Tuletaks meelde Nürnbergi protsessi. Seal olid kohtupidajateks ju NL. Pähe sai ainult Saksamaa. Inglismaa ega USA ei teinud piiksugi, et vaataks ka Venemaa süü üle. Kuna venelased olid ''kaitseseisakus'' ning valetasid Saksamaa poolse ründekuulutuse üle, siis ei olnud neid ka põhjust süüdistada. Seda p*ska trükiti ja kuulutati rahvale, kes siia maani kiidab, et Saksamaa ründas Tiblastani.

das on ikka korraliku tule alla sattunudSmile Aga hoia oma joont! Ainult lõdvad loobuvad oma seisukohast!
Vasta
#54
jah. oleksid tõesti pidanud liitlasriigid meelde tuletama nõukogude riigile nende endi kinnitatud rahutingimusi: kõik piirid taastatakse neis piirider, mis olid enne Hitleri vallutusi.

nii siiski ei tehtud, ilmselt oli asi selles, et nõukogude liit väitis, et liiduvabariigid liitusid vabatahtlikult, mida näitab ka dokumentatsioon. nii see ometigi ei onud. need riigid ju okupeeriti, aga teha pole enam midagi.

loomulikult panid ka liitlasriigid toime sõjakuritegusid. võitjaile jääb alati õigus. kuigi seegi on halb, aga nii see on.

kui ei saa juu salata ka saksamaa sõjakuritegusid, kuritegu on ka sõja alustamine (aga saksamaast on see arusaadav. versaille's rahulepinguga pandi saksamaale liiga suured karistused, millest oli vaja vabaneda, et rahvas elus püsiks). minule tundub, et kõik teevad hitleri sangariks AGA kuriteod ületavad suuresti heateod.

miks peaks "rahvusvahekliselt kinnitatud tõde" kindlast vale olema? äkki on just vastupidised tõendid väärad? miks mitte? kindlast on need vähem usutavad, kui kinnitatud väited.
loomulikult võib uskuda, ega mina juu ei keela! mis keelaja ma oleksingi.

tõde peaks olema selge, aga ma ei tahaks eriti uskuda, et see midade räägite on puhas tõde.
Vasta
#55
Tsitaat:Algselt postitas: das
kui ei saa juu salata ka saksamaa sõjakuritegusid, kuritegu on ka sõja alustamine (aga saksamaast on see arusaadav. versaille's rahulepinguga pandi saksamaale liiga suured karistused, millest oli vaja vabaneda, et rahvas elus püsiks). minule tundub, et kõik teevad hitleri sangariks AGA kuriteod ületavad suuresti heateod.

nii. Igasugustesse salakokkulepstesse usud, eks? Salapaktid, lepingud, kokkusaamised jne. Sellised millest teavad ainult seal viibivad isikud ja mis on nüüdseks nn haudaläinud.
Nii. Oletame, et enne sõda said väga tähtsad isikud, tähtsatest riikidest väikeses seltskonnas kokku. nt saksa ja usa omad. Nii USA sundis Saksamaad nt poolat ründama. teatud tingimustel. Kumb on halb. See, kes ründas või see, kes sundis. Maitse asi jälle. Sellist skeemi kasutatakse igaljuhul ka tänapäeval mitmetes valdkondades.

Muudetud: 9-1-07 kell 16:03:43 Flash
Vasta
#56
noo, see, et peeti mingit koosolekut miotte piiride taastamise kohta pole ma väitnud (aga järeldus on õige) loomulikult lepiti selles asjas kokku. aga ei oleks saanud ju midagi teha: paberite järgi on riigid liidus vabatahtlikult.

miks peaks usa tahtma, et saksamaa tungib jkallale poolale? ilmselt leiad siia midagi
aga valmistused sõjaks algasid juba siis kui hitler võimule sai. äökki väidad, et hitler saigi võimule tänu usale?
Vasta
#57
Ma võin seda väita aga ma ei saa tõestada. Ma väidan selle võimaluse võimalikkust.

Ja see nn poolale kallale tungimise sundimist võib nim tahtlikuks ajaloo kujundamiseks, et massidega manipuleerida. Mõlemad pooled said oma materjaalseid ihasi rahuldada ja saavad ka tänapäeval. Sellega kindlustatakse tulevikku.

Lisaks võivad käsud tulla kaugemalt ja sügavamalt kui 'Maa'...

Muudetud: 9-1-07 kell 16:18:05 Flash
Vasta
#58
noh, see on juba teine jutt. ja olen sinuga nõus.

aga, hitleri kuritegusid see siiski ei muuda (minu arust)
Vasta
#59
Kui on mida muuta üldse ?
Hitler pandi võimule vabamüürlaste poolt. Hitler ajas sellist poliitikat, mis ei meeldinud vabamüürlastele. See ei tähenda, et Hitleri poliitika halb oli. See oli halb vabamüürlastele, kes siis ähvardasid sõjaga. Mis Hitleril üle jäi ?
Vabamüürlased on rõõmsad kui inimesi sureb Poola tungimisel.

Gunnar Aarma väitel, kes tegi Poola tungimise eelõhtul intervjuu Hitleriga, ei teadnud Hitler Poola tungimisest midagi. Piisab ju suvalisest jõmmist sõjaväes, kes oma alluvatele käsu annab Poolat rünnata ja sõda ongi lahti.

Muudetud: 9-1-07 kell 18:22:08 Thorondor
Vasta
#60
kas hitler ei võinud ajakirjanikule valetada? oleks olnud ju väga imelik, kui ta oleks oma üllatusrünnaku plaani avalikustanud.

hitleri poliitia polnud halb? lõpuks oli see ju selgelt läbikukkunud? kas riikide anastamine ja inimeste tapmine on mitte-halb poliitika?
Vasta
#61
Riikide anastamine ja inimeste tapmine ei olnud ta poliika. Enne Teist maailmasõda anastas ta siis milliseid riike ? Ajakirjanik ei küsinud tema käest, kas tal on midagi sellist plaanis, vaid luges seda teiste märkide järgi. Näiteks aura jne.
Vasta
#62
aura?
ma ei väida, et seda pole olemas, aga mis aura lugeja üks ajakirjanik on.
kui on, siis ÄKKI tõlgendas lihtsalt valesti.

tema peamised kuriteod on otseselt pärit II ms-st. aga kas, sa arvad, et ta ei plaanind anastamist ja ei vamistunud selleks? juute algas ta koheselt taga kiusama
Vasta
#63
Tsitaat:aura?
ma ei väida, et seda pole olemas, aga mis aura lugeja üks ajakirjanik on.
kui on, siis ÄKKI tõlgendas lihtsalt valesti.
........
Neil inimestel, kellel on aura nägemine selge, kas neil ei ole mingit elatusallikat või ametit ? Mis veel hullem, ei tea kes on Gunnar Aarma ja tuled siin oma kinnitatud loogikaga kelkima.

Räägi meile nüüd siis, mis kuritegusid Hitler kõik tegi ?
Juutidega on nii, et ta käskis kõigil maalt lahkuda. Need kes ei kasutanud võimalust, läksid koonduslaagrisse. Mõned allikad väidavad isegi, et koonduslaagrid tehti Hitleri teadmata.
Need kes lahkusid Iisraeli, said kaasa võtta oma vara.


Muudetud: 9-1-07 kell 21:00:33 Thorondor

edit: postitust muudetud vaenu õhutava väljendusviisi tõttu.

Muudetud: 10-1-07 kell 17:07:39 Tutanhamon
Vasta
#64
kas sa mainisid Gunnar Aarmat? (oleksin ehk pidanud ise selle peale tulema w)

no käsu peale välja kihutamine on juu enam vähem sama mis küüditamine (sunniviisiline minema viimine), aga seda me kõik peame ju hirmsaks kuriteoks.

Hitleri teadmata - kui sa seda usud, siis pead Hitlerit ilmseks üheks väga nõrgaks ja mõjuvõimuta riigijuhiks.

mõned allikad - kust sa võtad, et need mõned allikad on usaldusväärsed (ma võiksin ka panna netti üless igasuguseid leevendavaid väiteid ja lisad, et need on usaldusväärsetelt allikatelt. ilmselt jääksid sedagi uskuma)

PS Iisraeli riiki polnud sellel ajal (iseseisvus 14. mai 1948)

...

Muudetud: 10-1-07 kell 16:42:47 das

edit: postitust muudetud vaenu õhutava väljendusviisi tõttu.

Muudetud: 10-1-07 kell 17:08:56 Tutanhamon
Vasta
#65
Tsitaat:Algselt postitas: das
kas sa mainisid Gunnar Aarmat? (oleksin ehk pidanud ise selle peale tulema w)

no käsu peale välja kihutamine on juu enam vähem sama mis küüditamine (sunniviisiline minema viimine), aga seda me kõik peame ju hirmsaks kuriteoks.

Hitleri teadmata - kui sa seda usud, siis pead Hitlerit ilmseks üheks väga nõrgaks ja mõjuvõimuta riigijuhiks.

mõned allikad - kust sa võtad, et need mõned allikad on usaldusväärsed (ma võiksin ka panna netti üless igasuguseid leevendavaid väiteid ja lisad, et need on usaldusväärsetelt allikatelt. ilmselt jääksid sedagi uskuma)

PS Iisraeli riiki polnud sellel ajal (iseseisvus 14. mai 1948)

...

Muudetud: 10-1-07 kell 16:42:47 das
... Aarmat ma mainisin, sina lihtsalt ei oska lugeda. Vastad: niu niu peaksin tähelepanelikum olema, nagu tavaliselt.
Riigist välja saatmine ei ole sama mis küüditamine. Kas kõik riigipead teavad absoluutselt kõigest nende riigis toimuvast ? Ja kohe kui ühest asjast ei tea on täiesti tähtsusetu tegelane ja mõjuvõimuta ? Kust sa võtad oma allikad, sama hästi on need jama. Nii et alusetu võrdlus. Kui juudid saadetakse massiliselt Iisraeli aladele, siis loomulikult on neil vaja oma riiki.

...

edit: postitust muudetud vaenu õhutava väljendusviisi tõttu.

Muudetud: 10-1-07 kell 17:09:53 Tutanhamon
Vasta
#66
see postitus sinult on ju muudetud ja ajakirjaniku asemele on pandud G. Aarma. niu niu. (juba läbiloetud postitusi ma tavaliselt uuesti ei loe. ilmselt minu viga)

sünnijärgsete kodanike sunniviisiline väljasaatmine ühte kohta ei ole küüditamine? kuidas arvad.

ehk ütled isegi, et Hitleri ja fa¹istide põhitöö ei olnud juutide täielik väljatõrjumine ja hiljem hävitamine?
äkki panid ameeriklased talle sõnad suhu. äkki tõest, aga Hitler vaevalt meile seda enam kinnitama tuleb.
Vasta
#67
Tsitaat:Algselt postitas: das
ehk ütled isegi, et Hitleri ja fa¹istide põhitöö ei olnud juutide täielik väljatõrjumine ja hiljem hävitamine?

********************
Juute ei tõrjutud eriti välja, vaid tehti kohapeal kasutuskõlbmatuks. Nii Saksamaal, Poolas, Austrias ja mujal.

edit: postitust muudetud vaenu õhutava väljendusviisi tõttu.

Muudetud: 10-1-07 kell 17:45:06 Tutanhamon
Vasta
#68
jah. tunnistad kuritegu.

Thorondor väitis samuti, et saadeti Iisareli. miks sa temaga ei põki?
Vasta
#69
Asjalikud "asjapulgad" siin saidil, lapsega ei suudeta ka normaalselt suhelda.

Äärmiselt labane ja nõme! Angry
Vasta
#70
(17-01-2011, 02:50 )päikeseinsener Kirjutas: Asjalikud "asjapulgad" siin saidil, lapsega ei suudeta ka normaalselt suhelda.

Äärmiselt labane ja nõme! Angry

Neli aastat vana teema - vahepeal on inimesed kasvanud ja arenenud.
Vasta
#71
Hitler oli üks oma aja meediume kellel võis olla tegelikult kaks ülesannet, esiteks oli ta peale Esimese Maailmasõja lõppu pankrotistunud saksamaa samasugune maata ja varata palja tagumikuga saksa kodanik nagu kõik teisedki, pangamaailm oli järjekordselt teinud suure slämmi ja pangarahvas erastanud kopikate eest kogu Saksamaa maise vara.
Hitleri juhitus seltskond tegi põhimõtteliselt kaks asja, kõigepealt keeldus tunnistamast rahameeste õigust ilma eest saksamaa kokkukraapimist oma omandisse kui pankrotivara.
Andis sakslastele tagasi nende varad ja pani Saksa panga krediteerima maa ülesehitust.
Andis Sakslastele uue usundi, aaria usundi kristluse asemele, sest kristlus tunnistas ainukese rahva, juutide õigust liigkasuvõtmiseks ja ainukese jumalana keda kummardada, juutide jumalat.
Et päästa saksamaad tuli mõlemast loobuda. Tänu uue usundi taustajõududele, väidetavalt võõrtsivilisatsioonist Aldebaranilt, ehitati üles praktiliselt 12 aastaga kristlikust maailmast täiesti erinevatel alustel tsivilisatsioon , mida suures osas ei juhtinud raha ja selle kasumi teenimise eesmärk.
Teadus selles tsivilisatsioonis oli saavutanud võime toota piiramatult energiat, mindi üle taimestel toitudele ja liha kunstlikule valmistamisele mis on kordi energeetiliselt odavam kui liha tootmine, ühiskonna sidusus oli kordi suurem kui tänases demokraatias, kus kogukondade asemel näeme üksikisiku õigusi aga tegelikult üksindust kui ei kuulu maailmavõimu ehitajate eliitseltskonda.
Selle varjus toimus paralleelselt ka midagi muud, sionistid olid eesmärgiks seadnud oma uue Iisraeli riigi loomise, nende prohvetite sõnade kohaselt ei saanud seda enne luua kui on hukkunud kuus miljonit juuti, Kuna saksamaa oli usku vahetanud siis sionistid olid ülimalt nõus sellega, et juudid korjati kokku väljarände laagritesse selleks, et Palestiinasse saata, kõik kes tahtsid ja olid nõus lahkuma Palestiinasse said seda terve sõja aja vabalt teha.
Kuid rituaalselt oli ju veel vaja saada ka 6 miljonit ohvrit, pärast kõikide vajalike juutide Saksamaalt lahkumist jäi sinna veel suurel hulgal alamrahvast kes otsustati püha ürituse ohvriks tuua.
Siit edasi tekib küsimus, kelle huve Hitler esindas, kas saksa rahva huve või reaalsete sündmuste kaudu juutide tegelikke huve, Saksa rahade ja tehnikaga rääkimata juudiarmeest kes oli saksa armees olnud, võideti Palestiinas juudiriik, Saksa rahadega ehitatakse siiamaani seda riiki üles, kuid pange tähele, aaria usundi poolele jäänud tsivilisatsiooni avastusi ei saa rahal põhinev juutide maailmakord kasutada, piiramatu vaba energia ja praktiliselt tasuta toit jäävad kristlastele kättesaamatuks.
Vasta
#72
Mnjah. See arutlus viib taas küsimuse juurde, kas Hitler mitte ise juudiverd ei olnud?
Kuskilt jooksis kunagi läbi, et ta isa või vanaisa oli juut.
Samas on ka esitatud versioon, et Hitleri kokkupuude juudi prostituudiga võis põhjustada holokausti:
http://www.postimees.ee/160108/esileht/k...267864.php

Neid aaria rassi teooriaid oli juba enne teda leierdatud ja neid edendasid edasi tema esoteerikud, kelledest kaks samuti hullumeelsust põdesid.
Räägitakse ka, et ta olevat isiklikult Saatanaga mingi kokkuleppe teinud. Asi sai alguse Viinis, kus tema maalikunsti ei hinnatud ja ta kõrvale tõugati. Ka oli tema käes see Viini ajaloomuuseumis asunud vana piik, millest alles paar päeva tagasi kirjutasin.
Lisaks see teema, kus selles Graalilinnuses okultismi ja mustade kunstidega tegeleti:
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=3952

Levivad ju teooriad, et Universumis eksisteerivad kurjad mõistuslikud olendid, kes püüavad inimkonna saatust endi huvides suunata ning need jõud kasutasid selleks natse oma käsilastena.
Vasta
#73
Müstik usu mind - seal on rohkem legende ja lollusi ümber punutud kui sa suudad aru saada.
Vasta
#74
Müstik, tekst oli ju otsene ja ilma mingite riugasteta. Natsism oli judaismist ja tema Orioni seltskonna usundist hoopis erinev usund, mis paraku konkureeris ka Saksamaal Orioni seltskonna usunditega.
Mida juudid kartsid ja kardavad siiani ongi seesama usund tänu millele saavutasid sakslased teatud perioodiks rahast sõltumatu ühiskonna arengutee ja teaduse.
Otsi üles mu esimene postitus millist usku oli hitler ja seal on küllalt täpne selle maailma kirjeldus, kus käidi jõudu ja teadmisi ammutamas.
Juutidel on tänaseni täpsed nimekirjad kõigist selle usundiga kokkupuutunutest kuni lastelasteni välja ja neile on tee kinni nii ärimaailma kui poliitilise võimu tippudesse, ega naljapärast hoolega uusristiusustata Eestit ja teisi sotsmaid, usund ise on aga ohtlik seetõttu et annab oma järgijatele piiramatud energiaressursid mis seega hävitavad ka rahga maailma juhtimise ja panganduse. Ja polegi võimalik ehitada tänast ülemaailmset juutide rahvussotsialismi sünagoogide ja pankade rahulikus õhustikus.
See oli ka põhjus, miks hävitati Tiibet ja anti hiina kommunistide võimu alla.
Vasta
#75
Einoh, ega ma pole öelnudki, et sa midagi valesti kirjutasid. Isegi nii aru saanud. Ja kokkuvõte vägagi selgelt esitatud.
Tõin ainult selle okultismi ja müstika poole ka sisse.
Ausalt öeldes ega me ju ei tea, kes Universumis täpselt seda kurjade mõistuslike olendite osa edendavad. Neid võib ka mitmeid erinevaid olla.
Mõtle kasvõi sellele kosmoserasside sõja teemale. Ainult orionlased ja aldebaranlased jääb kuidagi lahjaks. Isegi maiade viljaringide filmil oli juttu sellest,et tulnukad, kes neid viljaringe teevad, elavad neljal planeedil ja kahel Kuul.
Ja muidugi veel need maa all (mõnel pool vees) elavad reptiloidid ju ka, kellest sinu Luusika teemaski juttu. Ja maa-alused tunnelid seal graalilossi juures ju on...
Kus me teame, millega täpselt seal tegeleti? Vaevalt neid okultismi seansse seal niisama ajaviiteks ja naljaviluks korraldati. Kuidas natsid üldse UFO-taldrikud valmis oskasid ehitada?
Ja seejärel siit minema panna? Tiibeti laamad õpetasid?
Midagi ikka ei klapi, ehkki ülejäänud osa ja kuhu maailm tänaseks jõudnud on, muidugi klapib.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 11
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Nendele kes ei usu paranormaalset MK911 129 90,604 14-12-2014, 16:22
Viimane postitus: Eithea
  Ravitsejat, kes ravib ka pildi kaudu? relts11 1 1,412 07-09-2012, 17:15
Viimane postitus: VironShaman
  Regressiivhüpnoos eelmistesse eludesse: kes Eestis oskab? devilouspriest 25 16,650 03-05-2012, 11:04
Viimane postitus: lahendused
  Kes otsustab meie eest? Loogik 10 5,043 27-01-2011, 22:29
Viimane postitus: Päikeseinsener
  Kes teeb lumme augukesi? Leena 7 4,286 24-12-2010, 10:16
Viimane postitus: alar
  Mis või kes on "kuratt" MK911 11 4,963 04-01-2008, 21:32
Viimane postitus: kulfing

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat