Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unes kõndimine(kuutõbisus)
#51
seda on minuga väga palju juhtunud...olen läinud ema, isa tuppa telekatki vaatama...enadal silmad lahti, aga hommikul ei tia asjast mitte mõhkugi
Vasta
#52
maolen haige ja siis eile öösek juhtus selline irw asi
jäin ühte kohta magama ema ajab üles et mine sooja tuppa magama ma siis minnud arvuti juurde arvuti välja lülitumas et mul on mingeid asku vaja vaatada ja siis olevat ma midagi hiirega klõbistanud seal siis ema käskis mul jälle magama minna ma roninud sinna voodisse kus isa magas ja seisnud voodi peal siis kutsus ta mind jälle magama ja ma ronisin oma õe voodisse siis jälle käskis ta mul magama minna ja ma roninud diivani peal siis sai ta mu kuidagi voodisse LaughBlehLaugh:o siis ma olevat öösel oma õe käest kella küsimas veel käinud ja ärkasin üles ja mõtlesin hommikul kuidas krt ma siia veel sain
PS. see kõik räägiti mulle hommikul aga viimast rida ma mõtlesin normaalse aruga ise:bthumb:
Vasta
#53
Olen teinud kuutõbisena palju imelikke trikke: Kahte potti üksteise vastu tagunud, mööda seina ülesse ronida üritanud, Välisuksest välja minna, Karjunud, jne...
Vasta
#54
ma usun, et selline ringikäimine tuleneb sellest, et inimene peab und reaalsuseks. ärgates ei saa ta nii pea aru, et see uni oli ja tegutseb oma unemaailmas edasi.
Vasta
#55
ei siis..Bleh
viimane kord kui ma seda tegin tegin siis nii:tulin üles tegin kõike kaks korda....siis järsku panen kõikidés tubades tuled põlema...käisin vetsus...2 kordaLaugh...siis pöördusin oma retkelt tagasiLaughjah...köökiLaughvalasin 3 klaasi vett maha ja hakkasin vee sees mängima..Laughhaahaa..ma mäletan et ma ärkasin lombis..ja siis veeel seda et märg oli..Laugh..kahtlane..läksin siis märjalt magama kahLaugh
Vasta
#56
tegelt on kuutõbised kuni 5 aastased...Laugh
jah..ja suurematel on see lihtsalt ebanormaalneLaugh
aga..jah...need pidid mingitest probleemidest tulema mida me ei tunnista probleemideksSmile
Vasta
#57
Tsitaat:Algselt postitas: -darkest-
tegelt on kuutõbised kuni 5 aastased...Laugh
jah..ja suurematel on see lihtsalt ebanormaalneLaugh
Ehk selgitaksid?
Enamasti lõppeb unes kõndimine siiski hiljemalt pärast puberteeti.
http://www.perekodu.ee/38587
Vasta
#58
jah..
et.
uneskõndimine on normaalne kuni 5.eluaastani.
see kui juba üle puberteedi aja kõnnitakse siiski unes on see tõsiselt ebanormaalne.
aga jah.
tänapäeva noored on nagunii ära rikutudSmile
Vasta
#59
kui ma olin umbes mingi 12.aastane siis mu vanaema hommikul küsis,et kuhu ma õhtul minna tahtsin,ise ma ei mäletanud midagi.Ta rääkis mulle,et ta nägi,kuidas ma voodist püsti tõusin ja hakkasin mööda tuba ringi sahmerdama.Ta ütles mulle,et ma paneks tule põlema ja siis ma panin tule põlema ja istusin voodisse.Ja siis küsisin ma talt välisukse võtit(uks käib snepperiga),ta küsis miks mul seda vaja on ja ma ütlesin,et ma tahan õue maja nurgale minna.Vanaema ütles siis,et ma paneks tule kustu ja ta hommikul toob selle,mis mul seal majanurgal on.Ma panin tule kustu ja läksin siis magama.Ma küll midagi ei mäletanud...Laugh
Vasta
#60
njh ise ammu ka käisin öösel ringi, mu õde rääkis et ma ükskord tõusin üles läksin kraanikausi juurde passisin seal veidi ja siis läksin magama tagasi.


Chilldevil sa oleksid pidanud käima seal majanurgal ja vaatama mis seal siis on, kui sa seda ei teinud.

Muudetud: 13-6-06 kell 01:14:08 Robi
Vasta
#61
Tsitaat:Algselt postitas: Robi
njh ise ammu ka käisin öösel ringi, mu õde rääkis et ma ükskord tõusin üles läksin kraanikausi juurde passisin seal veidi ja siis läksin magama tagasi.


Chilldevil sa oleksid pidanud käima seal majanurgal ja vaatama mis seal siis on, kui sa seda ei teinud.

Muudetud: 13-6-06 kell 01:14:08 Robi


Ma ei läinud vaatama,sest ma tean,et seal pole midagi.Puukuur on ja seal on mu vanaema käru.Laugh
Vasta
#62
Mul oli ka nii et ma olin oma toas ja kuu paistis-(mäletan),ja siis jäin magama ja keset ööd lähen ema juurde kes on üleval ja siis ta ütleb et mida ma teean ja et ma läheksun ma´gama tagasi aga selle asemel et magama minna hakkan ma mingi sogama:
oota ma kohe võtan öösärgi seljast ära ,kas ma ikka pean?
ja siis ma mingi hakkasin seda ära võtma ja siis ema küsis mida ma teen ja siis ma nagu võpatasin ja kuidagi küsisin et mida ma siin teen ja siis ema ütles et ma peaksin nyyd magama minema ja siis läksin nagu midagi


ja siis ommikul tuli ema mmind kooli jaoks äratama ja ma sonisin:tahan sealiha ,sealiha,sealiha....

ema pärast rääkis mulle sellest..Sick
Vasta
#63
Olen ühe korra elus unes kõndinud. Lihtsalt kõndisin onu ja tädi magamistoa ukse peale ja tädi küsis, mis on. Järgmine hetk olin juba voodis. Hommikul ei uskunud sõna ka, mis mulle räägiti. Aga siis tuletas mulle nõbu meelde, et eelmine öö oli täiskuu. Laugh
Vasta
#64
Mina ka väiksena rääkisin unes palju ja kõndisin ringi ka. Jalutasin tubades ringi ja siis vahest ärkasin üles ja ei saanud aru mis toimub. Praegu enam ei kõnni ja vist ei räägi ka aga hambaid vahest krigistan unes.
Muidu olen kuulnud, et see kõndimine pidi närvidest olema..
Vasta
#65
kuutõbisus tuleb sellest et see aju osa mis und näeb saadab signaale liikumis osale.aga need signaalid blokeeritakse(mitte uneskõndjatel).kuutõbistel on see blokeerimis lüliti vigane.seega uneskõndjad liiguvad nagu nad näeks und .väikestel lastel on see lüliti veel korralikult väljaarenemata
Vasta
#66
Ma tean, et ühes kohas kummitab, aga ma ei ütle, kus.

Kuule, see on umbes sama, et ma tean ka, et mõned inimesed on kuutõbised, aga ma ei oska täpsustada või ei taha.
Vasta
#67
ma olen ühe korra üldse öösel ringi kõndinud. Või teisi kordi pole keegi lihtsalt märganud.
Ma olin siis oma emaga Tallinnas tädil külas. Tal on väike korter ja me kõik magasime ühes toas. Siis hommikul mu ema rääkis et ma olin öösel akna juurde läinud ja jalgu raputama hakanud. Ta küsis et mis ma teen, ma vastasin et küünelakki kuivatan. Mu ema teadis et ma olen tavaliselt poole ööni üleval ja ta arvas et ma olen tõesti nii osavaks läinud et kottpimedas küüni suudan lakkida. Aga siis mu tädi, kes küünelaki lõhna ei tundud ütles et ma vist ikka magan veel. Mu ema käskis mul voodisse tagasi minna ja siis oligi kõik.
Tavaliselt ma lihtsalt räägin unes. Aga ma mäletan et seekord ma magasin akna all ja kuu võis mulle peale paista. Tavaliselt ma ei saa üldse magada kui kuu paistab.
Vasta
#68
Minul täpselt sama lugu. Õhtul jään teleka ees magama, aga hommikul ärkan enda voodis ning isegi pidzaama seljas. ema ütles, et tema küll midagi ei teinud.
Vasta
#69
Tsitaat:Algselt postitas: Imotep
Mu ema on mitu korda hommikuti rääkinud et ma olen jälle öösel toas ringi konnanud ja mingit segast juttu rääkinud.

[Teadet on muutnud 10-4-2004 postitaja devn]

Mul on sama asi Bleh. Ainult ,et ma ei konda tubades ringi vaid rohkem laamendan Laugh. Korra olen isegi majast välja läinud (talvel) ja siis kraavi kukkund aga vanemad tulid kohe välja kuna nad kuulsid kuidas uks lahti läks. Pärast olin kopsupõletikus :o. Aga selliseid juhtumeid on mul suhteliselt harva kus ma olen kuutõbist pannud (tegelt on siianigi).
Vasta
#70
Niisiis esimene postitus, kuna alles täna otsustasin endale siia konto teha. Kuid ka asja pärast. Lugu natuke naljakas, kuid minu arust ka imelik.
See juhtus kui oli u 12, 13. Mina teadsin, et näen und.
(minul alati oli siis kaisu jänes)
Nimelt ma nägin unes, et selle jänese kõrv on katki ja hakkasin siis lahinal nutma Bleh. Igatahes järgmisel päeval rääkisid isa ja ema, et olin nende juurde kõndinud(nuttes), seda jänest näidanud, et kõrv oli katki, nad väitsid et ütlesin mitu korda "Näete, mu jänese kõrv on katki." Igatahes rahustasid nad mu maha ( mida ma üldse ei mäletanudki et oleks juhtunud) Nad ütlesid, et jäin peagi jälle magama. Kuid tõsiasi on see, et tegelikult selle jänese kõrv polnud üldsegi katki(päris elus muidugi)
Sain arusaamisele, et kõndisin unes. Kuid kuidas ma sain näha und ja samas oli see ka tõeliselt? Kuid jänese kõrv oli terve(päris elus)

[Muudetud: 8-3-2010 Cassiopeia]
Vasta
#71
http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=390#pid28424
Pmst sama teema,kasuta otsingut!
Vasta
#72
Ma kah ükskord kõndisin unes aga ma ise ei saanud sellest aru.
Mu isa ütles mulle seda kuigi ma algul ei uskunud seda aga tuli välja et ta ei valetagi.
mu isa ütles et ma tulin tema juurde ja ütlesin "Mine pekki kui nõme oli üles tõusta".
Siis mu isa ütles vastu "Mis juhtus?"
Siis ma vastu "Käsipuu oli libe"
NB!! MEIE KODUS POLE KÄSIPUID!
Vasta
#73
Ma olen ka käinud mööda maja ringi ja erinevaid küsimusi küsind ja hommikul mitte midagi mäletanud.Väga halb ma kardan et räägin saladused välja.
Vasta
#74
OLen isegi ööesl öelnud ,et lähen kööki aga ise lähen välisukes kallal lõhkuma ja ei saa seda lahti. Vanemad ütlesid nii aga kui mina teadvusele tulin siis rääkisin nendega nende toas juttu aga järsku ei saanud midagi aru mida nemad rääkisid. See teadvusele tulemise moment on hästi meeles aga aega läks ennem kui pihta sain, mis toimub.
Vasta
#75
Kus juures ma enam ei jaluta öösel see aega jääb just sinna aastate 10-12 vahele.Miks see ni on?
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uni saab tõeluseks - ehk unes ettenägemine cyff 201 109,693 02-11-2023, 03:40
Viimane postitus: antiamerikanist
  Unes lendamine karlapoiss 88 41,168 13-01-2022, 19:58
Viimane postitus: Minaelan
  Unes nägin. Mis tähendab. Keldristvaljapreili 9 3,104 23-09-2019, 14:55
Viimane postitus: Q11
  Unes ringi möllamine unenägu123 5 2,847 29-12-2018, 17:05
Viimane postitus: Q11
  Hunt ja hundikutsikad unes lõõmus 1 3,659 06-11-2016, 13:28
Viimane postitus: Tyto Alba
  Nägin unes hiirt+ussid unes lõõmus 0 2,518 19-10-2016, 13:10
Viimane postitus: lõõmus
  Unes rändamine LostSoul 6 5,999 14-07-2015, 08:29
Viimane postitus: Müstik
  Plaks unes Stennu 22 11,936 01-02-2015, 02:18
Viimane postitus: Ifkin
  Kurjad silmad unes kk2ku- 8 7,935 30-01-2015, 18:28
Viimane postitus: sakala
  Surnu unes Preilikass 7 5,247 11-12-2014, 10:46
Viimane postitus: Mannu

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat