Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unes kõndimine(kuutõbisus)
#1
Ei tea mis seda põhjustab. Kuskilt lugesin, et enamasti on lapsed kuutõbised. Eriti need kellel on unehäired olnud. Näiteks, et näeb öösel mingit und ja siis ärkab ehmatusega ja hingeldades üles.
Ma olin väiksena kuutõbine. Päris hulle asju sai tehtud. Ükskord olin haiglas ja hakkasin ka seal öösel unes ringi kõndima. Seda mäletan, et öövalvur küsis mu käest, et mida sa siin teed? Ma pöörasin ümber ja läksin minema, edasi enam ei mäleta. Taine kord võttis ema kratist kinni ja pani voodisse magama tagasi (samal ajal oli ema koos mu väikse vennaga ka haiglas ja meid pandi samasse palatisse).:zzz:
Vasta
#2
Ma olen ise ka mitu korda kuutõbist pannud mingi 3-4 aastat tagasi.
Mu ema on mitu korda hommikuti rääkinud et ma olen jälle öösel toas ringi konnanud ja mingit segast juttu rääkinud.

[Teadet on muutnud 10-4-2004 postitaja devn]
Vasta
#3
olen ka kuutõbine olnud... aga seda ei oska seletada, isegi oma arvamust ei ole, et kuidas see kõik üldse nii sabb olla Smile
mõnikord olen poolärkvel ringi liikunud...seda ei mäleta kuidas oma toast koridori sain... koridoris nägin ema ja isa (seda nad mulle ütlesid et nad nägid mind öösel koridoris) aga seda kuidas voodisse tagasi sain, ei mäleta jälleLaugh...
ükskord läksin öösel ema ja isa tuppa ja küsisin neilt midagi (seda mäletan) aga seda ei mäleta kuidas ma sinna sain või kuidas tagasi voodisse sain...*-)
Vasta
#4
Ma olen niivõrd kuivõrd kuutõbine olnud asi selles et ise mäletan mis tegin:o
Aga olen näinud kuidas käba läheb tõuseb voodist püsti ja läheb vannituppa ning viskab vanni pikali. Paar minni
hiljem ärkab üles ja küsib kuidas ta siia sai?
Vasta
#5
üldiselt mul see viga küljes sünnist saati.
ja see ei piirdu ainult kõndimisega - nimelt näen asju mida ple, kuulen asju mida ple, tunnen asju mida ple - ja reeglina ärkan üles miski hysteeriaga või lihtsalt nii julma paranoiaga, et enam magada ei julge.
Viimasel ajal on see vähemaks jäänd tho...
Vasta
#6
Kuutõbiste kokkutulek vistLaugh. Mina enam öösel ringi ei käi aga kui telku ees magama jään siis hommikult tõusen voodis üles ja ei mäleta kuidas ma sinna sain.
Mõni on kuutõbisena aknast välja astunud, päris õudne, mina elan õnneks ühekordses majas
Vasta
#7
mina ennast ei pea üldse kuutõbiseks.....aga teine asi on see, kui keegi järsku tuleb mingi öösel kell 4 või midagi ja lihtsalt ajab su üles, siis mõnikord paned küll sellist teksti maha, et kui hommikul sulle räägiti, mida sa rääkisid, siis ei ole vist vähe krampides.Laugh Kuid ei tea jälle kas see tõsi ka on, mida hommikul sulle räägitakse.....Bleh keegi niisama teeb pulli ja räägib, et mida sa kõik olid öösel rääkinud jne.........

aga üldse miks selline nimetus nagu kuutõbine....? ma koguaeg mõtlen, et sellel on seos kuuga, nii nagu on täiskuu, siis sellised kollid nagu libahundid ja muud:o, et sellega on samamoodi, et kui täiskuu paistab sulle nagu hästi, siis jäädki kuutõbiseks, vähemalt ühte ma tean kelle puhul just see täiskuu seda nagu mõjutas või oli tõesti lihtsalt selline väga suur kokkusattumus, et iga kord kui kuu talle peale paistis, siis jäi kuutõbiseks, aga kui mingi kaardin ees, siis ei jäänud(paksem kaardin, millest läbi ei näe).....et sellisel juhul on kuul ikka üpris tugev võime.....
Vasta
#8
mmhh... ringi ma unes ei kõnni kuigi seda juhtub tihti, et nagu lülitab aju ennast välja ja olen järsku teises kohas pärast mõtle et wtf kuidas ma siia sain.

Ax kirjutas ...nimelt näen asju mida ple, kuulen asju mida ple, tunnen asju mida ple..
Ma tean millest sa räägid. Kuid kaldun arvama, et tegu on millegi muuga millest see tuleb.. natuke meil midagi paigast ära or smthing Bleh
Aga kui ma veetsin teatud asutuses natuke aega siis mul oli toas üks kuutõbine. See sai asja vastu rohtu, aga ei miskit. Ikka taidles toas öösiti ringi ja ajas segast suust välja..
Vasta
#9
Tsitaat:Esialgne postitaja Wolfgirl
Kuutõbiste kokkutulek vistLaugh. Mina enam öösel ringi ei käi aga kui telku ees magama jään siis hommikult tõusen voodis üles ja ei mäleta kuidas ma sinna sain.
Mõni on kuutõbisena aknast välja astunud, päris õudne, mina elan õnneks ühekordses majas

jap - ma olen peaaegu rõdu pealt alla kukkund niimoodi Bleh
Vasta
#10
Tsitaat:Esialgne postitaja Norwain
mmhh... ringi ma unes ei kõnni kuigi seda juhtub tihti, et nagu lülitab aju ennast välja ja olen järsku teises kohas pärast mõtle et wtf kuidas ma siia sain.

Ax kirjutas ...nimelt näen asju mida ple, kuulen asju mida ple, tunnen asju mida ple..
Ma tean millest sa räägid. Kuid kaldun arvama, et tegu on millegi muuga millest see tuleb.. natuke meil midagi paigast ära or smthing Bleh
Aga kui ma veetsin teatud asutuses natuke aega siis mul oli toas üks kuutõbine. See sai asja vastu rohtu, aga ei miskit. Ikka taidles toas öösiti ringi ja ajas segast suust välja..

nu ega meil kõik korras ei ole jah BlehBlehBleh
ma olin ka seal asutuses - aga mina olingi see kuutõbine LaughLaughLaugh
Vasta
#11
Kuu tõbisuse vastu aitab ainult jalakülge aheldatud suur raud pomm (mitte see mis plahvatab) ja hullusärk.
Vasta
#12
Ega ma hull pole, paljud lapsed on kuutõbised olnud.
Vasta
#13
Uneprobleemid küll õnneks puuduvad, segast juttu olen küll pannud aga seda siis kui keegi hommikul üles äratab kuid selle põhjus on raske uni:o
Vasta
#14
ise pole kuulnud et oleks kuskil ringi kõndinud. samas ema ikka rääkinud kunagi et kui magad nii et kuu pähe paistab siis muutud kuutõbiseks. ei tea nüüd kas on õige või mitte, aga ma olen alati vältinud magamist kuuvalgel.
Vasta
#15
Ei usu seda. Ma tean inimesi, kes just proovivad kuuvalgel magada. Kui ma kodus veel elasin, siis paistid mul kuu sel ajal, kui ta täis oli, alati aknast sisse. Ise asi kui vastu pead. Peab proovima. Täiskuuajal kodus käima.
Vasta
#16
Tsitaat:Esialgne postitaja Thorondor
Ei usu seda. Ma tean inimesi, kes just proovivad kuuvalgel magada. Kui ma kodus veel elasin, siis paistid mul kuu sel ajal, kui ta täis oli, alati aknast sisse. Ise asi kui vastu pead. Peab proovima. Täiskuuajal kodus käima.

aga meie inimesed oleme ju erinevad, mõnel on allergiad, mõnel ei ole jne....et äkki on kuutõbisus hoopis allergia, et inimene, kellel on see teatud allergia, see põeb ka kuutõbisust täiskuu ajal....et mida ma tahan öelda, et kuul on ikkagi mingi võime näiteks see, et kuu, kui ta on täiskuu, et sellel valgusel või millelgil on mingi selline mõju, mis muudab siis selle allergiku kuutõbiseks? Selline väga imelik teooria minu pooltBleh

Muide, kas teil kuutõbisus on siis toimunud täiskuu ajal või vastupidi?

Veel üks teooria, mis mul pähe kargas, et universumi teemas kuu, et seal on juttu kuu teisest poolest, et äkki siiski on seal mingid ufo mehikesed jne. et nemad üritavad meile läbi kuu anda signaale, aga nad ei oska seda veel õigesti, seega on kuutõbisus see, mis ta praegu on, aga et nad tüürivad nagu sinna poole, et saada meid oma mõjuvõimu alla.....ning siis, et need, kes alluvad sellele, et nagu jäävad kuutõbiseks, need on nagu nö. nõremad inimesed, ma mõtlen, et telepaatia vastupanu suhtes või midagi sellist.......sihune tore teooria või mis:o
Vasta
#17
Ma ei usu, et seal rohelised mehikesed elavad. Kui nad meiega kontakti saada tahavad ja sigaale saadavad, miks nad siis kuu teisele poolele ei kobi ja sealt meile ei lehvita.
Vasta
#18
Wolfgirl, point ei olnud meiega ühendust saada, vaid meid kontrollida.
Äkki on neil mingi kehv versioon alles ja ei suuda inimesi oma mõju all hoida eriti.
Vasta
#19
Mul põhjustab kuutõbisust kehatempetatuuri järsk tõusmine või langemine.Aga praegu näitas kanal2 pealt kuutõbiseid tappjaid vot see on alles julm ma jooksen vahest öösel ringi aga,et tapma minna see peab päris julma olema. :ink:
Vasta
#20
Tsitaat:Esialgne postitaja Coolfh
Mul põhjustab kuutõbisust kehatempetatuuri järsk tõusmine või langemine.Aga praegu näitas kanal2 pealt kuutõbiseid tappjaid vot see on alles julm ma jooksen vahest öösel ringi aga,et tapma minna see peab päris julma olema. :ink:

noo nende tapjatega peab mu ufo teooria veelgi rohkem paikaBleh....et kõiges on süüdi nemad ja tähendab, et nad teevad seal kuu teisel pool juba edusamme, et nad suudavad meid tapma panna.....

aga kui sa oled kuutõbine siis sa ise seda ei mäleta juu, kasvõi, et oled kellegi ära tapnud....aga see võib tegelikult ikka üpris õudne olla juu....õhtul jääd magama, hommikul ärkad, siis mõtlesid naabril laenata suhkrutBleh või midagi, kuid siis näed, et naaber ära tapetud, sina kutsud loomulikult politsei, politsei tuleb, leiab igalt poolt sinu nö. jälgi ja lähed ise veel kinni ka.....kuid, kõige halvem selle juures, et sa ise ei tea midagi sellest, et oled midagi sellist teinud.....
Vasta
#21
Ei usu et kuutõbisus on ufodega seotud, pigem on see ikka nii nagu varem öeldud et mõned on allergikud ja teised kuutõbised. lihtsalt on nii.
Vasta
#22
Mul on kah kuutõbisust esinenud.Öösel räägin tihti mingit segast teksti,sageli midagi sellist millel pole mingit tähendust.
Ise ei mäleta midagi.Õega on samma lugu.Öösiti ma ei saa kunagi aru kas ta on üleval või magab kõndides.
Vasta
#23
See pidi pärilik olema. Kui ise öösel unes kõnnid siis teevad seda ka sinu lapsed suure tõenäosusega. Nuh, õnneks esineb seda tavaliselt lastel ja läheb kasvades ja arenedes üle( paljudel on see eluaegne)
Vasta
#24
esimene kogemus oli mingi 5 aastat tagasi: läksin magama oma tuppa ja ärkasin elutoas diivanil, kusjuures olin oma padja vannituppa viinud...

teine oli eelmise aasta novembris: hommikul küsis ema, et kus ma öösel käisin...mina ei osanud midagi öelda...nimelt olin u kella kahe ajal pooleks tunniks välja läinud, ukselukud lahti keeranud ja pärast ka kinni, isegi sellest pole aimu, kas riided panin selga või mitte (kuidas tunne oleks, kui ärkad tänaval aluspesus üles??)
ema arvab vist siiamaani, et tegelen mingite kahtlaste asjadega Laugh
Vasta
#25
:o uh, aluspesus tänaval, eriti pull oleks kui keegi kuutõbine paljalt magama läheb ja siis öösel mõtleb jalutuskäigukese väljas teha. Naabrimees vaatab üle aia, kõik lähikonnad vaatavad korteri akendest välja, et mis kisa see siin on ja äkki tuli teadvus tagasi
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uni saab tõeluseks - ehk unes ettenägemine cyff 201 109,140 02-11-2023, 03:40
Viimane postitus: antiamerikanist
  Unes lendamine karlapoiss 88 40,863 13-01-2022, 19:58
Viimane postitus: Minaelan
  Unes nägin. Mis tähendab. Keldristvaljapreili 9 3,099 23-09-2019, 14:55
Viimane postitus: Q11
  Unes ringi möllamine unenägu123 5 2,837 29-12-2018, 17:05
Viimane postitus: Q11
  Hunt ja hundikutsikad unes lõõmus 1 3,647 06-11-2016, 13:28
Viimane postitus: Tyto Alba
  Nägin unes hiirt+ussid unes lõõmus 0 2,512 19-10-2016, 13:10
Viimane postitus: lõõmus
  Unes rändamine LostSoul 6 5,983 14-07-2015, 08:29
Viimane postitus: Müstik
  Plaks unes Stennu 22 11,905 01-02-2015, 02:18
Viimane postitus: Ifkin
  Kurjad silmad unes kk2ku- 8 7,923 30-01-2015, 18:28
Viimane postitus: sakala
  Surnu unes Preilikass 7 5,236 11-12-2014, 10:46
Viimane postitus: Mannu

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat