Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sõnumid unenägudes
Autor Sõnum
Naut
katselendur

13-03-2019 21:01
Postitus: #26
RE: Sõnumid unenägudes
Uned EI pruugi olla prohvetlikud. Võivad muidugi olla, kuid eeldama ei pea. Võivad olla lihtsalt... uned.
Unedes me siiski maandame oma erikihiliselt ladestunud-laekunud informatsiooni. Sisuliselt toimub magades meie keha ja meelte funktsioonide restart ehk omamoodi puhastus.
Selles mõttes mingid "ennustused" võivad olla ka lihtsalt meie enda proijtseeringud olukordadest, tunnetest, mõtetest, mida me alateadlikult või ka teadlikult ootame või kardame. Ei muud.

Mina näen igasugu kräppi kohati. No selles mõttes, et sihukest naljakat jaburust, a'la nagu Kivirähk oma mingites jutukestes kirjutab, kus kassid mereväes olid jne. :
Viimane kõige napakam uni oli selline, et mu sõpsi kodudiivani tagant läks reaalne allmaatunnel moodsate kiirrongidega otse Kopenhaagenisse.
Ma olin nii krdi hämmingus, et ma olen tal sadu kordi ometi külas käinud ja miks ta mulle seda enne näidanud ei olnud.
Aga no käisime siis Kopenhaagenis koos ära sealt tema diivanitaguse metrooga. Väga lõbus päev oli seal meil, tuleb mainida. : )
(selle postituse viimane muutmine: 13-03-2019 21:02 Naut.)

... parema kogemuse saamiseks palun lülita oma teadvuses blokeerija välja
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mannu Eemal
u xa ke

14-03-2019 03:07
Postitus: #27
(13-03-2019 21:01 )Naut Kirjutas:  Uned EI pruugi olla prohvetlikud. Võivad muidugi olla, kuid eeldama ei pea.
Ma ärkasin selle peale lausa keset ööd üles wink
Mul jäi see asi meelde äärmuslikumana. Et nagu uned ei ole kunagi prohvetlikud. Shock
Otse ja konkreetselt ennustuslikke on harva, oleneb aga muidugi jällegi inimesest, mõnel on tihemini, mõnel pole üldse.
Kuid esiteks, kui inimene räägib välja, millised on tema uned, siis see annab pildi, milline on tema "inimene", noh mõttemaailm, alateadlik isiksus.
Teiseks, alateadvusest tuleb füüsilise keha ja psüühika olukorra kohta infot, mida tuleb osata tähele panna.
Kolmandaks, telepaatilised uned, kus reaalajas nähakese reaalaja sündmusi.
Neljandaks-viiendaks-kuuendaks wink
Palju infot tuleb igasuguse muu värgi kohta. Kuidas kellelegi.
Seesama "muster" või seadus või misiganes, see, mis kujundab maailma meie ümber, see kujundab ka unesid.
Kõige selle juures enamik unesid ongi lihtsalt uned. Kuid oleneb inimesest, kellele, milline unede külg tähtis on. Eri perioodid inimestel elus, kus näevad rohkem tähenduslikke unesid, kui teised pikad perioodid, kus neid ei nähta jpm.
Oi, ja kui tähtis oli uneneägude "vaatamine" vanas Sumeris Smile

Brain expedition.
Fenkol
Metsik

14-03-2019 09:52
Postitus: #28
(14-03-2019 03:07 )Mannu Kirjutas:  
(13-03-2019 21:01 )Naut Kirjutas:  Uned EI pruugi olla prohvetlikud. Võivad muidugi olla, kuid eeldama ei pea.

Seesama "muster" või seadus või misiganes, see, mis kujundab maailma meie ümber, see kujundab ka unesid.

See on teadmine. Teadmine mis on uinunud olekus mis unedes pisut läbi lekib ja ehk on võmalik treenida et seda rohkem aduda kuid tundub et unekoodi pole täielikult siin reaalsuses keegi murda suutnud - nö prohvetid panevad pange. Kui vaadata mis seisundis ja tingimustes tuleb teadmist kõige enam läbi võib ehk jreldada mis meetodil on teostatus uinutamine - mõttemusteite abil,,,
Naut
katselendur

14-03-2019 16:52
Postitus: #29
Asoo, Mannu. No näed, olen midagi sõna otseses mõttes maha maganud. : )

Prohvetlikke unenägusid ma ise ei näe. Küll aga näeb neid minu ema. Täiesti argitasandil lähevad tal unevihjed täide.
Kord siiski nägin ühes situatsioonis olles (ammu ammu sisi) unes, et olen Saabastega kass. Jep, see oli küll prohvetlik. Rääkisin ka emale ja ta ütles, et oo, said ülikooli sisse.
Ei, nimekirju veel väljas polnud ja ma ei hinnanud oma katsetulemusi ka kuigi märkimisväärseteks.
(selle postituse viimane muutmine: 14-03-2019 16:53 Naut.)

... parema kogemuse saamiseks palun lülita oma teadvuses blokeerija välja
Minaelan
Veteran

14-03-2019 19:14
Postitus: #30
Prohvetlik ongi pisut suurustlev väljend.
Sest paljud inimesed näevad unesid, milles hing püüab alateadvuse/teadvuse kaudu anda füüsilisele kehale märke teda ohustavatest asjadest või ka tulevikusündmustest. Või õpetusi. Või lohutab või naljatleb. Smile1

PS. Kui füüsiline keha magab ning hing uitab Kõiksuses...siis mida ta seal täpselt teeb, ei tea. Aga kindel on, et ta teeb kõik, et enda kasutuses olevat füüsilist keha ja mõistust aidata ja toetada. Ka unenägude kaudu. Tuleb õppida ja taotleda nende mõistmist.
(selle postituse viimane muutmine: 14-03-2019 19:14 Minaelan.)

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Unenägudes kirjapilt trinzu111 5 1,828 01-12-2014 11:01
Viimane postitus: Mannu
  Häirivad võõrad unenägudes ja nende peletamine Vesta 17 5,846 25-01-2012 14:41
Viimane postitus: Vesta
  Ufod unenägudes karl1122 41 8,806 15-08-2010 18:53
Viimane postitus: Ülane

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog