Para-web'i kokkutulek 30. august - 1. september 2019

Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nägemused eelmistest eludest
Autor Sõnum
Elsara
Uustulnukas

10-01-2007 05:12
Postitus: #1
Nägemused eelmistest eludest
Siinkohal jätaksin välja eelmiste elude teemas käsitletud numeroloogia. Usun millegipärast, et eelmiste elude jälile saab (kui üldse) teisiti. Mul oli lapsena selline nägemus, et jooksin mööda keerdtreppi üles ja mind aeti taga. Mul oli mingi kindel teadmine, et need on politseinikud, kuigi sel ajal Eestis politseinikke polnud. Kõige imelikum on see, et mööda keerdtreppi üles joostes ei olnud mul mingit hirmu. Mul ei olegi täpselt meeles, aga see lõppes vist sellega, et tahtsin aknast alla hüpata või tegin seda. Igatahes ilma igasuguse hirmuta. Kas veel kellelgi on mingeid selliseid nägemusi olnud? Mida arvata minu nägemusest? Palju sellega peale hakata ei ole, aga see on siiski veel meeles ja huvitav oleks teada, miks ma ei tundnud hirmu seal, kus peaks.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tom
Veteran

10-01-2007 10:53
Postitus: #2

Kasutasin üht kentsakat ja võibolla isegi törts naljakat teraapiat ja sain kokku sellise "filmi":

"....seda tehes hakkasin mõne aja pärast kummalisi asju nägema . Nimelt oleks nagu näinud enda eelmisi elusid. Kaine mõistusega arvaks, et see oli uni või viirastus, aga ...
1. Olin neegrilaps kuskil liiva sees.
2. Olin valge mees kuskil varajasel keskajal. Seisin põllu ääres ja vahtisin kaugustesse. Olid mäed ja suured väljad.
3. Olin mingi lind ja lendasin mägedes. Lumi, suur kiirus, kõrgus.
4. Mingi suuremat sorti madu-uss olin.
5. See oli natuke kummaline, sest tundus, et oleks nagu kuskil mujal planeedil olnud. Imelik valgus. Imelikud nö"ehitised". Oleks nagu tulevik olnud. Natuke segane.

Ja seda loogikat jätkates peaks mul praegu 6-s elu olema."

Võta nüüd näpust Smile

Anna teada: paravihje@gmail.com
AnoNyMik
Uustulnukas

11-01-2007 20:24
Postitus: #3

Ma näen sihukest imelikku asju,et on sõda ja ma näen mingit meest kiiver peas vaatab mulle otsa ja naeratab sama hetk käib pauk (pomm või miskit taolist?)ja asi on läbi.Eelmise keha surm?
DevilDraco
Uustulnukas

04-02-2007 01:15
Postitus: #4

Mingit nägemust pole mul olnud aga millegi pärast saan mingil kahtlasel viisil jaapani keelest aru suhtkoht.

Ma olen uus siin.
Celtic
ja sina pead kandma maailma

04-02-2007 22:09
Postitus: #5

Tsitaat:Algselt postitas: DevilDraco
Mingit nägemust pole mul olnud aga millegi pärast saan mingil kahtlasel viisil jaapani keelest aru suhtkoht.

Ma olen uus siin.

Jaapanis uus? Me oleme Eestis, mitte jaapanis. Aga kui oled jaapanist siis tere tulemast Eestisse.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
kellybrit10
Uustulnukas

08-02-2007 16:30
Postitus: #6

mina nüüd näinud/tundnud pole midagi, vähemalt ette küll ei tule, vahest tuleb deja vu agajahmm..
aga mu isa kui ta väike oli, siis koguaeh joonistas indiaanlasi ja siis rääkis indiaanlastest jne.. (mu vanaema rääkis) ja siis nüüd kuskilt vaatasime, et eelmises elus oli olnud indiaanlane. Laugh
Ersatsgirl
Uustulnukas

16-02-2007 09:09
Postitus: #7

Kasutades nummerloogiat, siis olin eelmises elus Aafrika mandril elav talupidaja. Kas see nyyd õige ka on, ei tea...

Kõike, mida ei näe, ei saa veel olematuks tembeltada...
Symbelmyne
Uustulnukas

09-04-2007 12:55
Postitus: #8

Mina oma eelmist elupaika mäletan olevat Saturni ja tean ka seda, et mul on 5/6 (higne)elu käsil. Aga päriselt sündinud olen kusagil väga palju kaugemal. Ja mitte Maal. (:

Võtke kuidas tahate. Aga nii see om. Smile

Ja mäletan, milline ma olin kunagi väga ammu aega tagasi. Mind on külastanud pisikene-mina, ja noor-naine-mina. (:
Ja kunagi oli mu nimi Niiol.

+ veel palju muud infot.

Muudetud: 9-4-07 kell 13:57:35 Symbelmyne

Olgu Valgus ikka Teiega!.
Royal.
Uustulnukas

09-04-2007 18:53
Postitus: #9

Tsitaat:Algselt postitas: Tom
Kasutasin üht kentsakat ja võibolla isegi törts naljakat teraapiat ja sain kokku sellise "filmi":

"....seda tehes hakkasin mõne aja pärast kummalisi asju nägema . Nimelt oleks nagu näinud enda eelmisi elusid. Kaine mõistusega arvaks, et see oli uni või viirastus, aga ...
1. Olin neegrilaps kuskil liiva sees.
2. Olin valge mees kuskil varajasel keskajal. Seisin põllu ääres ja vahtisin kaugustesse. Olid mäed ja suured väljad.
3. Olin mingi lind ja lendasin mägedes. Lumi, suur kiirus, kõrgus.
4. Mingi suuremat sorti madu-uss olin.
5. See oli natuke kummaline, sest tundus, et oleks nagu kuskil mujal planeedil olnud. Imelik valgus. Imelikud nö"ehitised". Oleks nagu tulevik olnud. Natuke segane.

Ja seda loogikat jätkates peaks mul praegu 6-s elu olema."

Võta nüüd näpust Smile

Aga äkki annad selle teooria allika.
Evangeline
Uustulnukas

12-08-2007 19:22
Postitus: #10

Ma näen väiksest saadik ainult ühte nägemust või meenutust, igakord on see sama. Ma olen nagu metsas ja seal on hääled, aga ma ei saa aru kus ma olen. Ja siis ilmub välja üks väike tüdruk. Tal on sinised silmad ja mustad juuksed. Ta vaatab mulle otsa ja igakord siis ma ärkan.

Muudetud: 12-8-07 kell 20:23:27 Evangeline
InDemand
Veteran

12-08-2007 20:37
Postitus: #11

Tsitaat:Algselt postitas: Tom
Kasutasin üht kentsakat ja võibolla isegi törts naljakat teraapiat

Kas noormees ei tahaks valgustada, millist teraapiat ta kasutas? Smile
Ma seda Internetilist numeroloogiat ei taha eriti uskuda, sest see annab ainult ühe eelmise elu võimaluse. Aga eeldatakse ikka mitut.. et kui selle Sinu teraapiaga (mis eeldatavasti on usaldusväärne) saaks rohkem teada, siis ...
Estkitty
Tavaliige

12-12-2007 21:38
Postitus: #12

Tsitaat:Algselt postitas: Elsara
Siinkohal jätaksin välja eelmiste elude teemas käsitletud numeroloogia. Usun millegipärast, et eelmiste elude jälile saab (kui üldse) teisiti. Mul oli lapsena selline nägemus, et jooksin mööda keerdtreppi üles ja mind aeti taga. Mul oli mingi kindel teadmine, et need on politseinikud, kuigi sel ajal Eestis politseinikke polnud. Kõige imelikum on see, et mööda keerdtreppi üles joostes ei olnud mul mingit hirmu. Mul ei olegi täpselt meeles, aga see lõppes vist sellega, et tahtsin aknast alla hüpata või tegin seda. Igatahes ilma igasuguse hirmuta. Kas veel kellelgi on mingeid selliseid nägemusi olnud? Mida arvata minu nägemusest? Palju sellega peale hakata ei ole, aga see on siiski veel meeles ja huvitav oleks teada, miks ma ei tundnud hirmu seal, kus peaks.

Mu sõber nägin unes, et vahest oli ta millegi taolise nagu lõvi - kassi - tiigri kehas. nägu ta ei näe, kuna ta vaatas kõike enda silmadest. Vahest on ta terve unenäo niimoodi...
Freya
Uustulnukas

20-12-2007 20:48
Postitus: #13

Minul on üks mälestus,mis on mind kummitanud terve elu.Istun ühes toas diivanil.Minu kõrval istub minust paar aastat noorem tüdruk.Me ootame oma ema.Vahepeal olen põlvili diivanil ja vaatan aknast välja.Äkki tuleb tuppa üks naine ja sirutab oma käed meie poole.Tal on pikkade varrukatega tume kleit.Millegipärast ei vaata ma talle otsa, vaatan tema käsi.Väga valged käed ilusate pikkade sõrmedega.Ta ei ütle midagi, kuid tunnen, et midagi on väga halvasti. Veider on see, et ma tean, kus see toimus. See tuba asub mu kodulinnas ühes vanas puumajas teisel korrusel. Tean, millised on selle toa aknad.Olen küsinud nii ema kui vanaema käest,kuid nad mõlemad väidavad, et selles majas pole neil ühtki tuttavat elanud, kelle juures me oleksime võinud käija.Ise olen käinud selle maja esimesel korrusel asuvas poes. Eelkirjutatu on kõik, mida mäletan, olen sellest palju mõelnud, kuid rohkem pole midagi meenunud.Ka mul on tunne,et oli eelmise Eesti Vabariigi aeg.Veel on mingi teadmine, et suureks ma ei saanud.P.S.- mul pole õde.
martin65
Tavaliige

21-12-2007 01:59
Postitus: #14

Neid allikaid võik küll jah täpsustada...et tahaks kah proovida.....mul endal pole nägemusi olnud aga ühel sõbral oli.Ta oli kusagil venemall olnud koos sõbraga....ja see oli ära surnud....täpsemalt on ta õelnud et kusagil eesti piiri peal vist....ma ei tea kuda ta seda teab aga jah(Ta väiksena nägi seda)

Meie sees on kõik vastused...Kuid pole küsimusi.
devilouspriest
Uustulnukas

23-12-2007 01:09
Postitus: #15

mul on selline mälestus : on õhtupoolik,selline imeline päikseloojang nagu Californias,ümberringi on palju inimesi,mingi laul mängib taustal ja mul on see mellodia siiamaani meeles

ma ei tea kas see on nägemus eelmisest elust või mitte,sest tollal kui ema rase oli,töötas ta Helikassetis ( oli mingi muusikapood vene ajal), ju ma vist siis ema kõhus nägin lihstalt und ja kuulsin seda muusikat läbi,

aga jah seda teraapia värki tahaks ka proovida,numerollogia värk ütleb küll et olin meees,töötasin näitlejana,lavastajana,dramaturgina ja mingil perioodil olin hulkur,aga tahaks põhjalikult teada,mis aastast mis aastani olin kes ja kuidas surin
Livezza
Uustulnukas

12-01-2008 20:53
Postitus: #16

Ei mäleta eelmise elu kohta midagi..
Tegelikult ei taha mäletada ka, muidu oleksin paanikas nagu nt. see kasvõi pisike poiss RD's. Oli täiesti ''NÄRVID LÄBI'' seisundis, mäletas ema, mäletas kõike ja hakkas mingi jant otsimise ja värgiga pihta.(H)

Meow,meow, (:
Cthepy
Vana kala

06-02-2008 14:01
Postitus: #17

Aga vot minul oli väiksena nii, et rääkisin oma eelmisest elust.
Ise muidugi ei mäleta sellest mitte midagi Laugh
Ma ei hakka seda juttu siin pikalt rääkima, aga natuke võin ikka.
Alustan kusagilt keskelt:
Ma näitasin emale neid kohti, kus oli kunagi midagi olnud jne. Mu emal hakkas juba nii paha, et ta käskis mul lõpetada. Ta ise ütles ka, et kui ta oleks natuke edasi kuulanud mind, oleks ta mu nime ka teada saanud. Laugh
Päris kõike seda juttu ei taha siia kirjutada, sest minetea kes neid siin loeb.
tundmatu77
Uustulnukas

02-06-2009 14:02
Postitus: #18

kodumaa oli hiina/jaapan.ei tea kumb. Nägin lõiku oma elust: Läsin mingi mariiaga prantsuse kooli.Oli aktus.Siis kukkus midagi kooli peale.(pomm vist)Ma mäletan seda osa väga hästi: Kukkusin toolilt maha ja nägin kuidas kõik jooksid.Ma ei saanud enam hingata ja pilt läks uduseks. . Korraga läks pilt mustaks ja vaikseks. Enam ei mäleta midagi.Nats õudne ju.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Äratundmine eemistest eludest *Enkeli* 18 4,533 08-08-2009 20:00
Viimane postitus: ayyu

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog