Teema on suletud 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tutanhamoni üleskutse
Autor Sõnum
Tutanhamon
Veteran

10-01-2007 17:37
Postitus: #1
Tutanhamoni üleskutse
Head foorumikasutajad!

Viimasel ajal on märgata tohutult palju vaenu ja veidraid postitusi, mille eesmärgiks ei ole midagi sisukat edasi anda, vaid teist kasutajat riivata. Kutsun Teid üles suuremale sallivusele teiste foorumikasutajate suhtes! Kui soovite teisele midagi halba öelda, siis parem ärge öelge midagi, jätke see enda teada, sest absoluutselt mitte ühtegi teist foorumikasutajat ei huvita, kui teie peate kedagi rumalaks, lolliks või mõneks muuks olevuseks! Siinkohal avaldan kiitust ka nendele kasutajatele, kes on osanud sellistest postidest üle olla ning reageerinud neile rahumeelselt, mitte vasturünnakuga.

Lõppude lõpuks oleme me kõik tsiviliseeritud inimesed ning elagem end välja näiteks õues sporti tehes. Kainet mõistust ja jätkuvalt kaunist aastat kõigile!

http://en.wikipedia.org/wiki/Truth
Leia selle kasutaja kõik postitused
Celtic
ja sina pead kandma maailma

10-01-2007 17:50
Postitus: #2

Kuna mina sporti ei tee siis kibestun siin foorumis ja sõiman kõigil uskmatutel näo täis.

Head uut aastat...

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Auron
Tavaliige

10-01-2007 18:17
Postitus: #3

Täitsa õige! Aga kui on nii väga vaja öelda siis võib ju alati saata privaatsõnumi. Hea on ka see kui arvuti kõrval on poksikott kuhu vajaduse korral kogu oma viha välja peksta ilma arvutit või selle lähedal olevaid asju kahjustamata ja inimesi solvamata Smile
Kaunist aastat teilegi!
Eriti Celticule, sest tal on poste sama palju kui aastaid Jeesuse synnist Smile

Muudetud: 10-1-07 kell 21:13:54 Auron
Müstik
Shambalas

10-01-2007 20:53
Postitus: #4

Minu meelest on kõige jubedam ja jaburam teema: Das räägib loodususunditest.
Mõtlesin, et räägin ka selles loodususunditest, aga viimane asi, mis seal on, ongi loodususundid.
Niisugused teemad, mis ei vasta pealkirjale, tuleks ära kustutada.
Kui keegi tahab kellegagi norida, siis võikski pealkiri olla: Norimise teema. Või siis võiks mõne alguses ilusti kulgenud teema, aga hiljem täiesti rappa läinud juures olla hoiatav märk, mis tähendab: ettevaatust selle teemaga!
Muidu raiska siin jaburduste avamise peale aega.
Sõbralikumat ja sallivamat suhtumist ja rääkige ikka sellest, mis para-teemade alla kuulub.
Siin on nii palju huvitavaid ja põnevaid teemasid, aga uustulijail ei ole neist vist siiani aimugi.
Teen ettepaneku koostada parimate teemade pingerea. Kõik need parimad oleksid siis muidugi võrdsed, et uusi pingeid ei tekiks. Ja need võiksid olla uutele osalejatele näidiseks, kuidas ja millest vestelda.
Ilusaid ja põnevaid hetki para-webis ka uuel aastal!

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Metafor
Veteran

10-01-2007 20:59
Postitus: #5

Ma ise olen proovinud manitseda foorumikasutajaid niipalju kui võimalik, u2u teel.
On ehk meeldivam endale, teades, et ei risusta para-webi, kasutajale meeldivam, ehk ma ei sõima teda terve para-webi ees vaid ehk manitsen kõigest teda mitte läbustama kardinate taga.

Vihja paranormaalsetest nähtustest meile:
paravihje@gmail.com

"To do is to be" - Descartes
"To be is to do" - Voltaire
"Do be do be do" - Frank Sinatra

[Pilt: status.gif?]
[Pilt: kpstatus.gif?]
Flash
Veteran

10-01-2007 22:01
Postitus: #6

Kui teema on 'Das räägib loodususunditest' siis see on piltlikult öeldes Dasi isiklik teema ja seal võib vaielda temaga uskumise ja mitte uskumise üle. Aga kui Das väidab midagi, siis tulekski asi nii jätta?kindlalt ei, eriti kui see väide on täielik jaburus ja ta väidab seda 100% kindlusega, samas järgmises postis väidab hoopis midagi muud. Vaidlus Das'iga kulges nii nagu see kulgema pidi.
Ja võimalik, et vaidlus kiskus teisi kasutajaid solvavaks, aga kui para-webis selliseid vaidlusi pole nagu Das'iga oli, siis on jama, igav. Vaidlused on need, mis arendavad. Kui keegi kirjutab 2000 sõnalise essee, mingist vaimsest värgist siis 80% kasutajatest ei loe seda. Muidugi ka vaidlus võib olla teistele igav aga keegi ei keela vaidlusse ka 'sinul' laskuda. Kui Das'iga vaieldakse põhimõtteliselt tema enda teemades, siis ei ole vahet. Keegi ei keela seda hitleri ja vaidluse teemat kustutamast, aga ka nendel teemadel on omaväärtus. Mingi mõte on seal sees, tegu ei ole 100% offtopicuga, kus teisi üritatakse maha teha. Ma ei teinud das'i maha...lihtsalt kui ma vaidlen temaga ja tema väiteid ümber üritan lükata, ei tähenda, et ma väidaks, nagu ta loll oleks.
Ja foorumis peab alati pinge üleval olema ja vaidlused kuskil olema. Kui kõik harmoonias oleksid, siis foorumil arenemissuund puudub, kõik poevad üksteisele...Selliseid foorumeid on küll ja küll. See kui celtic, thorondor vahest pingeid tekitavad on väga hea. Eks ma ise tekitan ka vahest, aga üritan mõistlikkusepiires püsida.

Muudetud: 10-1-07 kell 22:02:34 Flash
Kolumats
Tavaliige

11-01-2007 12:01
Postitus: #7

Toetan üleskutset. Ega väide muutu kaalukamaks, kui seda vürtsitada solvangutega.
zepac
Veteran

11-01-2007 12:58
Postitus: #8

Ega tülid ja viginad niisama tekki. Keegi peab nagu ikka asjaga algust tegema. Antud hetkel on initsiaatoriks herr das. Algul tundus asjalik sepp, kuid mida aeg edasi.... njah.
Ma ei pea nõustuma teise inimese väitega ega seda aktsepteerima, kui mul on näidata tõendid, et minu teooria või mõte on õige või palju õigem.

Siia käib eriti deep mõte või kellegi kunagi elanud prontosauruse mõte, millel puudub tänapäeval igasugune aeg ja/või koht.
Metafor
Veteran

11-01-2007 16:12
Postitus: #9

Tsitaat:Algselt postitas: zepackui mul on näidata tõendid, et minu teooria või mõte on õige või palju õigem.

Aga tema ei pea sinu juttu ka uskuma. Kõigele lisaks, kui sa tuled teda veel lolliks sõimama, siis see ei pane teda kindlalt oma arvamust muutma, vaid tekib alus konfliktiks.
Väikene lõiguke meie foorumi reeglitests, mida võiks lausa ülespoole tõsta ja rõhutada uusi kohti:

Tsitaat:8.Suhtumine teistesse kasutajatesse.

Kõigil kasutajatel on õigus oma arvamusele ning teise kasutaja põhjendamatu kritiseerimine, isiklik solvang või tahtlik provotseerimine on taunitav. Foorumi personali ülesandeks on sellised postitused kustutada. Kas postitus on pahatahtliku sisuga, jääb foorumi personali otsustada. Aktsepteerides reeglistikku aktsepteerid ka seda põhimõtet. Niisiis - olgem sõbralikud ja heatahtlikud teineteise vastu.

Aga kui nüüd järele mõelda, siis võiks ka selle reegli juures ära mainida, et seda rikkudes võib ehk ka kõige kergemini bänni saada.

Muudetud: 11-1-07 kell 16:16:40 Metavo

Vihja paranormaalsetest nähtustest meile:
paravihje@gmail.com

"To do is to be" - Descartes
"To be is to do" - Voltaire
"Do be do be do" - Frank Sinatra

[Pilt: status.gif?]
[Pilt: kpstatus.gif?]
Anonymous
registreerimata

11-01-2007 18:02
Postitus: #10

Jah tunnistan isegi pingeid tekitanud ,aga samas olen ise pikki pead ja jalgu saanud ühe kasutaja poolt ilma asjata, ja see polnud mingi algaja.©Olen ise liiga kergelt tujutsev , peab vist rahusteid sööma hakkam kui siia foorumi tulenwink

Muudetud: 11-1-07 kell 18:03:53 herr der dunkelheit
batoonike
Vana kala

11-01-2007 20:21
Postitus: #11

Toetaks flashi. Kui kasutaja igas teises postis oma eelmisega täielikult vastuollu läheb siis võiks paluda tal asjad rohkem lahti seletada küll.

Sarkasm on tore, kui see kedagi ei lõhu. Jube kuiv oleks koguaeg mingeid matemaatikaõpiku stiilis poste lugeda.
Alfar
Vana kala

11-01-2007 22:15
Postitus: #12

Sarkasm on tore.. mulle meeldib.. iroonia ka meeldib.. Aga kõik ei pruugi sellest samamoodi aru saada, kui kirjutaja.. ja siis arvatakse, et teda rünnatakse.. ja seejärel asutakse vasturünnakule jne. Ehk siis lugegem läbi, mida postitame, sest emotsiooni kirjutades edasi ei anna ja võib tekkida tühjast tüli, s*ta pärast sekeldusi, kuse pärast kanget kaklust...
neoon
Vana kala

29-10-2007 16:54
Postitus: #13

no ma ei tea Laugh
mina igatahes olen igasuguse tsensuuri vastu. (juhul kui se vältimatuks ei osutu). aga tõesti. praegu vist kardetakse tsensuuri tõttu vaidlusi alustada, või siis lihtsalt ei taheta. tegelt tahaks mina õudsalt mingi põhimõttelisel teemal vaielda Laugh (mul suht imelik maailmavaadeLaugh).

praegu igatahes pole selliseid vaidlusi ja seepärast on siin natuke igav. samas on siin hea, sest siin on suhteliselt avatud ja kinnismõtte vabad inimesed (suhteliselt muidugi)Laugh
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

29-10-2007 17:53
Postitus: #14

Väheaega tagasi jooksis kuskilt läbi uudis, et töökohal nii nimetatud sõimusõnade kasutamine maandab stressi ja tervendab sellega ka tööõhkonda. Foorumis istumine ja siin postitamine on ka nagu töö ....

Matematiseerige siit ise edasi ;-)

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
kaddak1910
Tavaliige

10-09-2008 23:00
Postitus: #15

Minu huvi selle foorumi kohta tekitaski eeskätt asjaolu, et siin ei sõimata rahvast mis võimaldab arendavaid diskussioone läbi viia.

Tihtipeale sellistes foorumites läheb üksteise sõimamiseks. Küll püütakse üksteistest targemad olla ja oma-arust särada.

Müts maha nende ees kes asja kontrolli all hoiavad.

Samas väikse tögamise vastu pole mul midagi. Eks need piirid ole vahest nagu vettetõmmatud jooned ja alati ei saagi olla kedagi solvamata.

spontaneous collapse of the Wave-function
Otsija
Tavaliige

11-09-2008 15:18
Postitus: #16

Minus telitavad sügavat tülgastust igasugused udused pildid kuhu on ennast kummitused, kirstud, pealuud ja muud vahvad muinasjututegelased ära peitnud. Olgu tegu psühholoogilise häire, tähelepanuvajaduse või igavusega, mina pean ennast igatahes kontrollima, et neid postitajaid mitte sõimama hakata.
zepac
Veteran

11-09-2008 16:17
Postitus: #17

Häiriv on minu jaoks just see, kui teatud isehakanud *autoriteedid* end ühel hetkel liiga tähtsatena tunnevad ning enda seisukohti ainuõigeteks peavad ning alternatiive nullivad.

Siia käib eriti deep mõte või kellegi kunagi elanud prontosauruse mõte, millel puudub tänapäeval igasugune aeg ja/või koht.
Teema on suletud 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Üleskutse tartukatele banaaniaju 1 1,410 02-11-2007 09:51
Viimane postitus: Flash
  Täna saab Tutanhamoni needus 81 aastaseks Tutanhamon 4 2,475 22-11-2003 13:31
Viimane postitus: kal

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog