Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PALUN AIDAKE!!! Keegi puhub tuult näkku.
#1
Lugu siis selline:Alati kui ma magama lähen ja tuled kustus on,siis mull on selline tunne nagu keegi puhuks näkku.Mis asi see on? Ja koridoris liiguks nagu mingi valge kogu seal.Palun Aidake!!!

Muudetud: 22-5-08 kell 19:15:05 Tom
Vasta
#2
Kas on sulle näkku puhkumise tuul soe või külm?
Vasta
#3
Kas see tunne esineb ainult koduvoodis või ka mujal?

Abi võib olla sellest kui sa mööbli toas ümber paigutad (voodi teise seina teist pidi jne).
Vasta
#4
ma eeldan, et see valge kogu näeb lälja nagu mingi inimese suurune, valge, ovaalse kujuga, ja puuduvad igasugused täpsed detailid (käsi, pea, jalad jms), ning hõljub.

Kas sain umbes pihta kirjeldusele?
Vasta
#5
Ma arvan et see õhk mis sulle näkku puhub, tuleb natuke hõredast aknast, praegu ju kõva tuul mitmel pool. See valgus tuleb aga autotuledest...
Vasta
#6
Kõik on võimalik... seda aknahiilija tuult ei tasuks alahinnata.

Kui enne ei tea midagi tõpsemat, kui on rohkem detaile. nii pinna pealse kirjeldusega ei jõua kuskile...
Vasta
#7
LOL.
Kena idee.
Vasta
#8
Mul endal on voodi kõrval selline lahe sein, mis laseb ükskõik kui tugevat/nõrka tuult läbi, teisisõnu on mul magades suurepärane ventilatsioon ja liikuv õhk.

Ma pakun, et kui see "puhutav" õhk pole halva lõhnaga, siis pole hulluSmile
Vasta
#9
Tsitaat:Algselt postitas: encore
GreenDay, osta aeg releega tuli, ning su pimeduse kartus kaob ära varsti. See, et sa "tunned", et sulle "puhutakse näkku" on su enda närvid.
Mis asi on relee?
Vasta
#10
e.lee <2> tehn, el (automaatikaseade). ▪ Aja+, katkestus+, kontroll+, minimaal+, rõhu+, termo+, viit+relee. Relee+kaitse ‹-.kaitse› el, +regulaator

Ehk siis.. Aegrelee - paned mingi aja, millal vait jääb. Ja sina selleks ajaks juba magad Bleh
Vasta
#11
pane pea teki alla. või näo ette padi a mitte vastu et sa ikka hingata saaks. pööra teisele pole koridori näoga ja pane silmad kinniLaugh
Vasta
#12
Mul kka Vahepeal Niimodi Juhtunud aga ma ei usu et see vaim ma arvan et see mingi aknast tuleb või läbi seina ei tea kõike võib juhtuda
Vasta
#13
minu arust sa peaksid lihtsalt akna ööseks sulgema ning see valge kogu on kas sinu ette kujutis Hirmust või lihtsalt ütle om mja / korteri kaaslasele et ta koridoris öösiti ringi ei liiguks. Ning ka korteri kaaslasel võivad olla unes kõndimise probleemid!!!???!!! (i)
Vasta
#14
eino tõesti ,ma ei usu et se tõejutt ,naq veic ebaloogiline tundub .
naq valetama ka ei peaks ju Laugh.
Vasta
#15
Ma kaldun arvama, et see kes sulle puhuv vastu nägu on tuuleke mis tuleb aknast sisse. Aga kunagi ei või kindel olla või mis?
Vasta
#16
Endal on nii,et aeg-ajalt öösiti juhtub,nagu keegi õrnalt puhuks jahedat õhku kõrva.Aga see on üpris meeldiv kogemus.Valget kogu samas ei näe.
Vasta
#17
kas sa elad mingis majas või korteris?
Vasta
#18
Endal laseb sein voodi kohalt mõnusalt tuult läbi, päris mõnus on tõesti.
Vasta
#19
Tsitaat:Algselt postitas: kurk
pane pea teki alla. või näo ette padi a mitte vastu et sa ikka hingata saaks. pööra teisele pole koridori näoga ja pane silmad kinniLaugh


Mina küll nii ei saa, et pööran pea teisele poole, kus arvan, et seal on midagi. Ma pean seda kohta koguaeg jälgima niikaua, kuni lõpuks ei tea kuidas magama jään. Smile
Vasta
#20
Uued majad on lihtsalt viletsasti ehitatud olen seda tööd kunagi teinud ja siis oli põhitõde,et valgus ei tohtinud seinast läbi paista.Siis ei ole ime, et tuul peale puhub ja seinanurgad külmund on.Mõnes kohas tuli tuult kohe fuhinaga.See sõltub ka , kust poolt ta puhub.
Vasta
#21
Tsitaat:Algselt postitas: HUGOTH
Uued majad on lihtsalt viletsasti ehitatud olen seda tööd kunagi teinud ja siis oli põhitõde,et valgus ei tohtinud seinast läbi paista.Siis ei ole ime, et tuul peale puhub ja seinanurgad külmund on.Mõnes kohas tuli tuult kohe fuhinaga.See sõltub ka , kust poolt ta puhub.
Tegelikult just vastupidi, vanad majad ehitatud hingama, uute majade siseseinad voodertatakse ühes kihis kilega, mis maja umbseks muudab ja hallitusi põhjustavad.

Hingav maja on tervislik maja.
Vasta
#22
Tsitaat:Algselt postitas: Metavo
Tegelikult just vastupidi, vanad majad ehitatud hingama, uute majade siseseinad voodertatakse ühes kihis kilega, mis maja umbseks muudab ja hallitusi põhjustavad.
Hingav maja on tervislik maja.

Mitte vanad majad ei ole ehitatud hingama, vaid siis lihtsalt ei olnud sellist asja nagu hüdroisolatsiooni (kile, aurutõke), mis hoiab soojuskaost ikka väga mehise osa kinni.

Hallitusi põhjustab külmasilla ja ventilatsiooni puudumise koosmõju.

Enda ammuses korteris puhus tuul näiteks akna ja seina vahelisest liitekohast- sinna lihtsalt jäeti kunagi isolatsioon panemata Bleh
Vasta
#23
paranormaalne nähtus oleks see siis,kui see juhtuks ka kuskil sellises kohas,kust pole väimalik tuult ega valgust läbi pääseda.
Seega pole midagi karta(praeguste asjaolude järgi)
Vasta
#24
Tsitaat:Algselt postitas: Tom
Enda ammuses korteris puhus tuul näiteks akna ja seina vahelisest liitekohast- sinna lihtsalt jäeti kunagi isolatsioon panemata Bleh
Isolatsiooni puudumine pole vanamoodi isolatsioon.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas keegi käib minuga kaasas? BL69 7 5,192 27-08-2019, 18:44
Viimane postitus: Avatud aken
  Juhtum öisel maanteel - palun abi? Kivoos 13 7,482 04-07-2018, 21:17
Viimane postitus: zzz34
  Kummaline vilistamine kodus, palun abi. Krissukes 6 5,067 13-10-2014, 20:56
Viimane postitus: Krissukes
  Palun abi - mõistatuslik peegel, kapp ja sosin. epp23 2 3,088 28-10-2013, 16:19
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Palun abi uurimistööga! Rayne 6 3,711 07-10-2013, 22:37
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Aastane laps ja "keegi" kkat 4 4,458 02-09-2013, 11:22
Viimane postitus: Müstik
  Keegi teab? Gforce 4 3,405 31-03-2013, 13:24
Viimane postitus: CPC
  Keegi on minuga kaasas! IceyFall 21 10,669 06-12-2012, 15:42
Viimane postitus: -Kellu-
  Keegi kõndis Fakkyee 9 5,113 16-10-2012, 09:56
Viimane postitus: Pirx
  Kas keegi on sellist asa kogenud ? Kahtlused 6 4,610 12-05-2012, 19:45
Viimane postitus: TheBerit

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat