Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohud/hirmud
Autor Sõnum
AnoNyMik
Uustulnukas

10-01-2007 21:35
Postitus: #1
Ohud/hirmud
Ohtutest siis,et kas on võimalik, et näed "aegluubis" kui potensiaalne sulle ohtu tekitav asi sinu poole lendab?(aju ei jõua reageerida muidu?)Keegi taolist tunnet kogenud?Miski hirm?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Auron
Tavaliige

10-01-2007 21:36
Postitus: #2

Vahest tundub kyll jah, et näed asju aegluubis, eriti põnevates olukordades, vähemalt minul on nii.
AnoNyMik
Uustulnukas

10-01-2007 21:43
Postitus: #3

Mitmeid kordi on mulle tunudnd suurtes rahvahulkades,et näed aeglasemalt(ebreaalsuse tunne nagu uni)Mingil suurel kontserdil lava ees näiteks,et muutud osaks millesti "merest".
reaalne
Tavaliige

04-03-2007 05:34
Postitus: #4

Nii ongi,suurel kiirusel ja kriisisituatsioonides "aeglustub sinu tinglik aeg" ja sa näed ja märkad seda mida tavaliselt ei märka.
Alguse saab see nähtus sinu ajust mis kemikaale rohkem tootma hakkavad ja aegluubist näed.

Tehti katse kus inimesele näidati tavaolukorras kiirelt liikuvaid numbreid,mida inimesed ei suutnud tuvastada.
Hiljem korrati kriisiolukorras katset ja inimene nägi neid numbreid,kuigi numbrid liikusid väga kiirelt,mida tavaolukorras poleks suutnud tuvastada .M.Kaku

Hulgun ringi ja müra on palju .

http://video.google.com/videoplay?docid=...Uri+Geller
Shine_and_get_Mine
Uustulnukas

05-03-2007 21:53
Postitus: #5

Mul on kah erinevates olukordades mõnikord seda ette tulnud.

Aga eranditult alati tuleb jalgpalli mängides see "aegluubis" omadus peale.
Muidu löön suht suvalt, aga siis on kõik nii aeglane, et jääb aega mõelda kuidas lüüa palli.
Smile
johny166
Uustulnukas

10-10-2007 15:19
Postitus: #6

mul oli nii väiksena, et tegime õega puust lipud ja vehkisime nendega ja äkki nägin aegluubis, kuidas lipp mulle keereldes kahe silma vahelke lendas. vedas et silma ei lennand. pärast veel mõtlesin, et kahtlaselt eglaselt lendas see.
Halo
Passiivne konto

10-10-2007 21:53
Postitus: #7

Tsitaat:Algselt postitas: AnoNyMik
Ohtutest siis,et kas on võimalik, et näed "aegluubis" kui potensiaalne sulle ohtu tekitav asi sinu poole lendab?(aju ei jõua reageerida muidu?)Keegi taolist tunnet kogenud?Miski hirm?
Kas Sa oled ise midagi sellist kogenud?
Occam
Uustulnukas

10-10-2007 22:45
Postitus: #8

Räägitakse, et kui inimene on väga stressirikkas situatsioonis, a la elu ja surma küsimus või mõni õnnetusjuhtum, siis pidavat ta nägema silme ees nagu "filmi" oma elatud elust, alates lapsepõlvest kuni käesoleva hetkeni välja. Kas kellelgi on midagi sellist juhtunud?

Ise olen kirjandusest seda lugenud ja ka üks minu sugulane rääkis, et ta nägi oma silme ees oma möödunud elu nagu oleks see tulnud filmilindilt, kui temaga oleks äärepealt üks õnnetus juhtunud. Sugulane seisis ühe suhteliselt sügava augu serval ja kaotas tasakaalu ning oleks äärepealt auku kukkunud - sel hetkel ta seda nägigi. Õnneks läks kõik hästi...
Cthepy
Vana kala

01-03-2008 21:16
Postitus: #9

Mul oli täna nii, et pidin 2km koju kõndima. Jube külm oli ka tglt ja metsa vahel oli hirmus kõndida, kuigi oli päevane aeg. Metsavaheline tee läks ikka päris kiiresti, aga kui hakkasin koju jõudma ja kuna hirmu enam polnud oli selline tunne, et jää või magama ja samm läks ka kuidagi nii aeglaseksLaugh.
Spirit007
Tavaliige

02-03-2008 15:06
Postitus: #10

Tekitasin autoga liiklusõnnetuse, nimelt kiirus oli liiga suur ja kurvi välja ei võtnud ja mis edasi hakkas toimuma tundus mulle küll aegluubis toimuvat...jõutsin veel käed roolile tugevalt suruda (turvavöö oli lahti) ja "mats käis", nägin veel kuidas maja seina lauad kahte lehte lendavad ja siis pilt kadus hetkeks ja kui toibusin oli valus olla...

Elu on liiga lühike. Tuleb suhelda ainult nendega, kes seda VÄÄRIVAD !!!
Adrasthea
Tavaliige

04-05-2008 19:27
Postitus: #11

Kui talvel libedaga kukkuda, siis tundub ka, et ma tuleb ikka jube aeglaselt ligemale. Sama on mul ka toidunõudega. Olen paras kobakäpp ja ühtelugu lõhun neid. Alati, kui miski maha kukub, näen, kuidas aeglaselt ese (nt.klaas, taldrik vms ) vastu maad kukub ja kuidas ta aegluubis kildudeks puruneb...

Kutsumaks esile üleloomulikku,tuleb kõigepealt olla võimeline korda saatma ebatavalist ( Anton Szandor LaVey )
anzu
Uustulnukas

04-05-2008 23:29
Postitus: #12

Minul on kõrgelt vette hüpates selline efekt. Näen nagu aegluubis kuidas vesi järjest läheneb ja läheneb, kuni olen vees.

lillemäe
Nofretete
Veteran

28-12-2016 14:34
Postitus: #13
RE: Ohud/hirmud
Otsisin teemat, kus ohtudest juttu. Leidsin selle.
Uuring: millised ohud ähvardavad maailma aastal 2017?

Ära on märgitud ka •Relvakonflikt Lõuna-Hiina merel, mille üheks osaliseks on Hiina ja teiseks kas Brunei, Taiwan, Malaisia, Filipiinid või Vietnam. Säärane konflikt tõmbaks mängu ka Ühendriigid.

http://maailm.postimees.ee/3960233/uurin...astal-2017
Triinu83
Tavaliige

30-12-2016 17:52
Postitus: #14
Lapsena nägin väga tihti ühte ja sama unenägu. Mida rohkem seda nägin, seda hirmsam hakkas. Pole siiani aru saanud, et mida see peaks tähendama või kas üldse on sel tähendust.
Nägin, et kuskilt kaugelt veereb aeglaselt minu poole tumehall kuul(metallkuul ilmselt). Veeres aina mulle lähemale ja mida lähemale, seda suuremaks see läks. Kui oli juba päris ligidal, siis veeres aeglasemalt. Alati lõppes unenägu siis, kui see päris ligidal oli, aga mulle vastu veel ei läinud. Olen ka mõned aastad tagasi näinud korra veel seda und, aga nüüd pole olnud enam. Tundub nagu mingi ähvardus või oht, aga miks ja mille eest. Pole aimugi.
Muidu aga kardan kõrgust. Lennata ei karda, aga kuskil kõrgel kraana otsas olla ei suudaks.
Minaelan
Bännitud

30-12-2016 18:24
Postitus: #15
(30-12-2016 17:52 )Triinu83 Kirjutas:  Lapsena nägin väga tihti ühte ja sama unenägu. Mida rohkem seda nägin, seda hirmsam hakkas. Pole siiani aru saanud, et mida see peaks tähendama või kas üldse on sel tähendust.
Nägin, et kuskilt kaugelt veereb aeglaselt minu poole tumehall kuul(metallkuul ilmselt). Veeres aina mulle lähemale ja mida lähemale, seda suuremaks see läks. Kui oli juba päris ligidal, siis veeres aeglasemalt. Alati lõppes unenägu siis, kui see päris ligidal oli, aga mulle vastu veel ei läinud. Olen ka mõned aastad tagasi näinud korra veel seda und, aga nüüd pole olnud enam. Tundub nagu mingi ähvardus või oht, aga miks ja mille eest. Pole aimugi.
Muidu aga kardan kõrgust. Lennata ei karda, aga kuskil kõrgel kraana otsas olla ei suudaks.

Lapsepõlves on meil kõigil suured hirmud...tänu kasvatusele. Need kajastuvad erinevates nägemustes, eriti unenägude kaudu.
Kuid aja möödudes, saades aru, et me sünnime siia uuesti ja uuesti, kaob hirm kuidagi iseenesest. Me mõistame, et meie hinged ei kao MITTE KUNAGI, nad vaid muunduvad ühest energiast teise.
Meie hirmudest toituvad need kõrgemal seisvad olemused, kes Maa rahva üle VEEL momendil valitsevad.
Siiski...ma saan kõige olulisemat infot tuleviku kohta just unenägudest. Nad on kõik täitunud, ma kirjutan neid tihti üles. Kuigi selle tähenduse olulisust mõistan alles hiljem.

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.

(Dalai-laama)
Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.
zzz34
Veteran

31-12-2016 20:20
Postitus: #16
Hirm ei ole tõeline.
Hirm eksisteerib meie peades ainult siis,
kui tulevikust mõtleme.
Hirm on meie kujutlusvõime vili.
Kardame asju, mida ei pruugigi
kunagi tegelikult eksisteerida.
Hirm on meie enda valik.
Hirm on haigus.[/quote]
Minaelan
Bännitud

31-12-2016 20:31
Postitus: #17
(31-12-2016 20:20 )zzz34 Kirjutas:  Hirm ei ole tõeline.
Hirm eksisteerib meie peades ainult siis,
kui tulevikust mõtleme.
Hirm on meie kujutlusvõime vili.
Kardame asju, mida ei pruugigi
kunagi tegelikult eksisteerida.
Hirm on meie enda valik.
Hirm on haigus.

Hirm ei ole alati haigus ega halb. Vahel ta aitab vältida lolluseid tegemast, vahel lihtsalt paneb sind mõistma tegelikke eluväärtuseid. Kuid alati on õige võtta hirmul hõlmast kinni ja küsida, et mida sa tahad mulle öelda, selgita oma tagamaid...?
(selle postituse viimane muutmine: 31-12-2016 20:31 Minaelan.)

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.

(Dalai-laama)
Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog