Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaimud ja reaalsusenihe
#1
nonii.. pakun välja teooria, et paljud nähtused, mida nimetatakse vaimudeks, kummitusteks viirastusteks võivad olla seotud nn. reaalsusenihkega. Mida ma selle all mõtlen? Reaalsusenihe on seotud dimensioonidega: aeg, ruum, kuid ka need, mida me veel ei tunne.

Iga inimene loob endale oma reaalsuse. See, et olemasolev reaalsus (maailm, kus me töötame, sööme, situme (vabandust)) ei ole see "ülim" ja "ainus" on minu jaoks vaieldamatu fakt. Kõik sõltub vaatleja teadvuse seisundist, ehk kuidas too ümbritsevat vastu võtab/tõlgendab. Reaalsuse nihet kogeme kõige selgemalt magamise ajal, mediteerides, hallotsinogeenseid aineid tarbides jne.

Üks mu sõber rääkis mulle oma unenäost, kus kõik toimus tema toas ning oli nii uskumatult reaalne, et ta kahtles hommikult tõesõna, kas ta oli seda unes näinud. Paljud inimesed räägivad justnimelt sellistest juhtumitest, kus nad ärkavad öösel üles ning satuvad vastamisi mingite olenditega, kes askeldavad nende toas. Need juhtumid on väga sagedased alates tulnukatest kuni kummitusteni.

Ma ei taha väita, et see, mida nad näevad on tavaline unenägu. Kuid ma arvan, et mingil hetkel magamise ajal tekkis see moment, kus toimus reaalsusenihe. Need inimesed nagu ärkasid üles, kuid mingi osa neist jäi võimeliseks suhtlema selle peenema reaalsusega (nimetage seda unenäomaailmaks, kui tahate). Need inimesed olid võimelised selles seisundis kogema asju, millele nad tavalises, ärganud ja erksas konditsioonis poleks olnud võimelised vastu võtma.

See reaalsus, kus me praegu elame on tegelikult üks osa HIIGELSUUREST süsteemist, millest me oleme veel väga kaugel, et seda natukenegi mõista. Öeldakse, et kõik on energia, kõikjal meie ümber on informatsioon ning on olemas üks suur teadvus, mis seda hõlmab (ka Einstein uskus seda). Meie planeedi jaoks/ümber on olemas justkui hiigelsuur kroonika, milles on kirjas kõik sündmused, mis on juhtunud, juhtuvad, võiksid juhtuda jne. Seda informatsiooni nimetatakse Akashi Kroonikateks. See kiht on teie jumaliku olemuse individuaalsed Akashi Ülestähendus. Paljud teist teavad, et planeedil on püha Kroonikate Saal, millest oleme teile palju aastaid rääkinud. Selles kohas on ülestähendused kõigist, planeet Maa Inimesteks nimetatud olendite, tulekutest ja minekutest. See on koht mida mitte keegi teist mitte kunagi ei näe, välja arvatud need momendid kui te saabute ja lahkute. Nimetage seda "planeedil olev Inimese tasakaalu vaimne raamatupidamine", kui soovite. Selle nimi on "Akashi Kroonikad". Nüüd, kui te saaksite seda kohta külastada, avastaksite te, et kristallilistes vormides säilitatakse seal mälestused selle kohta kes te planeedil olite... kogu informatsioon.. Sellest kohast ammutavad ilmselt informatsiooni ka meediumid. Seda tegi näiteks Edgar Cayce.

Niisiis kõikjal on iformatsioon ning igal kohal siin planeedil on mälu. Kõik emotsioonid, tegevused, mida te teete salvestatakse kuidagi peenenergeetiliselt sellesse ruumi, kus te asute. Vahel tugevamalt, vahel nõrgemalt. Oleneb koha energiast. Niisiis ütleme, et te elate väga suures ja vanas majas... muhahahahaa..... Õudne, kas pole. Enne teid on seal juhtunud kindlasti palju ning kõik see on salvestunud selle paiga atmosfääri. Oletame nüüd, et mingil hetkel olete teie, kes te seal majas elate, võimelised seda välja tajuma. Häguselt näete, te näiteks vanaaegses kleidis daami, paugutatakse ust, sammud...
Väike lugu, olen enamik detaile unustanud. Nii et ainult põhiline. Üks maja oli tuntud oma kummituste poolest. Keegi ei pidanud seal kaua vastu. Selle üüris abielupaar, kes ühel öösel nägi kummalist stseeni. Mees ärkas üles teisel korrusel olevas magamistoas, sammude peale ukse taga, siis järgnes sellele karje ja õudne müra trepil. Säärane asi toimus veel mitu ööd järjest. Ükskord suutis ta ka kummitust näha, see oli mees, kes kandis süles magavat last, komistas trepil, kukkus ja kadus siis. Säärane traagiline sündmus võis kergesti salvestuda veel pikakas ajaks.
Kindlasti ei välista ma võimalust, et vaimudel, kummitustel võib olla ka teadvus, et nad ei ole kõik ainult nagu filmijupp. Siiski on nad kinni ühes kohas ja ei suuda enam väljuda.

Nagu minu pildist võib näha, olen tuttav hallotsinogeensete seentega (pildil psilocybe cubensis) Ja mitte ainult tuttav. Olen päris palju lugenud ning uurinud loodusrahvaste suhetest vaimumaailmaga, ¹amanismist ja psühhoaktiivsete ainete osast nendes rituaalides. Alguse sai see huvi Carlos Castaneda raamatute lugemisest. (Soovitan ka Terence McKenna "Jumalate toit" !!!!!!!!!!!). Olen ka ise eksperimenteerinud oma teadvuse tasanditega ja võin julgelt öelda, et pärast mõnda intensiivsemat kogemust avardub vaatleja arusaam teistest dimenioonidest tunduvalt. Jagan ka ¹amanismi põhilisi arusaamu, peamiselt looduse hingestatusesse ja kindlasti seda, et igas hallutsinogeenses taimes on oma abi/kaitsevaim. Ehk siis, et see ei ole lihtsalt kuivatatud droog vaid pigem nagu taimne õpetaja. Kõige sagedamini kohatavad abimehed on Amazonases kasutatav ayahuasca, seened (cubensis, amanita muscaria ehk kärbseseen) peyote kaktus (meskaliin). Kindlasti ka tubakas ning paljud taimed, mida euroopas kasutasid "nõiad". Suheldes teise maailma vaimudega tuleb olla taktitundeline ja rahulik. Nii võib saada väärtuslikku informatsiooni, mis muidu oleks kättesaamatu. Ja see informatsioon on väga reaalne ning täpne.

vabandan kui teema läks väga laialivalguvaks, kuid ega nendest asjadest ei ole väga lihtne ka konkreetselt rääkida. Ootan huviga vastukaja, küsimusi ja teie endi arvamusi.
Vasta
#2
Koer kirjutas kasutades CC andmeid:

Inimeste parema abaluu kõrval asub teatud punkt (kogumispunkt), mis häälestab meid ainult osadele kookonis asuvatele emanatsioonidele. Nende kaudu toimub maailma tajumine. Näeme ja tajume nii palju, kui meie kogumispunkt lubab. Ülejäänud energiakiud jäävad puutumata. Selle häälestuse kaudu saab inimene endale ka teatud karakteri. Kogumispunkti asendit muutes võib isiksus varieeruda (nagu ka maailmatajumine).
Seega peaks iseloom olema suhteline nähtus. Ennast eriliseks või teistsuguseks pidada on tegelikult vale, sest me kõik oleme loomult ühesugused olendid, kes on vaid erinevalt häälestatud



See nägemus asjast pani mind mõtlema tajunihke olemuse üle.
Aado Lintrop leiab oma "Shamaaniraamatus," et tajunihe on tegelikult väga kerge tulema. Ühe sellise suurema tajunihkena võib võtta ka näiteks shamaanirännakuid.
Mis juhtub shamaaniga rännaku käigus? Kas on ta sama inimene oma pahedega, oma võõrinstallatsioonide ning isekusega? Ei ole.
Rännatakse läbi siseilma ja puhastutakse manalas, enne kui lahkutakse oma ürglätte (*) kaudu ülailma rännakule. Seega võib julgelt öelda et Castaneda käsitluses see kogumispunkt on shamanistlikus maailmapildis tajupunkt ehk tegelik ürglätte osa.

Tavaolukorras ürgläte vahendab energiat sinu taevase tuuma (vaimu) ning sinu enda sisemaailma vahel. Tajunihke korras kanditakse see energia lihtsalt mõnele teisele tasandile üle. Seega avaneb värav sealse keskkonna jaoks.

Tajupunkt ei ole põhimõtteliselt meie mõistes lihtsalt punkt, vaid kaks punkti, mida ühendab kanal.
Tavaolekus on inimesepoolseks tajupunktiks suvaline energiakese inimeses (chakra).
Inimesele kes on ühenduses tuumaga või kogeb shamaanirännakut, on tajupunkti siinpoolseks väravaks ürgläte.

Kui minna shamaanirännakule, kandub tajupunkt vaimult vastavasse maailma, kuhu rännak sooritatakse. See on nagu tee mis ühendab hinge ja sihtkohta, kust saadakse jõudu (iga uus on jõud.)

* Ürgläte - ürglätet võib nimetada ka inimese jõu allikaks. Läbi selle allika toimib inimese suhtlus kõrgemate tasemetega ning sellest sõltub ka inimese energeetilise keha tugevus. Kui ürgläte on kinni, siis on inimene haige. Hing võitleb võõrjõududega manalas ning sellel ajal on ühendus ülemilmaga suletud. Kuna ürgläte on seotud eluülesandega siis jagab ta jõudu automaatselt tegevusele või aspektile mis on seotud tolle ülesande täitmisega. Kui ülesanne lükatakse tagaplaanile, hakkab inimene ahmima enesesse saasta ning ürgläte sulgub. Seega inimesed kes ei tarbi iseenda jõudu, vaid vajavad selleks teisi, on eemaldunud oma rajalt ning võõraste mõjude all.

Ürglättest saab rohkem lugeda SIIN
Vasta
#3
Tsitaat:Algselt postitas Otsija
nonii.. pakun välja teooria, et paljud nähtused, mida nimetatakse vaimudeks, kummitusteks viirastusteks võivad olla seotud nn. reaalsusenihkega. Mida ma selle all mõtlen? Reaalsusenihe on seotud dimensioonidega: aeg, ruum, kuid ka need, mida me veel ei tunne.

Iga inimene loob endale oma reaalsuse. See, et olemasolev reaalsus (maailm, kus me töötame, sööme, situme (vabandust)) ei ole see "ülim" ja "ainus" on minu jaoks vaieldamatu fakt. Kõik sõltub vaatleja teadvuse seisundist, ehk kuidas too ümbritsevat vastu võtab/tõlgendab. Reaalsuse nihet kogeme kõige selgemalt magamise ajal, mediteerides, hallotsinogeenseid aineid tarbides jne.

Päris reaalsusenihet kogeme me minu arvates ikkagi täielikus ärkvelolekus. Unesegased seisundid on lihtsalt uni. Erinevad une ja ärkveloleku vahelised tasandid.
Uneseisundis ei ole me ju tavareaalsuse seisundis. Uneseisundis tajume mittereaalsuseseisundeid, mida kahtlemata on väga palju.
Kõige rohkem reaalsusenihet kogetakse teatud energiaga paikades.

Kõikvõimalikke reaalsusenihkeid on kogetud jumala kainetena, ilma igasuguste ainete tarbimiseta, täielikus ärkvelolekus.
Kui mõnes iidses pühapaigas nähakse ebatavalisi nähtusi, siis nähakse neid seal veel sajandeid. Kui mõnes vanas kummituslossis on vaime nähtud sajandeid tagasi, siis nähakse neid seal ka tänapäeval.
Kui mingis paigas nähakse UFO-sid sagedamini, siis nähakse neid seal ka tulevikus tihti.
Samas on väga sageli kummitusnähtused, pildile jäänud orbid ja UFO-nähtused ja viljaringid omavahel põimunud.
Minu meelest tuleb rõhk panna ikkagi teatud paiga energeetika uurimisele. Inimesed, kes vaimude nägemise või UFO-nähtustega kokku puutnud, on väga erinevad. Tavapäraselt on nad just kahel jalal maa peal seisvad paranähtustest varem mittehuvitunud inimesed.
Vasta
#4
Otsisin tükk aega teemat, kuhu Rootsi lossi kummitusi panna. Teemasid kummitusnähtuste kohta on üle mõistuse palju. See teema tundub üks asjalikumaid, kuna käsitleb ka reaalsusenihet.

"See reaalsus, kus me praegu elame on tegelikult üks osa HIIGELSUUREST süsteemist, millest me oleme veel väga kaugel, et seda natukenegi mõista," kirjutab Otsija esipostituses.

Nüüd aga Drottningholmi lossist. Rootsi kuninganna Silvia teatel on lossis kummitusi, kuid nad ei ole pahatahtlikud, vaid sõbralikud.

Tegemist võib olla seal varasemal ajal elanud inimestega, kes ei ole täielikult teispoolsusesse läinud või käivad enda kunagist maja külastamas,» lausus Silvia.

Kuninganna lisas, et kõik ta pereliikmed ja õukonda kuulujad on aegajalt tunnetanud, et nad ei ole selles lossis ainsad, vaid seal on veel kedagi, keda ei ole otseselt näha.

«Väga palju on lugusid majadest, kus kummitab ning Drottningholm ei ole erand. Siia tulevad vahel tagasi need, kes on siin elanud. Nad ei ole enam küll inimesed, nad ilmuvad energiana,» teatas kuninga õde, printsess Christina.

http://elu24.postimees.ee/3967591/rootsi...kummitused

Ehk tekitab see teema foorumlastel taas huvi paranähtuste vastu.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kui Kuressaares jalutasid vaimud ringi.. Maario 2 307 30-03-2024, 22:31
Viimane postitus: VLAD
  Mis keeles vaimud, tondid, kummitused ikkagi räägivad? kalldunn 65 24,442 24-06-2020, 21:36
Viimane postitus: jeekim
  Head vaimud ja kurjad vaimud hingepüüdja 16 9,883 28-05-2020, 18:41
Viimane postitus: Naut
  Mis on vaimud/kummitused? - Arutelu! z3r0 c001 238 135,439 24-10-2018, 20:48
Viimane postitus: Avatud aken
  Mida vaimud kannavad? Hallucigenia 32 17,354 14-01-2013, 01:05
Viimane postitus: Pia
  Mida vaimud siit maailmast tahavad? SuperHit80 31 16,301 01-02-2012, 21:46
Viimane postitus: Ginger
  Kas vaimud oskavad erinevaid keeli ? OuijaFan 8 7,378 11-02-2011, 08:37
Viimane postitus: OuijaFan
  Kui vaimud eksisteerivad,siis..? Apocalypse 7 5,480 02-03-2010, 22:16
Viimane postitus: esoteerik
  Kõik vaimud on ainult head ? Horos 5 4,924 04-02-2010, 16:09
Viimane postitus: Flegmatica
  Kas ja miks ilmuvad vaimud just piltidel/videotel? Sycne 55 27,654 10-12-2009, 17:30
Viimane postitus: völundr

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat