Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas on võimalik,et surnud inimesed naasevad oma pere juurde
#1
Kas teie arust on võimalik,et inimesed peale surma loomade,lindude või putukatena oma pere juurde tagasi tulevad?Juhtus siis nii,et peale isa surma hakkasime nägema üht ämblikku,kes armastas isa asju ja valvas,kui ema mõne tuttavaga rääkis,kui mind kodus polnud.Mõne aja pärast see ämblik kadus ja asemele tuli lind.See lind ei käitunud nagu linnud tavaliselt vaid nagu lendas lauale,kui m õues sõime ja nagu vaatas meile otsa ja nokkis siis ka lauale kukkunud raase. Vahel näen seda lindu koolis akna taga.

Muudetud: 4-2-07 kell 20:11:26 surmatooja
Vasta
#2
Ei ole kindel, aga midagi sellist olen küll kuulnud...
Vasta
#3
keegi rääkis siin kassist kes tuli kui tal vanaisa suri ja kass käitus nagu tema ja magasainult tema kohal
Vasta
#4
ma olen ka igasugu selliseid legende kuulnud, kui jah... Legend on ikkagi legend
Vasta
#5
Maal majal läheduses elektri posti juures on kurgede pesa.
ja samapäeval kui onu suri südis neil vist poeg.
ja kusjuures need kured nagu hoiaksid koguaeg silma peal.
eriti see kõigenoorem
kui lähed välja siis kohe tunned et kuidagi kindlam on kuna alati keegi vaatab sinujärgi.
ise usun seda.
Vasta
#6
mh.
ma ei teagi.
ma tean seda et hing kodus käib. vanaema koges seda. mingi naabrid pandi valvama et keegi mu vanaisa emale ütlema ei läheks et ta surnud on. ja siis mõlemad kuulsid kruusateel samme, ise olid sealsamas aga tekitajat polud.
tegelikult ma ei taha uskuda nendesse uuestisündidesse. ainut sellisel juhul kui iseendax jääd (nagu siin mainitud) kui ära suren tahax endax jääda ikka
Vasta
#7
Paljudel maadel usutakse,et inimesed sünnivad uuesti.
Ma ei tea-suren ära,saan teada...
Vasta
#8
Mingi 30 päeva ju pidi hing siin "lihakottide" ((inimeste)multikategelase Casperi onud kutsusid inimesi nii Laugh) maailmas ringi tolknema ja asjad siis korda ajada mis elus tegemata jäid. Ja võisid lähedastega hüvasti jätta.
Vasta
#9
Keegi rääkis mulle ka sellist värki, et peale kellegi isa surma tuli nende juurde üks hulkuv koer, kelle see pere enda juurde elama jättis. Igatähes peale ema surma kadus ka koer ära ja peale seda pole koerast midagi kuuldud... Kuidagi kahtlane, või mis???
Vasta
#10
Ei tea.
koerad on väga targad loomad.
või äkki oli kokkusattumus lihtsalt.
nagu koer sattus perre just sellel ajal kui ise oli just surnud. koer aga kiindus emasse ära ja peale tema surma lihtsalt tundis et peaks ka kuskile metsa vahele surema minema.
Vasta
#11
võibolla:o
Vasta
#12
Ega tegelikult ma ei usu oma teooriasse eriti. (kuigi see on võimalik, aga ma ei taha uskuda seda)
ma arvan et juu need ülemad kes hingedega suhtlevad lasevad head inimesed mingi looma kehas oma armastatude juurde tagasi.
Vasta
#13
ütleme nii,et siis nagu Teine võimalus?
aga see,et looma/linnu/putuka kujul tagasi tleb on täiesti võimalik aga noh,sureme näemeSmile
Vasta
#14
ma olen mõelnud selle sama asja peale . mul käib mu kass koguaeg järel . magab minu juures , tuleb kohe minu juurde ,kui kutsun ja kui WC-st välja tulen siis ta ootab peaaegu alati mind WC ukse taga . ise olen mõelnud ,et vb elab ta sees mu vanaisa vaim , aga selle kassi puhul ei saa see vist hästi tõsi olla , aga ei tea kah .
samas see kõik võib olla sellest ka ,et ta on minusse lihtsalt nii kiindunudSmile
Vasta
#15
Arvan et see on võimalik, et su isa on tulnud sind valvama...
Vasta
#16
Muidugi on see võimalik. Ma ise olen täitsa algaja, aga täna oli mul üks selline huvitav kogemus.

Ma käin hetkel ühel kursusel, mis toimub ühes kultuurimajas. Kultuurimajajuhataja, kes seal ainuisikuliselt töötab, on üks noor naine lastega, kelle mees ennast mingil põhjusel kas aasta või paar maha lasi. Ta tuli meiega rääkima ja istus minu kõrvale. Rääkis oma tööst ja siis läks jutt selle peale, kuidas iga liigutus, et surnut matta, maksab nii palju. Umbes selline teema. Väga tore naine. Ja äkki tundsin suurt suurt kurbust, mis tuli minu seest. Teadsin, et need ei olnud minu tunded, sest need olid liiga pöörased, liiga ahastavad. Hakkasin nutma. Võimas tunne. Läksin WC-sse. Seal jätkus ahastus. Teadsin, et selle naise mees on minu sees ja hakkasin temaga rääkima. Muude asjade sees ütlesin talle, et kõige parem asi, mis ta teha saab, on oma naisele armastust anda. Läksin tagasi, kurbus oli enam-vähem kadunud. Naine rääkis nüüd oma mehest asju, mis ta on peale tema surma kogenud. Huvitavaid ja positiivseid asju. Kuidas üks nõid välismaal õpetas teda märke lugema, mis annavad teada mehe kohalolekust. Huvitav päev oli.
Vasta
#17
Ei ole võimalik. Küll aga kohe peale surma mõned naasevad vaid lühikeseks ajaks.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas koer ikka näeb vaime? Coolfh 110 32,471 06-07-2023, 11:59
Viimane postitus: xcad
  Kas vaim võis mu keha üle võtta,või saatis oma sõbrad roberdd 6 3,197 22-01-2022, 00:08
Viimane postitus: xcad
  Surnud ema pilt korteris Lotta 4 2,515 03-02-2021, 09:44
Viimane postitus: kalldunn
  Kas kellelegi on mõni vaim,kummitus või kaitseingel näidanud karl 33 18,318 01-11-2018, 18:13
Viimane postitus: Avatud aken
  Miks osad inimesed näevad vaime, osad mitte? epic 46 17,298 09-02-2018, 20:46
Viimane postitus: isemaag
  Kas liikumisandur reageerib kummitusele ? Ring 15 10,261 17-02-2015, 14:24
Viimane postitus: Addy
  Hingedepäev- kas hinged liiguvad siis rohkem? sensitiiv 14 8,951 03-11-2014, 13:51
Viimane postitus: Paganini
  Kas kummitavad unenäod võivad saada reaalseks? pisike17 5 3,898 23-03-2014, 11:33
Viimane postitus: pisike17
  Kas elad edasi vaimuna peale suremist? Makota 52 16,319 24-05-2012, 07:13
Viimane postitus: lahendused
  Kas siin foorumis on kedagi, kes näeb hingesid? I-See 24 11,105 11-02-2012, 01:10
Viimane postitus: koit46

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat