Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TV: X-Files
#1
Palju teist niiöelda fännid on, palju teist neid vaatab? Mis arvate sarjast?

Ise olen üsna suur fänn ja igal avaneval võimalusel vaatan seda. Isiklikult mulle meeldib seal kõige rohkem see osa: "Valitsus salgab juhtunut" ehk siis kuidas on mängu toodud USA valitsus ja kui salapärane see kõik on. Leitud UFO'd, sündmused, mis kõik valitsusel teada, kuid kõik on maha salatud. Valitsuse suured testimised jne... Ühesõnaga vägev wink
Vasta
#2
Ise pole nagu ammu vaadanud, kus pealt ta jooxseb ja mis kell????
Vasta
#3
mulle läheb peale natust õudust ka ikke, sellepärast meeldisid mulle ka vanemad osad, seal oli natust õudsamad ja julmemad stuffid.

Üldises pildis mulle meeldib see, et alati lõpeb ära nii kummaliselt, et täielikku tõde jne. ei suuda enam vähem keegi välja tuua. Näiteks, kui keegi nö. koll metsas kellegi ära tapab jne. ja lõpp on juba käes, kõik läks lõpus hästi, saadi tõele jaole ja siis vaatab kuskilt metsast 1 silmapaar ja ongi lõpp, et jah.

-------------------

tv3 on sõber - peale reede õhtust mängufilmi
Vasta
#4
Tsitaat:Esialgne postitaja devn
Ise pole nagu ammu vaadanud, kus pealt ta jooxseb ja mis kell????

Igal reedel peale filmi @tv3 [edit] like hiidlane said Bleh
Vasta
#5
Ise olen nüüd kolm hooaega tervikuna ära vaadanud, neljas on algamas :i2: mulle meeldisid esimese hooaja osad eriti, seal kus Mulder oli eriti paranoiline ja Scully üldse mitte. See Doggett jätab natuke kuivaks asja. Loodan, et tehakse veel mitu tublit hooaega. Point ongi selles, et tõde on alati olemas, aga keegi kunagi ei saa seda täielikult teadma.
Vasta
#6
Pole kõiki osasid näinud. Mõndasi olen ja seetõttu on jäänud paljud asjad arusaamatuks ja ei teagi täpselt mille üle seal see tegevus käib praegu. Täispikka filmi olen näinud ja see polnud minuarust eriti hea. Osad on palju palju palju paremad.
Vasta
#7
ise vaatan kahju et Molder eriti ei mängi enam
Vasta
#8
Alguses vaatasin aga siis said neil nagu ideed otsa,hakkasid tulema sellised osad, kus öeldi et see kõik oli pettus mille fbi korraldas jne. Sealtmaalt läks imo lamedaks ja lõpetasin vaatamise.
Vasta
#9
Mina vaatan iga reede, kui võimalik on. Seriaal on väga põnev, aga viimasel ajal on jah nagu natuke igavaks läinud, ajast mil see Reyes ja Doggett mängu tulid...
Vasta
#10
kui see seriaal eesti televaatajate ette jõudis siis küll vaatasin, ühtegi osa vahele ei jätnud, viimasel ajal pole küll eriti vaadanud
Vasta
#11
Selline osa, kus mingid säilmed kaevatakse üles kuskilt indiaanlaste maalt ning viiakse linna, siis hakkavad ründamised peale, mingi suurem loom tapab kõik asjaosalised, käib jutt, et keegi muutus jaaguariks ja tappis need inimesed, lõpus tuleb välja, et tegemist kassidega.. Aga.. leidsin ühelt lehelt sellise teksti, pasten siia:

------------------------------------------------------

Amazon-Weres

In the jungles of Peru, natives use a potion similar to the "magic salve" used by the Medieval werewolves. The salve produces a hallucinogenic effect which puts them in touch with the spirit world. Once there they can take on the shapes of animals such as Tigers, Panthers, Jaguars and snakes.

In other societies there are more "Weres" than just wolves.

*********************************

See on täpselt, nagu seal X-filesi osas. Mis te arvate, on selline asi võimalik, et mingi joogi abil kuhugi in touch with spirits sattuda.
Vasta
#12
"Kõik on võimalik, kui pole tõestatud vastupidist" Ise midagi nagu arvata ei suuda, selle kohta. Aa see x-filesi osa on kahjuks vaatamata jäänud.
Vasta
#13
Nu mitte ei saaa aru kuda see osa vaatamata on jäänud ma olin kunagi pidev X-Fileside fännBleh
Vasta
#14
Mis lehelt see info pärineb? Väga võimalik, et keegi on selle jutu selle x-files osa järgi kirjutanud. (/me umbusklik, kunagi sattusin mingite friigistundväikepoiste foorumise, kus ise igast kolle välja mõeldi)

Ma arvan: võimatu
Vasta
#15
Selle tiigriks ja üldse teiseks olendiks muundumise kohta.
Siin kohal siis Carlos Castaneda teooria.
Ma väga tehniliselt ei seleta, aga kui oma energia väljaga ja igasugu tajupunkte ja jne jama liigutada, siis on võimalik muutuda ntx mehest naiseks ja äärmisel juhul isegi linnuks jne.
Päris lambist ei ole sellised asjad, et lugudes on võlurid või vampiirid ja muudavad ennast kaarnak või nahkhiireks.

Mina täitsa usun, et selline asi on võimalik,
kasvõi hallutsinogennidega.
Vasta
#16
Nii palju kui ikka televussari ligi lastakse ikke vaatan.
Ega need uued osad nii kehvakesed ka ei ole. Aga kui mulderi päss kohale ilmus, siis oli ikka oioioi ja Dogget oli selline eri noob nigu.
Ma vaatasin millalgi miskit filmi voi pikemat osa, mille nimeks oli nimeks oli The Final Truth, see ajas kaardid küll segamisi.
Seal oli Kraijcek(või mis iganes moodi tema nime kirjutatakse) surnud ja esines vaimuna. Aga nüüd vaatan mingit uut osa. Seal tüüp täitsa elus ja sureb veel korra ära.

Headest osadest meenuvad mulle:
See kus olid metsatöölised ja miskid iidvanad putukad, kes panid kõik kookonitesse.
Siis kui UFOd olid kohal, see oli alati vägev.
ja .... mm...
Vasta
#17
Ise olen seda sarja vaadanud juba väga kaua, mingi 6-7 aastat tagasi hakkasin vaatama, kui see TV3-lt jooksma hakkas, vanad osad olid ikka paremad, kui uued.

John Dogget oleks võinud juba varem sinna seriaali tulla ja Mulderi ja Scullyga olla, poole ettem oleks olnud, kui need seal kolmekesti oleksid :it: taga ajanud.
Vasta
#18
Ma varem vaatasin koguaeg, aga Mulder kadus ära siis sarjast ja enam polnud nii hea vaadataSad aga vahest kui ma viitsin siis ikke vaatan.
Vasta
#19
The X-Files Season 1 (1993)

1) Pilot
Eriagent Dana Scully määratakse Fox Mulderi partneriks sellisele projektile nagu seda on The X-Files. Kui Mulder usub maavälistesse olenditesse, siis Scully on teadlane ja eelistab juhutmite lahendamisel ratsionaalset ning loogilist seletust. Nende esimene juhtum viib neid Oregoni, kus nad uurivad mitmeid keskkoolis sooritatud mõrvu, "Spooky" (hirmutav vms) Mulder usub, et juhtumil on seos tulnukate poolt läbiviidavate katsetustega.

2) Deep Throat
Mulder ja Scully uurivad Ellens Air Force baasist müstilist testipiloodi kadumist. Enne kadumist ilmnesid piloodil nähtavad psühholoogilised häired. Juhtumi jooksul võtab Mulderiga ühendust mees koodnimega Deep Throat, kes väidab, et tal on salajast informatsiooni antud juhtumi kohta.

3) Squeeze
Üks Scully sõber FBI akadeemia ajast võtab temaga ühendust ühe juhtumiga seoses. Tegemist on mõrvaga, millel puudub selge motiiv ning ruumi sisenemise võimalus. Ometi on toime pandud mõrv. Scully sõber loodab, et nad Mulderiga päästavad ta karjääri, kuid varsti saab ta aru, millise naljaga Mulderi puhul tegemist on. Mulder uurib asja ning selgub, et samalaadsed mõrvajuhtumid on toimunud 1903, 1933, 1963. Kui ta aitab kinni püüda Eugene Toomsi, mainib Mulder teisi mõrvu ning automaatselt on ta usaldatavus vähenenud. Mulder ja Scully uurivad antud juhtumi paranormaalset tausta.

4) Conduit
Kui sektsiooni juhataja Blevins mõtleb tõsiselt X-Filesi vajalikkuse üle, leiab Mulder juhtumi, mis on sarnane ta lapsepõlvemälestusega, kui ta õde rööviti.

5) The Jersey Devil
Kodutu mehe mõrv on väga sarnane mõrvale, mis toimus aastal 1947. Mulder ja Scully asuvad otsima eelajaloolist inimene-monstrumit Atlanta lähistel.

6) Shadows
Kui uskumatu ning tundmatu jõud on ühe teatud naise kohaloleku ajal sooritanud mitu mõrva, hakkab Mulder kahtlustama, et tegemist võib olla naise endise ülemusega, kellest arvati, et ta sooritas enesetapu, kuigi ta tegelikult tapeti.

7) Ghost in the Machine
Arvuti, mis on erakordse intelligentsiga hakkab tapma inimesi, et end elus hoida, pärast seda, kui see programm on ebaefektiivseks tunnistatud.

8) Ice
Arktilise uurimisgrupi liikmed ründasid teineteist pärast seda, kui oldi puuritud jääs sügavamale kui ei kunagi varem, ei ühtki ellujääjat. Scully ja Mulder koguvad grupi teadlasi ning lendavad kohale asja uurima. See, mis Mulder ja Scully sealt leiavad, tekitavad mõtteid, et valitsus varjab teadmisi.

9) Space
Müstiline jõud saboteerib kosmosesüstiku starti ning uurimine viib tagasi meeskonna kapteni juurde, kes kunagi varem oli juhatanud programmi Marsile.

10) Fallen Angel
Mulder paneb X-Filesi tuleviku ohtu, kui ta tõttab kohale, kus väidetavalt on UFO alla sadanud. Ta arreteeritakse sõjaväe poolt, vanglas kohtab ta Max Fenigiga, kes on UFO huviline, kelle NICAP grupp on jälginud Mulderi tööd X-Filesis. Kui Mulder vabastatakse, üritab Scully teda tagasi Washingtoni minna, et oma ametikoht päästa, kuid Mulder leiab midagi muud huvitavat.

11) Eve
Kui kaks isa, kes elavad teine teisel pool Ameerikat, samal ajal seletamatutel asjaoludel tapetakse, leiavad Mulder ja Scully, et allesjäänud orvud on identsed kaksikud, kas sellel on mingi seos mõrvaga?

12) Fire
Mulderi vana tüdruksõber palub abi rahvusvahelises juhtumis, kus tapetakse mitu Inglise kirikuisa. Jutud räägivad mehest, kes käsitsi tuld süütab, Mulder ja Scully asuvad asja uurima.


Ülejäänud pool esimest hooaega peatselt ilmumas

[Teadet on muutnud 22-11-2003 postitaja .::iffd00d::.]
Vasta
#20
The Blessing Way S3E1

Scully leiab, et tema karjäär FBI –s on ohus. Mulder on ikka veel kadunud ja Suitsetav mees tahab ikka veel varastatud faile kätte saada. Navajo vanemad leiavad Mulderi keha koopast ja teostavad muistse tseremoonia, et kutsuda hing tagasi tühja kehasse.

Paper clip S3E2

Skinner ja Scully seisavad eemal kui mulder lendab sisse ja avastab et Skinneril on digitaalne lint. Taas liitunud Mulder ja Scully lähevad salajasse kaevandusse kust nad leiavad hoolikalt välja töötatud kartoteegi süsteemi meditsiinilisi andmeid mis avaldavad, et Mulderi õde polnud ainuke röövitu. Samal ajal tegeleb Skinner Suitsetava mehega, et neid kaitsta.

D.P.O. S3E3

Mulder ja Scully uurivad inimeste ja kariloomade surmi läbi välgu ja nad jõuavad teismelise poisini kes ainukesena on ellu jäänud 5 inimesest keda hiljuti välk on löönud

Clyde Bruckman's Final... S3E4

Mulder ja Scully kutsuvad appi mehe kellel võib olla tõeline anne näha ette kuidas inimesed surevad. Ta aitab agentidel püüda kinni mõrvarit kes tapab ennustajaid.

The List S3E5

Keegi ei pööra suuremat tähelepanu kui surma mõistetud vang tõotab elektri toolil tulla tagasi surnuist ja tappa 5 meest kes teda halvasti kohtlesid tema vangis oleku ajal; kuni üks valvur sureb müstilisel moel endise vangi vangikongis.

2Shy S3E6

Mees geneetilise kõrvalekaldega kes imeb ülekaalulistest naistest nende rasva kehadest hakkab oma ohvritega kohtuma interneti teel.

The Walk S3E7

Mulder ja Scully kohtuvad mehega keda on neli korda amputeeritud ja kes on omandanud astraal viskamise võime ja ta tapab personali oma ohvitseri käsul

Oubliette S3E8

Mulder otsib abi naiselt kellel on eriline kontakt noorte tüdrukutega kes on hiljuti röövitud sama mehe poolt kes hoidis teda vangistuses mitmeid aastaid tagasi.

Nisei S3E9

Juurdluse käigus leiavad Mulder ja Scully video millel on tulnuka lahkamine. Tänu videole satuvad nad vandenõu keskele millesse on seotud ka jaapani teadlased kes toodi WWII (teine maailma sõda) ajal ameerikasse et jätkata oma eksperimentidega mis võib puudutada ka Scully röövimist

731 S3E10

Mulder on lõksus rongis mis sisaldab tulnukat ja ka pommi, samal ajal üritab Scully tõtt välja selgitada oma röövimise ja müstilise kiibi kohta tema kaelas

Revelations S3E11

Mulder ja Sculli vahetavad rollid, kui nad peavad taga ajama meest, kes tapab väidetavalt kristuse haavadega preestereid. Agendid peavad leidma ja kaitsma noort poissi kellel võivad olla tõelised stigmad( kristuse haavad) Samal ajal kui Sculli usk toob ta poisile lähemale on Mulder kindel, et asjal on teistsugune lahendus


War of the coprophopages S3E12

Väikses kogukonnas on puhkenud paanika peale mitmeid surmasi mis viitavad tapja prussakatele. Tuleb välja et Põllumajandus valitsusel on salajane eksperiment käsil putukatega.


Üle jäänud pool tuleb kah varsti

[Teadet on muutnud 19-11-2003 Postitaja Norwain]

[Teadet on muutnud 22-11-2003 postitaja .::iffd00d::.]
Vasta
#21
Sama concepti on kasutatud ühes smalville osas teisel hooajal(10 osa Skinwalkers).... ju seda infi ei leidnud aint x-files'i tegijad

ise leian ,et olex üsna mõnus ntx mõnikord lemmiklooma (lõvi v tiigri) kuju endale võtta..


[Teadet on muutnud 27-11-2003 postitaja balitiiger]
Vasta
#22
Kõik on peas... USK! Kui ma praegu tõesti USUN, et mu pea lendab lõhki magnumi kuulist, siis ta lendabki ja kuuli ei leita. Aga ma lihtsalt EI USU seda ja seega seda ei juhtu.
Vasta
#23
Veidike seriaaliväliselt... salatoimikud on ka päriselt olemas.
FBI agendid uurisid algusaastatel tõepoolest lendtaldrikute vaatlusi , ning teiseks, kõik UFO-dest teada saadud andmed kanti sageli toimikutesse pealkirjaga "Lendtaldrikud: salastusaste - X". Tõe paljastab Bruce Maccabee raamatus "UFO ja FBI salasidemed. Valitsuse varjatud pettelugu". Maccabee puhul pole tegemist mingi fanaatikuga vaid ta kasutas seni riiklikult salastatud olnud andmeid.
Vasta
#24
Ma nüüd iga päev vaatan ühe osa arvutist ära. vahepeal jäis suur oisa vahele, siis vaatasin ühe päeva jooksul mitu tükki Laugh Krt täna pean ka veel ühe ära vaatama.
Muideks salatoimikute autor ise ka väidab, et ta võttis tõe eeskujuks. Kusjuures osad sisaldavad väga palju igasuguseid varjatud asju. Osad on muidugi pisiksesed, näiteks esimeses osas oli kell autori naise sünnipäeva kuupäev, suures plaanis.

[Teadet on muutnud 25-4-2004 postitaja kal]
Vasta
#25
Tsitaat:Esialgne postitaja Mandark
Ma varem vaatasin koguaeg, aga Mulder kadus ära siis sarjast ja enam polnud nii hea vaadataSad aga vahest kui ma viitsin siis ikke vaatan.


:oSama siin{mar
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  UUS saatesari - Hangar 1_The UFO Files Tacian 8 6,283 07-05-2015, 10:24
Viimane postitus: Tacian
  TV: Fact or Faked: Paranormal Files BIG UP 5 4,068 11-07-2011, 23:06
Viimane postitus: levis
  TV: Joseon X-Files - Secret Book (2010) Malandro 0 2,212 03-04-2011, 11:59
Viimane postitus: Malandro

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat